Darmowe rozmowy w Polsce i na świecie! Już 5 czerwca wprowadzimy szereg ofert, w których rozmowy z numerami T-Mobile w kraju i na świecie będą BEZPŁATNE. Jest to pierwsza tego typu oferta w historii sieci komórkowych!

Począwszy od 5 czerwca 2011, klienci T-Mobile w Polsce w ramach ofert Zawsze otrzymają możliwość NIELIMITOWANYCH i BEZPŁATNYCH połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile, włączając klientów obecnych Ery i Tak Taka, jak i na numery T-Mobile na CAŁYM ŚWIECIE.

Oferty Zawsze, będą dostępne zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych:

  • Zawsze rozmawiaj – to oferta dla klientów indywidualnych, w której za 39 złotych otrzymują oni możliwość prowadzenia bezpłatnych nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych będzie usługa Zawsze biznes w cenie 32 złote netto. Te dwie oferty będą dostępne przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy.
  • Zawsze w kontakcie – to oferta dla klientów indywidualnych, w której za 49 złotych otrzymują oni możliwość prowadzenia nielimitowanych i bezpłatnych rozmów, wysyłania SMSów i MMSów do sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Ponadto w tej ofercie klienci otrzymają również pakiet 100 MB do wykorzystania na transfer danych w Polsce. Oferta będzie dostępna przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy. Odpowiednikiem tej oferty dla biznesu będzie usługa Zawsze biznes Max w cenie 39 złotych netto.

 

W ofercie z telefonem dla nowych i przedłużających umowy klientów prywatnych T-Mobile przygotował promocję z abonamentami od 25 do 199 złotych z wliczonymi pakietami od 80 aż do 1000 minut do wszystkich sieci. Dodatkowo, w zależności od wybranej taryfy, klient może otrzymać bezpłatnie usługę Zawsze rozmawiaj nawet na cały okres umowy. Ponadto będzie oferowany bezpłatnie Internet w telefonie z pakietem do 2 GB danych.

W ofercie z telefonem dla klientów biznesowych T-Mobile wprowadzi promocje z abonamentami, w których będą wliczone pakiety minut do wszystkich sieci oraz bezpłatny Internet w telefonie. Usługa Zawsze biznes będzie dostępna w tej ofercie bezpłatnie lub w cenie od 15 do 30 złotych w zależności od wybranego abonamentu.

Jeśli chodzi o usługi dla klientów usług prepaid (Tak Tak T-Mobile na Kartę), także w nich pojawią się oferty Zawsze:

Zawsze - darmowe rozmowy. Nowe oferty od T-Mobile! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Za nami rozpoczęcie roku akademickiego. Najwyższy czas pomyśleć o tym, jak tanio kontaktować się z bliskimi, którzy nie przenieśli się wraz z nami do akademika.

Po cóż właściwie studentowi komórka? To zdecydowanie źle postawione pytanie. Już za samo bycie studentem i klientem T-Mobile należy mu się nowoczesny smartfon. A co do smartfonu? Najlepiej dużo darmowych minut do wszystkich sieci i mobilny internet, pozwalający na kontrolę kosztów.

Jeżeli potrzebujecie argumentów za, przyjrzyjmy się przez chwilę życiu studenta. Bardzo często, wraz z rozpoczęciem studiów, musi się on przeprowadzić do innego miasta i zostawić rodzinne gniazdo, gdzie mama prała i gotowała, a pies przynosił kapcie. Zostaje rzucony na głęboką wodę – nowe miejsce zamieszkania, nowi ludzie, nowe sytuacje. Załatwianie akademika czy poszukiwanie pokoju w mieszkaniu studenckim (mieszkanie na wyłączność to już perwersja finansowa). Samodzielne zapewnianie sobie zdobyczy na talerzu, sprzątanie, organizowanie wolnego czasu w mieście, w którym nikogo się nie zna, poszukiwanie pracy (kasa się przyda no i warto udowodnić rodzicom, że jest się dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem).

No i w zasadzie nie ma tu sytuacji, w której nie przydałby się telefon. Ileż ogłoszeń trzeba obdzwonić, żeby znaleźć godny kąt, a na ile dziwnych pytań dotyczących własnej osoby trzeba przy okazji odpowiedzieć – wszak w mieszkaniach studenckich na nowych lokatorów robi sie nierzadko castingi. Lepiej już w rozmowie telefonicznej zaprezentować się jako świr, z którym mieszkanie jest ekscytujące i jednocześnie zrównoważony człowiek, który zapłaci rachunki na czas i czasami po sobie posprząta.

