Chwile, które łączą.

Słyszałeś już o Sieci Rodzinnej, dzięki której klienci T-Mobile mogą rozmawiać między sobą za darmo? Nie wiesz, jak ją uruchomić? To bardzo proste. Dla tych, którzy już są w Sieci Rodzinnej nic się nie zmienia.

Sieć Rodzinna to usługa T-Mobile, która może zainteresować różne grupy osób, lubiące rozmawiać ze sobą dużo przez telefon, nie tylko członków jednej rodziny. Jej członkiem może stać się każdy, kogo chcemy w pewien sposób wyróżnić, np. przyjaciel. To sposób na zmniejszenie wydatków swoich oraz innych osób. Wszak największe koszty generują rozmowy z rodziną i znajomymi.

Sieć Rodzinna może liczyć od 2 do 6 osób. Za usługę płaci tylko jedna osoba (tzw. sponsor) reszta rozmawia za darmo ze wszystkimi osobami w danej grupie. I to właśnie ta jedna osoba zakłada Sieć Rodzinną i zaprasza do niej kolejne osoby. Do niej należy decyzja, z kim cieszyć się rozmowami bez opłat i jednocześnie, kto będzie mógł skorzystać z przywileju rozmowy z nią samą i innymi wybrańcami także za darmo.

A jak stworzyć swoją własną Sieć Rodzinną?

Wystarczy wysłać SMS na numer 6446, a w jego treści wpisać rodzina.aktywuj.X, gdzie zamiast X wpisujemy liczbę osób, które znajdą się w naszej Sieci Rodzinnej.

Grupę można także założyć  po zalogowaniu się na stronie www.t-mobile.pl w sekcji „Zarządzaj kontem”, a następnie w zakładce: Usługi -> Sieć Rodzinna. Podczas logowania możesz być poproszony o wprowadzenie Kod-u – standardowym Kod-em są cztery ostatnie cyfry kodu PUK, który otrzymałeś wraz z kartą SIM.

Kolejną możliwością na założenie grupy jest Ekspresowe Menu. W takim przypadku należy wybrać na klawiaturze telefonu kod *100# i wcisnąć klawisz, którym inicjujesz połączenie (np. symbol zielonej słuchawki). Chwilę później otrzymasz na telefon menu, przez które można założyć, a później również obsługiwać swoją Sieć Rodzinną.

Jak zaprosić bliskich do Sieci Rodzinnej?

Do swojej grupy rodzinnej możesz zaprosić osoby, które posiadają telefon komórkowy w Sieci T-Mobile z taryfą prywatną, telefon systemu TakTak oraz Mix, a także telefony stacjonarne w Sieci T-Mobile z Taryfą Domowa. Zaproszenie takie można wysłać także na kilka sposobów:

 • Bezpłatnym SMS-em na numer 6446 o treści: rodzina.dodaj.AAABBBCCC gdzie w miejsce AAABBBCCC wpisać należy dziewięciocyfrowy numer telefonu zapraszanej osoby. Tę czynność powtarzamy tyle razy, ile osób zdecydowaliśmy się zaprosić do naszego wyjątkowego grona.

Po zalogowaniu się na stronie www.t-mobile.pl w sekcji „Zarządzaj kontem”, a następnie w zakładce: Usługi -> Sieć Rodzinna lub w Ekspresowym Menu (*100#).

Osoba zapraszana otrzyma SMS z informacją, że jest zaproszona do grupy. Samo dołączenie do grupy ma miejsce jednak dopiero po zaakceptowaniu zaproszenia przez zaproszoną osobę.

Żeby zaakceptować zaproszenie, osoba zaproszona powinna ZE SWOJEGO telefonu wysłać bezpłatny SMS o treści TAK na numer 6446.

Może również skorzystać ze strony www.t-mobile.pl po zalogowaniu się w sekcji „Zarządzaj kontem”, a następnie w zakładce: Usługi -> Sieć Rodzinna) lub z Ekspresowego Menu (*100#).

