Zebraliśmy w jednym miejscu odpowiedzi na wszystkie pytania, z jakimi zwracacie się do nas, pytając o zarówno internetowe Biuro Obsługi Abonenta, jak i jego mobilnego brata – MiBOA.

I. IBOA - INTERNETOWE BIURO OBSŁUGI ABONENTÓW - PYTANIA OGÓLNE

1.    Kto ma dostęp do Internetowego Biura Obsługi?

W zasadzie każdy klient, który ma aktywną kartę SIM.

2.    Jak się dostać do Internetowego Biura Obsługi?

Wystarczy wpisać numer telefonu i postępować zgodnie z wyświetlanymi komunikatami.

3. Co daje Internetowe Biuro Obsługi Klienta, po co się tam logować?

Aby sprawdzić stan kosztów, zobaczyć jakie usługi są włączone. Korzystanie z Internetowego Biura Obsługi daje możliwość samodzielnego zarządzania własnym kontem. Oczywiście każdy rodzaj karty, taryfy ma dostęp do informacji i możliwości dedykowane dla siebie. Czyli na przykład Klienci abonamentowi mogą włączyć usługę F@aktura na email, a Klienci Tak Tak T-Mobile na kartę ponieważ nie mają faktur nie mają dostępu do takiej usługi.

4.    Jak zalogować się do iBOA?

 • Klienci prywatni z kartami abonamentowymi - w przypadku większości Klientów prywatnych wystarczy, że wpiszą swój numer telefonu, a potem hasło jednorazowe przesyłane przez system SMS-em.
 • Klienci biznesowi z kartami abonamentowymi: od Klientów biznesowych wymagamy dodatkowo podania BOA Kod-u. Podobna sytuacja dotyczy Klienta prywatnego, jeśli ustawi sobie polecenie, aby system prosił o podanie BOA Kod-u.
 • Klienci Tak-Tak T-Mobile na kartę i Klienci Mix: wystarczy wpisać numer telefonu, podem BOA Kod. Jednak, gdy klient Tak Tak T-Mobile na kartę lub Mix nie pamięta BOA Kod-u, może skorzystać z opcji smsowego przypomnienia BOA kodu. Dzięki temu na swój telefon dostanie BOA Kod, a po wpisaniu go do serwisu jednorazowe hasło do logowania. Czyli tak naprawdę wystarczy mieć swój telefon przy sobie.

5.    Czy korzystanie z iBOA jest bezpłatne? Czy przysyłane na mój numer SMS-y z jednorazowymi hasłami obciążą mój rachunek?

Tak iBOA jest całkowicie bezpłatne.

6.    Dlaczego przerwało mi połączenie z iBOA?

Połączenie z serwisem, przy braku aktywności klienta, przerywane jest po10 minutach ze względów bezpieczeństwa.

7.     Dlaczego, gdy wpisuję numer telefonu w oknie logowania, wyskakuje mi komunikat "taryfa, z której korzystasz nie jest uprawniona"?

Okno logowania na trzy zakładki ABONAMENT, TAK TAK/MIX i blueconnect na kartę. Należy zwrócić uwagę, w której zakładce wpisujemy swój numer telefonu. Ten komunikat, np. pojawi się, gdy wpiszemy numer Tak Tak w zakładce dla telefonów abonamentowych. Jest to najczęstszy przypadek. Może się też zdarzyć, że posiadasz taryfę, która nie ma dostępu do usługi iBOA.8.    Co to jest BOA Kod?

Pierwszy BOA Kod to cztery ostatnie cyfry kodu PUK, dołączonego do karty SIM. W każdej chwili BOA Kod można zmienić po zalogowaniu do iBOA na własny czterocyfrowy numer lub wyłączyć jego żądanie podczas logowania. Wtedy logowanie opiera się na podaniu numeru telefonu i wprowadzeniu otrzymanego hasła jednorazowego w SMS.

9.    Dlaczego zablokowano mi dostęp do iBOA i kiedy będę mógł znowu z niego korzystać?

Trzykrotne błędnie wpisane jednorazowego  hasła lub BOA Kodu blokuje dostęp na 30 minut. To standardowa procedura bezpieczeństwa. Jeśli tak się stało odczekaj 30 minut i wprowadź nowe hasło jednorazowe (i poprawny BOA KOD jeśli jest wymagany).

10.    Skąd mam wziąć hasło jednorazowe wymagane przy logowaniu do iBOA?

Hasło jednorazowe jest przesyłane SMS-em, na podany podczas logowania numer telefonu.

11.    Dlaczego nie mogę zalogować się do iBOA z jednorazowym hasłem przesłanym na mój numer?
Hasło to jest ważne przez 3 minuty, jeśli w tym czasie nie wykorzystasz hasła jednorazowego, będziesz musiał spróbować jeszcze raz.

12. Czy można włączyć lub  wyłączyć żądanie BOA Kodu przy każdym logowaniu?

Taka opcja jest możliwa. Można to ustawić w zakładce Moje Dane lub zmienić na łatwiejszy do zapamiętania.

II. IBOA Klienci abonamentowi - F@KTURA I RACHUNKI

1.    Czy przez iBOA mogę uruchomić usługę f@ktury?

Tak. W zakładce Usługi – Usługi finansowe

2.    Jak w iBOA sprawdzić bieżące koszty połączeń i usług od ostatniej faktury?

Wystarczy kliknąć w zakładkę Lista Połączeń. Pozostałe środki w ramach abonamentu można zobaczyć, klikając w podmenu zakładki Lista Połączeń -> Wykorzystanie limitów

3.    Jak sprawdzić kwotę ostatniej zaksięgowanej wpłaty i po jakim czasie informacja ta pojawi się w iBOA?

Informacja pojawia się bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty przez PTC. Informacja o statusie płatności faktur znajduje się w zakładce Płatności.

4.    W jakim czasie po wystawieniu f@ktura będzie dostępna w iBOA?

Faktura jest dostępna dla klienta od razu po jej wystawieniu w systemach księgowych PTC

5.    Jeśli włączę f@kturę na koncie, na którym jest kilka numerów, to czy, logując się na iBOA, będą widoczne rachunki szczegółowe dla wszystkich numerów?

Nie, widoczny będzie tylko rachunek szczegółowy dla numeru, na który się zalogowałeś, aby obejrzeć pozostałe rachunki należy zalogować się na każdy numer osobno. Wystarczy raz zalogować się na każdy z tych numerów, którymi chcemy zarządzać i podać numer telefonu administratora, który to będzie miał uprawnienia do zarządzania. Administratorem może być tylko numer abonamentowy T-Mobile. Administrator zawsze loguje się na swój numer telefonu i widzi nie tylko konto swojego numeru ale również te konta(te numery,) które nadały mu uprawnienia administratorskie.

6.    Jak długo faktury i rachunki szczegółowe przechowywane są w iBOA?

W iBOA przeanalizujesz dotychczasowe faktury oraz rachunki szczegółowe, wystawione w ciągu ostatnich 18 miesięcy

7.    Czy Klient korzystający dotąd z f@ktury w serwisie iBOA może skorzystać również f@ktury na e-mail?

Oczywiście, e-mail jest po prostu dodatkowym kanałem dostępu do tej samej f@ktury, którą można oglądać w serwisie iBOA.

III. IBOA Klienci abonamentowi - USŁUGI

1.    Czy w iBOA można samodzielnie dostosować swój plan taryfowy? Jak to zrobić?

Klient ma możliwość migracji na wyższą taryfę niż obecnie posiadana. Dodatkowo może dowolnie zarządzać posiadanymi usługami – oczywiście w ramach tego, na co zezwala regulamin danej taryfy.

2.    Czy przez iBOA można przedłużyć umowę abonencką? Jak to zrobić?

Tak, jest to możliwe – przedłużając umowę przez iBOA, otrzymasz najkorzystniejsze warunki. Jak to zrobić, pokazuje krok po kroku poniższy schemat. Więcej informacji – tutaj.Informacja o dostępności oferty retencyjnej pojawia się na głównej stronie po zalogowaniu do iBOA. Dodatkowo przedłużając umowę przez iBOA klient zyskuje dodatkowe benefity:

 • Zniżki na wybrane telefony
 • Dodatkowe 300 min do T-Mobile jeżeli wybierze opcję przedłużenia umowy bez telefonu
 • Bezpłatną przesyłkę kurierską


Jednocześnie Klienci aneksujący się w iBOA mają możliwość przedłużenia umowy miesiąc wcześniej w stosunku do pozostałych kanałów ( sklepy/hotline/salony )

3.    Jak sprawdzić, jakie usługi są aktywne?

Zaloguj się na www.t-mobile.pl w części „Zarządzanie kontem”. Tutaj możesz dowolnego dnia, o dowolnej porze zarządzać swoimi usługami.

4.    Czy mogę samodzielnie wybierać i aktywować usługi dostępne dla mojej taryfy?

Tak. Wszystko znajdziesz w zakładce Usługi po zalogowaniu się do iBOA

5.    Czy w iBOA możliwa jest zmiana adresu do korespondencji?

Tak

IV. IBOA - BRAK NUMERU T-Mobile

1.    Czy mogę zarządzać kontem numeru stacjonarnego przez iBOA? Jak to zrobić?

Aby korzystać z internetowego Biura Obsługi Abonenta i zarządzać kontem numeru stacjonarnego przez Internet, skontaktuj się z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602900 (opłata zgodna z cennikiem) i ustaw aktywny numer abonamentowy sieci T-Mobile jako administratora dla numeru stacjonarnego. Administrator zawsze loguje się na swój numer telefonu i widzi nie tylko konto swojego numeru ale również te konta(te numery,) które nadały mu uprawnienia administratorskie.

2.    Czy muszę mieć numer telefonu komórkowego w sieci T-Mobile, aby zarządzać kontem numeru stacjonarnego przez iBOA?

Tak. Aby korzystać z Internetowego Biura Obsługi Abonenta i zarządzać kontem numeru stacjonarnego przez Internet, skontaktuj się z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602900 (opłata zgodna z cennikiem) i ustaw aktywny numer abonamentowy sieci T-Mobile jako administratora dla numeru stacjonarnego. Administrator zawsze loguje się na swój numer telefonu i widzi nie tylko konto swojego numeru ale również te konta(te numery,) które nadały mu uprawnienia administratorskie.

3.    Czy muszę mieć numer telefonu komórkowego w sieci T-Mobile, aby zarządzać kontem Blueconnect przez iBOA? W jaki sposób się zalogować (krok po kroku)?

Nie, klient blueconnect może zarządzać swoim kontem samodzielnie podając numer telefonu tej karty SIM którą ma w modemie. Numer telefonu tej karty można znaleźć na opakowaniu w który była karta. W tym samym miejscu jest też podany kod PUK, którego ostatnie 4 cyfry to tzw. BOA Kod, o który poprosi system w kolejnym kroku. Po wpisaniu BOA Kodu system wyśle sms z hasłem jednorazowym, można odczytać to hasło w aplikacji którą nawiązuje się połączenia internetowe w laptopie/komputerze.

Jest też inne rozwiązanie, Klient z blueconnect może ustawić sobie inny numer abonamentowy sieci T-Mobile jako numer administratora. Administrator zawsze loguje się na swój numer telefonu i widzi nie tylko konto swojego numeru ale również te konta(te numery,) które nadały mu uprawnienia administratorskie. Aby ustanowić administratora, skontaktuj się z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602900 (opłata zgodna z cennikiem). Oczywiście możesz to również  zrobić samodzielnie logując się na konto numeru blueconnect w IBOA.

V.    MiBOA - PYTANIA OGÓLNE

1.    Co to jest MiBOA?

To specjalna wersja serwisu IBOA dla abonentów T-Mobile dostępna na ich telefonach. Jeśli klient chce sprawdzić koszty swoich bieżących połączeń czy wykorzystanie pakietów bezpłatnych minut wystarczy, że wpisze w przeglądarce swojego telefonu adres miboa.pl

2.    Kto może korzystać z MiBOA?

Z MiBOA może korzystać każdy Klient posiadający telefon ze skonfigurowanym dostępem do Internetu. W mobilnej przeglądarce internetowej (nie zalecamy korzystania z Opery Mini) wystarczy wprowadzić adres m.iboa.pl

3.    Czy do miBOA trzeba się logować?

Mobilne iBOA nie wymaga aktywacji. Żeby korzystać z serwisu, wystarczy wpisać adres m.iboa.pl w przeglądarce telefonu. Po nawiązaniu połączenia serwis rozpozna Twój numer telefonu, statusy usług i uprawnienia, wyświetlając treść dostosowaną do ustawień Twojego konta. W odróżnieniu od „dużego” iBOA, w serwisie mobilnym nie jest konieczne logowanie.

4.    Czy za korzystanie z MiBOA pobierane są opłaty?

MiBOA jest całkowicie darmowe na terenie Polski – nie pobieramy opłat za transmisję danych, nie pomniejszamy Twoich ryczałtów / pakietów danych.

