Darmowe rozmowy w Polsce i na świecie! Już 5 czerwca wprowadzimy szereg ofert, w których rozmowy z numerami T-Mobile w kraju i na świecie będą BEZPŁATNE. Jest to pierwsza tego typu oferta w historii sieci komórkowych!

Począwszy od 5 czerwca 2011, klienci T-Mobile w Polsce w ramach ofert Zawsze otrzymają możliwość NIELIMITOWANYCH i BEZPŁATNYCH połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile, włączając klientów obecnych Ery i Tak Taka, jak i na numery T-Mobile na CAŁYM ŚWIECIE.

Oferty Zawsze, będą dostępne zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych:

  • Zawsze rozmawiaj – to oferta dla klientów indywidualnych, w której za 39 złotych otrzymują oni możliwość prowadzenia bezpłatnych nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych będzie usługa Zawsze biznes w cenie 32 złote netto. Te dwie oferty będą dostępne przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy.
  • Zawsze w kontakcie – to oferta dla klientów indywidualnych, w której za 49 złotych otrzymują oni możliwość prowadzenia nielimitowanych i bezpłatnych rozmów, wysyłania SMSów i MMSów do sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Ponadto w tej ofercie klienci otrzymają również pakiet 100 MB do wykorzystania na transfer danych w Polsce. Oferta będzie dostępna przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy. Odpowiednikiem tej oferty dla biznesu będzie usługa Zawsze biznes Max w cenie 39 złotych netto.

 

W ofercie z telefonem dla nowych i przedłużających umowy klientów prywatnych T-Mobile przygotował promocję z abonamentami od 25 do 199 złotych z wliczonymi pakietami od 80 aż do 1000 minut do wszystkich sieci. Dodatkowo, w zależności od wybranej taryfy, klient może otrzymać bezpłatnie usługę Zawsze rozmawiaj nawet na cały okres umowy. Ponadto będzie oferowany bezpłatnie Internet w telefonie z pakietem do 2 GB danych.

W ofercie z telefonem dla klientów biznesowych T-Mobile wprowadzi promocje z abonamentami, w których będą wliczone pakiety minut do wszystkich sieci oraz bezpłatny Internet w telefonie. Usługa Zawsze biznes będzie dostępna w tej ofercie bezpłatnie lub w cenie od 15 do 30 złotych w zależności od wybranego abonamentu.

Jeśli chodzi o usługi dla klientów usług prepaid (Tak Tak T-Mobile na Kartę), także w nich pojawią się oferty Zawsze:

Zawsze - darmowe rozmowy. Nowe oferty od T-Mobile! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Za nami rozpoczęcie roku akademickiego. Najwyższy czas pomyśleć o tym, jak tanio kontaktować się z bliskimi, którzy nie przenieśli się wraz z nami do akademika.

Po cóż właściwie studentowi komórka? To zdecydowanie źle postawione pytanie. Już za samo bycie studentem i klientem T-Mobile należy mu się nowoczesny smartfon. A co do smartfonu? Najlepiej dużo darmowych minut do wszystkich sieci i mobilny internet, pozwalający na kontrolę kosztów.

Jeżeli potrzebujecie argumentów za, przyjrzyjmy się przez chwilę życiu studenta. Bardzo często, wraz z rozpoczęciem studiów, musi się on przeprowadzić do innego miasta i zostawić rodzinne gniazdo, gdzie mama prała i gotowała, a pies przynosił kapcie. Zostaje rzucony na głęboką wodę – nowe miejsce zamieszkania, nowi ludzie, nowe sytuacje. Załatwianie akademika czy poszukiwanie pokoju w mieszkaniu studenckim (mieszkanie na wyłączność to już perwersja finansowa). Samodzielne zapewnianie sobie zdobyczy na talerzu, sprzątanie, organizowanie wolnego czasu w mieście, w którym nikogo się nie zna, poszukiwanie pracy (kasa się przyda no i warto udowodnić rodzicom, że jest się dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem).

