KS

Lepiej w t-mobile

Święta już niedługo! U nas wraz z Sony Xperia Z5 Premium dostajesz za darmo słuchawki Sony SBH60! Sprawdź!
Aktualności

Prawdziwe hity w "Graniu na czekanie"!

20.09.2011

Melodie dostępne w usłudze T-Mobile Granie na czekanie to prawdziwe hity! Mamy przeboje najnowsze i te trochę starsze. Sprawdźcie sami!

Usługa Granie na czekanie pozwala zmienić sygnał oczekiwania połączenia na dźwięk ulubionego przeboju muzycznego. Wasza rodzina, przyjaciele i znajomi dzwoniąc do Was, mogę usłyszeć m.in. Yugopolis z Maciejem Maleńczukiem w utworze "Ostatnia nocka", czy też Maroon 5 z Christiną Aguilerą w piosence "Moves like Jagger".

Aby uruchomić tą usługę musicie wejść na http://www.granie.t-mobile.pl. W kategoriach wybieramy utwór który nam się podoba, a następnie go kupujemy. Potem pozostaje nam dokonać ustawień: dla kogo ma grać (czy dla wszystkich, czy konkretnej osoby), kiedy ma grać (w weekendy, czy może dni robocze). Aktywacja usługi następuje przy pierwszym dodaniu dźwięku do konta i trwa od kilku do kilkunastu minut (w wyjątkowych przypadkach do 24 godzin). Dokładny opis krok po kroku znajduje się w zakładce „Jak zacząć?”.

Jeżeli będziecie chcieli zrezygnować z tej usługi, wystarczy wysłać SMS-a o treści NIE na bezpłatny numer 80333. Możecie też wejść na stronę internetową www.t-mobile.pl/granie lub www.granienaczekanie.pl i zalogować się do serwisu (zakładka „Moje Granie” – „Dezaktywuj serwis”).

O gustach muzycznych się nie dyskutuje, a każdy z Was ma zapewne różne upodobania muzyczne. Jednakże duża ilość dostępnych kategorii na naszym serwisie gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W kategorii "Z list przebojów" oferujemy wam m.in wspomniane już piosenki Yogopolis/Maciej Maleńczuk i Maroon 5, ale także Sean Paul z utworem "Got 2 Luv U", Rihannę i jej "California King Bed", czy Zakopower w utworze "Boso". Poniżej posłuchać możecie niektórych z najpopularniejszych obecnie utworów w "Graniu na czekanie":

Maroon 5 feat Christina Aguilera - Moves Like Jagger

 

Yugopolis i Maciej Maleńczuk - Ostatnia nocka

 

Sean Paul feat. Alexis Jordan - Got 2 Luv U

 

Zakopower - Boso

 


W kategorii  "Powiedz kocham" możecie znaleźć piosenkę, którą ustawicie w momencie, kiedy dzwonić do Was będzie Wasza druga połówka. Proponujemy Wam m.in Strachy na Lachy z piosenką "Dzień dobry kocham Cię", czy Mariah Carey z "We Belong Together".

Strachy na Lachy - Dzień dobry kocham CięPostanowiliśmy też oddać hołd tragicznie zmarłej niedawno piosenkarce Amy Winehouse. Stąd bardzo duża liczba jej piosenek dostępna w naszym katalogu. Są oczywiście największe przeboje Amy z "Back To Black", czy "Rehab".

Amy Winehouse - RehabDużo dla siebie znajdą też wielbiciele gitarowych dźwięków. W naszym muzycznym menu znajdziecie m.in The Police, The Rolling Stones, Nirvane, Metallicę, Erica Claptona, Coldplay, czy U2.

The Police - Message in a BottleFani hip-hopu mogą pobrać dźwięki utworów Eminema, 50 Centa, czy Jay-Z.

Eminem - Lose Yourself

Ale to tylko część z wykonawców muzycznych, których utwory znajdują się w naszym serwisie. Kto jest jeszcze? Sprawdźcie sami!

Prawdziwe hity w "Graniu na czekanie"! - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

cccc
04-12-2013 - 15:37:19
Zeby w ogole nie mozna bylo ustawic dowolnego utworu? Pragnalbym dwoch utworow, tj. Toccata i fuga Bacha, albo Dance of the Knights Prokofiewa... A tu Zakopower czy Aguilera ; /
  (0)
Odpowiedz
kasia
16-12-2011 - 20:19:48
Żeby w okresie świątecznym nie można ustawić sobie granie na czekanie piosenki Wham-Last Christmes!!!! Dlaczego????????????
  (0)
Odpowiedz
Podziel się