5.    Czy mój telefon musi spełniać jakieś specjalne wymagania, aby korzystać z MiBOA?

MiBOA jest serwisem internetowym, a nie aplikacją instalowaną na aparatach telefonicznych, więc poza skonfigurowanym dostępem do Internetu w telefonie (aktywna usługa pakietowej transmisji danych), używaniem domyślnej przeglądarki, nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych wymagań technicznych. Jeśli telefon kupiłeś w naszej sieci i nie zmieniałeś ustawień to masz wszystko czego potrzeba do korzystania z MiBOA. Przeglądarka w Twoim telefonie nie ma odpowiednich ustawień? Skorzystaj z bezpłatnego zdalnego konfiguratora telefonu.

6.    W jaki sposób sprawdzić informacje o kosztach połączeń i usług oraz wykorzystaniu wybranych pakietów?

Wykorzystanie posiadanych pakietów minut, SMS-ów i danych można sprawdzić w kategorii „Bieżące koszty”. Które usługi są aktywne można sprawdzić w odpowiednich kategoriach usług, a po wejściu w stronę danej usługi jest informacja o jej kosztach.

7. System nie rozpoznaje mojego numeru telefonu i prosi o jego podanie. W czym może tkwić problem?

Jeśli system nie rozpoznaje Twojego numeru, to prawdopodobnie łączysz się za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Wpisz swój numer, a potem jednorazowe hasło, które otrzymasz SMSem. Klienci biznesowi będą jeszcze poproszeni o BOA Kod.

8. Czy jeśli mam Operę Mini lub łączę się za pośrednictwem Wi-Fi, jest jakiś sposób na to, aby skorzystać z MiBOA?

Ci, którzy mają zainstalowaną Operę Mini, bądź łączą się poprzez Wi-Fi, również mogą skorzystać z MiBOA. Muszą jednak samodzielnie zalogować się serwisu. Aby to zrobić, należy:

 • wpisać do przeglądarki telefonu adres m.iboa.pl
 • następnie podać swój numer telefonu
 • podać hasło jednorazowe otrzymane SMS-em

Klienci biznesowi są proszeni dodatkowo o podanie BOA Kodu (dawniej Era Kod).

Połączenie z MiBOA za pośrednictwem Opery Mini wiąże się z opłatami za transmisję danych. W przypadku posiadania pakietu danych, zostanie on pomniejszony o dane pobrane podczas połączenia z MiBOA. Korzystanie z Wi-Fi nie wiąże się z żadnymi opłatami.


VI. F@KTURA, RACHUNKI w MiBOA

1.    Czy przez MiBOA mogę uruchomić usługę f@ktury?

Tak, taka możliwość dostępna jest w kategorii Płatności i faktury.

2.    Jak w MiBOA sprawdzić bieżące koszty połączeń i usług od ostatniej faktury?

Wykorzystanie posiadanych pakietów minut, SMS-ów i danych można sprawdzić w kategorii „Bieżące koszty”.

3.    Jak sprawdzić kwotę ostatniej zaksięgowanej wpłaty i po jakim czasie informacja ta pojawi się w MiBOA?

Informacja ta dostępna jest w sekcji „Płatności i faktury”. Informacja w serwisie MiBOA pojawia się od razu po zaksięgowaniu wpłaty przez PTC.

4.    W jakim czasie po wystawieniu f@ktura będzie dostępna w MiBOA?

W MiBOA nie są dostępne faktury, a jedynie informacja o kwocie do uiszczenia i termin zapłaty.

5.    Ile faktur wstecz mogę zobaczyć w MiBOA?

MiBOA udostępnia informacje o ostatnich trzech fakturach.

6.    Czy z MiBOA mogę aktywować usługę F@ktura?

Tak, jest możliwa aktywacja usługi faktury elektronicznej.

iBOA i MiBOA - najczęściej zadawane pytania - opinie i komentarze (572)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