No i w zasadzie nie ma tu sytuacji, w której nie przydałby się telefon. Ileż ogłoszeń trzeba obdzwonić, żeby znaleźć godny kąt, a na ile dziwnych pytań dotyczących własnej osoby trzeba przy okazji odpowiedzieć – wszak w mieszkaniach studenckich na nowych lokatorów robi sie nierzadko castingi. Lepiej już w rozmowie telefonicznej zaprezentować się jako świr, z którym mieszkanie jest ekscytujące i jednocześnie zrównoważony człowiek, który zapłaci rachunki na czas i czasami po sobie posprząta.

Wyzwaniem dla wielu świeżo upieczonych studentów jest zdobycie pożywienia. Pewnie niejeden zastanawia się, jak to możliwe, że w rodzinnym domu rodzicielka potrafiła codziennie wyczarować dwudaniowy obiad, mając jeszcze inne obowiązki na głowie. Pierwszy rok studiów to dla wielu przedstawicieli płci brzydkiej obiady w fastfoodzie. Gdy się już nie chce kompletnie do niego pofatygować, trzeba zadzwonić po pizzę czy 'chińczyka'. Studenci starszych lat, którzy zdążyli się już jako tak ustawić w nowym życiu, częstokroć są w stanie namówić przedstawicielki płci pięknej, aby te im gotowały i sprzątały. W zamian za co, to już kwestia indywidualnych ustaleń...

Pozostaje jeszcze czas wolny. I tu warto zdobywać kolejne numery telefonów koleżanek i kolegów i znajomych owych koleżanek i kolegów. Im rozleglejsza sieć kontaktów, tym większe szanse na to, że w piątkowy, sobotni oraz wszystkie inne wieczory, kiedy student się nie uczy (hehe,) będzie on miał z kim iść do kina czy na piwo.

No a praca... CV wysyła się wprawdzie wysłać przez internet, jednak pod jakimś numerem warto czekać na klasyczne „oddzwonimy do pana/pani”.

Pozostaje więc podjąć pierwszą ważną decyzję w studenckim życiu i nie chodzi o wybór: iść na zajęcia czy rozkoszować się na trawie ostatnimi promieniami słońca. Abonament, mix czy karta?

Abonament to wiele zalet. Spróbujcie, drodzy żacy, pomyśleć, która opcja będzie dla was najkorzystniejsza. Kupując na T-Mobile.pl, dostaniecie 50 proc. zniżki na abonament przez pół roku. Internet non stop w telefonie otrzymacie gratis, a nowoczesnego smartfona musicie sobie wybrać sami.To powinna być trafna decyzja, bo, jeżeli zdecydujecie się jeszcze na usługę Zawsze rozmawiaj, pewnie długo nie będziecie wypuszczać go z dłoni.

Jeżeli zastanawiacie się nad Mixem, to mamy do wyboru Mix na liczbę doładowań oraz Mix na czas. W pierwszej opcji im częściej będziecie doładowywać swój telefon, tym szybciej możecie liczyć na nowy aparat, a doładowania są już od 25 zł miesięcznie. W przypadku Mixa mamy specjalną ofertę dla studentów. W prezencie doładujemy wasze konto kwotą nawet 200 zł do wykorzystania na dowolne usługi.

A może Tak Tak T-Mobile na kartę? To dobry wybór dla tych, którzy mają kogoś bliskiego, z kim mogliby rozmawiać bez końca. Dzięki aktywacji usługi Między Nami, mogą to robić przez okrągły rok zupełnie za darmo.

Jak myślicie? Który wariant sprawdzi się lepiej w waszym studenckim życiu? Jedno jest pewne - każdy jest na studencką kieszeń.

Fot. Igor Mojzes | Dreamstime.com

Tanie rozmowy dla studentów - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dzisiaj startuje nowa oferta T-Mobile dla klientów chcących korzystać bez ograniczeń z telefonu stacjonarnego – Swobodnie rozmawiaj.

