Chwile, które łączą.

HotSpot osobisty, nazywany również tetheringiem, to funkcja, która pozwala posiadaczom iPhone'a na stworzenie własnej sieci Wi-Fi. Dzięki temu będziecie mogli korzystać z Internetu w bibliotece, kawiarni, pubie czy restauracji. Zobaczcie jakie to proste!

Pokaż wszystko na jednej stronie

HotSpot osobisty: zobaczcie jakie to proste!

Jeśli chcecie skorzystać z opcji HotSpot osobisty musicie sprawdzić, czy posiadacie w swoim iPhone wersję oprogramowania co najmniej w wersji iOS 4.3.

Na kolejnych slajdach tego artykułu znajdziecie prosty opis poszczególnych kroków, wraz z pokazaniem ekranów oraz czynności jakie musicie wykonać, aby móc stworzyć własną sieć Wi-Fi.

Jeżeli nie jesteście pewni wersji oprogramowania jaką posiadacie na swoim smartfonie, wejdźcie w ikonkę USTAWIENIA, wybierzcie OGÓLNE/TO URZĄDZENIE i odszukajcie opcję WERSJA. Jeżeli jest ona niższa niż iOS 4.3 zaktualizujcie ją zgodnie z instrukcją aktualizacji oprogramowania iOS.

Warto pamiętać, że funkcja w iPhone nazywa się HotSpot ale tak naprawdę chodzi o umożliwienie używania iPhone'a jako modemu w trzech opcjach:

 • po WiFi
 • po kablu
 • po bluethooth

Funkcja HotSpotu nie jednak skazana tylko na iOS. Znajdziecie ją również w systemie operacyjnym Android, zaś niedawno pojawiła się także na Windows Phone. Dla tego też w osobnych materiałach pojawią się porady dotyczące działania HotSpota na innych systemach.

Jesteście właścicielami iPhone'a? Czy wiecie, że Wasz smartfon działa online i często do odpowiedniej pracy potrzebuje dostępu do sieci? Możecie uniknąć dodatkowych kosztów! Skorzystajcie z naszej taryfy multimedialnej lub zamówcie najlepszy pakiet internetowy na telefon!

Kolejna wersja tego kultowego już telefonu została wzbogacona o 8-megapikselowy aparat, który również umożliwia nagrywanie filmów w jakości Full HD.

Pokaż wszystko na jednej stronie

Komentarze (4)

Aby dodać komentarz zaloguj się lub podaj swój adres w polu poniżej. Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

min. 3 znaki
 • Wiktor
  Ważne i interesujące dla wielu osób zagadnienie teteringu,przedstawione jest tutaj w sposób żałosny i mało kompetentny.Autor przyczepił się - jak przysłowiowy rzep - iOS a,półgębkiem wspominając o androidzie,z którego korzysta wiele osób.Tego typu poradniki winny być uniwersalne i kierowane do ogółu,nawet jeżeli autor posługuje się sprzętem z iOS.
  (4)
  (1)
  Zgłoś do moderacji
 • ROb
  Kiedy pojawi się opcja hot spot w iPadzie 2?
  (1)
  (1)
  Zgłoś do moderacji
 • jarek
  chyba w apple a nie w tmobile
  (3)
  (1)
  Zgłoś do moderacji
 • Greg
  Fatalnie to działa łączenie iPhone z ipadem trwa w nieskończoność jak po paru minutach uda się połączyć to i tak zaraz się rozłącza. Kiedy w tmobile coś będzie działało prawidłowo?
  (1)
  (7)
  Zgłoś do moderacji