paulinqa93@onet.pl
21-08-2016 - 00:46:26
czy mozna zalogować się bez aktywacji jednorazowym kodem sms? używając np puk boa kod lub inne
  (0)
Odpowiedz
betty
18-08-2016 - 12:06:05
Chciałam zgłosić swoją rezygnację z roamingu i smsów,które wpływają do mnie od nadawcy-maciej wróżbita.Proszę o blokade tych smsów-73077,71750,71750 itp
  (0)
Odpowiedz
betty
18-08-2016 - 12:06:01
Chciałam zgłosić swoją rezygnację z roamingu i smsów,które wpływają do mnie od nadawcy-maciej wróżbita.Proszę o blokade tych smsów-73077,71750,71750 itp
  (0)
Odpowiedz
betty
18-08-2016 - 12:05:54
Chciałam zgłosić swoją rezygnację z roamingu i smsów,które wpływają do mnie od nadawcy-maciej wróżbita.Proszę o blokade tych smsów-73077,71750,71750 itp
  (0)
Odpowiedz
flood
09-08-2016 - 09:01:31
próbuję dodać pakiet internetowy na telefonie mojej córki w aplikacji rodzinnej i wyskakuje kod 219.co mam robic?
  (0)
Odpowiedz
Robert
07-05-2016 - 19:23:21
MiBOA co chwile pokazuje komunikat, że wystąpił błąd. Nie mogę sprawdzić wykazu połączeń i opłat, a coś mi zeżarło kase z konta i chcę to sprawdzić. Czy można wykaz połączeń na maila dostać ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-05-2016 - 08:25:20
Witam. Innym rozwiązaniem jest logowanie się do pełnej wersji konta internetowego na stronie https://miboa.t-mobile.pl/sc. Tam wystarczy podać numer telefonu, którego sprawa dotyczy. Następnie wyślemy na telefon wiadomość sms z jednorazowym hasłem. Po zalogowaniu się na konto, w zakładce Lista Połączeń można sprawdzić billing dotyczący bieżącego cyklu rozliczeniowego. Bieżące połączenia nie są przez nas przesyłane drogą e-mail. Jeśli chodzi o problem z działaniem aplikacji miboa, sugeruję go zgłosić w Biurze Obsługi Użytkownika dzwoniąc na numer telefonu *9602 (połączenie płatne zgodnie z cennikiem). Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
ewciaheh
06-05-2016 - 11:21:40
Witam, Przeniosłam do Państwa numer, dziś wyłączyli mi kartę sim z poprzedniej sieci, wymieniłam ją na Państwa, karta działa połączenia przychodzące również, ni działają połączenia wychodzące nie mogę nigdzie zadzwonić ponieważ pojawia się komunikat, że połączenia są zablokowane.Co powinnam teraz zrobić?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
06-05-2016 - 16:18:04
Witam, W zaistniałej sytuacji sugeruję kontakt z BOA pod numerem 602900 (z numeru telefonu sieci T-Mobile/opłata zgodna z cennikiem) lub 602900000 (z numeru telefonu innego operatora/opłata zgodna z cennikiem), ponieważ odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie, będzie możliwa dopiero po zweryfikowaniu konta abonenckiego. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
WIESHAN
03-05-2016 - 08:23:17
Witam serdecznie! Chciałbym zapytać czy istnieje w taryfie tak tak hot kod aby można było sprawdzić ile pozostało pakietu internetowego proszę o pomoc! Pozdrawiam:-)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-05-2016 - 20:00:15
Witam. Skontaktuj się proszę z BOU *9602 (opłata zgodna z cennikiem) w celu sprawdzenia jaki kod będzie obowiązywał dla Twojej taryfy oraz wersji pakietu internetowego. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
orawa
02-05-2016 - 23:52:48
Przepraszamy usługa jest niedostępna. [Kod: 301] ?????
  (0)
Odpowiedz
Wa
21-04-2016 - 14:28:53
Dostałam tel na mix i w ogóle nie mogę z niego dzwonić ani smsować. Zablokowany jest. Doładować konta do tego nr też nie mogę.
  (0)
Odpowiedz
Paula
19-04-2016 - 12:39:33
Witam mam pytanie czy moge wykorzystać limit w miboa który mam 200 zł aby opłacić fakture ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
20-04-2016 - 08:19:36
Witaj. Nie ma możliwości, aby z tej kwoty opłacić fakturę. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
iza.obre
17-04-2016 - 16:56:51
Przepraszamy, ale konto T-Mobile nie zostało uwierzytelnione do transakcji. Opłata nie została pobrana. Skontaktuj się z przedstawicielem sieci T-Mobile. Jak mogę uwierzytelnić konto do transakcji ? Konto nie jest zablokowane i są dostępne środki.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
19-04-2016 - 22:29:57
Witaj. Sytuacja wymaga sprawdzenia konta, skontaktuj się proszę z BOA pod nr. 602900.
  (0)
Odpowiedz
almiecz
09-04-2016 - 19:58:23
Witam. Jak zmienić ważność konta na rok? Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-04-2016 - 19:10:59
Witam. Zmiana ważności konta na rok jest możliwa jedynie w taryfie Frii na kartę. Aktywacji można dokonać wysyłając bezpłatną wiadomość sms o treści TAK na numer 416. Usługa będzie włączona w ciągu 72 godzin i będzie to potwierdzone odpowiednim sms-em. Co ważne, Rok ważności konta kosztuje 3zł za każde 30 dni. Usługa jest odnawiana automatycznie, o ile na koncie są dostępne środki. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
almiecz
09-04-2016 - 19:47:22
Dlaczego nie działają serwisy: www.itaktak.pl i www.t-mobile.pl?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
11-04-2016 - 08:03:50
Witaj. Zarówno strona t-mobile.pl jak i serwis itaktak.pl działają prawidłowo. Jeśli masz tego typu problemy i korzystanie z innej przeglądarki ich nie rozwiązuje, sugeruję zgłoszenie ich do BOA. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Anulka
08-04-2016 - 11:39:55
Witam. Mam zablokowany telefon. Aby zrobic przelew musze dokonac autoryzacji przez sms. Jestem za granica i nie otrzymuje sms-ow. Jak mam zglosic prosbe o odblokowanie. Nie mam innego telefonu, z ktorego moglabym zadzwonic
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-04-2016 - 17:12:31
Witam. Sugeruję w takiej sytuacji wysłać do nas wiadomość e-mail na adres boa@t-mobile.pl zawierający numer telefonu, informację na kogo jest zarejestrowany oraz hasło abonenckie. Zamiast hasła abonenckiego można podać zamiennie adres zameldowania i datę urodzenia lub adres siedziby firmy i numer NIP. Sprawdzimy, jakie warunki trzeba spełnić, aby telefon mógł być odblokowany. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
A
30-03-2016 - 16:40:00
dlaczego nie mogę odblokować nr po doładowaniu konta na umowie mix
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-04-2016 - 15:25:17
Witam. Doładowania z dni 30-31.03.2016 nie zostały od razu rozliczone w naszych systemach z powodu problemu globalnego. Został on już rozwiązany. Nieprawidłowości nie powinny już występować. Jeśli jednak mają miejsce, zapraszam do kontaktu z Biurem Obsługi Użytkownika na numer *9602 (połączenie płatne zgodnie z cennikiem), aby przekazać zgłoszenie do działu technicznego. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
globus
27-03-2016 - 21:32:18
Witam sćiągłem aplikacje mój T-Mobile zalogowałem się i i mam takie pytanie dlaczego w tej aplikacji nie pokazuje mi stanu zużycia trasferu danych czyli ile mi zostało a ile mie pobrało transferu
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-03-2016 - 09:44:05
Witam. Skoro pasek wykorzystania pakietu danych nie wyświetla się, proszę to zgłosić dzwoniąc do Biura Obsługi Abonenta na numer telefonu 602900 (połączenie płatne zgodnie z cennikiem). Zostanie wysłane zgłoszenie do działu technicznego. Innym rozwiązaniem jest korzystanie przez przeglądarkę internetową ze strony mobilnej m.iboa.pl. Po jej wczytaniu należy przejść do zakładki "Bieżące koszty". Na samym dole będzie informacja, ile zostało jeszcze danych do wykorzystania. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
CzareQ
20-03-2016 - 20:32:39
Witam, mam problem podczas próby wysłania sms do gry internetowej o koszcie ponad 60zł wyskakuje taki komunikat Przepraszamy, ale konto T-Mobile nie zostało uwierzytelnione do transakcji. Dodam że mam zdjęte wszystkie blokady.
  (0)
Odpowiedz
Elka
13-03-2016 - 18:53:09
Witam, jak sprawdzić czy numer jest zarejestrowany w T-Mobile?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-03-2016 - 13:05:37
Witaj. Jeśli chcesz sprawdzić u jakiego operatora zarejestrowany jest numer telefonu to wystarczy wysłać SMS na numer 2001 w treści podajesz numer telefonu. Jeśli nie chodziło Ci o to to doprecyzuj proszę zapytanie. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Sabina
09-03-2016 - 17:56:39
chodzi mi jeszcze o to czy sąd może nakazać zrobić odczyt treści???dziękuje
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-03-2016 - 20:55:07
Witam, Nie odpowiem Ci niestety na to pytanie, natomiast sugeruję w tej sprawie kontakt z prawnikiem, Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Sabina
09-03-2016 - 15:12:36
Dzień dobry...mam pytania...Jak i czy można usunąć historie połączeń?czy można odczytać eska?.I jak ktoś obcy mógł odczytać kod .Boa....ten 4-ero cyfrowy.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-03-2016 - 21:26:17
Witam, Pragnę poinformować, że w serwisie IBOA nie ma możliwości wykasowania historii połączeń, ani odczytania treści SMS-ów. BOA Kod to najczęściej cztery ostatnie cyfry kodu PUK, więc w ten sposób można go sprawdzić lub można go uzyskać podczas kontaktu telefonicznego z BOA, po uprzedniej twardej identyfikacji danego numeru. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
mikołaj
05-03-2016 - 16:09:15
Przepraszamy, ale konto T-Mobile nie zostało uwierzytelnione do transakcji o co z tym chodzi cały czas to mi wyskakuje gdy chce zapłacić sms??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-03-2016 - 09:47:47
Witaj. Skontaktuj się w tej sprawie z Biurem Obsługi. Niewykluczone, że masz aktywne jakieś blokady. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Ronua
27-02-2016 - 16:25:23
gdy wchodzę w miboa dlaczego nie mam dostępnych innych zakładek tylko jedyna jaką są "wiadomości" gdzie są inne np zarządzanie kontem itp
  (0)
Odpowiedz
agggaaa
18-02-2016 - 11:37:33
Co za głupoty opowiadacie drodzy Państwo z T-mobile... Połączenia przychodzące są rejestrowane tylko przez urządzenie?? Do-edukujcie się trochę... W Play oraz Orange pokazują się połączenia przychodzące... A u was zapisują się tylko na urządzeniach, tak? Absurd...
  (0)
Odpowiedz
szpula33
11-02-2016 - 22:11:43
Witam. Dlaczego po zalogowaniu do konta "i-boa.t-mobile" wchodząc w zakładkę lista połączeń nie mogę sprawdzić wykonywanych połączeń w zeszłym roku, a konkretnie w listopadzie, grudniu 2015? Co zrobić aby było to możliwe? Z góry dziękuję za odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-02-2016 - 17:21:34
Witam. Lista realizowanych połączeń jest widoczna w rachunku szczegółowym (zakładka Płatności a następnie Historia płatności). Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
lila
11-02-2016 - 13:13:19
Czemu nie ma możliwości sprawdzenia połączeń przychodzących tylko wychodzące .
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-02-2016 - 17:18:40
Witaj. Połączenia przychodzące są rejestrowane jedynie przez urządzenie, zatem nie są dostępne w serwisie. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
wsciekły na t-mobile
09-02-2016 - 21:18:37
Co się dzieje w tym T-mobile??? Dlaczego do modyfikacji programu T-mobile zatrudnia KRETYNÓW???Jak długo to jeszcze bedzie trwac???
  (0)
Odpowiedz
JESZCZE W T-MOBILE
09-02-2016 - 20:54:19
DLACZEGO Komentarze krytyczne są usuwane???? Po co tu jest konsultant ktory nie potrafi odpowiedziec na proste pytania???
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-02-2016 - 12:03:09
Cześć. Usuwane są tylko komentarze zawierające wulgaryzmy/obrażające kogoś. Tylko takie. Pozdr.
  (0)
Odpowiedz
JESZCZE W T-MOBILE
09-02-2016 - 20:51:27
Kontakt z BOA niemozliwy - wielogodzinne oczekiwanie to juz KPINA. W jakim celu jest tu KONSULTANT T-mobile który nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania a kieruje jedynie do konaktu telefonicznego z biurem ktore nie odbiera telefonow. TO SKANDAL I KPINA Z LUDZI. TRWA TO JUZ KILKA MIESIECY OD KIEDY ZACZETO MANIPULPWAC NAD OPROGRAMOWANIEM. zBOJKOTOWAC TAKIEGO OPERTORA BO SZKODA CZASU I NERWÓW
  (0)
Odpowiedz
ex
09-02-2016 - 09:48:42
Przepraszam ale to już przesada - znowu brak sms zwrotnego zarówno z MiBOA jak i ze strony.... BAJZEL do kwadratu! Jak tu zapłacić rachunek skoro iBOA nie ma dostępu do iBOA! Jak tylko skończy mi się umowa przenoszę po kolei wszystkie numery do konkurencji!!!
  (0)
Odpowiedz
Angelika
09-02-2016 - 09:35:17
Też mam to samo nie dostaje sms jednorazowego ani z iboa ani mboa masakra
  (0)
Odpowiedz
Mateusz
09-02-2016 - 09:14:46
Próbuje się zalogować do iBOA a tu wielkie D nie dosteje sms-a jednorazowego ani z aplikacji ani ze strony ogranijcie się proszę gdyż zaczynam tracić do was zaufanie.
  (0)
Odpowiedz
kamila
08-02-2016 - 16:13:40
Witam, Dokonałam zaległej wpłaty, dlaczego moje połączenia wychodzące są nadal zablokowane a poprzez usługę *100# nie moge potwierdzic wplaty? Przesylam potwierdzenie i proszę o jak najszybsze odblokowanie numeru 784 842 271 Pozdrawiam Kamila
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-02-2016 - 10:51:04
