Chwile, które łączą.

Tablet Prestigio MultiPad 7.0 Pro Duo to bardzo wysoko ocenione przez nas urządzenie, stworzone wręcz do korzystania z Internetu. Przekonajcie się jak skonfigurować tablet z routerem, który dołączony jest do niego.

Pokaż wszystko na jednej stronie

Prestigio MultiPad 7.0 Pro Duo i router TP-LINK MR3020 + Huawei E3131

Tablet Prestigio MultiPad 7.0 Pro Duo jest tani, dobrze wykonany i sprawnie pracujący. Z jego testem możecie zapoznać się tutaj. To co odróżnia ten model od pozostałych, które znajdują się w naszej ofercie to fakt, że tym razem jest to tablet wyposażony tylko i wyłącznie w moduł Wi-Fi. W naszej ofercie znajdziecie go do nabycia m.in w zestawie z mobilnym routerem WiFi TP-LINK TL-MR3020 i modemem Huawei E3131.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą instrukcją, dzięki której będziecie w stanie w szybki i łatwy sposób skonfigurować router TP-LINK TL-MR3020 z tabletem Prestigio. Dzięki temu na urządzeniu będziecie w stanie korzystać z Internetu.

Zobaczcie w jakich zestawach dostępny jest w naszej ofercie tablet Prestigio Multipad 7.0 Pro Duo!

Pokaż wszystko na jednej stronie

Zobaczcie naszą wideo-poradę, w której pokazujemy jak skonfigurować tablet Prestigio z internetem!

Komentarze (5)

Aby dodać komentarz zaloguj się lub podaj swój adres w polu poniżej. Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

min. 3 znaki
 • wkurzony
  Jak do cholery połączyć sie tym tabletem z wi-fi?! Cały czas trwa uwierzytelnianie niezależnie z jaką siecią chce się połaczyć. Robie wszystko dokładnie tak jak w waszej instrukcji, ale gdy wpisuje kod w wyszukiwarke wyskakuje że strona jest niedostępna. Próbowałem skonfigurować router (ten wasz ZTE) przez laptopa ale wtedy aby sie zalogować musze wpisać hasło którego nie mam i nie dostałem. Prosze o jakąkolwiek rade bo jestem coraz bardziej poirytowany. Fajnie by było jak byście też napisali jak połączyć się z inną domową siecią wi-fi.
  (3)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • zniechęcony
  Czy nie można napisać instrukcji obsługi i połączenia z routerem po ludzku ?Czy tego filmiku nie można było zrobić dla normalnych ludzi?Drugi dzień konfiguruję router ,pomoc telefoniczna nic nie dała ,wysyłają mnie do punktu obsługi (dziś sobota) 40km .W internecie dużo wpisów ludzi bardzo niezadowolonych z Prestigio z TP-LINK .Czy T-Mobile jest głuche na opinie użytkowników ?Jak niezadowoleni odejdziemy z sieci ,to już nie wrócimy .
  (1)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   zniechęcony, czego w naszej instrukcji i filmu nie rozumiesz? W czym konkretnie możemy Ci pomóc? Pozdrawiamy.
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • rozczarowany
  dwa już w serwisie kiepski nie polecam. W jwdnym od nowości uszkodzona matryca i android uszkodzony, drugi uszkodzony android i matryca co by inaczej było. Jednym słowem bubel
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • lotas
  Nie podaliście ważnej informacji. Jeżeli posiada się PIN do karty SIM, to po wyłączeniu routera trzeba go ponownie wprowadzić, czyli połączyć się znowu z w/w stroną (adresem). Dlatego najlepiej wyłączyć PIN. Takie jest moje zdanie. :)
  (1)
  (0)
  Zgłoś do moderacji