W przypadku, gdy zapraszanym jest posiadacz numeru stacjonarnego (Taryfa Domowa), Sponsor grupy, po otrzymaniu informacji SMS-em, musi zawiadomić zapraszaną osobę o konieczności akceptacji zaproszenia. Akceptacja jest możliwa poprzez wykonanie połączenia, z telefonu stacjonarnego osoby zaproszonej do grupy, na numer 602 900 000 lub w poprzez stronę www.t-mobile.pl po zalogowaniu się w sekcji „Zarządzaj kontem”, a następnie w zakładce: Usługi -> Sieć Rodzinna).

 

Kody SMS-owe pomocne przy tworzeniu grupy

Zanim włączysz Sieć Rodzinną, zaczniesz więcej rozmawiać i mniej płacić, zobacz wszystkie korzyści jakie oferuje ta usługa.

Podziel się:
 • (0)
 • (0)
 • (74)

Komentarze (74)

Aby dodać komentarz zaloguj się lub podaj swój adres w polu poniżej. Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

min. 3 znaki
 • Asiczka
  Mam problem tego typu,że ,,sieć... " została aktywowana u mnie,mój wybranek nie dostał jeszcze sms-a z potwierdzeniem aktywacji,mi już liczą za usługę,a dzwoniąc do uczestnika mojej grupy czas kasuje mi się z taryfy abonenckiej a nie rodzinnej. Moje pytanie brzmi czy możliwe jest,że przy modernizacjach sieci, sms od wybranka mógł ,,pójść w próźnię"?i stąd ten brak aktywacji u niego? Czy może on wysłać kolejnego sms-a z akceptacją? Tylko proszę o szczegółową odpowiedź kogoś z T-mobile :)
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Jeśli zaproszenie do Sieci Rodzinnej jest jeszcze aktywne, osoba zapraszana powinna odesłać bezpłatnego SMS-a o treści TAK na nr 6446. Jeśli zaproszenie nie jest już aktywne, sponsor usługi powinien je ponowić za pomocą SMS-a na nr 6446 o treści: Rodzina.dodaj.AAABBBCCC, gdzie AAABBBCCC oznacza numer użytkownika (format 9-cio cyfrowy), którego chce zaprosić sponsor. Zarządzanie usługą możliwe jest również prze menu ekspresowe *100#, w serwisie iBOA lub z pomocą konsultanta pod nr 602900000. Nadmienię, że aktywacja Sieci Rodzinnej może trwać do 24 godzin. [Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • Patrycja
  Czy i po jakim czasie przychodzi sms z informacją o pełnej aktywacji usługi (tzn. jak już osoba zaproszona zaakceptuje zaproszenie)? Czy sponsor Sieci Rodzinnej tak,że otrzymuje smsa o dołączeniu do tej sieci osób czy tylko osoba zaproszona?
  (3)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Dariusz
  Chciałbym tylko uściślić, ponieważ dużo jest pytań tego typu. Jeśli osoba, która została zaproszona do sieci rodzinnej przebywa obecnie za granicą - Niemcy (karta T-Mobile PL) - to jak dobrze zrozumiałem w żaden sposób nie jest możliwe by rozmawiała ze mną za darmo, jeżeli będzie wykonywać do mnie połączenia (nieważne czy uaktywni roaming czy nie)?
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Piotr_Krasy
  Jak sprawdzić ilość minut do wykorzystania w ramach sieci rodzinnej na zaproszonym numerze z tak tak?
  (5)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Piotr_Krasy, minuty można sprawdzić logując się do konta w systemie iBOA. Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • Krzysztof
  czy można dodać numer z MTV Mobile do sieci rodzinnej?
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Konsultant
  do 0000 : Posiadanie samej usługi nie jest równoznaczne z posiadaniem w niej osób zaproszonych. Sprawdź czy osoba, która ponosi koszty, została poprawnie zaproszona do Twojej grupy i POTWIERDZIŁA przyjęcie Twojego zaproszenia (jeżeli nie odpowiedziała na zaproszenie, zaproszenie nie jest skuteczne). Po każdej czynności w Sieci Rodzinnej przychodzi potwierdzenie SMSem - ostatecznym potwierdzeniem dla numeru zaproszonego jest coś w stylu "Numer dołączył do grupy", dopiero od tego momentu może używać 2000 minut. do Alicja: Od 05.12.2012 tzw Sponsorem (a więc osobą zapraszającą) może być oprócz abonamentu również Mixera, Mix, Nowy TakTak Fon lub Fon.