Witam, W zaistniałej sytuacji sugeruję kontakt z BOA pod numerem 602900 (z numeru telefonu sieci T-Mobile/opłata zgodna z cennikiem) lub 602900000 (z numeru telefonu innego operatora/opłata zgodna z cennikiem), ponieważ odblokowanie numeru będzie możliwa dopiero po zweryfikowaniu konta abonenckiego. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
kejti280
06-02-2016 - 08:03:25
Witam mam pytanko dlaczego w sieci T-Mobile nie działa usługa "zadzwoń do mnie ". Wiem że wszystkie sieci w Polsce mają tę usługę po za T-Mobile. Czy to się zmieni czy bedzie to sieć taka trochę wybrakowana?
  (0)
Odpowiedz
bocian
03-02-2016 - 21:31:18
witam was mam taki problem jak przedluzylem umowe dostalem nowy tel i z przegladarki wchodzilem na swoje konto iboa bez wpisywania kodu sms ale cos mi teraz sie pomieszalo i za kazdym razem musze wpisywac teraz kod z smsa biwch mi ktos powie co nalezy zrobic zeby bylo jak z poczatku robilem juz przywracanie systemu do stanu poczatkowego i nic moze ktos pomoze z gory dziekuje
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-02-2016 - 22:55:01
Prawdę powiedziawszy to zawsze przy logowaniu na iboa.pl powinno pojawić się pytanie o hasło z SMSa. Spróbuj poprać aplikację MiBoa na telefon i to powinno uprościć proces logowania.
  (0)
Odpowiedz
Ela54
31-01-2016 - 05:36:16
Chciałabym zablokować wejście do iboa dla osób trzecich jak mam to zrobić ? Sprawdzanie bilingów naprzykład. W biurze OBSLUGI czy sama przez mój T- mobile
  (0)
Odpowiedz
KasiaAdrian
27-01-2016 - 20:37:57
Witam. Usługa miboa jest bezpłatna na terenie Polski. A jaka jest cena jeśli wejdę w aplikacje poza granicą ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
28-01-2016 - 15:44:27
Witam. Będą to standardowe koszty transmisji danych na roamingu. Koszt transmisji danych jest zależny od kraju/ regionu w którym przebywamy. Więcej na temat roamingu pod tym adresem: http://goo.gl/I2C6Lx. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Cisowianka
27-01-2016 - 19:26:57
Przepraszamy, ale konto T-Mobile nie zostało uwierzytelnione do transakcji. Co moge zrobic w tej sytuacji ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
28-01-2016 - 15:57:38
Witam. Jeśli komunikat pojawia się w przeglądarce www to proponowałbym wyczyścić pliki cache i cookie, jeśli to aplikacja mobilna to proszę się logować do konta za pomocą sieci komórkowej, ewentualnie także wyczyścić dane aplikacji mIBOA w telefonie. Jeśli wszystko zawiedzie proszę zgłosić problem na infolinię T-Mobile. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
ewa
23-01-2016 - 18:39:40
Posiadam telefon w mix na doładowania kwotą 35 zł mimo regularnego doładowywania konta w słuchawce telefonu pojawia się taki komunikat, który brzmi iż wybrany numer jest niedostępny z telefonu tak tak. Proszę o pomoc Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
24-01-2016 - 17:16:06
Witam. Proszę o kontakt z z Biurem Obsługi Użytkownika dostępnym całą dobę 7 dni w tygodniu pod numerem *9602 z numeru T-Mobile na kartę (koszt 2,44 zł za całość połączenia) lub 602960200 z innego numeru (koszt zgodny z cennikiem taryfy). Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Dawid111
20-01-2016 - 15:21:47
Witam. Mam zablokowany nr telefonu , była to zwykła karta kupiona jako starter. Czy jest możliwość odblokowania takiego nr . Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-01-2016 - 08:18:36
Witam. W razie problemów z numerem telefonu na kartę, zapraszam do kontaktu z Biurem Obsługi Użytkownika na numer telefonu *9602 (z T-Mobile na kartę) lub na 602960200 (z innych numerów telefonów). Połączenie jest płatne zgodnie z cennikiem. Wszystkie sprawy zostaną wyjaśnione. To czy blokada zostanie wyłączona, zależy od przyczyny jej założenia i sytuacji na koncie. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Ela54
18-01-2016 - 21:05:12
Czy jest możliwość połaczenia z komputera stacjonarnego z IBOA z pominięciem telefonu podając Swój PIN i Puk oraz dane personalne.W ten sposób chciałabym uzyskać bilingi i płatności .w pracy mam komputer natomiast z telefonów nie wolno nam korzystać
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
21-01-2016 - 11:09:33
Witam. Jest taka możliwość. Wystarczy przejść do strony logowania się na konto internetowe Mój T-Mobile dostępne na stronie https://www.t-mobile.pl/logowanie. Tam należy zarejestrować swój adres e-mail jako nazwę użytkownika. Hasło należy wymyślić. Po zalogowaniu się na to konto, będzie możliwość powiązania z nim wszystkich posiadanych numerów telefonów w naszej sieci. Oczywiście telefony za pierwszym razem należy mieć przy sobie, aby odebrać wiadomości sms z hasłem do uwierzytelnienia powiązania z kontem. Po powiązaniu numerów telefonów, chcąc np. sprawdzić billingi, należy kliknąć opcję Faktury i Płatności, po czym nastąpi przekierowanie do Internetowego Biura Obsługi Abonenta. Każde logowanie odbywa się wtedy podając tylko adres e-mail oraz utworzone hasło. Telefony są niepotrzebne. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
AGA
15-01-2016 - 13:33:53
Jak sprawdzić czy numer z kartą SIM- rejestrowany w Państwa punkcie został zarejestowany? Czy da się sprawdzić na stronie po zalogowaniu na konto?. Ile trwa okres oczekiwania? Czy może powinnam otrzymać jakąś odpowiedź?- lub sms-a?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-01-2016 - 14:39:38
Cześć. Informuję, że aktywacja numeru jest potwierdzana. Średnio proces rejestracji trwa kilka dni. Warto jednak skontaktować się z Biurem Obsługi Użytkownika bądź zalogować się do systemu iBOA. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Ray
14-01-2016 - 16:01:53
Witam. Gdy próbuję kupić pakiet internetu blueconnect(mam taryfę data) to na iboa pisze przez jakiś czas zmiana realizacji usług została przyjęta. A potem mogę znów kupić a nic nie pisze że zostało aktywowane... m.iboa także nie chce działać gdy wyskakuje Mi tylko zakładka "wiadomości"
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-01-2016 - 16:32:23
Witam. Proszę w takim razie zadzwonić do Biura Obsługi Abonenta na numer telefonu 602900 (połączenie płatne zgodnie z cennikiem), aby zgłosić problemy z działaniem konta internetowego do działu technicznego. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
lala59
13-01-2016 - 23:19:58
jak mam odblokwac karte sim wpisalam zle pin i mi sie zablokowalo a puk wpisywalam i tz nic zostala mi 1 proba . prosze o pomoc
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-01-2016 - 11:31:10
Witam, w takiej sytuacji proponuję kontakt z BOA 602900 (opłata zgodna z taryfą), w celu potwierdzenia poprawności kodu PUK. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
asiap393
10-01-2016 - 13:48:02
Witam :) Mam numer w mix i muszę doładowywać co miesiąc po 25 zł. Zapomniałam to zrobić i zablokowali mi numer. Przyszło mi powiadomienie listem, że jak nie doładowuje to zrywają ze mną umowę i muszę zapłacić 162 zł a jeśli chce kontynuować umowę to uzupełnić konto zaległymi opłatami. Doładowałam już 3 razy po 25 zł i dalej nie mogę dzwonić. Co zrobić? Z góry dziękuje :)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-01-2016 - 11:27:12
Witam. W tej sytuacji konieczna jest weryfikacja konta w związku z tym zapraszam do kontaktu z Biurem Obsługi Użytkownika. Numer do BOU *9602 z numeru Tak Tak T-Mobile na kartę (koszt 2,44 zł za całość połączenia) lub 602960200 z innego numeru (koszt zgodny z cennikiem taryfy). Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
asiap393
10-01-2016 - 13:38:13
Witam :) Mam numer w mix i muszę co miesiąc doładowywać po 25 zł. Zapomniałam to zrobić i przyszło mi powiadomienie listem. Piszę tam, że trzeba uzupełnić konto zaległymi doładowaniami a jak nie to zrywają ze mną umowę i muszę wtedy zapłacić 162 zł. Doładowałam już 3 razy po 25 zł i dalej mój numer jest zablokowany. Nie wiem co mam robić. Bardzo proszę o odpowiedz :) Z góry dziękuje :)
  (0)
Odpowiedz
Wili
16-12-2015 - 10:31:57
Muszę przyznać koledze rację.U mnie po przeniesieniu numeru rowniez nie da się zalogować.próby pomocy przed infolinię nie odnisly skutku !! Co robić?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-12-2015 - 10:15:12
Witam. W razie występowania problemów z logowaniem się na konto internetowe T-Mobile, proszę zacząć od wyczyszczenia danych przeglądarki internetowej. Następnie proszę wpisać swój numer telefonu na stronie www.iboa.pl i w kolejnym kroku należy podać otrzymane w wiadomości sms jednorazowe hasło. W razie braku poprawy, proszę zadzwonić ponownie do Biura Obsługi Abonenta na numer telefonu 602900 (połączenie płatne zgodnie z cennikiem), aby ponownie zgłosić problem do weryfikacji przez dział techniczny. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
procol
10-12-2015 - 19:50:41
Mój problem polega na tym że zablokowałem kartę sim i nie działa nr puk każe mi cały czas wpisać nowy nr pin a jak wpisuje to wyskakuje komunikat że jest niezgodny co jest kompletnie bez sensu ,naprawdę nie mam pojęcia jak się zabrać do tego mimo iż próbowałem wszystkich możliwych kombinacji pukowo pinowych nadal nie mogę odblokować telefonu więc pytanie brzmi gdzie popełniłem błąd?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-12-2015 - 10:11:48
Wprowadzałeś błędny kod PUK, jeśli jest jeszcze mozliwość wprowadzenia kodu, najlepiej uzyskaj prawidłowy PUK poprzez BOA
  (0)
Odpowiedz
sylwiana92
09-12-2015 - 18:26:42
Dzień dobry Mam pytanie ponieważ mój telefon został dzisiaj zablokowany z powodu braku spłaty, gdy wszystko zapłaciłam i chcąc odblokować numer pod numer *100# pokazuje mi wiadomość ze dla tego numeru nie moze zostawić informacji o wpłacie. Co mam zrobic ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-12-2015 - 19:50:43
Witam, W zaistniałej sytuacji sugeruję kontakt z BOA pod numerem 602900 (z numeru telefonu sieci T-Mobile/opłata zgodna z cennikiem) lub 602900000 (z numeru telefonu innego operatora/opłata zgodna z cennikiem). Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
W4Ready
03-12-2015 - 11:04:47
Dlaczego nie ma możliwości zabezpieczenia dostępu do miBOA BOA Kodem albo innym stałym hasłem? Czy jeżeli np. z jednej karty SIM korzysta kilku domowników lub pracowników firmy (np. karta Blueconnect w routerze), dowolna osoba ma możliwość wyświetlania danych abonenta i zarządzania usługami w miBOA? Czy jest możliwość logowania się do iBOA wyłącznie stałym hasłem (np. BOA Kodem), bez konieczności przepisywania kodów jednorazowych z wiadomości SMS?
  (0)
Odpowiedz
gosiaczek
02-12-2015 - 07:07:06
za ile musi byc doladowane konto zeby dodzwonic sie do biura obsługi klienta
  (0)
Odpowiedz
basik
01-12-2015 - 16:44:01
Po co są te numery telefonów podane , skoro nikt nie odbiera ,z żadnego telefonu nie można sie dodzwonić, nr 22 413 69 96 wisze od rana, czy w ten sposób próbujecie naciagać ludzi. Najgorsza sieć na rynku, gdybym wiedziała nigdy nie związała bym sie z wami . NIE POLECAM TEGO OPERATORA
  (0)
Odpowiedz
PawełBrd
20-11-2015 - 20:36:47
Witam. Czytałem tu wiele komentarzy i jak zawsze odpisujecie tylko na te, które wam pasują. Moim zdaniem to coś jest nie tak. Jestem wielce oburzony tym co się wyprawia z serwisem internetowym a mianowicie nie mogę zmienić pakietu a do tego nie działają żadne kody expresowe, heyah sama narzuciła mi pakiet internetowy po 10mb + jakies tam doliczanie kasy, a cena jak za "Gierka". Coś jest nie tak i powoli zaczynam mieć tego dość, a jestem Waszym klientem już od ok 10 lat. Mam nadzieję, że dostanę dostanę odpowiedź kiedy zostanie to naprawione..
  (0)
Odpowiedz
ewelinka94
20-11-2015 - 14:02:14
Witam, chciałabym się dowiedziec czy jest mozliwosc odczytania wiadomosci sms z poprzedniego roku i pobrania w punkcie T-mobile ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
20-11-2015 - 19:21:23
Smsy można odczytać jedynie z karty SIM. Nie można ich pobrać w Punkcie.
  (0)
Odpowiedz
Mon24
16-11-2015 - 12:07:41
Witam. Mam dwa numery w T mobile na abonament i dwie osobne faktury. Czy jest możliwość żeby przychodziła do mnie jedną faktura zawierająca oba numery telefonu na jednym rozliczeniu?
  (0)
Odpowiedz
kratka
15-11-2015 - 03:51:40
Nie wiem co mam robic, zablokowalam karte sim a nie znam kodu puk. Czy moge zrobic cos innego niz zadzwonic?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-11-2015 - 18:49:05
Witam, kod PUK można pozyskać, na podstawie dowodu osobistego, w Sklepie Firmowym T-Mobile. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
tec123
14-11-2015 - 15:00:28
Jestem 15 lat w sieci ale teraz to już przegięcie w t-mobile na kartę. Od chwili zmiany i-boa na nową wersie są same problemy, dość ze usunięto większość usług co samemu można było sobie włączać i wyłączać, a połączenie z konsultantem trzeba czekać ponad jedną godzinę albo dłużej. Od paru dni nie działają kody ekspresowe na usługi, a jak się uda zalogować do i-boa i chce się zmienić usług to wyskakują komunikaty ze wystąpił błąd lub usługa niedostępna proszę spróbować pózniej, Ta sama sytuacja jest pod *9602 z automatycznym biurem obsługi. Oraz wybierając menu ekspresowe *100# Dobrze ze jeszcze można wykonywać połączenia i wysyłać SMSy. PORASZKA !!! Myśle o zmianie operatora
