PTC, jako pierwszy operator telefonii komórkowej w Polsce, uruchomił usługę F@ktura na e-mail, dzięki której elektroniczny obraz faktury trafia wprost na skrzynkę e-mail abonenta bez konieczności logowania się do portalu.

F@ktura, czyli elektroniczny obraz faktury za usługi w T-Mobile, zastępuje tradycyjną fakturę papierową. Jest już znanym i popularnym wśród abonentów rozwiązaniem. Łączy w sobie wiele korzyści: jest rozwiązaniem „niepapierowym”, a więc ekologicznym, nowoczesnym, wygodnym, a do tego bezpłatnym. Do tej pory, aby mieć dostęp do f@ktury, wystarczyło zalogować się na portalu www.t-mobile.pl. Teraz jednak, w odpowiedzi na oczekiwania klientów, elektroniczny obraz faktury w postaci popularnego formatu pdf może być przesyłany do abonenta drogą mailową, bez konieczności logowania się na stronie. Oryginały faktur są natomiast w dalszym ciągu przechowywane przez operatora i w razie potrzeby można w każdej chwili poprosić o ich przesłanie – bez żadnych kosztów. Ponadto teraz każdy klient, który wybierze f@kturę, rezygnując tym samym z faktury papierowej, przez pół roku otrzymywać będzie dodatkowe 10 minut na rozmowy w T-Mobile.

F@ktura daje komfort wglądu w stan wydatków związanych z usługami T-Mobile z każdego miejsca, a do tego jest ekologiczna, bezpieczna i co również bardzo ważne - bezpłatna

F@ktura na e-mail w depeszowym skrócie

 • rozwinięcie już istniejącej usługi f@ktura;
 • co miesiąc elektroniczny obraz faktury w formacie pdf trafi na skrzynkę e-mail;
 • w wiadomości znajdą się też wszystkie niezbędne informacje – dane do przelewu, kontakt, etc.;
 • usługa ekologiczna, nowoczesna, wygodna, bezpieczna i bezpłatna;
 • brak konieczności logowania się do zakładki „Zarządzanie kontem” na www.t-mobile.pl;
 • z treści e-maila szybko i łatwo można skopiować dane potrzebne do przelewu;
 • elektroniczny obraz faktury zawsze na miejsce i na czas – bez ryzyka opóźnienia;
 • zawsze pod ręką – brak ryzyka zagubienia;
 • oryginały przechowywane są przez operatora – zawsze można się zwrócić z prośbą o ich bezpłatne przesłanie;
 • rozwiązanie wyłącznie dla klientów indywidualnych.

  Więcej o f@kturze czytaj tutaj.

F@ktura jeszcze bliżej - opinie i komentarze (8)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W czasach, kiedy większości z nas towarzyszy nieustanny pośpiech, a doba kurczy się bezlitośnie, często zastanawiamy się nad tym, jak nie zapomnieć o tych, którzy są najważniejsi...

By pozostawać w kontakcie z bliskimi nam ludźmi, gdy poświęcamy się pracy lub szkole, przyjemnościom czy obowiązkom, warto skorzystać z pomocy, jaką oferuje nam małe urządzenie, które mamy ze sobą  niemal w każdej sytuacji – chodzi oczywiście o telefon komórkowy. Zapewnia on kilka bardzo praktycznych rozwiązań, które nie tylko ułatwią łączność z ważnymi dla nas ludźmi, ale także nie zrujnują tym naszych finansów. Jak więc zrobić pożytek z komórki tak, by osoby bliskie naszemu sercu pozostawały nimi również w kontakcie na co dzień? Nawet gdy niekoniecznie mamy czas się spotkać...

