Operator zaprasza do wspólnego świętowania zwiększającego się zasięgu, organizując z tej okazji konkurs dla followersów swojego profilu na Twitterze.

Rok od uruchomienia technologii LTE 4G w T-Mobile możemy pochwalić się objęciem zasięgiem do 75 proc. populacji kraju. Od razu mogę zapewnić, że dalej pracujemy nad zwiększaniem zasięgu w tej technologii, jednocześnie dbając, żeby wraz z rosnącym zasięgiem utrzymać najwyższą jakości usług.

Żeby to weryfikować, powołane zostały wewnętrzne zespoły realizujące drive testy, oraz analizujące dane nt. użycia sieci. Dodatkowo, niezależna firma zewnętrzna wykonuje pomiary na zlecenie naszej firmy matki – Deutsche Telekom. Wyniki takiego badania po raz pierwszy pokazaliśmy publicznie w marcu ubiegłego roku na spotkaniu z mediami pod wszystko mówiącym tytułem - Najlepsza Sieć T-Mobile.

Pod koniec maja zakończyła się kolejna edycja takich badań, a to dobra okazja, żeby ponownie zaprezentować rezultaty poszczególnych sieci w teście porównawczym w zakresie usług głosowych oraz transmisji danych w technologiach 3G i 4G LTE.

Zanim jednak pokażemy szczegóły zapraszamy do wspólnego świętowania 75% zasięgu LTE i 10 000 followersów profilu @T-MobilePolska na Twitterze. Jeśli macie ochotę na nagrody ufundowane przez #Huawei, to napiszcie w tradycyjnych 140 znakach, co fajnego można robić dzięki tak szybkiej transmisji danych, oznaczając w poście nas @TMobilePolska i #najlepszasiec T-Mobile. A żeby było ciekawej załączcie zdjęcie z pomiarem Speedtest w technologii LTE oczywiście zrobione telefonem w sieci T-Mobile. Obiecujemy absolutnie subiektywny wybór zwycięzców pod katem trafności, oryginalności i atrakcyjności odpowiedzi.

75 proc. populacji w zasięgu sieci LTE 4G od T-Mobile. Mamy konkurs! - opinie i komentarze (16)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile uruchamia komercyjnie sieć LTE 4G dla swoich klientów. Oprócz nowej oferty są także nowe usługi dla klientów, w tym streaming muzyki i programów TV.

Wdrożenie LTE opiera się na czterech podstawowych filarach, którymi są: sieć, usługi, dzięki którym klienci wykorzystają potencjał nowej technologii, urządzenia i oferta. Tylko ich połączenie pozwoli wykorzystać potencjał technologii i zapewnić klientom oczekiwany poziom usług.

Dzięki realizowanej przez T-Mobile modernizacji infrastruktury telekomunikacyjnej w zasięgu sieci 3G znajduje się obecnie 94% populacji kraju. Do końca roku będzie to blisko 100%. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami T-Mobile zdecydował o komercyjnym uruchomieniu technologii LTE, gdy zasięg sieci w nowej technologii osiągnął minimum 50% populacji kraju. W połączeniu z udostępnianą dzisiaj siecią LTE pozwoli to wygodnie korzystać z szybkiego mobilnego Internetu bez dyskomfortu wynikającego z przełączania się pomiędzy usługami w różnych technologiach.

Ostatnie dwa lata upłynęły pod znakiem pracy nad stworzeniem Najlepszej Sieci 2G i 3G w Polsce. Potwierdziły to zresztą badania, a takie same wymagania T-Mobile postawił sobie także w przypadku sieci LTE 4G.

Wraz z udostępnienie klientom sieci LTE 4G T-Mobile wprowadza na rynek nowe oferty dla klientów indywidualnych i biznesowych – JUMP!. Wszystkie nowe oferty pozwalają klientom na korzystanie z sieci LTE, jak również z nowych usług w T-Mobile. Podstawą taryf jest absolutny no limit na wszystkie podstawowe usługi, w każdej taryfie znajdzie się także przynajmniej jeden model smartfonu obsługujący LTE za symboliczną złotówkę. W ofertach Jump! usługi streamingu nie będą zużywały danych z pakietu.

W każdej taryfie znajdą się również pakiety danych. Klient będzie informowany o zużyciu 80% danych w danym okresie, a w dowolnym momencie będzie mógł podnieść limit dokupując wybrany pakiet. W wyższych taryfach w ramach oferty klienci otrzymają również minuty na połączenia do krajów UE, połączenia wychodzące i przychodzące w ramach roamingu w UE. Klienci usług biznesowych znajdą w swoich taryfach również pakiety danych do wykorzystania w roamingu na terenie UE i całego świata.

W zależności od taryfy klienci otrzymają czasowo lub na cały okres trwania umowy możliwość korzystania z usług dodatkowych. Nowością w sieci T-Mobile jest streaming muzyki oferowany we współpracy z WIMP, czyli bazą ponad 23 mln utworów. Klienci będą mogli również obejrzeć na swoich urządzeniach wszystkie mecze najbliższego mundialu w Brazylii, a także specjalne materiały dodatkowe przygotowane przez TVP.

Internet Connect to nowe możliwość dla użytkowników. W ramach oferty JUMP! klienci mogą korzystać wspólnie z jednego pakietu danych. Dzięki temu, każda nowa osoba, która skorzysta z oferty Jump!, ale zrezygnuje ze swojego pakietu i dołączy do kogoś otrzyma 10 złotych zniżki na abonament. Z usługi będą mogli skorzystać również klienci, którzy w ramach dotychczasowej oferty nie dysponują pakietem danych. Internet Connect pozwala na efektywne zarządzanie pakietami danych w grupie, a jednocześnie pozwala na realne oszczędności dla użytkowników.