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Konsultant
  do : gooddaayyyy. Serwis iboa nie identyfikuje użytkowników po ich indywidualnych promocjach opisanych w regulaminie na dzień spisania umowy, tylko podaje ujednoliconą stawkę wg cennika taryf. Jeżeli w Twoim regulaminie usługa ma być za 1,99 to na pewno tak będzie rozliczona na fakturze, więc nie przejmuj się kwotą, jaką podaje strona. Pamiętaj tylko, że: A) promocyjna niższa cena będzie obowiązywać całą umowę tylko wtedy, gdy pierwotnie zdążysz włączyć usługę w czasie opisanym w regulaminie (obecnie 30 dni od zawarcia, wcześniej 60 dni od zawarcia umowy); B) na ilość osób w grupie składa się również Twój numer - a więc grupa 2-osobowa to Ty + 1 nr w T-Mobile (taryfa MTV nie jest wymieniona w regulaminie, więc nie będzie można jej zaprosić); C) z zaproszoną osobą można wykonywać tylko połączenia KRAJOWE, D) jeżeli w przyszłości zaproszona osoba zmieni taryfę lub pion rozliczania (np. z karty na abo lub z abo na kartę), to system może "wypchnąć" ten numer z grupy i trzeba będzie go zaprosić ponownie. Pozdrawiam :)
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • gooddaayyyy
  kupiłam abonament bez telefonu w promocji 19,90. mam pytanie odnośnie promocji siec rodzinna 2 osoby, na stronie jest informacja, że pakiet będzie kosztować 1,99. natomiast na iboa jest cena 15.13zł. która cene obowiązuje? czy żeby uzyskac usługę za 1,99zł musze iść do salonu czy mogę zrobić to przez iboa mimo iż system nalicza 15,13zł?
  (2)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • ola
  ok z ta siecia rodzinna to jak jest tak do konca bo chce dodac swojego meza do tej grupy ale on jest w holandii ale ma polski nr t-mobila i co moge go dodac czy nie i ile to kosztuje czy bedziemy mogli gadac za darmo w tej sieci rodzinnej prosze o szybka odpowiedz pozdrawiam .
  (3)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Agata
  Mam pytanie. Niedawno przeszłam do nowej taryfy MTV mobile z nowym numerem. Czy jest również w tej taryfie możliwość włączenia sieci rodzinnej z osobą w T-mobile- abonament?
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Oko
  Uważam że informacja podana na stronie jako aktualna promocja świąteczna jest mylna : "Rozmawiaj bez ograniczeń - w zależności od wysokości abonamentu z dwoma lub czterema wybranymi osobami, za jedyne 1,99 zł miesięcznie" bo jak potem czytam grupa 2 osób to Ja +1 , czyli na czym mają polegać rozmowy z dwoma osobami ??? chyba że coś się zmieniło i mogę zgodnie ze znaczeniem tej informacji wpisać dwa numery nie ma też jasnej informacji że numerem który podam nie może być taryfa Biznes !
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • fff
  jak mam abonament rodzina 20 i mam wykupione 1000sms za 5 zł jak moge sprawdzic ile mi ich jeszcze zostało?
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Zawartość pakietu SMS można sprawdzić dzwoniąc pod numer salda konta 602 963 (opłata 0,30zł) lub poprzez kod ekspresowy *100*2*1# z pozycji aparatu. Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • 0000
  mam włączoną sieć rodzinną 2+1 lecz jeden z dwóch numerów normalnie płaci rachunki rozmawiając z zemną.
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • patrykkpl
  mam pewien problem, posiadam abonament w t-mobile, chcialem dodac 1 osobe to sieci rodzinnej. Wszystko aktywowalem, dodalem jej nr do tej grupy, a zaproszenia ona nie dostala... Status zaproszenia na IBOA jest nastepujący: "Zaproszenie czeka na wysłanie" co dalej zrobic...? 2 osoba ma telefon na karte.
