Chwile, które łączą.

HotSpot osobisty, nazywany również tetheringiem, to funkcja, która pozwala posiadaczom iPhone'a na stworzenie własnej sieci Wi-Fi. Dzięki temu będziecie mogli korzystać z Internetu w bibliotece, kawiarni, pubie czy restauracji. Zobaczcie jakie to proste!

Pokaż wszystko na jednej stronie

HotSpot osobisty: zobaczcie jakie to proste!

Jeśli chcecie skorzystać z opcji HotSpot osobisty musicie sprawdzić, czy posiadacie w swoim iPhone wersję oprogramowania co najmniej w wersji iOS 4.3.

Na kolejnych slajdach tego artykułu znajdziecie prosty opis poszczególnych kroków, wraz z pokazaniem ekranów oraz czynności jakie musicie wykonać, aby móc stworzyć własną sieć Wi-Fi.

Jeżeli nie jesteście pewni wersji oprogramowania jaką posiadacie na swoim smartfonie, wejdźcie w ikonkę USTAWIENIA, wybierzcie OGÓLNE/TO URZĄDZENIE i odszukajcie opcję WERSJA. Jeżeli jest ona niższa niż iOS 4.3 zaktualizujcie ją zgodnie z instrukcją aktualizacji oprogramowania iOS.

Warto pamiętać, że funkcja w iPhone nazywa się HotSpot ale tak naprawdę chodzi o umożliwienie używania iPhone'a jako modemu w trzech opcjach:

  • po WiFi
  • po kablu
  • po bluethooth

Funkcja HotSpotu nie jednak skazana tylko na iOS. Znajdziecie ją również w systemie operacyjnym Android, zaś niedawno pojawiła się także na Windows Phone. Dla tego też w osobnych materiałach pojawią się porady dotyczące działania HotSpota na innych systemach.

Jesteście właścicielami iPhone'a? Czy wiecie, że Wasz smartfon działa online i często do odpowiedniej pracy potrzebuje dostępu do sieci? Możecie uniknąć dodatkowych kosztów! Skorzystajcie z naszej taryfy multimedialnej lub zamówcie najlepszy pakiet internetowy na telefon!

Kolejna wersja tego kultowego już telefonu została wzbogacona o 8-megapikselowy aparat, który również umożliwia nagrywanie filmów w jakości Full HD.

Pokaż wszystko na jednej stronie