  (0)
Odpowiedz
tec123
14-11-2015 - 15:00:16
Jestem 15 lat w sieci ale teraz to już przegięcie w t-mobile na kartę. Od chwili zmiany i-boa na nową wersie są same problemy, dość ze usunięto większość usług co samemu można było sobie włączać i wyłączać, a połączenie z konsultantem trzeba czekać ponad jedną godzinę albo dłużej. Od paru dni nie działają kody ekspresowe na usługi, a jak się uda zalogować do i-boa i chce się zmienić usług to wyskakują komunikaty ze wystąpił błąd lub usługa niedostępna proszę spróbować pózniej, Ta sama sytuacja jest pod *9602 z automatycznym biurem obsługi. Oraz wybierając menu ekspresowe *100# Dobrze ze jeszcze można wykonywać połączenia i wysyłać SMSy. PORASZKA !!! Myśle o zmianie operatora
  (0)
Odpowiedz
SK
14-11-2015 - 09:59:11
Internetowe miboa.t-mobile.pl nie działa, po zalogowaniu ciągle pojawia się komunikat "Przepraszamy. W tej chwili serwis jest niedostępny prosimy spróbować później". Kiedy serwis zacznie funkcjonować poprawnie.
  (0)
Odpowiedz
kentaki
13-11-2015 - 13:01:42
Moj nr 735426332 otoz mam wlaczna blokade polaczen wychodzacych . Probowalem ja zdjac to tel wymaga ode mnie podania 4- cyfrowego kodu blokady. Prosze o pomoc bo niemoge dzwonic!!!! Dodam ze sam niezakladalem tej blokady i niewim skad sie wlaczyla! Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-11-2015 - 20:43:15
Witaj, standardowym kodem blokady są cztery zera (0000). W razie gdyby nie pomogło skontaktuj się proszę z BOU pod numerem *9602. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
virtech
05-11-2015 - 17:20:53
T-Mobile robi sobie jaja z klientów. Internetowe .iboa.pl nie działa co najmniej od roku. Nie ma dostępu do danych osobowych, konsultant na infolinii informuje że przecież dane można sobie sprawdzić w Googlach! Tymczasem T-mobile sprzedaje dane na prawo i lewo, nie można opędzić się od telemarketerów którzy znają wiek i adres swojej ofiary. Temat nadaje się do UKE.
  (0)
Odpowiedz
slowik32
19-10-2015 - 12:30:19
Proszę o informację pod jaki nr można wysłać sms'a z deklaracją wpłaty o treści TAK? Od MASTA_86 Odpowiedź brzmi : wyślij bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 80155.
  (0)
Odpowiedz
slowik32
19-10-2015 - 12:25:06
Najprościej będzie udać się do najbliższego punktu T-Mobile i poprosić konsultanta o zablokowanie dostępu do IBOA w systemach.
  (0)
Odpowiedz
świstaczek
13-10-2015 - 16:28:05
Jak odblokować tel. Jak mam zablokowane połączenia wychodzące i przychodzące ??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-10-2015 - 21:39:39
Rozwiązanie uzależnione jest od tego, w jaki sposób została założona blokada. Komunikat, który pojawia się w słuchawce lub na wyświetlaczu telefonu podczas wykonywania połączenia, może doprowadzić nas do przyczyny tej blokady. Znając przyczynę poznamy rozwiązanie. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-10-2015 - 14:39:36
Witam. Skorzystaj z zakładki „Kontakt” na iBOA i opisz zaistniałą sytuację. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
jbartuszek
05-10-2015 - 14:09:45
Witam, od dłuższego już czasu nie mogę się dostać do Moich Danych, w celu zmiany danych do faktury. Wszystkie inne opcje działają, a jak wchodzę w zakładkę Moje Dane wyświetla komunikat-Przepraszamy. W tej chwili serwis jest niedostępny prosimy spróbować później. I tak za każdym razem. Może wreszcie się ktoś zajmie tym problemem!!!
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-10-2015 - 14:39:41
Witam. Skorzystaj z zakładki „Kontakt” na iBOA i opisz zaistniałą sytuację. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
jbartuszek
05-10-2015 - 14:05:04
Witam, od dłuższego czasu po zalogowaniu nie mogę się dostać do Moich Danych, aby zmienić dane do faktury. I cały czas pojawia się komunikat-Przepraszamy. W tej chwili serwis jest niedostępny prosimy spróbować później. Inne opcje są dostępne. Może w końcu się ktoś tym zajmie, aby działało prawidłowo!!!!
  (0)
Odpowiedz
nikus
05-10-2015 - 04:08:16
Mam problem czy moge na iboa otworzyc wyslane wiadomosci SMS
  (0)
Odpowiedz
jowis
30-09-2015 - 00:26:12
loguje sie od ponad 2 mcy na iboa dla uzytkownikow na karte [mam blueconnect] i zawsze ten sam komunikat przepraszamy twojamtaryfa nie jest obslugiwana. jedyne co jest widoczne to stan konta w zlotowkach. nie mozna sprawdzic za co sa pobierane pieniadze i ile. korzystam z tej karty dosc czesto wykorzystujac srodki na rozmowy lub sms. kontaktowalam sie juz nie wiem jaka ilosc razy z tmobile, i blad zostal zgloszony potem sms zgloszony problem zostal rozwiazany i gdzie sie logowac i od nowa to samo, bez zmian.rece opadaja. dawno temu nie bylo problemu teraz jest jak widac nie do rozwiazania. poprostu plac kliencie i nie wiadomo ile kasuja czy dobrze czy zle
  (0)
Odpowiedz
matko_kam
24-09-2015 - 12:26:41
Przeprowadziłem cesję umowy dla numeru który użytkowałem z brata na siebie. Brat ma dodatkowo na siebie 2 numery. Logując się na numer który użytkuje nie mogę zmienić numeru administratora. Dalej jest numer brata. Chciałbym uniknąć wszelkich powiązań z jego numerami i kontem. dlaczego nie mogę zmienić numeru?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
24-09-2015 - 17:37:32
Witam, W zaistniałej sytuacji sugeruję kontakt z BOA pod numerem 602900 (z numeru telefonu sieci T-Mobile/opłata zgodna z cennikiem) lub 602900000 (z numeru telefonu innego operatora/opłata zgodna z cennikiem), Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
kinia
24-09-2015 - 10:48:06
Witam co mam zrobic bo mam zastrzezony nr. chce go osblokowac na stale.
  (0)
Odpowiedz
Natalia
18-09-2015 - 10:44:16
Na jaki adres e-mail mogę wysłać dokumenty rejestracyjne karty sim?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
25-09-2015 - 19:28:46
Witam. Jeśli sprawa dotyczy karty sim w T-Mobile, proszę wysłać dokumenty na adres boa@t-mobile.pl. W przypadku karty sim Heyah, dokumenty należy wysłać na adres kontakt@heyah.pl. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Nicolas
15-09-2015 - 21:07:05
Dzwonilem do biura obsługi spytać czy bedzie LTE w Osiecznicy przeloczyla mnie do technikow bardzo pan bardzo nie miły powiedział ze nie bedzie i sie rozloczyl nic nie rozumiem bo niedawno pisałem ze bedzie w Wrześniu poco klaliecie ludzi zawiedziony abonent bardzo nie miła rozmowa ten pan technik tyko tracicie klijetow bez komentarza :(
  (0)
Odpowiedz
rena
05-09-2015 - 11:29:28
Na połączenie z konsultantem czekam już 73 minuty. I to nie jest przypadek.
  (0)
Odpowiedz
rena
05-09-2015 - 10:52:17
Witam, Mam pytanie, w jaki sposób mogę zablokować logowanie się na iboa. Chodzi mi o to, aby moje dziecko nie mogło same wchodzić na swoje konto, ponieważ aktywuje sms specjalne. Ustawiłam na swoim koncie, że wymagany jest kod boa, ale niestety nadal wystarczy hasło wysłane na dany numer. będę wdzięczna za odpowiedź. Jeszcze jedna sprawa. Nie wiem co się dzieje w biurze obsługi klienta, ale niestety od ponad pół roku nie mogę się dodzwonić. Ciągle czekam ok 40 minut na połączenie aż w końcu się rozłączam bo nie mam już czasu albo cierpliwości. Czy T-mobile zatrudnia dwie osoby w biurze obsługi? Bo ciągle słyszę komunikat: w związku z wydłużonym czasem oczekiwaia zachęcamy do kontaktowania się w innym terminie albo o cierpliwość" Powiem szczerze że brak mi już tej cierpliwości. kiedyś czekałam najwyżej do 10 minut, ale to było max. Powiem szczerze że usługi w T-mobile bardzo się pogorszyły. Rozważam przeniesienie numeru. Nawet teraz pisząc do Was mam włączone połączenie do biura i słucham ciągle tej samej nudnej muzyczki. I nic, a czekam już 35 minut. Bardzo prosze o jak najszybszą odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
EdekW
28-08-2015 - 23:18:26
W jaki sposób zmienić administratora dla numeru na kartę, by hasła jednorazowe przychodziły na inny numer telefonu? W poprzedniej wersji m.iboa taka możliwość była. Dla jednego dziecka mam coś takiego ustawione i to dobrze działa. Teraz nie mogę ustawić dla drugiego dziecka. Chyba ktoś zapomniał o niej w wersji obecnej a np. dla rodziców jest to bardzo przydatna opcja.
  (0)
Odpowiedz
Tadzislaw
26-08-2015 - 15:58:33
Jestem właśnie na Węgrzech W jaki sposób mógłbym uzyskać możliwość dzwonienia zarówno na nry węgierskie jak i do Polski? Przed wyjazdem uaktywnilem wszędzie rozmawiaj Mam włączony roaming i transmisję danych. W chwili obecnej nie mogę nawet się zalogować do iboa Pomocy. Musze pilnie dzwonić
  (0)
Odpowiedz
wojcieszynka
30-06-2015 - 19:07:37
dzisiaj 30.06 dostałam SMS ''Oplaty: Nie odnotowano wplaty na kwote 72.99 zl. W ciagu 3 dni nastapi blokada polaczen wychodzacych. Numer konta: mBank S.A. III Filia O/WARSZAWA 76 1140 1238 2444 8006 7617 9162 i wyslij bezplatnego sms-a o tresci TAK na numer telefonu 80155 zeby zachowac aktywny telefon. Jesli otrzymujesz fakture na e-mail wyslalismy na Twoj adres link do szybkiej wplaty. Dziekujemy'' a na iBOA mam zaksiegowana wplate 29.06, nadal mam wysylas SMS skoro już zaplacilam( chociac z lekkim opoznieniem)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-06-2015 - 19:57:40
Nie, nie musisz. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Masta_86
29-06-2015 - 18:11:29
Proszę o informację pod jaki nr można wysłać sms'a z deklaracją wpłaty o treści TAK?
  (0)
Odpowiedz
Dosia1234
27-06-2015 - 00:29:27
Dzień dobry mam problem , przyszedł mi SMS ze hasło do iboa będzie przesyłane na inny numer niż mój a ja nic nie zmieniałam i nie mam dostępu do iboa przez to, co zrobić ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
27-06-2015 - 07:32:34
Witam, Na poniższe pytanie najlepiej odpowie konsultant BOA dostępny pod numerem 602900 (z nr. tel. sieci T-Mobile lub 602900000 z nr. tel. innego operatora). Opłata za połączenie będzie zgodna z cennikiem. Zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
niepodam
22-06-2015 - 18:48:57
Witam mam problem. Ostatnio dostaje płatne smsy Jak mogę sprawdzić jaka usługa jest włączona i co najważniejsze jak mogę ją wyłączyć?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-06-2015 - 20:57:10
Witam Jeżeli jest to prenumerata, informacje uzyskasz dzwoniąc do biura obsługi pod numer 602900 (koszt za połączenie zgodne z cennikiem). Sposób wyłączenia subskrypcji powinien znajdować się w regulaminie serwisu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
niepodam
22-06-2015 - 15:09:06
Witam mam problem. Ostatnio dostaje płatne smsy Jak mogę sprawdzić jaka usługa jest włączona i co najważniejsze jak mogę ją wyłączyć?
  (0)
Odpowiedz
P62
16-06-2015 - 21:22:36
Odnosnie wiadomosci " Epos 123" mam ten sam problem. Nie da sie wyslac wiadomosci od jakiegos czasu. Mam pytanie. Dostalem wiadomosc, ze jesli nie doladuje telefonu to sciagna mi pieniadze z konta. Mieszkam za granica i nie zawsze zagladam do telefonu. Pieniadze ktore mialem na koncie, ponad 20 zlotych , zostaly mi zabrane. Od 10 lat mam te karte, rzadko z wyzej wymienionego powodu ja doladowuje, jednak nigdy sie cos takiego nie zdarzylo. Wlasnie dlatego ze telefon jest malo uzywany mam karte, nie abonament. Nie podpisywalem umowy z operatorem na takie kary. Jesli zaistnialy jakies zmiany, chodzi konkretnie o obciazenia, dlaczego nie zostalem wczesniej poinformowany. Z pewnoscia wtedy zmienilbym operatora. Zabrano mi moje pieniadze. Nie ukrywam ze jestem wzburzony!!!!
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-06-2015 - 17:02:01
Witaj. Tak, jak pisaliśmy nie ma problemów z formularzem. Proponuję przesłać opis sytuacji i dane numeru na adres bou@t-mobile.pl. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Epos123
13-06-2015 - 20:01:05
Dlaczego gdy w formularzu kontaktowym (MiBOA) pokazuje mi komunikat: "Przepraszamy, ale przesłanie zgłoszenia się nie powiodło. Prosimy spróbować później."? Czy jest jakaś awaria? Drugi dzień i wciąż to samo.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-06-2015 - 21:06:39
Witam. Nie odnotowaliśmy awarii z formularzem kontaktowym. Sugerowałbym wyczyszczenie danych aplikacji, a jeśli to nie pomoże to kontakt z infolinią. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Trn
10-06-2015 - 21:05:30
Witam mam problem i chciałbym się poradzić. Ostatnio wziolem telefon na abonament w T-mobile (LG G3s) w ofercie 300 zł przy odbiorze a 50 zł miesięcznie. Na telefonie oczywiście mam pewna ilość pieniędzy ale problem jest w tym, że nie wiem jaką sumę ponieważ nie mogę sprawdzić stanu konta. Próbowałem kodem *9898 oraz *101# i nic . Więc w czym jest problem ? czy muszę doładować miesięczną kwotę żebym mógł skorzystać z tych kodów ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
11-06-2015 - 08:44:19