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Zadane pytanie wymaga sprawdzenia sytuacji na koncie abonenckim. W związku z tym prosimy o kontakt z naszym BOA. Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • Darek
  Ile pobiera za minutę połączenia odebranego z Polski podczas pobytu za granicą w sieci rodzinnej, kiedy jest się numerem zaproszonym ?
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Darek, połączenia roamingowe nie są rozliczane z pakietu minut dostępnych w ramach usługi Siec Rodzinna. Cennik połączeń roamingowych znajduję się pod adresem: http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/stali_klienci/uslugi_do_telefonu/polaczenia/roaming?link=1 Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • Izka
  Czy posiadając t-mobile MIX mogę aktywować usługę dla siebie i mamy, która jest obecnie w Niemczech i ma polskiego t-mobile również na MIX?
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Izka, istnieje możliwość aktywacji usługi Sieć Rodzinna. Jeśli będziesz dzwoniła do Mamy to będzie rozliczane z pakietu 2000 minut, natomiast Twoja Mama będzie płaciła za odebrane połączenie oraz wykonane do kraju również będzie dodatkowa opłata. Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • Kama
  A czy sieć Rodzinna działa za granicą? Czy mogę rozmawiać za darmo z osobami z grupy?
  (1)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Hebe
  Czy mogę prosić link do tego regulaminu? Ponieważ w jedynej informacji dotyczącej sieci rodzinnej dostępnej na stronie T-Mobile http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/stali_klienci/uslugi_do_telefonu/siec_rodzinna nie ma mowy o tym, że "regulaminem usługi Sieci Rodzinnej można być uczestnikiem tylko jednej grupy. Jeżeli chcesz należeć do innej najpierw musisz zrezygnować z uczestnictwa w obecnej".
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Hebe, tutaj znajdziesz nasz regulamin: ink do regulaminu usługi Sieć Rodzinna: http://www.t-mobile.pl/r/repo1/documents/t_sa/D0002047001_WoS_uslugi_Siec_Rodzinna_III.pdf Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • Eva
  Mam pytanie, czy jeśli zostałam już dodana do sieci rodzinnej a chce mnie jeszcze ktoś dodać - czy jest taka mozliwość?
  (1)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Eva, zgodnie z regulaminem usługi Sieci Rodzinnej można być uczestnikiem tylko jednej grupy. Jeżeli chcesz należeć do innej najpierw musisz zrezygnować z uczestnictwa w obecnej. Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • Alicja
  Czy sieć rodzinną może włączyć osoba tylko z abonamentem, czy możne ją aktywować osoba, która ma kartę?
  (4)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Alicjo, usługa może być aktywna tylko na telefonie abonemntowym, natomiast można dołączyć uczestnika z systemu na kartę. Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • aldinos
  witam,mam pytanko:jeśli ktoś jest w sieci rodzinnej a wyjeżdża na Ukrainę to czy nadal mamy darmowe rozmowy czy już obowiązuje roaming i nici z sieci rodzinnej? z góry dziękuję za odpowiedź
  (3)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • marcin
  czy moge dodac nr kogos kto ejst klientem biznesowym?
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • dudu$
  Witam, Posiadam Abonament za 39,90zł i mam aktywną usługę Sieć Rodzinna ze swoją dziewczynę która ma numer w Tak Tak-u. Chciałbym się dowiedzieć jak można sprawdzić ilość pozostałych minut w tej usłudze w bieżącym okresie rozliczeniowym ? Wiem że ja mogę swój status sprawdzić poprzez iBOA ale nie wiej jak sprawdzić ile minut pozostało mojej dziewczynie ? Czy musi ona wysłać jakiegoś smsa albo wpisać ekspresowy kod w swoim telefonie ? Pozdrawiam dudu$
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • sysia
