Chwile, które łączą.

Dzisiaj prawie każdy ma komórkę, niektórzy dwie. T-Mobile ma coś dla tych, którzy nie chcą rezygnować z telefonu stacjonarnego – T-Mobile Numer Stacjonarny.

Czasy, gdy posiadanie telefonu stacjonarnego było wyróżnieniem i swego rodzaju przywilejem, są dość odległe. Niektórzy czekali na niego kilkanaście lat, wciąż ponawiając podania. Dobrze jednak pamiętamy te czasy, gdy w wielu domach był jedynie telefon stacjonarny. Żadna rozmowa w rodzinie nie mogła przejść niezauważona, a zbyt późne telefony od chłopaka czy dziewczyny były źle widziane przez rodziców.

Na szczęście te czasy minęły i to, z kim się komunikujemy, może być tylko naszą tajemnicą. Cenimy więc sobie rozwiązanie, jakim jest posiadanie zarówno prywatnej komórki, jak i telefonu stacjonarnego. Rodzina i znajomi mogą dzięki temu dzwonić taniej na numer stacjonarny. Dziadkowie, którzy przywykli do dzwonienia do dzieci i wnuków na numer stacjonarny, nie muszą zmieniać swoich zwyczajów.

T-Mobile znalazł sposób na to, aby wygodnie korzystać z telefonu stacjonarnego, idąc z duchem czasu.

Dzięki temu niesamowitemu rozwiązaniu można mieć w jednym telefonie komórkowym dwa numery: dotychczasowy komórkowy oraz nowy – stacjonarny, który uaktywnia się automatycznie, kiedy użytkownik usługi wróci do domu, czyli znajdzie się w zdefiniowanej przez niego strefie domowej.

Posiadanie dwóch numerów nie wymaga dwóch kart SIM – wystarczy jedna. Skorzystanie z usługi oznacza oszczędności zarówno dla jej posiadacza, jak i dla wszystkich tych, którzy będą mogli odtąd dzwonić do niego na numer stacjonarny, zamiast na komórkę. A może długa wieczorna pogawędka przez telefon z Mamą lub dawno niewidzianą koleżanką, zamiast bezdusznego komunikatora internetowego czy emaila?

 

fot. Artur Gabrysiak | Dreamstime.com

Stacjonarnie, czy mobilnie? Teraz nie musisz wybierać. Poznaj usługę łączącą zalety telefonu komórkowego i stacjonarnego.

Podziel się:
  • (0)
  • (0)
  • (35)