Lepiej w t-mobile

Święta już niedługo! U nas wraz z Sony Xperia Z5 Premium dostajesz za darmo słuchawki Sony SBH60! Sprawdź!
Najnowsze

"Diamonds" Rihanny za darmo w Granie na Czekanie!

12.10.2012

Do gamy utworów dostępnych w usłudze Granie na Czekanie dołącza najnowszy hit Rihanny – „Diamonds”. Przez najbliższy tydzień, do 19 października, utwór piosenkarki z Barbadosu ustawić będą mogli bezpłatnie w swoich telefonach wyłącznie klienci naszej sieci.

Nasi użytkownicy, jako pierwsi w Polsce, mogą ustawić w ramach usługi Granie na Czekanie najnowszy singiel Rihanny „Diamonds”. Utwór będzie dostępny bezpłatnie od dziś (12. październik) do 19 października br. dla wszystkich użytkowników usługi Granie na Czekanie. Aby go aktywować należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści „DIAMONDS” na numer 80444 lub 80333.

Singiel Rihanny „Diamonds” będzie dostępny bezpłatnie od dziś do 19 października br. dla wszystkich użytkowników usługi Granie na Czekanie. Aby go aktywować należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści „DIAMONDS” na numer 80444 lub 80333.

Rihanna, jedna z największych gwiazd współczesnej muzyki pop, jest autorką wielu hitów, które podbijają światowe listy przebojów. Utwory takie, jak „Unfaithful”, „Rude Boy” czy „Talk That Talk” cieszą się ogromną popularnością także wśród użytkowników usługi Granie na Czekanie w sieci T-Mobile.

Nas Abonenci mogą w ramach usługi Granie na Czekanie Bez Limitu tworzyć własne playlisty oraz wybierać do dowolne nagrania bezpłatnie w ramach miesięcznego abonamentu, który wynosi tylko 4,99 zł. Nowi abonenci mogą korzystać przez pierwszy miesiąc całkowicie bezpłatnie z tej usługi.

Usługą Granie na Czekanie Bez Limitu może zarządzać specjalnie przygotowaną bezpłatną i intuicyjną aplikacją na smartfony z systemem Android. Dzięki niej użytkownicy usługi mogą szybko odsłuchiwać utwory, tworzyć playlisty dla określonych kontaktów z książki telefonicznej, a także zapoznawać się z najnowszymi muzycznymi hitami i rekomendacjami, które wyświetla widget.

"Diamonds" Rihanny za darmo w Granie na Czekanie! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się