Chcielibyście korzystać z płatności zbliżeniowych w ramach naszej usługi MyWallet? Sprawdźcie, co należy zrobić, aby ją uruchomić.

Nasza innowacyjna usługa MyWallet w szybkim czasie zwróciła na siebie Waszą uwagę. Przygotowaliśmy dla Was informacje, które mogą okazać się przydatne dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z płatnościami przy pomocy telefonu.

1. Zacznijmy od tego, czy posiadany przez Was telefon jest wspierany przez usługę MyWallet. Pełną listę takich modeli wraz z wersją oprogramowania oraz numerami kompilacji znajdziecie w naszym artykule, który jest na bieżąco aktualizowany.

MyWallet i NFC - pozostałe informacje

W naszym serwisie znajduje się bardzo dużo materiałów na temat usługi MyWallet i technologii NFC, która umożliwia działanie naszej aplikacji. Gdzie ich szukać?

2. Poniżej znajdziecie ściągawkę na temat "zachowania" telefonów, gdy dla wybranej przez Was karty płatniczej ustawiona została funkcja Szybka płatność w menu aplikacji MyWallet.

TAK/NIE oznacza, czy da się zapłacić telefonem w wybranym trybie.

Model telefonu

Telefon wyłączony**
Ekran wyłączony
Ekran zablokowany

HTC One

TAK TAK TAK

LG Swift L7 II

TAK TAK TAK

Nokia 603

NIE TAK* TAK*

Nokia 808 PureView

NIE

TAK*

TAK*

Samsung Galaxy Core Plus

TAK

TAK

TAK

Samsung Galaxy S III

TAK TAK TAK

Samsung Galaxy Note II

TAK TAK TAK

Samsung Galaxy Note 3

TAK TAK TAK

Samsung Galaxy S III mini

TAK TAK TAK

Samsung Galaxy S4

TAK TAK TAK

Samsung Galaxy S4 mini

TAK TAK TAK

Samsung Galaxy S5

TAK TAK TAK

Samsung Galaxy Young

TAK TAK TAK

Sony Xperia L

NIE NIE TAK

Sony Xperia P

TAK TAK TAK

Sony Xperia S

TAK TAK TAK

Sony Xperia T 

TAK

TAK TAK

Sony Xperia SP

TAK

TAK

TAK

Sony Xperia Z

TAK

TAK TAK

Sony Xperia Z1

TAK

TAK TAK

Sony Xperia Z2

TAK

TAK TAK

Sony Xperia Z Ultra

TAK

TAK TAK

* Kod PIN karty SIM musi być zaakceptowany
** Bateria telefonu nie może być całkiem rozładowana

3. W przypadku korzystania z systemu operacyjnego Android przed pobraniem aplikacji należy zezwolić na instalację aplikacji z innych źródeł niż sklep Play. Można to zrobić w Ustawieniach, gdzie w opcji Bezpieczeństwo należy zaznaczyć pole "Nieznane źródła" i zaakceptować komunikat systemowy.

4. Dla niektórych telefonów w przypadku problemów z uruchomieniem aplikacji MyWallet należy wyłączyć opcję:

  • Ustawienia ---> Opcje programisty ---> Wymuś rendering GPU

5. W przypadku telefonów Sony Xperia sugerujemy wyłączyć tryb STAMINA (oszczędzanie baterii) na czas dokonywania instalacji oraz aktualizacji aplikacji, aktualizacji oprogramowania w telefonie, wgrywania kart płatniczych NFC, przekładania karty SIM NFC między telefonami, ponieważ jego działanie może utrudniać funkcjonowanie aplikacji MyWallet.

6. Ze względu na specyficzne wymagania techniczne usługi MyWallet, klienci, korzystający z usługi Tandem, nie mogą korzystać z MyWallet.

