Chwile, które łączą.

Coś dla tradycjonalistów. Na polskim rynku debiutuje elegancki Samsung S5610, będący odpowiedzią koreańskiego koncernu na Nokię C5-00 5MP. Co oferuje?

Stylowa metalowa obudowa, klasyczna forma batonika, potężny jak na klasyczną komórkę aparat 5 Mpx.

Wizualnie sporo łączy nowego Samsunga S5610 z Nokią C5-00 5MP. Oba to tzw. feature phones, które oferują komunikację w standardzie 3G i dostęp do internetu, ale nie posiadają ani dotykowego ekranu, ani modułu Wi-Fi. Samsung w odróżnieniu od Nokii, nie posiada także funkcjonalności GPS. Koreańczyk jest jednak od Nokii tańszy.

Ekran Samsunga S5610, to 2,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240x320 pikseli. Aparat został wzbogacony o lampę LED, rejestruje także wideo w rozdzielczości VGA. Telefon działa pod kontrolą JAVA MIDP 2.0 z zestawem widżetów Samsunga i przeglądarką internetową NetFront 3.5. Zintegrowane z systemem aplikacje, pozwalają również na dostęp do Facebooka oraz Twittera, a także na edycję i wysyłanie zdjęć bezpośrednio na portale społecznościowe. Transmisja danych odbywa się z maksymalną prędkości 7,2 Mbps (HSDPA), telefon oferuje także Bluetooth 3.0. Pamięć wewnętrzna to 100 MB - rozszerzalne za pomocą karty microSD do 16 GB.

Samsung S5610 waży 90g, a jego wymiary to 118,2x48,9x12,9 mm. Posiada baterię o pojemności 1000 mAh.

Kupując poprzez serwis T-Mobile.pl, otrzymujesz 50% zniżki na abonament przez pół roku.

Dla kogo dedykowany jest klasyczny batonik Samsunga? Dla osób, które wciąż nie mogą przekonać się do smartfonów, preferują tradycyjną komunikację, a z sieci korzystają sporadycznie – głównie zerkając na swoją skrzynkę pocztową.

Fot/Źródło: Samsung

Podziel się:
  • (0)
  • (0)
  • (3)