  Wczoraj dolaczylam do tmobile, mam usluge w ktorej siec rodzinna (do2 osob) kosztowac powinna 5zl ale przy probie aktywowania tej uslugi podlicza mnie na 15 zl. Co jest nie tak?
  (2)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Jeżeli korzystałaś z oferty promocyjnej w ciągu ostatnich 60 dni, koszt wspomnianej usługi to 5 zł brutto. Systemy automatyczne, w tym IBOA niestety nie uwzględniają upustów promocyjnych, lecz kwoty cennikowe, stąd ta rozbieżność. Pozdrawiamy!
   (1)
   (1)
   Zgłoś do moderacji
 • kaśka
  Od miesiąca przeszłyśmyz mamą z karty na abonament. Opcja najniższa 29.90. podczas rozmowy z konsultantem telefonicznie uzyskalam informację, że decydując sie na sieć rodzinną płacę jednorazową opłatę 5 zł. Moja mam w salonie uzyskała informację, że będzie od niej pobierana miesięcznie opłata 5 zł. Ok zniosłam to małe oszustwo ze strony konsultanta. Mama wybrała mnie jako osobę do której będzie dzwonić w ramach tej usługi. Wszysko bylabym w stanie zaakceptować ale przy pierwszym rachunku doliczono oczywiście opłatę za siec rodzinną oraz bez naszej zgody włączono nam granie na czekanie za które operator pobral oczywiście opłate. Ok, doszłam juz do tego jak wylączyć granie na czekanie wiec mam to z głowy.Mam jednak pytanie dotyczące sieci rodzinnej. Chciałabym aby moja mama nie ponosiła opłaty (5zł) za dołaczenie mnie do sieci tylko ja. W jaki sposob mama może zrezygnowac z tej funkcji tak zebym to ja ponosiła koszt tej usługi. Zaznaczam że nie satysfakcjonuje mnie odpowiedź, że mam mojej mamie co miesiąc oddawać 5 zł :))).
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • bartek61098
  A ten sponsor to płaci co miesiąc i ile płaci proszę o odpowiedz
  (2)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • aras
  swiezy strartem , doladowalem konto za 20 zl , proboje zrobic siec rodzinna z 2 osobami (ja + dziewczyna) gdy wysylam sms do aktywacji dostaje zwrotnego ze naleze juz do grupy , nigdy nie malezalem , wysylam dalej sms z nr tel na 6446 moja dziewczyna nie dostaje zadnego smsm do potwierdzenia . dlaczego tak jest??
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Aras, bez dostępu do Twojego konta abonenckiego nie mamy możliwości sprawdzenia gdzie leży przyczyna problemu. Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta, tam konsultant pomoże go rozwiązać. Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • michu
  proboje zrobic iec rodzinna na karte ... doladowalem konto , wysylam sms na 6446 i dostaje zwrotnego ze naleze juz do grupy , nigdy wczesniej nie nalezalem i moja dziewczyna dostaje sms do potwierdzenia !! co zrobic?
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Michu, bez dostępu do Twojego konta abonenckiego nie mamy możliwości sprawdzenia gdzie leży przyczyna problemu. Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta, tam konsultant pomoże go rozwiązać. Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • aga
  czyli dodanie do sieci rodzinnej kogoś z Heyah jest niemożliwe?
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Aga, do Sieci Rodzinnej można dołączyć tylko i wyłącznie numer w T-Mobile na karte lub na abonament. Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • Lidka
  Dlaczego kiedy wysyłam smsa w celu utworzenia tej grupy, otrzymuję zwrotnego z informacją: należysz już do jednej grupy i nie możesz aktywować nowej czy coś w tym rodzaju? To niemożliwe że należę do jakiejś grupy bo przed chwilą dopiero aktywowałam starter!
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Lidka, prosimy Cię o kontakt z BOA. Musimy sprawdzić Twoje konto. Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • Andrzej