7. Usługa SIMextra nie jest dostępna na kartach SIM NFC. Jest natomiast dostępna na kartach USIM NFC.

8. Poniżej możecie też obejrzeć nasze trzy filmy instruktażowe, które pokazują jak pobrać i zainstalować MyWallet na swój telefon oraz jak używać samej aplikacji. Trzeci z nich skupia się konkretnie na urządzeniach działających na systemie Android. Gorąco zachęcamy do ich obejrzenia!

9. Przed aktywacją usługi lub przed zamówieniem karty płatniczej zawsze należy zweryfikować, czy przycisk "Dane komórkowe" w telefonie jest zaznaczony.

<p><em>MyWallet - jak pobrać i włączyć usługę na przykładzie Nokia 603?</em></p>

<p><em>MyWallet - jak korzystać z MyWallet na przykładzie Nokia 603 i płacić za swoje zakupy?</em></p>

<p><em>Jak zainstalować i korzystać z MyWallet na Androidzie?</em></p>

MyWallet - przydatne wskazówki na początek - opinie i komentarze (577)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Karty: kredytowe, debetowe, lojalnościowe; bilety: komunikacji, na wydarzenia sportowe i kulturalne; identyfikatory i wiele innych dostępne w telefonie komórkowym dzięki usłudze MyWallet.

Usługa MyWallet będzie dostępna od 29.10.2012. Będzie bezpłatna we wszystkich planach taryfowych oferowanych przez nas, także w najniższych abonamentach zaczynających się już od 19,90 złotego.

29 października br. nasza sieć wprowadza do oferty usługę MyWallet działającą w technologii zbliżeniowej Near Field Communication (NFC). Dzięki niej klienci będą mogli zmienić swój telefon w portfel i wykorzystywać go w wielu codziennych czynnościach. MyWallet w telefonie pozwala, m.in., na szybkie i bezpieczne dokonywanie zakupów kartami kredytowymi i debetowymi, płacić za przejazdy komunikacją miejską, zbierać punkty w programach partnerskich i lojalnościowych oraz korzystać z innych funkcji udostępnionych dzięki współpracy T-Mobile z partnerami z różnych branż.

Usługa MyWallet będzie dostępna bezpłatnie we wszystkich planach taryfowych oferowanych przez nas, także w najniższych abonamentach zaczynających się już od 19,90 złotego. Korzystanie z MyWallet będzie możliwe tylko ze specjalną kartą SIM oraz telefonem certyfikowanym do bezpiecznego korzystania z technologii NFC. Będziemy oferować bezpłatną wymianę karty SIM wszystkim naszym Klientom, którzy podpiszą umowę lub aneks do umowy wybierając telefon NFC i usługę MyWallet.

Od 29 października br. obniżamy także ceny telefonów, które jako pierwsze uzyskały certyfikaty bezpieczeństwa dla płatności w technologii NFC. I tak Nokia 603 będzie dostępna za 1 zł w abonamencie od 59 złotych, Nokia 808 będzie dostępna od 1 zł w abonamencie za 139,90 zł., a Samsung Galaxy SIII za 299 zł w abonamencie już od 99 złotych miesięcznie. Następnie do oferty wejdą kolejne modele m.in. Nokia 808 oraz trzy modele Sony Xperia S, Sony Xperia T oraz Sony Xperia P. Portfolio certyfikowanych smartfonów będzie stale rozszerzana wraz z pojawianiem się na rynku nowych modeli telefonów z technologią NFC.

Zapłać Samsungiem Galaxy S III za swoje zakupy!

W MyWallet w momencie wejścia na rynek możliwe będzie zintegrowanie z telefonem karty kredytowej oferowanej przez Raiffeisen Polbank, a kilka dni później debetowej karty mBanku. Oba banki przygotowały specjalne oferty dla klientów dokonujących zakupów telefonem za pomocą usługi MyWallet.