Promocja Swobodnie rozmawiaj jest świadczona w oparciu o Nową Taryfę Domową. Dzięki niej klienci otrzymują nielimitowane rozmowy na wszystkie krajowe numery stacjonarne i komórkowe numery T-Mobile, stacjonarne numery w Unii Europejskiej oraz stacjonarne i komórkowe numery w USA i Kanadzie.

Promocyjny abonament wynosi 49,90zł miesięcznie przy umowie zawartej na 24 miesiące, przy czym dla klientów T-Mobile w opcji Super Zestaw abonament jest niższy i wynosi tylko 39,90 zł. W ofercie promocyjnej dostępne za złotówkę są takie telefony jak Panasonic KX-TW201, TD30 czy Emporia TALKcomfort.

Z promocji Swobodnie rozmawiaj skorzystać mogą zarówno nowi klienci, jak i osoby przenoszące swój dotychczasowy numer stacjonarny do T-Mobile. Obecnie jest to najkorzystniejsza oferta z nielimitowanymi rozmowami na rynku telefonii stacjonarnej.

Więcej informacji o usłudze i promocji jest dostępnych na stronie: http://www.t-mobile-trendy.pl/fw/aHR0cHM6Ly9hZC5kb3VibGVjbGljay5uZXQvZGRtL2Nsay8yOTkwMDA3NjA7MTI2MDc2MTk2O2c/aHR0cDovL3d3dy50LW1vYmlsZS5wbC9wbC9pbmR5d2lkdWFsbmkvb2ZlcnRhL3ByemVuaWVzX251bWVyL3N0YWNqb25hcm55L25vd2FfdGFyeWZhX2RvbW93YS93aWVjZWpfc3dvYm9keT91dG1fbWVkaXVtPWFydGljbGUmdXRtX3NvdXJjZT10LW1vYmlsZS10cmVuZHk=

Nielimitowane rozmowy w ofercie stacjonarnej T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile zmienia ofertę dla klientów indywidualnych. Nowe zasady są proste i przejrzyste, a opcję bez limitu do wszystkich sieci można aktywować w każdym abonamencie. Dzięki usłudze MyBox zyskujemy dostęp do filmów, muzyki, audiobooków, nawigacji i kursów językowych.

Prezentujemy nowe taryfy Basic, Comfort i Premium, które skonstruowane zostały tak, aby zapewnić maksimum korzyści dla użytkowników. Klienci, którzy zdecydują się na opcję bez telefonu, zapłacą o połowę mniejszy abonament. Bezpieczny Internet w ofercie z telefonem jest bezpłatny, natomiast w przypadku oferty bez telefonu można go dokupić za jedyne 10 zł.

Nowe taryfy

  Basic Comfort Premium

Abonament bez telefonu

19,99 zł

29,99 zł 39,99 zł
Abonament z telefonem

39,99 zł

59,99 zł 79,99 zł

Minuty do wszystkich sieci

400 min (do sieci
komórkowych i stacjonarnych)
800 min (do sieci
komórkowych i stacjonarnych)
Bez limitu
(do sieci komórkowych

Nielimitowane połączenia T-Mobile

- 0 zł 0 zł

"bez limitu" do sieci komórkowej

20 zł 10 zł 0 zł

"bez limitu" SMS/MMS

10 zł 5 zł 0 zł

Bezpieczny Internet 36 m-cy

0,5 GB 1 GB 2 GB

Nowością jest także dostęp w ramach taryf abonamentowych Basic, Comfort i Premium do usługi MyBox – zbioru najpopularniejszych aplikacji mobilnych takich, jak iplex, Audioteka, Naviexpert, Sklep mp3 czy SuperMemo, dzięki którym smartfon staje się bardziej funkcjonalny.