 

Nieustający kontakt ze znajomymi


Młodzi ludzie mają zawsze mnóstwo spraw do obgadania ze sobą. Wcale nie ułatwia im tego chroniczny brak czasu. Jak więc za pomocą komórki sprawić, by nie zniknęły nam z pola widzenia wszystkie potrzebne wiadomości towarzyskie? Zależy to od naszych preferencji, bo to do nich trzeba dopasować rozwiązanie. Są osoby, z którymi każda rozmowa wydaje się być za krótka. Zawsze mamy im coś do powiedzenia, nawet po odłożeniu słuchawki kłębią nam się w głowie myśli na temat wielu rzeczy, które chcielibyśmy dodać. Znając takie osoby, powinniśmy odrzucić opcję ograniczenia kontaktów, by oszczędzać. Najlepiej zrobić dokładnie odwrotnie: rozmawiać z nimi, gdy mamy chwilę.

 

Dogodne rozwiązania


Wskazanie na konkretne numery telefonu obniży koszt połączenia, dając nam odpowiednią ilość czasu dokładnie wtedy, gdy potrzebujemy rozmawiać. Ilość przerodzi się w jakość: stosując tę metodę, nie tylko dowiesz się, co i gdzie, ale poznasz wszelkie szczegóły i będziesz mógł się nimi dzielić. Nie ma to jednak znaczenia, jeśli Twoje preferencje nie skupiają się wokół tego, „z kim?”, a istotne jest, „kiedy?”. Wtedy w ciągu dnia skupiamy się na własnych sprawach, a jak ten skończy się, wyżej od snu cenimy sobie podzielenie się tym, co się działo. Nocny tryb życia sprzyja nocnym konwersacjom. Można wtedy rozmawiać więcej, płacąc za to mniej. Czasem mniejsze znaczenie ma „z kim?” i „kiedy?”, za to istotne staje się, „jak?” się komunikujemy. Internet ułatwia tę kwestię, a Polacy spośród szeregu rozwiązań wybrali Gadu-Gadu. Nie przyjęły się u nas w podobnym stopniu inne komunikatory. Gdy ten sposób jest dla nas najwygodniejszy, by się porozumiewać ze znajomymi, pojawia się szereg ograniczeń, zaczynając od dostępu do komputera. Warto się wtedy zdecydować na Gadu-Gadu w komórce. Wiadomości dotrą do nas od razu, co wykluczy perspektywę odbierania wielu długich rozmów po powrocie do komputera. Korzystając w ten sposób nieprzerwanie z GG, jesteśmy zawsze na bieżąco.

Rozmowy bez ograniczeń


Z wiekiem zmieniają się potrzeby i metody związane z komunikacją. Często na pierwszy plan wychodzi rodzina, a wymagania odnośnie samego telefonu przechodzą metamorfozę. Warto i wtedy dopasować swoje oczekiwania do sposobu korzystania z telefonu komórkowego.

 

Grunt to rodzina


Jednym ze sposobów jest wybranie osób, z którymi możemy komunikować się bez ograniczeń, nie martwiąc się o rachunki. Możliwe jest stworzenie „sieci rodzinnej”, w obrębie której rozmowy i wiadomości ograniczane są jedynie przez nasze potrzeby – nigdy nie możliwości. Sami decydujemy, z kim i ile chcemy rozmawiać.

 

Dodatkowe korzyści


Jeśli dodatkowo najistotniejsza staje się funkcjonalność telefonu, a stary dobry model w niczym nie ustępuje najnowszym, otwiera to przed nami kolejną możliwość. Jest nią skorzystanie z oferty dla stałych abonentów i wymiana punktów Premia na pakiety darmowych minut. W ten sposób można też zaoszczędzić na zagranicznych połączeniach i zacząć traktować rozmowy z bliskimi mieszkającymi daleko jak połączenia krajowe. Po prostu nie odczuwając różnicy. W zależności od trybu życia i osobistych preferencji można więc dopasować funkcje dostępne u Twojego operatora komórkowego tak, by zawsze mieć kontakt z bliskimi Ci osobami. W dzisiejszych czasach nie jest sztuką mieć telefon, należy też umiejętnie wykorzystać możliwości, jakie nam oferuje.

5 sposobów na bycie bliżej z... bliskimi! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Do największych zalet usługi f@ktura w sieci Era należą wygoda i ekologiczność tego rozwiązania. Teraz można dodatkowo wygrać 1000 zł!

