Kultowa w niektórych kręgach gra The Sims doczekała się wersji mobilnej. The Sims Free Play jest dostępna za darmo na platformę Android.

Jeśli zarywaliście noce przy The Sims, The Sims 2 a może również przy The Sims 3 to nie możecie sobie odmówić przyjemności zagrania w tę grę na smartfonie. Electronic Arts zadbał, aby gorączka związana z tą serią przeniosła się również na platformę mobilną. Teraz będziecie mogli grać do woli gdziekolwiek zechcecie. W dodatku za darmo, bo The Sims Free Play jest bezpłatną aplikacją, przeznaczona dla urządzeń wyposażonych w system Android od wersji 2.0 począwszy, a więc dla znakomitej większości smartfonów opartych na tej platformie.

The Sims Free Play dostępna jest dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android w wersjach od 2.0 w górę.

The Sims Free Play, pomimo tego, że jest grą darmową oferuje sporo możliwości. Stworzyć można aż 16 spersonalizowanych Simów zgodnie z własnym pomysłem pokierować ich karierą. Gra pozwala oczywiście także na zaprojektowanie swojego wymarzonego domu i wyposażenia go według swojego uznania. Podczas gry można także opiekować się zwierzętami, pielęgnować ogród, a nawet upiec ciasto.

Dodatkową atrakcją dla grających będzie wypełnianie określonych celów, za co otrzymywać oni będą Punkty Stylu Życia, które wymienić można na dodatkowe obiekty.

The Sims Free Play pobrać można z Android Market.

 

Źródło/fot. Android Market

The Sims - za darmo na Androida - opinie i komentarze (29)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Sting jest ostatnimi czasy bardzo częstym gościem w naszym kraju. Jeżeli jednak nie macie go dosyć, możecie ściągnąć darmową aplikację "Sting 25" na swoje iPady!

0

Ocena autora

W ciągu ostatnich ostatnich 5 lat Sting zagrał w naszym kraju aż 6 razy. I nie może to dziwić, ponieważ na każdy jego koncert bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Tak też było w przypadku koncertu w ramach trasy "Back to Bass", który odbył się 15 lutego w warszawskiej Sali Kongresowej. Wszystkie miejsca został wykupione w kilka godzin, co spowodowało dołożenie kolejnego koncertu Stinga w Warszawie (który miał miejsce 16 lutego).

Trasa "Back to Bass" promuje kompilację, którą Sting wydał z okazji obchodzenia 25 lecia swojej kariery solowej (wcześniej dał się poznać jako lider grupy The Police). Także z powodu tego jubileuszu Sting postanowił wypuścić specjalną aplikację na iPada, zatytułowaną "Sting 25".

Z aplikacji dowiesz się m.in wiele o pierwszej solowej płycie Stinga - "The Dream of the Blue Turtles".

Aplikacja pozwoli Ci poznać lepiej samego Stinga, głównie dzięki udostępnieniu rzadkich i wyjątkowych zdjęć, fragmentów archiwalnych występów i klipów wideo, historii opowiadanych są przez samego muzyka, czy wywiadów, których Sting udzielił w czasie swojej kariery tysiące. Aplikacja zawiera ponad 4 godziny nagrań!

Zamieszczono na niej także specjalne wideo, które zostało zarejestrowane podczas 60. urodzin Stinga, które odbyły się w Beacon Theatre w Nowym Jorku. Nasz bohater gościł wtedy m.in Bruce'a Springsteena, Stevie Wondera, Lady Gagę, czy Roberta Downey Jr.

"Sting 25" zaoferuje Wam możliwość obejrzenia urodzinowego koncertu Stinga, na którym pojawił się m.in Bruce Springsteen i Stevie Wonder.

"Sting 25" pozwoli nam także dowiedzieć się nieco więcej o tym, kto i co inspirowało byłego lidera The Police, a także z jakimi innymi gwiazdami udało się Stingowi współpracować i nagrywać. Aplikacja daje także szansę na przyjrzenie się z bliska kolekcji instrumentów, których gwiazda używa podczas koncertów.

Wszystkich fanów muzyki do ściągnięcia na swój tablet Apple aplikacji od Stinga powinno przekonać to, że nie muszą za nią nic płacić. Sam Sting powiedział, że nie miał pojęcia ile aplikacja byłaby warta, dla tego najlepiej jest ją udostępnić wszystkim bez żadnych opłat.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Sting na iPadzie za darmo! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Koncern z Redmond poinformował, że użytkownicy urządzeń z systemami mobilnymi Apple'a i Google'a mogą tworzyć i edytować dokumenty.

Mobilny pakiet biurowy Microsoftu dla urządzeń z Androidem i iOS będzie umożliwiał edycję oraz tworzenie nowych dokumentów z poziomu smartfonu czy tabletu bez potrzeby kupowania subskrypcji Office 365.

Kolejna informacja dotyczy aktualizacji wersji Office dla iPhone'ów oraz tabletów z Androidem (w drugim przypadku, aby skorzystać z nowych funkcji, póki co należy dołączyć do grona testerów wersji Preview oprogramowania). Tutaj ostateczna wersja oprogramowania pojawi się na początku przyszłego roku.

To dobre wiadomości, ponieważ Microsoft nie słynie z tego, że daje coś użytkownikom za darmo. Na pewno jednak obecność pełnej funkcjonalności Worda, Excela i PowerPointa na urządzeniach mobilnych przyczyni się do popularyzacji pakietu Office.

Microsoft Office za darmo na Androida i iOS - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dostępna dotychczas odpłatnie doskonała klawiatura Fleksy stała się całkowicie darmowa. Mogą ją pobrać użytkownicy smartfonów z iOS oraz Androidem.

0

Ocena autora

Fleksy to dość nietypowa klawiatura, której obsługa wymaga nauki i przyzwyczajenia. Jednak po pewnym czasie okazuje się, że to jedno z najszybszych i najwygodniejszych narzędzi do wprowadzania tekstu w smartfonie. Dowód? W maju 2014 roku został ustanowiony rekord w szybkości pisania wiadomości na ekranie dotykowym, właśnie z użyciem tej aplikacji. Oczywiście, wynik został zapisany w Księdze Rekordów Guinnessa.

To co wyróżnia Fleksy od innych klawiatur ekranowych to przede wszystkim stosowanie gestów do obsługi aplikacji. Przeciągając palcem po klawiaturze możemy wstawiać dodatkowe znaki, usuwać całe wyrazy, a także wstawiać inne z listy zapamiętanych. Przydadzą się też rozszerzenia dodające nowe funkcje, np. wysyłanie animowanych gifów, czy skróty do najważniejszych aplikacji.

Wśród listy obsługiwanych języków znalazł się również polski. Należy go oddzielnie pobrać w ustawieniach aplikacji. Zresztą, znajdziecie tam całkiem sporo parametrów do wyboru. Do niedawna Fleksy była aplikacją płatną, ale już teraz nie zapłacicie za nią ani grosza. Gorąco zachęcamy do pobrania i przetestowania.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Klawiatura Fleksy od teraz za darmo na iOS oraz Androida - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się