Witam. Jeżeli numer telefonu jest już w abonamencie, bieżące koszty można sprawdzić korzystając z kodu ekspresowego *100#. Drugim rozwiązaniem jest kontakt na numer Salda Konta 602963 (połączenie płatne zgodnie z cennikiem). Można w ten sposób sprawdzić wykorzystanie pakietów oraz informacje na temat wygenerowanych dodatkowo kosztów (roaming, premium). Co ważne, migrując z oferty na kartę do abonamentu środki przepadają. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
mbn
05-06-2015 - 23:12:11
witam czy mogę z iboa dowiedzieć się o połączeniach odebranych bo nie mogę tego rozszyfrować,a potrzebuję numeru telefonu który do mnie dzwonił a nie zapisałem a nie mam czasu podjechać po biling.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-06-2015 - 07:33:31
Połączenia przychodzące nie są rejestrowane. Na rachunku szczegółowym również ich nie ma. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
nickk
03-06-2015 - 13:30:40
Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy przychodzi smes o braku płatności w następnym miesiącu jeśli płatność mam do 31?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-06-2015 - 21:34:01
Witam. W pierwszej kolejności skontaktuje się z Tobą konsultant z przypomnieniem. Jeżeli nie masz poczty głosowej, a nie odbierzesz połączenia zostanie wysłany sms. Termin nie jest ściśle określony, kontaktu możesz spodziewać się po upływie terminu płatności. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
OKO
02-06-2015 - 19:28:37
To może opiszę przypadek swój, a konkretnie osoby z rodziny. Osoba w podeszłym wieku z rodziny doładowała telefon. Po doładowaniu zniknęło jej z konta 15 zł. Właścicielka telefonu mieszka ode mnie prawie 600 km, jest w podeszłym wieku i potrafi jedynie odbierać połączenia i dzwonić do osób z książki telefonicznej. Nie potrafi odbierać i wysyłać sms-ów. Po przejrzeniu przeze mnie historii połączeń i opłat w MiBOA okazało się, że wcięło te 15 na jakąś usługę, której nikt nie chciał, nie aktywował itd. Po mojej telefonicznej interwencji u konsultanta i zwrotu środków, padło stwierdzenie, że właścicielka musiała sama ją aktywować(!) lub wyraziła zgodę w rozmowie z konsultantem. Minęły dwa miesiące, kolejne doładowanie i kolejne tajemnicze zniknięcie środków z konta. Co lepsze ja już nie mogę zalogować się do MiBOA (o czym pisałem we wcześniejszym komentarzu) i nie mam możliwości sprawdzenia co się stało z pieniędzmi. Co mi przychodzi na myśl ? Odnoszę wrażenie, że ktoś tu rżnie ludzi na kasę. Kto się połapie, to może dostanie zwrot środków, kto nie, to ma pecha. Poza tym, aby nie było możliwości sprawdzenia historii to się blokuje dostęp poprzez internet.
  (0)
Odpowiedz
espedes
02-06-2015 - 14:43:34
Właśnie kilkukrotnie logowałem się do iBOA. Za każdym razem wczytywały mi się DANE OSOBOWE KOMPLETNIE PRZYPADKOWEJ OSOBY! To jest skandal!!! Miałem prawie pełny dostęp do danych osób spod losowego numeru telefonu, pod którym akurat system uznał za stosowne mnie zalogować. Mogłem przeglądać historię połączeń, poziom wykorzystania limitów itd. Jak się domyślam w podobny sposób ktoś inny może operować na moim koncie. Jeżeli to coś nazywacie bezpiecznym systemem, to ja chyba podziękuję za Wasze usługi.
  (0)
Odpowiedz
gabrielo
01-06-2015 - 13:40:02
Dlaczego od dwóch tygodni nie mogę zalogowac się do mojego konta abonenckiego w serwisie akarte.t-mobile.pl (MiBOA). Otrzymuję kod jednorazowy , potem nastepuje zalogowanie i za chwilę wylogowanie z konta. Dlaczego tak się dzieje i jak mozna temu zaradzić ? Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
tec123
28-05-2015 - 10:41:41
Posiadam taryfę HOT i od jakiegoś czasu nie mogę się zalogować na konta jako administrator na konta w iboa telefonów moich rodziców posiadają taryfę NOWY TAKTAK to osoby bardzo starsze i nie umią doładować konta ani sprawdzać a ja mieszkam daleko od nich. Kiedy serwis zacznie działać
  (0)
Odpowiedz
OKO
25-05-2015 - 17:31:38
Dlaczego po wprowadzeniu numeru telefonu (telefon na kartę) w serwisie nakarte.t-mobile.pl (MiBOA) nie otrzymuję jednorazowego kodu ? Telefon aktywny, rozmowy wychodzące ważne.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
27-05-2015 - 08:34:45
Witam. Sugeruję sprawdzić w pierwszej kolejności działanie wiadomości w telefonie. Czy przychodzą sms z innych numerów telefonów. Czy numer, z którego przychodzą hasła do serwisu nakarte.t-mobile.pl nie został dodany do listy blokowanych. Ostatecznie warto przełożyć kartę sim do innego aparatu, żeby zweryfikować, czy przy kolejnej próbie logowania hasło dotrze. Jeśli nie przyjdzie, zapraszam do kontaktu z Biurem Obsługi Użytkownika na numer *9602 (połączenie płatne zgodnie z cennikiem), aby przekazać zgłoszenie do działu technicznego. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
casi
19-05-2015 - 19:50:56
Witam,mam zablokowane polłaczenia przychodzace i wychodzace jak moge to odblokowac i sprawdzic jaka kwote mam jeszcze do zaplacenia,uregulowałam w ciemno 200zł ale nie wiem czy to wszysko czy cos jeszcze zostało?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
20-05-2015 - 12:20:46
Witam, W zaistniałej sytuacji sugeruję kontakt z BOA pod numerem 602900 (z numeru telefonu sieci T-Mobile/opłata zgodna z cennikiem) lub 602900000 (z numeru telefonu innego operatora/opłata zgodna z cennikiem),
  (0)
Odpowiedz
Syl25
16-05-2015 - 13:03:49
Załadowałam konto w t-mobile na kartę za 5 zł i nie mogę wykonywać połączeń. Od jakiej kwoty na koncie można dzwonić?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-05-2015 - 13:09:33
Witaj. Aby można było zadzwonić, wystarczy, aby na koncie była minimalna kwota pozwalająca, chociaż na minutę rozmowy. Pamiętaj jednak, że istotna jest też ważność konta na połączenia wychodzące. Kwota 5zł tej ważności nie przedłuża. Minimalna kwota to 10zł jednorazowego doładowania. Wtedy ważność konta to 7 dni. W celu dokładnej weryfikacji sugeruję kontakt z BOU. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
raf24
16-05-2015 - 12:44:01
Wyskakująca ( blokująca ) strona IBOA z Płatnością ???!!! blokuje otwieranie żądanych stron !!!! ( brak mozliwośći zgłoszenia ) Jak to zlikwidować ??? W przyszłym tygodniu jak mi to wyskoczy to rezygnuję z waszych usług ( po 17 latach ) mam dosyć !!!!!!!!!!!!! Infolinia oczywiście zajęta Jak nagrywacie rozmowy z konsultantem to ten wpis będzie też dowodem jak wasi konsultanci będą wydzwaniać dlaczego przenoszę numery do innej sieci
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-05-2015 - 12:59:44
Witaj. Jeżeli taka strona wyskakuje to znaczy, że nie są uregulowane wszystkie należności z tytułu świadczenia usług. W celu ustalenia kroków, które doprowadzą do odblokowania możliwości korzystania z usługi, wskazany byłby kontakt z BOA. Infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Czasami jedynie, może być dłuższy czas oczekiwania na połączenie z konsultantem. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
raf24
16-05-2015 - 13:09:25
Komunikat - "Pozostawienie informacji o wpłacie nie jest możliwe dla Twojego numeru" na infolinii wiszę od rana .
  (0)
Odpowiedz
Anna2015
15-05-2015 - 13:32:33
Czy jest możliwość, żeby w iBOA widzieć rachunki szczegółowe z ostatnich np 36 miesięcy, a nie tylko 18?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-05-2015 - 14:43:26
Witam. Nie ma planów wprowadzenia tego w serwisie iBOA. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Maciek2015
13-05-2015 - 09:48:39
1.Pomimo wyłączenia usługi "Kto tam" nadal otrzymuję sms-y o nieodebranych połączeniach. Gdzie mogę to zgłosić? 2. Od 12.05.2015 nie można wysłać maila z formularza na nowej stronie. Pojawia się napis - Prosimy spróbować później. 3. Przy poczcie standard jest podana opłata a przecież jest darmowa.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-05-2015 - 11:22:36
Witaj. Takie sytuacje najlepiej zgłosić dzwoniąc do Biura Obsługi. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
jora
04-05-2015 - 22:08:58
Witam, w zakladce "platnosci i faktury" widnieje: Brak danych. Dotknij, aby odswieżyć. niestety po dotkneciu nic sie nie zmienia.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-05-2015 - 08:39:58
Witaj. Jeżeli masz numer abonamentowy to proszę zgłoś to telefonicznie do BOA. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Andzin
04-05-2015 - 00:17:01
Czemu na nowej stronie itaktak nie ma dostępu do funkcji jak administrator, blokady z nr. 700 o podwyszonej opłacie i ustalanie limitu, funkcje pakietów internetu, bonus, rok ważności konta, cykliczny sms o stanie kąta, i wiele jeszcze innych usług co nie ma na nowej stronie, po co te zmiany przecież stara strona itaktak była bardzo dobra a ta nowa niewypał.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-05-2015 - 08:07:09
Witaj. Aktualnie czekamy na wyjaśnienia, jaki jest powód opisanych problemów. Niestety nie wiemy jeszcze jak długo to potrwa. Nie mamy też potwierdzenia czy jest to błąd serwisu, czy były to zamierzone zmiany. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
robs
10-05-2015 - 13:44:20
@Andzin - Ten sam problem.Brak możliwości zalogowania się.Strona iBOA nie działa.Jak działała przez jakiś czas w nowej wersji to wypełniona jest marketingiem a nie informacjami o stanie konta,bonusu (wielu planuje swoje doładowania na podstawie jego stanu)Szczytem bezczelności jest odsyłanie na płatna infolinie.Rozumiem ze to klient ma ponosić koszty informacji dlaczego coś nie działa jak należy w tej firmie? Moja rada do wszystkich którzy są lekceważeni i traktowani podrzędnie przez duże korporacje.Doświadczenie mam już z załatwieniem tego typu spraw z UPC więc polecam odszukanie odziały nadrzędnego firmy po za Polską.Odpowiedniego e-maila do ludzi zarządzających i opisanie postępowania jakie jest akceptowane przez ludzi odpowiedzialnych w PL. W UPC poleciało trzech dyrektorów i kierownik regionalny marketingu.Tu można zrobić podobnie.Szybko zaczną się przeprosiny a usterki znikną z dużą prędkością.Powodzenia..to najlepsze wyjście. Zanaczona zgoda na działania marketingowe jest podyktowana tylko celem umieszczenia tego komentarza.Po tym czasie informuje że nie wyrażam zgody na działania marketingowe i cofam zgodę zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych. *
  (0)
Odpowiedz
ryki
02-05-2015 - 11:48:16
Chodzi mi o dostęp z poziomu peceta (zwykła przeglądarka). Czy itaktak.pl zostało całkiem zastąpione przez miboa.t-mobile.pl ? Po co te ciągłe zmiany ? (pytanie retoryczne) i przede wszystkim ZNIKNĘŁA opcja logowania się poprzez kod wysłany na nr administratora - nie mogę teraz mieć dostępu do konta dziecka z poziomu mojego numeru - jak było dawniej.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-05-2015 - 07:52:39
Witaj. Dopiero, co została wdrożona nowa wersja serwisu, więc ciężko przewidzieć, czy będzie w przyszłości zastąpiony przez jeszcze inną wersję, czy serwis wróci do starej formy. Odnośnie braku możliwości logowania na numer administratora, aktualnie czekamy na wyjaśnienia, jaki jest powód tego problemu. Niestety nie wiemy jeszcze jak długo to potrwa. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
mati6566733
25-04-2015 - 15:11:21
dlaczego w miboa nie pokazuje pasku ile jeszcze internetu zostało.?
  (0)
Odpowiedz
Wioleta %%%%
21-04-2015 - 20:22:42
Od kilku dni niemoge sie połączyć z MiBOA dlaczego? Loguje Loguje al niezaloguje.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
22-04-2015 - 08:54:49
Witam, Pragnę poinformować, że na to pytanie najlepiej odpowie konsultant Biura Obsługi Abonenta. W związku z powyższym, sugeruję kontakt z BOA pod numerem telefonu 602900 (z tel. sieci T-Mobile) lub 602900000 (z tel. innego operatora). Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
entywientkie
21-04-2015 - 13:26:46
Jak mam przy uzyciu kodu *100# mam dokonać potwierdzenia wpłaty?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
22-04-2015 - 08:11:55
Witam, Kod *100# nie obsługuje takiej funkcjonalności. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
kops
29-04-2015 - 12:38:18
@ Konsultant T-Mobile - przecież po zablokowaniu połączen wychodzacych wysyłacie SMS, żeby dokonać potwierdzic dokonanie wplaty pod *100# z informacją, że usługa jest dostępna dla numerów zablokowanych
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-04-2015 - 21:54:51
Witaj. Funkcjonalność ta, działa dla klientów zablokowanych, którzy spełniają określone warunki (np. nie musisz przesyłać potwierdzenia wpłaty). Po wybraniu *100# jest dostęp do menu „2: Potwierdź wpłatę”.
  (0)
Odpowiedz
TOMI70
27-05-2015 - 13:24:44
Ciekawe bo po wybraniu opcji *100# dostaję pod 2. Twoje finanse. Przeszedłem przez wszystkie opcje w menu i nie znalazłem takiego kodu, który by służył do potwierdzenia wpłaty.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-05-2015 - 08:37:42
Dodatkowa opcja pojawia się w przypadku klientów objętych procesem ponagleniowym. Zawsze możesz wysłać bezpłatnego SMS`a o treści TAK na numer 80155 w celu potwierdzenia wpłaty. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
cośtam
24-06-2015 - 13:27:14