Wyzwaniem dla wielu świeżo upieczonych studentów jest zdobycie pożywienia. Pewnie niejeden zastanawia się, jak to możliwe, że w rodzinnym domu rodzicielka potrafiła codziennie wyczarować dwudaniowy obiad, mając jeszcze inne obowiązki na głowie. Pierwszy rok studiów to dla wielu przedstawicieli płci brzydkiej obiady w fastfoodzie. Gdy się już nie chce kompletnie do niego pofatygować, trzeba zadzwonić po pizzę czy 'chińczyka'. Studenci starszych lat, którzy zdążyli się już jako tak ustawić w nowym życiu, częstokroć są w stanie namówić przedstawicielki płci pięknej, aby te im gotowały i sprzątały. W zamian za co, to już kwestia indywidualnych ustaleń...

Pozostaje jeszcze czas wolny. I tu warto zdobywać kolejne numery telefonów koleżanek i kolegów i znajomych owych koleżanek i kolegów. Im rozleglejsza sieć kontaktów, tym większe szanse na to, że w piątkowy, sobotni oraz wszystkie inne wieczory, kiedy student się nie uczy (hehe,) będzie on miał z kim iść do kina czy na piwo.

No a praca... CV wysyła się wprawdzie wysłać przez internet, jednak pod jakimś numerem warto czekać na klasyczne „oddzwonimy do pana/pani”.

Pozostaje więc podjąć pierwszą ważną decyzję w studenckim życiu i nie chodzi o wybór: iść na zajęcia czy rozkoszować się na trawie ostatnimi promieniami słońca. Abonament, mix czy karta?

Abonament to wiele zalet. Spróbujcie, drodzy żacy, pomyśleć, która opcja będzie dla was najkorzystniejsza. Kupując na T-Mobile.pl, dostaniecie 50 proc. zniżki na abonament przez pół roku. Internet non stop w telefonie otrzymacie gratis, a nowoczesnego smartfona musicie sobie wybrać sami.To powinna być trafna decyzja, bo, jeżeli zdecydujecie się jeszcze na usługę Zawsze rozmawiaj, pewnie długo nie będziecie wypuszczać go z dłoni.

Jeżeli zastanawiacie się nad Mixem, to mamy do wyboru Mix na liczbę doładowań oraz Mix na czas. W pierwszej opcji im częściej będziecie doładowywać swój telefon, tym szybciej możecie liczyć na nowy aparat, a doładowania są już od 25 zł miesięcznie. W przypadku Mixa mamy specjalną ofertę dla studentów. W prezencie doładujemy wasze konto kwotą nawet 200 zł do wykorzystania na dowolne usługi.

A może Tak Tak T-Mobile na kartę? To dobry wybór dla tych, którzy mają kogoś bliskiego, z kim mogliby rozmawiać bez końca. Dzięki aktywacji usługi Między Nami, mogą to robić przez okrągły rok zupełnie za darmo.

Jak myślicie? Który wariant sprawdzi się lepiej w waszym studenckim życiu? Jedno jest pewne - każdy jest na studencką kieszeń.

Fot. Igor Mojzes | Dreamstime.com

Tanie rozmowy dla studentów - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dzisiaj startuje nowa oferta T-Mobile dla klientów chcących korzystać bez ograniczeń z telefonu stacjonarnego – Swobodnie rozmawiaj.

Promocja Swobodnie rozmawiaj jest świadczona w oparciu o Nową Taryfę Domową. Dzięki niej klienci otrzymują nielimitowane rozmowy na wszystkie krajowe numery stacjonarne i komórkowe numery T-Mobile, stacjonarne numery w Unii Europejskiej oraz stacjonarne i komórkowe numery w USA i Kanadzie.

Promocyjny abonament wynosi 49,90zł miesięcznie przy umowie zawartej na 24 miesiące, przy czym dla klientów T-Mobile w opcji Super Zestaw abonament jest niższy i wynosi tylko 39,90 zł. W ofercie promocyjnej dostępne za złotówkę są takie telefony jak Panasonic KX-TW201, TD30 czy Emporia TALKcomfort.

