Samsung Galaxy M Style - Super AMOLED w przystępnej cenie
Samsung w swojej rodzinnej Korei zaprezentował model, jak można się domyślać skierowany do osób, które łakomie zerkają na wyświetlacz Galaxy S II, ale szukają smartfonu bardziej przystępnego cenowo.
Samsung Galaxy M Style wyglądem łudząco przypomina model Galaxy R. W stylowej, metalowej obudowie o grubości 9,9 mm, dostępnej w trzech kolorach srebrnym Platinum Silver, czarnym Blue Black oraz różowym Lavender Pink, dumnie prezentuje się wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED o przekątnej wynoszącej 4 cale.
Oprócz niego znalazło się tam miejsce dla procesora taktowanego zegarem o częstotliwości 1 GHz, 4 GB wbudowanej pamięci, 3-megapikselowego aparatu cyfrowego, modułów Bluetooth 3.0 i Wi-Fi oraz akumulatora o pojemności 1650 mAh. Co ciekawe na pokładzie zagościł także tuner telewizyjny DMB. Nad całością pieczę sprawuje system operacyjny Android w wersji 2.3 Gingerbread.
Źródło: Slashgear
fot. Samsung Tomorrow





































