Chwile, które łączą.

Pakiety Wszędzie rozmawiaj oraz Wszędzie w sieci pozwolą Wam na dzwonienie i korzystanie z internetu za granicą najtaniej. Na czym to polega? Jak zamówić pakiety? Sprawdźcie!

JAK TANIEJ ROZMAWIAĆ ZA GRANICĄ?

Dzięki usłudze Wszędzie rozmawiaj, możecie rozmawiać, wysyłać SMS-y i MMS-y na terenie Unii Europejskiej za jedyne 30 groszy. W ramach tej usługi Klienci za 9 zł otrzymują pakiet 30 jednostek, które mogą wykorzystać wymiennie na połączenia międzynarodowe oraz w roamingu, SMS-y lub MMS. Więcej informacji o tej usłudze jest dostępnych tutaj.

Wszędzie rozmawiaj

Liczba minut

Opłata Ważność

30 (wymienialne 1:1 na SMS/MMS, połączenia wychodzące, połączenia przychodzące, połączenia za granicę)

9 zł 14 dni

 Jak aktywować pakiet Wszędzie rozmawiaj?

 • w serwisie iBOA 
 • Wyślij SMS o treści T pod numer 80880
 • Wpisz kod: *100*80#
 • Zadzwoń pod numer: 602 900

 

Od kilku lat na mocy Rozporządzeń Parlamentu Europejskiego i Rady obniżane są stawki roamingowe w krajach Unii Europejskiej - powiedziała nam Kinga Kozicka, kierownik ds. roamingu w PTC. Od roku T-Mobile oferuje dwie usługi roamingowe – Wszędzie rozmawiaj i Wszędzie w sieci - które pozwalają na obniżenie kosztów roamingu od kilku do kilkudziesięciu razy w porównaniu do nowych niższych cen regulacyjnych. Przykładowo koszt za minutę połączenia wychodzącego od 1 lipca 2012 wyniesie 1,48 zł, a w usłudze Wszędzie rozmawiaj – tylko 30 gr za minutę. Natomiast za korzystanie z Internetu w roamingu zgodnie z cennikiem zapłacimy za 1MB 3,57 zł, a w pakiecie 500MB plus, który kosztuje 99 zł – tylko 20gr.

JAK TANIEJ SURFOWAĆ PO INTERNECIE ZA GRANICĄ?

Jeżeli jesteście zainteresowani możliwością niedrogiego korzystania z Internetu podczas pobytu za granicą, to powinniście przyjrzeć się naszej usłudze Wszędzie w sieci. Abonenci T-Mobile mogą obniżyć koszty transmisji danych w UE nawet do 18 groszy za 1 MB aktywując wspomnianą usługę. Przygotowaliśmy dla Was dwa warianty Wszędzie w sieci: jeden dla smartfonów, a drugi dla komputerów.

Po wykorzystaniu 80% dostępnych MB, klienci zostaną poinformowani przez wyświetlenie bezpłatnej strony, na której będą mogli aktywować nowy pakiet lub wybrać opcję korzystania z Internetu zgodnej z cennikiem. Jeżeli klienci nie będą zainteresowani dalszym korzystaniem z Internetu transmisja danych zostanie zablokowana lub jej prędkość zostanie zmniejszona do końca terminu ważności pakietu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziecie ponosili żadnych nieprzewidzianych kosztów. Więcej informacji o usłudze Wszędzie w sieci znajdziecie tutaj.

Wszędzie w sieci - Internet w telefonie

Wszędzie w sieci

Ilość danych Ważność pakietu Cena Średnia cena MB

- dzień 4MB

4 MB 1 dzień 9 zł 2,25 zł

- dzień 50MB

50 MB 1 dzień 59 zł 1,18 zł

- tydzień 500MB plus

500 MB 1 tydzień 99 zł 0,20 zł

 

Jedziesz za granicę? Dowiedz się więcej o roamingu w T-Mobile!

W tygodniowym pakiecie T-Mobile, jako pierwsza sieć w Polsce, zastosowała obniżenie prędkości połączenia z Internetem w roamingu po wykorzystaniu dostępnego pakietu danych. Dzięki temu klienci do końca terminu ważności pakietu mogą bezpłatnie korzystać z Internetu z mniejszą prędkością.

Wszędzie w sieci - Internet w komputerze

Wszędzie w sieci

Ilość danych Ważność pakietu Cena Średnia cena MB

- dzień 50MB

50 MB 1 dzień 60,27 zł 1,2 zł

- tydzień 500MB

500 MB 1 tydzień 97,17 zł 0,20 zł

- tydzień 1GB

1 GB 1 tydzień 183,27 zł 0,18 zł

  Jak aktywować pakiet Wszędzie w sieci?

 • wyślij SMS o odpowiedniej treści (kody znajdziecie tutaj) na nr 80818
 • wpisz kod ekspresowy *100*818*1#, zatwierdź klawiszem połączenia, a następnie nawiguj do odpowiedniej opcji
 • zaloguj się do iBOA
 • bezpośrednio z telefonu lub poprzez blueconnect wejdź na na stronę www.t-mobile.pl/wszedziewsieci
 • aktywuj za pośrednictwem Konsultanta T-Mobile

 Więcej informacji oraz porad dotyczących usług roamingowych jest dostępnych na stronach www.t-mobile.pl/roaming oraz www.heyah.pl.

Podziel się:
 • (0)
 • (0)
 • (4)