  Tylko zapomnieliście podać ile to"za darmo" w abonamencie kosztuje
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • aha
  chciałem zapytać czy usługa w sieci jest całkowicie za darmo?
  (1)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   aha, koszty sieci rodzinnej można znalesc pod adresem http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament/uslugi_dodane/siec_rodzinna Przy podpisywaniu nowej umowy usługa proponowana jest w promocyjnych cenach tak samo jak i dla klientow którzy przedłuzaja umowe możemy zaproponowac usluge w promocyjnych cenach albo za darmo w wybranych abonamentach. Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • zaneta
  Witam czy posiadając kartę tak - tak t-mobile mogę aktywować usługę dla siebie i mamy, która posiada (Niemiecki) t-mobile i jest obecnie na terenie terytorium Niemiec.
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Żaneto, niestety usługa Sieć Rodzinna obejmuje tylko i wyłącznie krajowe numery w T-Mobile. Pozdrawiamy!
   (0)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • Szejk
  Mam takie pytanie chciałem wyłączyć usługę, więc wysłałem sms : Rodzina.usun.grupe Czy tylko tyle muszę zrobić ? Nie muszę iść do pobliskiej placówki i nic wypełniać ?
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • gg
  Witam,chciałabym dołączyć do swojego grona w sieci rodzinnej,kogoś kto ma tel. na karte w Heyi...czy jest to możliwe? Prosze o podpowiedz, z góry dziękuje
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
  • Odpowiedź
   Redakcja T-Mobile Trendy
   Do \"Sieci Rodzinnej\" można zaprosić uczestnika z naszej sieci w taryfach: Rodzinna, Era Nowy Komfort, Nowa Era, Nowa Jedyna, Era Relaks, Taryfa Zero, Era Domowa, Nowa Era Domowa, Nowa Taryfa Domowa, taryfę w Tak Tak - T-Mobile na kartę oraz taryfę w Mix.
   (1)
   (0)
   Zgłoś do moderacji
 • Isia
  Witam Czy mając telefon w mix-ie mogę założyć sieć rodzinną? Czy w mając tel w abonamencie możena sprawdzić przez smsa stan minut na koncie?
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • ziom
  Czy jak mam telefon w sieci
  W RODZINIE
  to bende miał rozmowy , np z tatą za darmo ?
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • ghmdbm
  Witam, chciałbym się dowiedzieć jak mogę sprawdzić stan minut, jeśli jestem w Tak-Taku? Moja dziewczyna ma telefon na abonament i ma taką możliwość, a ja nigdzie nie potrafię znaleźć informacji na ten temat. Z góry dzięki na odpowiedź.
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Ania
  czy mając telefon w Mixie na doładowania mogę założyć sieć rodzinną?
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Aga
  Siec rodzinna wyklucza mozliwosc uruchumienia tej opcji przez osobe ktora juz jest zaproszona do w/w sieci przez innego uzytkownika, a wiec nie moze dodatkowo skorzystac z przyywileju rozmawiania za darmo z kims z "rodziny".... A poza tym ERA (T-mobile) wyklucza mozliwosc uruchumienia w/w opcji po uplywie 2 m-cy od momentu podpisania umowy w ktorej wystepuje wariant sieci rodzinej ... Wiec nie takie wszystko piekne jak to malują ........
  (1)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • RedakcjaT-Mobile-Trendy
  EwaS, usługa Sieci Rodzinnej skierowana jest do użytkowników i abonentów T-Mobile Polska, więc niestety nie można dodawać użytkowników sieci zagranicznych.
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • EwaS
  Czy w ramach tej oferty moge dodac osobe z T-mobile ktora mieszka jest w USA? Dziekuje
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Piotr
  Weroniko, Nowy Tak Tak to taryfa z prepaidu, a sieć rodzinną może założyć tylko ta osoba która ma abonament.
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Weronika