Będziecie mogli również wykorzystywać technologię NFC w Tatrzańskim Parku Narodowym. W ramach wspólnego projektu na terenie Parku umieszczonych zostanie 200 tabliczek. Dzięki technologii NFC użytkownik po zbliżeniu telefonu do tabliczki będzie mógł wczytać na swój telefon informacje o szlakach, faunie i florze, czy warunkach pogodowych. Lista parterów oraz funkcjonalności dostępnych w usłudze MyWallet będzie stale rozszerzana.
Film pokazujący możliwości MyWallet jest dostępny. Znajdziecie go tutaj.

Więcej informacji o ofercie i usłudze MyWallet jest dostępnych na naszym serwisie, a także na www.t-mobile.pl.

Jeżeli poszukujecie informacji na temat modeli oraz wersji oprogramowania, na których działa usługa MyWallet zapraszamy tutaj.

Tutaj znajdziecie specjalna zakładkę poświęconą MyWallet, znajdującą się na naszym profilu na Facebooku.

<div class="SingleNews line18"> <p><em>Zobaczcie na czym polegać ma płacenie za zakupy przy pomocy Waszego smartfona. To naprawdę proste!</em></p> </div>

T-Mobile zmienia świat dzięki usłudze MyWallet! - opinie i komentarze (126)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Posiadacie telefon z Androidem i chcecie płacić za swoje zakupy telefonem? W takim razie musicie poznać innowacyjną usługę MyWallet! Zobaczcie nasz wideo-poradnik!

Usługa MyWallet działa w technologii zbliżeniowej Near Field Communication (NFC). Dzięki niej możecie zmienić swój telefon w portfel i wykorzystywać go w wielu codziennych czynnościach. MyWallet w telefonie pozwala, m.in., na szybkie i bezpieczne dokonywanie zakupów kartami kredytowymi i debetowymi, płacić za przejazdy komunikacją miejską, zbierać punkty w programach partnerskich i lojalnościowych oraz korzystać z innych funkcji udostępnionych dzięki współpracy T-Mobile z partnerami z różnych branż.

W tym miejscu chcieliśmy zaprezentować Wam wideo-poradnik związany z instalacją i używaniem MyWallet na telefonach wyposażonych w system operacyjny Android. Ale uwaga! Sprawdźcie na jakich modelach z Androidem działa MyWallet. Możecie to zrobić tutaj.

Wszystkie potrzebne informacje o MyWallet znajdziecie na Trendach. Szukajcie ich tutaj.

Wideo-poradnik 'MyWallet na Androida' - już jest! - opinie i komentarze (21)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Sony Xperia P to już kolejny certyfikowany model telefonu w pełni gotowy do obsługi systemu płatności mobilnych MyWallet w technologii NFC.

Telefon jest dostępny w punktach sprzedaży sieci T-Mobile i w ofercie Internetowej. Osoby, które są już posiadaczami tego telefonu mogą zaktualizować jego oprogramowanie do wersji 6.1.1.B.1.54 korzystając z programu PC Companion.

MyWallet jest pierwszym w Europie tak zaawansowanym rozwiązaniem pozwalającym zintegrować w telefonie komórkowym w pełni funkcjonalne karty kredytowe, debetowe, lojalnościowe, bilety czy karty dostępu w technologii transakcji bezstykowych.

Obecnie usługa dostępna jest w sieci T-Mobile dla klientów Raiffeisen Polbanku oraz mBanku, a wkrótce ofertę płatności mobilnych wykorzystującą rozwiązanie MyWallet wspólnie z T-Mobile wprowadzą 3 kolejne banki.

Usługa MyWallet w T-Mobile dostępna jest bezpłatnie dla klientów indywidualnych we wszystkich abonamentach oferowanych przez PTC. W ofercie poza Sony Xperia P dostępnych jest 6 modeli specjalnie certyfikowanych telefonów: Samsung Galaxy Note 2,Samsung Galaxy S III, Nokia 603, Nokia 808 PureView, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S III mini oraz Sony Xperia T.

Sony Xperia P z MyWallet - opinie i komentarze (18)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się