MC

Lepiej w t-mobile

Święta już niedługo! U nas wraz z Sony Xperia Z5 Premium dostajesz za darmo słuchawki Sony SBH60! Sprawdź!

Nareszcie! Razem z kolejną wersją Skype, debiutuje długo oczekiwane wsparcie dla wideorozmów w tabletach z Androidem.

Skype udostępniło wideorozmowy dla tabletów z Androidem Honeycomb (3.x). Na liście są jak na razie trzy modele i tak się składa, że MAMY JE WSZYSTKIE W OFERCIE!

Skype 2.5 wspiera tablety: Acer Iconia Tab A500/A501, Motorola XOOM, oraz Samsung Galaxy Tab 10.1.

Wideorozmowy przez Skype są teraz dostępne między innymi dla użytkowników tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1

Oczywiście w przypadku tego typu sporych urządzeń najlepiej korzystać z kamery frontowej (rozwiązanie najwygodniejsze), ale istnieje także możliwość przełączenia się na rejestrującą obraz w HD kamerę główną. Obsługiwany jest także zoom – w tym celu podczas rozmowy należy dwukrotnie szybko dotknąć ekranu. Kolejna poprawka, to wsparcie dla zestawów słuchawkowych bluetooth.

Poza tabletami, aplikacja w wersji 2.5 rozszerza także wsparcie wideorozmów dla smartfonów z Androidem o kolejne modele. Są to:

Google Nexus One, HTC Shooter, LG Optimus 2x, LG Swift 3D, LG Swift Black, Motorola Atrix, Motorola Bionic, Motorola Droid 3, Motorola Photon, Sony Ericsson Xperia Live with Walkman, oraz Sony Ericsson Xperia neo V (pogrubieniem zaznaczyliśmy te smartfony, które znajdziecie w ofercie T-Mobile).

Łącznie Skype dla Androida oferuje już wideorozmowy dla prawie 30 modeli smartfonów, oraz 3 tabletów. Pierwszy raz obsługa kamerki pojawiła się w Skype 2.0 (pisaliśmy o tym tutaj), a następnie listę urządzeń rozszerzono razem z kolejną aktualizacją komunikatora.

Aplikację Skype 2.5 znajdziecie oczywiście w Android Market.

 

Fot/Źródło: Skype

Wideorozmowy Skype w twoim tablecie z Androidem - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się