Dla osób często podróżujących ciekawym dodatkiem będzie nawigacja Naviexpert, dostępna w w ramach T-Mobile MyBox i dodawana do wszystkich abonamentów. Klienci rynku prywatnego mogą liczyć na darmowy miesiąc korzystania z usługi, natomiast po tym czasie mogą korzystać z usługi w promocyjnej cenie. Klienci taryf biznesowych otrzymują nawigację i usługę proDysk darmowo przez cały czas trwania umowy.

MAPA ZASIĘGU - ZOBACZ!

[AKTUALIZACJA]

Na koniec sierpnia zasięg LTE w T-Mobile wygląda następująco:

W T-Mobile startuje oferta JUMP! z LTE 4G [AKTUALIZACJA] - opinie i komentarze (434)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

1. października wyłączona została usługa Blueconnect Compressor. Nie martwcie się. Wasze surfowanie po sieci na tym nie ucierpi. Zdołaliśmy przecież wprowadzić zasięg 3G dla ponad 99 proc. populacji oraz najnowocześniejszą sieć LTE 4G! Szczegóły w artykule.

W tym roku zakończyliśmy dwa duże projekty związane z rozbudową i poprawą parametrów sieci. Pierwszy z nich wprowadził zasięg 3G (HSPA+ i/lub UMTS900) dla 99,4% populacji Polski, a drugi przyczynił się do uruchomienia najnowocześniejszej sieci LTE 4G, która jest stale rozbudowywana i obecnie obejmuje blisko 59% populacji.

Dzięki temu zdjęcia i inne treści graficzne prezentowane podczas surfowania w Internecie mają oryginalną, najwyższą jakość, a czas ich ładowania jest jeszcze szybszy (szczególnie w sieci LTE).

Zasięg sieci LTE 4G w T-Mobile (zaktualizowany dnia 30.09.2014). 

Z rozbudową sieci i znaczącą poprawą jej parametrów wiąże się jeszcze jedna zmiana - 1 października wyłączona została usługa kompresji danych znana naszym klientom jako Blueconnect Compressor. Miała ona na celu optymalizację pobierania danych. Było to przydatne rozwiązanie, gdy oferowaliśmy pakiety danych mniejsze niż obecnie. Kompresja danych pozytywnie wpływała na komfort użytkowania sieci. Obecnie pakiety danych w naszej ofercie są na tyle duże, że kompresja jest zbędna.

Sprawdź co oferujemy w taryfach JUMP! oraz usłudze Internet Connect, dzięki której klienci mogą korzystać wspólnie z jednego pakietu danych ze swoimi znajomymi lub współpracownikami i dzięki temu oszczędzać.

Blueconnect Compressor wyłączony. Ale spokojnie… Mamy LTE 4G! - opinie i komentarze (5)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile prezentuje nową ofertę internetową z atrakcyjnymi pakietami danych i nielimitowanym dostępem do internetu w zasięgu LTE. Sprawdź szczegóły.

Nowa oferta internetowa T-Mobile dedykowana jest klientom indywidualnym i charakteryzuje się przejrzystymi taryfami. Trzy proste pakiety internetowe oferują teraz jeszcze więcej danych niż do tej pory – od 10 GB za 39,99 zł aż do 55 GB miesięcznie w pakiecie za 69,99 zł.

Jeśli zdecydujemy się na podniesienie kwoty abonamentu do 79,99 zł, otrzymujemy nielimitowany dostęp do Internetu w zasięgu LTE. W ramach oferty klient może przesłać do 100 GB danych z pełną prędkością, a następnie korzystać bez limitu z danych z ograniczeniem prędkości do 2 Mb/s. Wybierając tę opcję, można być spokojnym o swój podstawowy pakiet danych, ponieważ wykorzystywany jest on tylko w momencie, gdy użytkownik jest zalogowany do sieci w innej technologii niż LTE.

Oferta dostępna jest w pakiecie z nowoczesnymi routerami LTE przy umowie na 24 miesiące.

Nową ofertę przygotowano także dla klientów wybierających Internet z urządzeniami – nowoczesnymi tabletami takimi jak Alcatel PIXI czy Huawei 8.0 i 10.0. Pakiet 25 GB miesięcznie można mieć już od 49,99 zł wraz z urządzeniem w cenie od 9 zł. Wybierając opcję za 79,99 zł miesięcznie użytkownicy także mogą cieszyć się nielimitowanym transferem danych w zasięgu LTE.

Nowa oferta internetowa skierowana jest zarówno do nowych, zmieniających numer jak i obecnych klientów T-Mobile. Dotychczasowi klienci lub ci, którzy wybierają więcej niż jedną usługę, mogą liczyć na dodatkowe benefity – rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.

Klienci T-Mobile mogą cieszyć się najwyższą jakością rozmów i szybkim Internetem dzięki całkowicie zmodernizowanej infrastrukturze telekomunikacyjnej operatora. W chwili obecnej T-Mobile Polska obejmuje niemal 100 proc. populacji Polski zasięgiem swojej sieci 3G oraz ponad 77 proc. populacji zasięgiem LTE 4G.

Fot. Fotolia

Nielimitowany Internet w zasięgu LTE - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się