120 m Nokia Lumia 800 w Londynie
Kampania promocyjna nowych smartfonów Nokia wyposażonych w system operacyjny Windows Phone trwa w najlepsze. W ramach niej w Londynie zorganizowano niesamowite świetlane show z Nokią Lumia 800 w roli głównej.
120-metrowy wieżowiec Millbank Tower z pomocą projektorów zmieniono w gigantyczny, trójwymiarowy wyświetlacz. Pełnij on rolę tła dla występu kanadyjskiego DJ deadmau5, serwującego licznie zgromadzonym widzom solidna porcję progresywnego elektro-popu, doprawioną fantastycznymi animacjami 3D.
W kulminacyjnym momencie tego 30-minutowego show wieżowiec zamienił się na chwile w niemal 120-metrowy smartfon Nokia Lumia 800. Pokaz można było podziwiać z obydwu brzegów Tamizy oraz na żywo na profilu Nokii UK na Facebooku.
Warto także przeczytać i zobaczyć jak powstała Nokia Lumia 800.
Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym testem i wideo-recenzją telefonu Nokia Lumia 800! Znajdziecie je tutaj!
Źródło: Pocket-lint
fot. Nokia










































