Lepiej w t-mobile

Święta już niedługo! U nas wraz z Sony Xperia Z5 Premium dostajesz za darmo słuchawki Sony SBH60! Sprawdź!
Najnowsze

Pentagram Monster X5 - smartfon z dużym akumulatorem

28.09.2013

W ofercie firmy Pentagram pojawi się nowy model smartfonu, którego największym atutem ma być wyjątkowo pojemny akumulator.

Monster X5 - tak nazywa się nowy model smartfonu w ofercie firmy Pentagram - będzie sprzedawany w zestawie z dwiema bateriami. Pierwsza z nich będzie miała pojemność 3000 mAh, a druga 6000 mAh, dzięki czemu użytkownik urządzenia będzie mógł się cieszyć wyjątkowo długim czasem pracy na baterii. W związku z powyższym do smartfonu dołączone będą dwa rodzaje tylnej klapki, a wszystko to dlatego, że zastosowanie pojemniejszej baterii zwiększy jego grubość.

Ponadto Pentagram Monster X5 zostanie wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 pracujący z częstotliwością 1,2 GHz, wspierany przez 1 GB pamięci RAM, a także dwie kamery: jedna o rozdzielczości 8 MPix, druga - 2 MPix. Przyszli użytkownicy otrzymają do dyspozycji 4 GB pamięci flash na dane (z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty Micro SD). W tym miejscu warto też wspomnieć, iż Monster X5 posiada dwa sloty na karty SIM.

Na razie nie znamy dokładnej daty rynkowego debiutu smartfonu. Producent nie zdradził także ceny urządzenia, ale ci, dla których żywotność baterii w smartfonach jest ich szczególnie uciążliwą cechą.

Pentagram Monster X5 - smartfon z dużym akumulatorem - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się