Najszybsza bramka strzelona w Ekstraklasie została w… Sami się przekonajcie! Zapraszamy do obejrzenia wideo.

Ekstraklasa przygotowała dla Was film pokazujący 5 najszybciej strzelonych bramek w naszej lidze w latach 2011-2015. Tą najszybszą Wiśle Kraków strzelił Damian Chmiel z Podbeskidzia Bielsko-Biała Zoabczcie to poniżej, bo warto!

Zobacz 5 najszybszych bramek strzelonych w Ekstraklasie! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Mistrzostwa Europy w toku. Za nami kilka interesujących spotkań, a przed nami jeszcze więcej. Czas oczekiwania na kolejne mecze umilić sobie możemy grając w Nokia Finger Battle!

Podejmij wyzwanie z Nokia Finger Battle. Jest to aplikacja przygotowana przez Nokia Poland dla fanów z 16 krajów biorących udział w mistrzostwach europy.Wybierz państwo, które chcesz reprezentować i zmierz się ze swoim znajomymi. Każde uderzenie palcem w ekran przesuwa piłkę w stronę bramki twojego przeciwnika. Jeśli chcesz wygrać musisz strzelić więcej bramek, a to oznacza, że w tej grze liczy się szybkość. Zasady są więc bardzo proste, ale zapewniamy Was, że Nokia Finger Battle potrafi dostarczyć bardzo dużo rozrywki!

Bądź szybszy od partnera i strzel więcej bramek!

Nokia Finger Battle jest aplikacją bezpłatną, a jej wydawcą jest Clever-Software. Działa na systemie Windows Phone, w związku z czym skorzystać z niej mogą np. właściciele Nokia Lumia 710 i Nokia Lumia 800.
Grę możecie pobrać stąd.

Wyniki każdej z gier są zaś publikowane tutaj.

Do wyboru masz 16 drużyn.

<p>Zobacz na czym polega gra Nokia Finger Battle!</p>

Nokia Finger Battle - bądź szybszy, strzel bramkę! - opinie i komentarze (0)

Marzysz o tym, by poczuć się jak piłkarz i w blasku reflektorów przed tysiącami kibiców wejść na piłkarską murawę? Zapraszamy Cię do udziału w naszym konkursie!

Ruszamy z naszym nowym konkursem, który z pewnością umili Wam przerwy w meczach T-Mobile Ekstraklasy! Spełnicie marzenia i poczujecie się jak piłkarskie gwiazdy!
Dzięki naszej sieci będziecie mieli szansę wziąć udział w specjalnym konkursie, który odbywać się będzie na murawie boiska po pierwszej połowie spotkania. W naszym konkursie będziecie musieli strzelić bramkę z rzutu karnego, choć mogą pojawić się również inne zadania.

Wśród nagród ufundowanych przez sponsora tytularnego Ekstraklasy, markę T-Mobile znajdują się m.in. ekstraklasowe piłki PUMA, atrakcyjne gadżety piłkarskie oraz wiele innych.

Jak wziąć udział w konkursie?

Już na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania można wysłać SMS konkursowy o treści GOL na numer 80548 z telefonu w sieci T-Mobile. Kibice, którzy posiadają numer u innego operatora będą mogli wziąć od naszej hostess darmowy starter T-Mobile na Kartę, włożyć do telefonu, aktywować i w ten sposób także wziąć udział w zabawie.

Kibice mogą wysyłać smsy konkursowe najpóźniej do 15. minuty spotkania. Spośród nadesłanych SMS-ów wylosowanych zostanie 9 numerów telefonów, na które odesłany zostanie SMS zwrotny z informacją o zaproszeniu do piłkarskiego konkursu w przerwie meczu, na murawie boiska. Wybrani do zabawy kibice powinni wówczas udać się do najbliższej hostessy T-Mobile - jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy meczu - aby wziąć udział w konkursie.

Zachęcany do odwiedzania stadionów i uczestnictwa w naszym konkursie!

Więcej o akcji znajdziecie tutaj.

Strzel bramkę razem z T-Mobile! - opinie i komentarze (0)

Kibice Korony mogą odliczać godziny nie tylko do meczu swojej drużyny z Podbeskidziem Bielsko-Biała, ale także do… przerwy między połowami meczu! Wtedy rozegrany zostanie konkurs "Strzel bramkę", którego atrakcyjne nagrody ufundowała nasza sieć!

W najbliższą niedzielę (o 15:30) Korona podejmie na swoim boisku Podbeskidzie Bielsko-Biała. Obie drużyny mają sporą przewagę nad miejscami spadkowymi, ale ewentualna porażka może skomplikować życie zarówno piłkarzom Korony jak i Podbeskidzia. Dlatego możemy spodziewać się w Kielcach dużych emocji. Dostarczy je także z pewnością nasz konkurs, który odbędzie się w przerwie spotkania.

Dziewięciu wylosowanych kibiców będzie mogło zmierzyć się ze sobą w konkursie rzutów karnych. Wśród nagród ufundowanych przez sponsora tytularnego Ekstraklasy, markę T-Mobile znajdują się m.in. ekstraklasowe piłki PUMA, atrakcyjne gadżety piłkarskie oraz wiele innych.

Jak wziąć udział w konkursie? Przypomnijmy!

Strzel bramkę razem z T-Mobile w Kielcach! - opinie i komentarze (2)