Zobaczcie jak wygląda porównanie ofert no limit bez abonamentu wśród operatorów! Źródło: http://gsmonline.pl

W taryfach z usługą MyBox klienci mogą przetestować wszystkie aplikacje dostępne w kategorii Hity przez 30 dni bez dodatkowych opłat. W tym czasie muszą zdecydować się na jedną z nich, z której będą korzystać w ramach abonamentu.

Nowe taryfy abonamentowe z usługą T-Mobile MyBox

 

Basic

Comfort Premium

Opłata miesięczna 24 m-ce

54,99 zł 74,99 zł 94,99 zł

Opłata miesięczna 36 rat

44,99 zł 64,99 zł 84,99 zł
Minuty do wszystkich sieci

400 min (do sieci
komórkowych i stacjonarnych)

800 min (do sieci
komórkowych i stacjonarnych)
Bez limitu
(do sieci komórkowych)

Nielimitowane połączenia do T-Mobie

- 0 zł 0 zł

Bezpieczny Internet w abonamencie

0,5 GB 1 GB 2 GB
 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jakie aplikacje wchodzą w skład usługi MyBox, zapoznajcie się z naszym artykułem na temat usługi.

<p><em>T-Mobile MyBox! Zobaczcie go w praktyce!</em></p>

Nowe taryfy T-Mobile: rozmowy bez limitu, Internet za 0 zł i MyBox - opinie i komentarze (11)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