  Mam taryfę Nowy Tak Tak, i według tego co jest napisane na stronie internetowej mam możliwość założenia Sieci Rodzinnej. Jednakże gdy wysyłam SMS o podanej treści i na podany numer przysyłają mi odpowiedź zwrotną o treści: "Trój typ kontraktu nie pozwala aktywować usługi". Bardzo zależy mi na skorzystaniu z tej usługi, ale niestety nie mogę.
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Dana
  Uwaga na sms w sieci rodzinnej są płatne, o czym konsultanci nie informują. I to że nie moge sprawdzić stanu minut też nie jest ok. Przez takie niedomówienia ERA traci klientów:-(((
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Redakcja T-Mobile Trendy
  Kamila, to prawda, że jedna osoba może należeć do jednej Sieci Rodzinnej i nie ma znaczenia, czy dana osoba jest członkiem rodziny czy nie. Jednak w sumie skoro siostra dodała do swojej Sieci mamę, brata i, jak podejrzewam, również Ciebie, to po co dodawać te same osoby do innej Grupy? Już jesteście w Sieci Rodzinnej, bardziej za darmo już nie będzie :)
  (1)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Kamila
  WIELKIE ROZCZAROWANIE!!!!! nie mogę dodać nikogo z rodziny bo siostra dodała już mamę i brata więc ja nie mogę , co to za sieć rodzinna gdzie nie można dodać rodziny !!! BEZSENS !!! Ktoś mało mądry to wymyślał... ten ktoś co chyba jedynakiem jest ... BEZ SENSU !!!
  (0)
  (1)
  Zgłoś do moderacji
 • bajka
  Obiecano mi, ze w ramach abonamentu za darmo przez 12 miesięcy z jednym nr mogę rozmawiać za darmo.Czy to prawda, ze nie pobieraja opłaty?
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • qwerty
  W tak taku nie ma możliwości sprawdzenia stanu minut z sieci rodzinnej
  (1)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Aga
  No właśnie, w jaki sposób sprawdzić ilość pozostałych darmowych minut??? Nigdzie nie mogę się tego doszukać, ani w regulaminie, ani na żadnym forum....
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • zeusII
  usługa może i fajna moja dziewczyna podpisała aneks wymieniła telefon i wszystko fajnie tyle że w PTC powiedziano jej ze nie będzie płaciła za tą usługę a jak chciałem jej aktywować okazało się że są koszty do abonamentu
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Piotr
  W jaki sposób użytkownik Tak Tak może sprawdzić stan pakietu minut w sieci rodzinnej? Mam na myśli kody ekspresowe; czy istnieje kod o tej funkcji? Bo *101# podaje ogólny stan konta.
  (4)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • zawiedziona
  Jak zwykle dokładne informacje o możliwości dodania konkretnych numerów nie są przekazywane przez przedstawicieli PTC zbyt dokładnie. Zależy mi na rozmowach z chłopakiem, który ma taryfę w Erze, niestety BIZNES. Dlatego nie mam możliwości dodania Go do swojej sieci rodzinnej. Podsumowując: jeśli nawet pracownik salonu twierdzi, że dodać można KAŻDY numer z ERY to warto dokładnie przeczytać każdy regulamin na stronie internetowej operatora!
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Lazy Jacob
  Mam to samo zastrzeżenie co Tomasz. Niestety nie mogę do grupy dołączyć mojej dziewczyny, bo jest już w innej grupie. WIELKIE ROZCZAROWANIE!!!
  (2)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • Tomasz Czyrnek
  Ciekawe dlaczego brak podstawowej informacji ,że można być tylko w jednej sieci rodzinnej. I co z tego ,że w moim abonamencie mogę utworzyć siec rodzinną za 0zł skoro moi znajomi już należą do innych sieci rodzinnych. Nie mo o tym ograniczeniu mowy w warunkach oferty promocyjnej !!!!
  (1)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • justyna
  zgadzam się :)
  (0)
  (0)
  Zgłoś do moderacji
 • tnwpz
  Dobrze, że to wbrew pozorom usługa nie tylko dla rodzin :)
  (0)
  (1)
  Zgłoś do moderacji