@ Konsultant T-Mobile - Mam ten sam problem, numer *100# nie działa, a pod numer 80155 nie mogę wysłać smsa gdyż mam zablokowane konto. Co zrobić w tej sytuacji?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
24-06-2015 - 14:09:39
Witam. Na powyższe pytanie najlepiej odpowie konsultant BOA dostępny pod numerem 602900 (z nr. Tel. sieci T-Mobile/opłata za poł. zgodna z cennikiem posiadanej taryfy) lub 602900000 (z nr. tel. innego operatora/opłata za poł. zgodna z cennikiem posiadanej taryfy). Zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
iwkaiwka
26-06-2015 - 10:24:43
@ Konsultant T-Mobile - dzisiaj tez mam info z e mam potwierdzić wplate na *100# funkcjonalność niedostępna, dodzwonić się nie można, na iboa wejść nie można, co jest?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-06-2015 - 11:44:54
Witaj. Taka sytuacja wymaga niestety kontaktu z Biurem Obsługi. Dodzwonić się zawsze można (infolinia 602900 dostępna jest całą dobę). Czasami jest tylko dłuższy czas oczekiwania na połączenie. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Catarynka
15-04-2015 - 12:23:46
Witam! Chciałam pobrać zaległe F@ktury w zakładce płatności ale nie mogę! Rachunek szczegółowy otwiera mi się bez problemu. Jednak po kliknięciu na F@kturę wyświetla mi komunikat że ,, Nie można zamówić likatu faktury". O co chodzi??? Potrzebuję tych zaległych faktur do księgowości!
  (0)
Odpowiedz
Catarynka
15-04-2015 - 12:24:56
@Catarynka - Tam miało być ,, Nie można zamówić likatu faktury"
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-04-2015 - 09:29:17
Witam. Skontaktuj się proszę z BOA pod numerem 602900 (opłata zgodna z cennikiem) w celu wyjaśnienia problemu. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
madano
08-04-2015 - 15:41:49
Witam,czemu mam ograniczona prędkość internetu? kilka tyg.temu było to ok 10Mb na s a teraz jest ok 2Mb/s .Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-04-2015 - 12:40:06
Witam, w tej sprawie proponuję kontakt z BOA 602900000 (opłata wg cennika), w celu przekazania danych umożliwiających weryfikację opisanej sytuacji. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
jp2
25-03-2015 - 21:27:04
jak zalogowac sie do miboa z tabletu bez obslugi sms?
  (0)
Odpowiedz
jpw
12-03-2015 - 16:37:55
Ja również mam problem . Od paru dni próbuję zalogować się na swoje konto abonenckie (chciałem sprawdzić swoje limity minut i internetu). Zgłaszałem problem niejednokrotnie. I nic. Jak nie mogłem się zalogować tak dalej nie mogę.Obsługa kiepska i bardzo niesympatyczna. Nie zna słowa przepraszam.
  (0)
Odpowiedz
MamProblem
26-02-2015 - 17:18:23
Witam. Mam problem z MIBOA, logujac sie i klikajac na zakladke ''platnosci i faktury" wyskakuje komunikat, ze moj numer nie jest uprawniony do przegladania tych informacji, dlaczego? Chcialam sprawdzic fakture, za co dokladnie jakie koszty sa poniesione, w tym samym telefonie, z ktorego korzystam i wyskakuje ten blad, dlaczego? Jak moge nie miec uprawnien, to przegladania tego, skoro korzystam z tego samego numeru, na ktory jest wystawiana faktura?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-02-2015 - 19:11:13
Witam, Skontaktuj się proszę z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602900 (koszt zgodny z cennikiem taryfy). Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
mika23
24-02-2015 - 21:08:33
Witam, dokonaliśmy zakupu tabletu LG G pad 8.0 z wi fi i jak mamy się zalogować na iboa ? skąd mamy wziąć numer telefonu skoro na tej karcie nie ma numeru? i czy jak daje hotspot to pobiera jakies oplaty dodatkowe?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
25-02-2015 - 08:13:51
Komunikat o ewentualnych kosztach jest standardowym komunikatem. Nie ponosisz dodatkowych opłat za udostępnianie internetu. Wykorzystujesz po prostu swój miesięczny limit. Każda karta SIM posiada numer telefonu. Znajdziesz go na umowie lub na fakturze. Uzyskasz go też u konsultanta po kontakcie z BOA.
  (0)
Odpowiedz
bozenaaa
15-02-2015 - 09:20:57
witam, od pol roku posiadam tel. na karte (wybralam 0 zł za smsy do wszystkich oraz 120 minut za 15 zl), przysprawdzaniu stanu konta przychodzila wiadomosc o minutach oraz o tym ze odnowienie nastapi 14 lutego, po czym przyeszedl sms 13 lutego ze za dwa dni zostanie przedluzona oferta 120 minut, czyli dzisiaj 15 lutego. niestety, dzisiaj wysylajac smsa dostaje smsa o błedzie i mam probowac pozniej. taka sytuacja powtorzyla ze juz juz drugi raz. dzwonilam wczoraj do konsultanta, ktory zapewnil mnie ze dzisiaj usluga zostanie odnowiona, prosze o wyjasnienie. mam rowniez pytanie, daleczego logujac sie na swoje konto nie widze i tym samym nie moge sprawdzic niczego poniewaz nie wyswietla mi sie cała strona.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-02-2015 - 19:52:12
Witam. Tego typu problemy musisz zgłosić dzwoniąc do Biuro Obsługi Użytkownika. Jeśli chodzi drugą kwestię - spróbuj wyczyścidane przeglądarki lub zalogować się w innej. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
eles
11-02-2015 - 13:30:27
Witam, co oznacza przycisk "deklaracja wpłaty" w MiBoa?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
11-02-2015 - 15:33:41
Witaj. Termin "Deklaracja Wpłaty" w serwisie MiBOA oraz iBOA daje możliwość określenia daty płatności za fakturę VAT. Czyli podajesz nam informację kiedy wpłacisz środki za wystawioną już fakturę. Pomaga to zapobiec przed uruchomieniem blokady połączeń wychodzących lub zawieszeniu kontraktu. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
maluci35
07-02-2015 - 12:56:41
Witam mam problem tego typu chciała bym zalogować sie na swoje konto Iboa wpisuje numer telefonu karty którą mam w modemie i nie dochodzi mi kod co zrobic ?Pomocy
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-02-2015 - 14:35:57
Witaj. W tej sprawie najlepiej skontaktować się telefonicznie ze swoim Biurem Obsługi. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
kabu
07-02-2015 - 00:31:12
Dlaczego w MiBOA nic nie mogę włączyć podane są tylko numery na które można wysłać sms zeby włączyc usługę? jestem w taryfie hot na kartę i nie chcę innej taryfy Czy nie może ta aplikacja działać tak samo dla krzdej taryfy
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-02-2015 - 16:00:44
Witam. Jeżeli dana usługa nie jest dostępna do włączenia w MIBOA, można spróbować ją aktywować przez internet logując się na swoje konto na stronie www.itaktak.pl. W ramach tego rozwiązania jest dostępny szerszy wachlarz usług, którymi można zarządzać. Ostatecznie wszelkie sugestie dotyczące działania MIBOA warto nam przekazywać kontaktując się z Biurem Obsługi Użytkownika na numer *9602 (połączenie z konsultantem jest płatne 2,44zł brutto dla posiadaczy taryfy Hot). Pozdrawiam
  (2)
Odpowiedz
elzbietag1
29-01-2015 - 10:21:54
zablokowano mi polaczenia wychodzące /termin wpłąty minał 16 stycznia/wlasnie zrobilam przelew, ale nie moge wykonac polaczenia z nr 902600 co powinnam zrobic by odblokowac polaczenia
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-01-2015 - 13:28:53
Witam. Po zaksięgowaniu pieniędzy konto zostanie odblokowane, natomiast jeżeli nie masz innej możliwości kontaktu z infolinią, to proponuje napisać maila na adres obslugaplatnosci@t-mobile.pl. Nie zapomnij podać numeru telefonu, nazwy użytkownika i hasła do umowy, ewentualnie dowód wpłaty jako załącznik. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
dandob7
26-01-2015 - 08:45:15
Witam! Zmieniłam nazwisko, chciałam przesłać e-mailem skan dowodu, zaświadczenia z USC i formularza o zmianie danych. Czy mogę załatwić to pocztą elektroniczną? Jeśli tak to proszę podać bezpieczny adres e-mailowy.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-01-2015 - 09:09:48
Proszę, zatem o przesłanie danych na adres boa@t-mobile.pl. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
dandob7
26-01-2015 - 10:23:31
Dziękuję
  (0)
Odpowiedz
Senju
24-01-2015 - 10:08:14
Tak to Prawda co mówi lolo45 .. Ja jestem tą Koleżanką z , która lolo45 Dobijał targu .. I faktycznie odrazu po dostaniu tego kodu wysłałam go lolo45 , lecz on oświadczył mi , ìż kod nie działa co mamy zrobić ?
  (1)
Odpowiedz
lolo45
24-01-2015 - 09:33:56
Witam, mam problem, a mianowicie koleżanka wysłała mi kod za 25 zł z T-mobile, przysięgała że go nie wykorzystywała, a mi on nie chciał wejść, wpisywałem go duuużo razy i na różne sposoby, a gdy się dzisiaj obudziłem i chciałem sprawdzić jeszcze raz czy będzie dało się doładować wyskoczył mi komunikat ze nie mogę doładować konta, bp było za wiele prób doładowanie. co mam zrobić?? Da się to jakos załatwić bez chodzenia do Biura obsługi klienta ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
24-01-2015 - 18:11:46
Witam. Myślę, że problem można rozwiązać bez wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić do Biura Obsługi Użytkownika (*9602, lub 602960200 z innego numeru niż „na kartę”). Jeżeli podasz numer kuponu to będziemy mogli sprawdzić kto i kiedy go zużył. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
lolo44
24-01-2015 - 21:17:51
@ Konsultant T-Mobile - a odblokowaliby mi oni możliwość doładowania konta, ponieważ wyskoczyło mi, ze ta możliwość jest zablokowana. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-01-2015 - 08:05:00
Wydaje mi się, że nie powinno stanowić to problemu. Niemniej jednak, zadzwoń do BOU. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
lolo455
24-01-2015 - 21:24:48
@ Konsultant T-Mobile - a odblokowaliby mi oni możliwość doładowania konta, ponieważ wyskoczyło mi, ze ta możliwość jest zablokowana. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
viper
19-01-2015 - 22:00:36
Wtam kupiłem dzisiaj nowy numer w t-mobile z 1 GB internetu na start i pokazuje mi się że sieć jest zablokowana Telefon mam z Orange*
  (0)
Odpowiedz
viper
19-01-2015 - 21:54:07
Wtam kupiłem dzisiaj nowy numer w t-mobile z 1 GB internetu na start i pokazuje mi się że sieć jest zablokowana Telefon mam z Orange*
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
20-01-2015 - 11:13:19
Witaj. Telefon najprawdopodobniej ma blokadę SIMLock. Sprawdź w nim kartę innego operatora.
  (0)
Odpowiedz
Hitronus
17-01-2015 - 15:08:38
Witam, mam problem, doładowałem przed chwilą karte za 25 zł ponieważ miałem zablokowane konto, nadal je mam, kiedy konto zostanie odblokowane ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-01-2015 - 15:39:01
Witam. Jeśli kwota doładowania była wystarczająca do przedłużenia i odblokowania konta, to powinno zadziałać niemal od razu. Jeśli sprawa jest dalej aktualna proponuję kontakt z Biurem Obsługi Użytkowników T-Mobile na kartę czynny całą dobę. Kontakt pod numerem *9602 (numer dla użytkowników T-Mobile na kartę, koszt 2.44 PLN za całość połączenia) lub 602960200 z innego numeru (koszt zgodny z cennikiem taryfy). Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
danzig000
16-01-2015 - 11:30:22
Nie mogę połączyć się z numerem telefonu w Rzeszowie zaczynającym się od 17715...... (wyskakuje mi komunikat "nie można rozpoznać nr") O co chodzi ??????? bo dzwoniąc z innych operatorów nie ma problemu z połączeniem się z tym numerem
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-01-2015 - 18:11:47
Witam. Jeśli sprawa jest dalej aktualna to należy zgłosić ten fakt do Działu Technicznego, najlepiej (bo najszybciej) poprzez kontakt z konsultantem infolinii T-Mobile. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
kwiotek1976
03-01-2015 - 07:22:46
Witam mialem zalegle cztery faktury które wczoraj uregulowalem kiedy moge wejsc na konto iboa zebym zobaczyl faktury
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-01-2015 - 11:56:01
Na konto w serwisie I-BOA możesz wejść w każdej chwili.
  (0)
Odpowiedz
kwiotek1976
03-01-2015 - 07:13:59
Witam mialem zalegle cztery faktury które wczoraj uregulowalem kiedy moge wejsc na konto iboa zebym zobaczyl faktury
  (0)
Odpowiedz
beata 88
19-12-2014 - 20:41:06
usunełam sobie aplikacje mibo w telefonie HTC Desire 310 jak mogę przywrucic aplikacje.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
19-12-2014 - 20:47:13
Witam. Aplikację możesz pobrać przez Sklep Play. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
aggi
18-12-2014 - 09:32:07
Witam, mam pytanie - w jaki sposób mogę sprawdzić historię połączeń starszych niż obecny okres rozliczeniowy. W aplikacji pojawia się określona data i nie mam możliwości wyboru poprzedniego okresu.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-12-2014 - 09:56:41
Witam. Historię połączeń można na chwilę obecną sprawdzić tylko po zalogowaniu się do serwisu iBOA na stronie www.iboa.pl. Następnie wybieramy Płatności-> Historia Płatności później podświetlamy "zobacz" przy interesującej nas fakturze i klikamy na Rachunek szczegółowy (plik w formacie PDF). W Liście Połączeń jest możliwy podgląd tylko bieżącego cyklu. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Jasiu007
17-12-2014 - 18:54:00
