Chwile, które łączą.

Kultowa w niektórych kręgach gra The Sims doczekała się wersji mobilnej. The Sims Free Play jest dostępna za darmo na platformę Android.

Jeśli zarywaliście noce przy The Sims, The Sims 2 a może również przy The Sims 3 to nie możecie sobie odmówić przyjemności zagrania w tę grę na smartfonie. Electronic Arts zadbał, aby gorączka związana z tą serią przeniosła się również na platformę mobilną. Teraz będziecie mogli grać do woli gdziekolwiek zechcecie. W dodatku za darmo, bo The Sims Free Play jest bezpłatną aplikacją, przeznaczona dla urządzeń wyposażonych w system Android od wersji 2.0 począwszy, a więc dla znakomitej większości smartfonów opartych na tej platformie.

The Sims Free Play dostępna jest dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android w wersjach od 2.0 w górę.

The Sims Free Play, pomimo tego, że jest grą darmową oferuje sporo możliwości. Stworzyć można aż 16 spersonalizowanych Simów zgodnie z własnym pomysłem pokierować ich karierą. Gra pozwala oczywiście także na zaprojektowanie swojego wymarzonego domu i wyposażenia go według swojego uznania. Podczas gry można także opiekować się zwierzętami, pielęgnować ogród, a nawet upiec ciasto.

Sprawdź laptop Acer Aspire 5755G z grą FIFA 12 lub The Sims 3 w prezencie!

Dodatkową atrakcją dla grających będzie wypełnianie określonych celów, za co otrzymywać oni będą Punkty Stylu Życia, które wymienić można na dodatkowe obiekty.

The Sims Free Play pobrać można z Android Market.

 

Źródło/fot. Android Market

Podziel się:
  • (0)
  • (0)
  • (18)