gtr
13-02-2014 - 11:06:08
Ja już przeniosłm 3 numery telefonu to jest poraska zeby nie było wyminnych minut na sms
  (0)
Odpowiedz
luki
22-10-2013 - 19:54:33
Reklamacja ostatniej szansy, została wysłana do BOK Od 2 miesięcy prowadziłem z działem utrzymania klienta rozmowy, ponieważ oferta sieci T-Mobile wydawała mi się mało atrakcyjna w stosunku do konkurencji i postanowiłem zmienić dostawce. Po kilkunastu rozmowach zostałem przekonany do abonamentu 79 zł - oferta 800 min + 2 giga + 2 zł rozmowy no limit sieci stacjonarne + Iphone 4 s za 29 zł. Zgodziłem się na ta ofertę i Pani poprosiła mnie o czekanie na dostawę telefonów, bo był chwilowy brak na magazynie. To zostało ustalone na początku października. Po dwóch dniach Pani zadzwoniła i potwierdzała moją deklaracje i prosiła dalej o cierpliwość, że telefony będą później. Miała zadzwonić i nie zadzwoniła przez tydzień, a w tym czasie oferta została zmieniona. Na moim koncie pojawiła się informacja, która jest do dzisiaj wysyłka w trakcie realizacji. Aktualnie proponowany abonament z ceną telefonu, został zmieniony na inną ofertę, mniej korzystna dla mnie. W efekcie oferta utrzymaniowa, która miała mnie zatrzymać została podniesiona i stała się całkowicie mało atrakcyjna. Jeśli nie podtrzymacie tego, co zostało ze mną ustalone i zaproponowane, proszę o potraktowanie tego listu, jako wypowiedzenie umowy. Dniem ostatnim naszej 10 letniej współpracy jest 23.12.22013 Rok. A za rok zabieram kolejne dwa numery z sieci. Jeśli Zarząd ma pomysł na nową politykę sprzedażową, to niech to wprowadza dla nowych klientów, a nie zmienia warunki i propozycje oferowane stałym klientom, którzy chcą odejść. Dodatkowo to wszystko będzie opublikowane na formach internetowych, niech inni wiedza jak sieć traktuje stałych klientów. Klientów którym coś się obiecuje i prosi o pozostanie, a później wycofuje się i wszystko zmienia. Już w tym roku taki sam błąd popełniła spółka NC+.
  (0)
Odpowiedz
marcin
20-10-2013 - 23:18:40
Nie potrzebuję telefonu więc nie wypowiadam się do cen, ale BRAK wymienialności minut na sms-y to strzał w kolano. Nie naśladujcie Play.
  (0)
Odpowiedz
pietrek
18-10-2013 - 16:15:32
Czy ta oferta jest dobra? Hmmm, dajecie mnóstwo minut, które nie są wymienialne na sms'y, mms'y- to pierwszy minus! A drugi to jak podnieśliście ceny telefonów! Musiał bym na głowę upaść aby brać u Was jakiś flagowy model za 2000zł i mnóstwo minut których nie wykorzystam! Dobrze że mam jeszcze sporo czasu do przedłużenia umowy- może ten super marketingowiec otworzy oczy co idiotycznego wymyślił!!! Narazie to upadliscie na samo dno!!!
  (0)
Odpowiedz
luki
17-10-2013 - 18:59:01
Ceny telefonów też porównujecie, podnieśliście średnio o 500 zł, a jak z połączeniami na stacjonarne też są porównane. Może warto tez porównać satysfakcje klientów, bo chyba aktualnie największa migracja jest z T-mobile...Ja po dzisiejszej rozmowie z działem utrzymania wiem mniej niż "0". Pani była miła i prosiła mnie o cierpliwość i cierpliwie czekam z wypowiedzeniem. Dalej nic się nie zmieniło . Nowy Pan dyrektor marketingu, myśli, że ludzie są idiotami i nie potrafią liczyć. pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
caramon
16-10-2013 - 21:55:22
Mam dokładnie takie samo wrażenie, że nie szanuje się stałych klientów. Ok. 10 lat i teraz brak sensownej oferty z telefonem. Model, który mnie interesował kosztuje teraz prawie 600zł !!! Brawo spece od marketingu. Od poziomu Premium trzeba płacić za połączenia stacjonarne ?! U konkurencji w tej cenie wszystkie połączenia są bez limitu. Też odchodzę.
  (1)
Odpowiedz
luki
16-10-2013 - 19:33:14
Ja jutro składam wymówienie , klient 10 lat. Dwa abonamenty + Blouconnect, średnia rachunków 350 zł Przechodzę do sieci play. Prowadziłem rozmowy z działem utrzymania klienta (od 2 miesięcy) i jak się dogadałem na taryfę i cenę telefonów i miałem poczekać tylko na dostawę telefonów (miała być 11.10) to wczoraj zmieniona została oferta. Szkoda tylko, że nie szanuje się stałych klientów o których się walczy i coś im się obiecuje. Nawet nikt do mnie nie zadzwonił, musiałem sam zadzwonić. Aktualnie telefon zaproponowany wcześniej za 29 zł mam zapłacić ok 800 zł. Dziękuję za super promocyjne pakiety. Łukasz Kucharczyk mcgreat@wp.pl
  (1)
Odpowiedz
dario
16-10-2013 - 17:09:48
jt. podobno min. nie wymieniają się na smsy. Abonament Premium bez stacj. to jakaś pomyłka! Już nie mówiąc o tym że umowy bez tel. są na 24 m-ce. TM poprawcie to bo klienci odejdą!
  (2)
Odpowiedz
ptwardy
16-10-2013 - 15:31:56
Czyli klient nie ma możliwości wyboru niższej taryfy - jeśli nie potrzeba mu aż 400 minut. To jest wmawianie dziecka w brzuch. Trzeba pomyśleć o innym operatorze, chyba że do grudnia zmienią strategię.
  (2)
Odpowiedz
jt.
16-10-2013 - 14:56:04
Mam pytanie. Czy minuty są wymienialne na SMSy?
  (2)
Odpowiedz
caramon
16-10-2013 - 07:43:53
Ciekawa sprawa. W ofercie Premium za połączenia stacjonarne abonent płaci ?! Czy to jest pomyłka? Dodatkowo pojawił się cenniki z telefonami i jest zdecydowanie gorszy od poprzedniego. Nie rozumiem tej polityki. konkurencja obecnie ma lepsze oferty.
  (2)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się