Z promocji Swobodnie rozmawiaj skorzystać mogą zarówno nowi klienci, jak i osoby przenoszące swój dotychczasowy numer stacjonarny do T-Mobile. Obecnie jest to najkorzystniejsza oferta z nielimitowanymi rozmowami na rynku telefonii stacjonarnej.

Więcej informacji o usłudze i promocji jest dostępnych na stronie: http://www.t-mobile-trendy.pl/fw/aHR0cHM6Ly9hZC5kb3VibGVjbGljay5uZXQvZGRtL2Nsay8yOTkwMDA3NjA7MTI2MDc2MTk2O2c/aHR0cDovL3d3dy50LW1vYmlsZS5wbC9wbC9pbmR5d2lkdWFsbmkvb2ZlcnRhL3ByemVuaWVzX251bWVyL3N0YWNqb25hcm55L25vd2FfdGFyeWZhX2RvbW93YS93aWVjZWpfc3dvYm9keT91dG1fbWVkaXVtPWFydGljbGUmdXRtX3NvdXJjZT10LW1vYmlsZS10cmVuZHk=

Nielimitowane rozmowy w ofercie stacjonarnej T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile zmienia ofertę dla klientów indywidualnych. Nowe zasady są proste i przejrzyste, a opcję bez limitu do wszystkich sieci można aktywować w każdym abonamencie. Dzięki usłudze MyBox zyskujemy dostęp do filmów, muzyki, audiobooków, nawigacji i kursów językowych.

Prezentujemy nowe taryfy Basic, Comfort i Premium, które skonstruowane zostały tak, aby zapewnić maksimum korzyści dla użytkowników. Klienci, którzy zdecydują się na opcję bez telefonu, zapłacą o połowę mniejszy abonament. Bezpieczny Internet w ofercie z telefonem jest bezpłatny, natomiast w przypadku oferty bez telefonu można go dokupić za jedyne 10 zł.

Nowe taryfy

  Basic Comfort Premium

Abonament bez telefonu

19,99 zł

29,99 zł 39,99 zł
Abonament z telefonem

39,99 zł

59,99 zł 79,99 zł

Minuty do wszystkich sieci

400 min (do sieci
komórkowych i stacjonarnych)
800 min (do sieci
komórkowych i stacjonarnych)
Bez limitu
(do sieci komórkowych

Nielimitowane połączenia T-Mobile

- 0 zł 0 zł

"bez limitu" do sieci komórkowej

20 zł 10 zł 0 zł

"bez limitu" SMS/MMS

10 zł 5 zł 0 zł

Bezpieczny Internet 36 m-cy

0,5 GB 1 GB 2 GB

Nowością jest także dostęp w ramach taryf abonamentowych Basic, Comfort i Premium do usługi MyBox – zbioru najpopularniejszych aplikacji mobilnych takich, jak iplex, Audioteka, Naviexpert, Sklep mp3 czy SuperMemo, dzięki którym smartfon staje się bardziej funkcjonalny.


Zobaczcie jak wygląda porównanie ofert no limit bez abonamentu wśród operatorów! Źródło: http://gsmonline.pl

W taryfach z usługą MyBox klienci mogą przetestować wszystkie aplikacje dostępne w kategorii Hity przez 30 dni bez dodatkowych opłat. W tym czasie muszą zdecydować się na jedną z nich, z której będą korzystać w ramach abonamentu.

Nowe taryfy abonamentowe z usługą T-Mobile MyBox

 

Basic

Comfort Premium

Opłata miesięczna 24 m-ce

54,99 zł 74,99 zł 94,99 zł

Opłata miesięczna 36 rat

44,99 zł 64,99 zł 84,99 zł
Minuty do wszystkich sieci

400 min (do sieci
komórkowych i stacjonarnych)

800 min (do sieci
komórkowych i stacjonarnych)
Bez limitu
(do sieci komórkowych)

Nielimitowane połączenia do T-Mobie

- 0 zł 0 zł

Bezpieczny Internet w abonamencie

0,5 GB 1 GB 2 GB
 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jakie aplikacje wchodzą w skład usługi MyBox, zapoznajcie się z naszym artykułem na temat usługi.

<p><em>T-Mobile MyBox! Zobaczcie go w praktyce!</em></p>

Nowe taryfy T-Mobile: rozmowy bez limitu, Internet za 0 zł i MyBox - opinie i komentarze (11)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się