Od 7 marca do 15 kwietnia trwa już druga edycja konkursu „F@KTURA. Zmień papierową na internetową”. W tym czasie zachęcamy Was, by oszczędzać papier i skorzystać z nowej technologii, która po prostu ułatwia życie. Przejście na elektroniczną fakturę  to korzyść dla środowiska, naszego czasu i szeroko rozumianej „organizacji” – domu czy biura. Teraz, używając internetowej wersji rachunku za telefon, można wygrać niemałą sumę pieniędzy. Przystępując do konkursu, nie ponosimy żadnych kosztów.

Każdy uczestnik może w ciągu dnia dokonać trzech prób poprawienia swojego wyniku, poprzez wysłanie kolejnego bezpłatnego SMS o treści T pod numer 80010.

Co zrobić, by wygrać?

By wziąć udział w zabawie, wystarczy wysłać SMS o treści T pod bezpłatny numer 80010 jak najbliżej pełnej godziny. Szczegóły na ten temat znajdziecie tu. Pamiętajcie, że konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy mają aktywną bezpłatną usługę F@ktura. Gdy więc do tej pory z niej nie korzystaliście, z chwilą przystąpienia do gry o 1000 zł (wysłania SMS) zostanie ona aktywowana.

Każdy uczestnik może w ciągu dnia dokonać trzech prób poprawienia swojego wyniku, poprzez wysłanie kolejnego bezpłatnego SMS o treści T pod numer 80010. Czwarta i kolejne próby nie będą miały wpływu na wynik.

Konkurs trwa do 15 kwietnia, a wygrać można codziennie od poniedziałku do piątku (wyłączając weekend). Regulamin znajdziecie tutaj.

Jeśli do tej pory dostajecie starą, papierową fakturę za telefon, najwyższy czas to zmienić. Ekologiczne rozwiązania procentują w przyszłości!

Zmień papierową na internetową i wygraj! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

31.12.2012 r. zakończył się nasz konkurs F@ktura: zmień papierową na internetową. W połowie stycznia wyłoniono zwycięzcę, który wygrał Nagrodę Finałową o wartości 40,000 zł!

Nareszcie! Znamy już rozstrzygnięcie naszego bezpłatnego konkursu "F@ktura: zmień papierową na internetową", którego celem było namówienie Was na przejście na elektroniczną fakturę, którą dostawalibyście na swojego e-maila.

Wygranym został Pan Marian z Żychlina, który wygrał Nagrodę Finałową o wartości 40 tys. zł. W naszym konkursie wzięło udział 200 tys. abonentów, zaś całkowita wartość nagród przekroczyła 80 tys. zł.
Pełne wyniki konkursu znajdziecie tutaj.

Przejście na e-fakturę to same korzyści. Skorzystanie z f@ktury oznacza, że tradycyjną fakturę papierową zastępujemy jej wersją elektroniczną zapisaną w pliku PDF. F@kturę udostępniamy w serwisie iBOA oraz wysyłamy na Wasze adres maila.

Już ponad pół miliona klientów korzysta z faktury na e-mail - tej najwygodniejszej formy otrzymywania faktury - w tym kilkadziesiąt tysięcy firm, które widzą korzyść w szybkości dostarczenia, wygodzie zarządzania e-dokumentami, bezpieczeństwie danych - Borys Siwicki, Koordynator ds. E-Biznesu.

Dlaczego warto skorzystać z f@ktury?

 • będziesz otrzymywać e-fakturę na maila zaraz po jej wystawieniu
 • dostęp do faktury jest możliwy w każdej chwili - wystarczy dostęp do Internetu
 • żadna niepowołana osoba nie będzie miała do niej dostępu
 • rezygnując z papierowej faktury pomożesz chronić środowisko
 • na biurku przestaną piętrzyć się stosy papierów
 • f@ktura rozwiązuje problemy z tradycyjną pocztą - opóźnienia i niedostarczenia przesyłek
 • faktura w wersji elektronicznej ma taką samą moc prawną jak dokument księgowy

Konkurs użytowników f@ktura rozstrzygnięty! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się