Witam Posiadam kartę, która ma służyć tylko do połączenia z mobilnym internetem. Moje urządzenie(tablet) nie ma możliwości odbierania smsów. W jaki sposób mam zalogować się do aplikacji MiBOA?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-12-2014 - 20:28:10
Witaj. W przypadku urządzeń nieobsługujących usługi SMS (np. iPad). Po otwarciu aplikacji mIBOA aplikacja powinna automatycznie odczytać numer telefonu i zalogować się na stronie. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
strubczak
15-12-2014 - 20:34:22
Kiedy znów się pojawi Sony Xperia Z2 ?
  (0)
Odpowiedz
MickyMouse
14-12-2014 - 20:14:12
Witam, Od początku grudnia usiłuję połączyć się z BOA T-Mobile. Chciałam przenieść kolejny numer do TM i zmuszona byłam załatwić to poprzez serwis internetowy. Teraz otrzymałam 1wszą fakturę na nowy numer, która została wystawiona zupełnie inaczej, niż obiecywała to oferta.... Jestem klientką sieci już od wielu lat i nigdy nie miałam kłopotów z połączeniem. A teraz po 20 minut oczekiwania i sluchaniu muzyki połączenie jest zrywane i cała zabawa od nowa. Około 30 prób po 10-20 minut oczekiwania to jakaś paranoja.... Jak mogę połączyć się z Biurem Obsługi? Chciałabym wyjaśnić sprawę faktury.... :( I już brak mi słów i sił na kolejne minuty oczekiwania na połączenie.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-12-2014 - 14:08:07
Witam serdecznie , Na jaki numer telenu Pani dzwoni? Proponuje kontakt z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602900000 koszt połaczenia zgodny z cennikiem taryfy
  (0)
Odpowiedz
petro76
03-12-2014 - 20:29:24
Witam dlaczego nie mogę nawiązać polaczenia ani nikt się nie może dodzwonić gdy włączone jest lte /wcdma/gsm?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-12-2014 - 15:41:32
Witam. Możliwe, że w Twojej miejscowości występuje problem z działaniem sieci 3G (WCDMA). W takiej sytuacji sugeruję wybór 2G (tylko GSM) w ustawieniach telefonu. Powinna nastąpić poprawa. Poza tym zapraszam do kontaktu z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602900 w celu przekazania zgłoszenia do działu technicznego. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
mon12
25-11-2014 - 09:20:59
Witam chciałabym potwierdzić wpłatę ale w formularzu kontakt nie mogę wpisać daty,w jaki inny sposób mogę poinformować o wpłacie aby przyspieszyć odblokowanie połączeń?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
25-11-2014 - 15:29:41
Witam Dokonanie wpłaty możesz zgłosić kontaktując się z działem płatności pod numerem 608 966 000 dla klientów indywidualnych lub 608 955 000 dla klientów biznesowych (koszt połączenia zgodny z cennikiem posiadanej taryfy). Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
dajaaaa
19-11-2014 - 13:49:26
Witam. mam taki mały problem. zależy mi o jak najszybszej dezaktywacji pakietu 60 minut do wszystkich sieci. niestety po wpisaniu kodu ekspresowego "*100*96*9#" wyskakuje mi taki komunikat "oferta niedostępna w twojej taryfie" . co moge zrobic zeby wyłączyć tą usługę jak najszybciej?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
19-11-2014 - 18:11:29
Witam W celu wyłączenia pakietu skontaktuj się z biurem obsługi użytkownika *9602 (koszt zgodny z cennikiem). Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
dajaaaa
19-11-2014 - 13:47:05
Witam. mam taki mały problem. zależy mi o jak najszybszej dezaktywacji pakietu 60 minut do wszystkich sieci. niestety po wpisaniu kodu ekspresowego "*100*96*9#" wyskakuje mi taki komunikat "oferta niedostępna w twojej taryfie" . co moge zrobic zeby wyłączyć tą usługę jak najszybciej?
  (0)
Odpowiedz
dajaaaa
19-11-2014 - 13:44:09
Witam. mam taki mały problem. zależy mi o jak najszybszej dezaktywacji pakietu 60 minut do wszystkich sieci. niestety po wpisaniu kodu ekspresowego "*100*96*9#" wyskakuje mi taki komunikat "oferta niedostępna w twojej taryfie" . co moge zrobic zeby wyłączyć tą usługę jak najszybciej?
  (0)
Odpowiedz
pawelc2
17-11-2014 - 22:37:29
Witam. Próbuje się zalogować na koncie na kartę, wpisuję nr. tel, potem hasło, i dostaję wiadomość, że jestem zalogowany i nic nie mogę zrobić. Ani zmiana przeglądarki, ani telefonu. Z innego numeru loguję się bez problemu. Szukałem informacji, ale nic.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-11-2014 - 08:32:36
Witam. Proponowałbym wyczyszczenie danych przeglądarki. Jeśli dalej będzie problem to zapraszam do kontaktu z infolinią Obsługi Klientów na kartę dostępną całą dobę. Numer do BOU *9602 z numeru Tak Tak -T-Mobile na kartę (koszt 2,44 zł za całość połączenia) lub 602960200 z innego numeru (koszt zgodny z cennikiem taryfy). Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
gostek123
15-11-2014 - 18:45:24
Witam, czy na numer BOA 602900 można dzwonić codziennie i w jakich godzinach ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-11-2014 - 19:15:27
Witam serdecznie. Biuro Obsługi Abonenta jest czynne 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Arekkkk
05-11-2014 - 16:32:08
co sie dzieje z aplikacją MiBOA mam abo u was i ni chu*a nie idzie sprawdzic ile pakietu zostało z internetu.. 2 dni w miesiącu pokazuje ze jest a reszta ze szlak trafił pakiet (nie masz żadnych aktywnych pakietów) WTF ??
  (0)
Odpowiedz
robin123
04-11-2014 - 20:24:17
Witam, chcę zaktualizować dane osobowe właściciela numeru telefonu, jak to zrobić? W Waszym punkcie obsługi Panie stwierdziły, że takie cuda to nie u nich. Proszę o informację.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-11-2014 - 20:49:55
Witam. Aktualizacja danych następuje zawsze na podstawie dowodu osobistego i może jej dokonać jedynie właściciel umowy. Napisz proszę jakie dane chcesz zmienić - będę mógł doprecyzować. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
robin123
05-11-2014 - 10:36:16
Witam, chcę po prostu zaktualizować adres zamieszkania. Czy mogę to zrobić za pomocą BOA przez internet, czy muszę wstawić się osobiście, jeśli osobiście proszę o podanie kompetentnej jednostki w Rzeszowie. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-11-2014 - 13:04:38
Witam. Jedynie adres korespondecyjny zmienisz przez Internetowe Biuro Obsługi. Jeśli natomiast chodzi o adres stały (zamieszkania) z dowodu ososbistego należy zgłosić się osobiście do placówki T-mobile. W Rzeszowie zapraszamy Cię do Sklepów Firmowych: - ul. 3-go Maja 1 - ul. Kopisto 1 (CH Millenium Hall) Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
robin123
06-11-2014 - 10:46:58
Dziękuję, pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
krysia12
02-11-2014 - 10:16:50
Nie mogę zalogować się do serwisu obsługi. Chciałabym sprawdzić stan płatności i po wpisaniu numeru telefonu nie otrzymuję sms-a do dalszego wejścia na stronę swojego konta. Co się dzieje? Czy już czas zwijać się od Was do innego operatora?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
02-11-2014 - 10:43:53
Witam. Dedykowaną przeglądarką internetową do korzystania z serwisu iBOA jest Internet Explorer , jeśli SMSy nie dochodzą pomimo tego że korzystasz z tej przeglądarki, skontaktuj się z BOA. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
aaaqqq
30-10-2014 - 17:09:09
jak zmienić pin w telefonie????????
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-10-2014 - 21:05:05
Witam Kod PIN możesz zmienić w ustawieniach swojego telefonu lub używając kodu * * 04 * STARY PIN * NOWY PIN * NOWY PIN # (OK). Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Patka18
23-10-2014 - 18:15:57
Witam. Mam pytanie. Zapłaciłam fakturę dnia 17.10 (tj.piątek) płatnosci trzeba dokonac do 27.10. Dzisiaj dostałam smsa ze mam zablokowane połączenia wychodzące. Czy można jakoś sprawdzic czy wpłata juz została dostarczona? Jak sprawdzam zadłuzenia to pisze że brak zadłuzen. Co mam zrobic w takiej sytuacji?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-10-2014 - 18:46:23
Witam, Sugeruję w tej sprawie skontaktować się z BOA, pod numerem 602 900 z numeru telefonu sieci T-Mobile (opłata zgodna z cennikiem) lub 602900000 z numeru telefonu innego operatora. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
RRR
23-10-2014 - 11:08:44
witam mam zablokowane rozmowy wychodzące i przychodzące nie mogę dostać SMS z kodem aby się zalogować na stronę iboa chciałbym zobaczyć czy nadal jestem coś dłużny bop ostatnio płaciłem za telefon ale nic nie zostało odblokowane a to już chyba 3 tydzień leci ... nie mogę się do dzwonić bo mieszkam za granica i nie bd kasy wyadawal proszę mi podać jak mogę w inny sposób zalogować się do serwisu iboa
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-10-2014 - 12:35:29
Witaj. Niestety do logowania do iboa niezbędny jest kod jednorazowy wysyłany SMSem. Proponuję kontakt meilowy w sprawie wyjaśnienia płatności i ewentualnego odblokowania konta. Adres do korespondencji to boa@t-mobile.pl.
  (0)
Odpowiedz
Nieznany
18-10-2014 - 21:21:48
Witam ... Mam takie pytanie jaki jest koszt korzystania z IBOA za granicą ??? Bo nigdzie nie mogę takiej informacji zdobyć :( Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-10-2014 - 21:45:39
Witam serdecznie, Korzystanie z serwisu I-BOA jest bezpłatne, natomiast opłaty mogą zostać naliczone za połączenie z internetem, zgodnie z cennikiem. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Jarrek
08-10-2014 - 16:15:23
03.10.2014 zamówiłem Jump LTE +SGS4. Wczoraj otrzymałem telefon ze sklepu internetowego T-Mobile ( bo kur... szlachta tylko dzwoni jeżeli muszą coś wyjaśnić ale szkolenia z odbierania telefonów i odpisywania na maile chyba nie było ) że wszystko jest ok, dzwonią żeby potwierdzić dane i z informacją że mam naszykować dokumenty dla kuriera. Niby spoko... wszedłem wieczorem na konto T-Mobile i moje zamówienie widnieje jako Anulowane.... ??? Czy w ogóle ktoś panuje nad burdelem w waszej firmie?? Proszę o informacje co mam teraz zrobić , jaki był powód Anulacji skoro nie było to moje polecenie. Oczywiście mail z zapytaniem trafił również do sklepu ale chyba nie potrafią jeszcze pisać P.S. Nie podawajcie mi numeru do sklepu internetowego bo i tak wszyscy tam na wszystko leją i nie da się dodzwonić. Jak wyżej pisałem obsługa maila to również problematyczna sprawa.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-10-2014 - 19:41:31
Witaj. Redakcja T-Mobile Trendy nie ma wpływu na działanie sklepów. Prosimy bezpośrednio kontaktować się ze sklepem telefonicznie bądź oczekiwać na odpowiedź drogą mailową. Pozdrawiamy.
  (1)
Odpowiedz
154
04-10-2014 - 21:53:11
Co mam zrobic mam zablokowane rozmowy wychodzace w telefonie na karte mix konto w telefonie mam doladowane i czekam aby odblokowali mi rozmowy trwa to juz prawie dwa tygodnie i nic prosze mi wyjasnic a zarazem powidziec co mam robic do biura obslugi dzwonilam ale nic sie nie dowiedzalam tylko wydalam komus kase z telefonu proszeo kontakt
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-10-2014 - 16:38:09
Witam. W takiej sytuacji należy kontaktować się z Biurem Obsługi. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
mobi
03-10-2014 - 19:54:43
Jak można odzyskac Puk kontaktujac sie przez internet
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-10-2014 - 20:42:12
Witam. W celu uzyskania kodu PUK najlepiej by było zadzwonić pod numer 602900000 (dla numerów abonamentowych) lub 602960200 (dla numerów na doładowania). Oczywiście „przez internet” też można, ale w tym celu trzeba by wysłać wiadomość e-mail (BOA@T-MOBILE.PL). W obu przypadkach należy podać dane identyfikacyjne: numer telefonu, dane właściciela oraz hasło (wymyślone przez właściciela podczas podpisywania umowy). Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
mobi
03-10-2014 - 20:54:10
@mobi - próbowalam sie dodzwonic niestety nie udalo sie na kosultanta nie mozna sie doczekac e-meil wyslalam ok,godz.16 do tej pory nie ma opowiedzi
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-10-2014 - 21:14:01
Myślę, że najlepiej będzie jednak zadzwonić, zacisnąć zęby i czekać na zgłoszenie się konsultanta. Bo pewnie gdzieś minimum 24h minie zanim odpowiemy na maila.
  (1)
Odpowiedz
mariuszch
02-10-2014 - 12:24:42
Witam. Jeżeli nie doładuje konta na kartę - jak długo taka karta będzie aktywne? Czy jest jakiś okres po którym numeru już nie będzie można uaktywnić poprzez zasilenie konta?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
02-10-2014 - 16:14:09
Witam Okres w którym możemy doładować numer od daty wygaśnięcia ważności konta wynosi 1 miesiąc. Okres ten nie jest terminem stałym. Jeżeli posiadasz numer i nie masz pewności czy warto go doładować, zapraszam do kontaktu z biurem obsługi użytkownika pod numerem 602960200 lub *9602 (dostępny z telefonu w systemie prepaid). Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
marko88
02-10-2014 - 10:35:40
dlaczego moj komentarz zostal usuniety?
  (0)
Odpowiedz
marko88
02-10-2014 - 10:31:14
witam, nie moge zalogowac sie do miboa na telefonie (tm na karte) mimo wlaczonej transmisji danych. jest komunikat - w tej chwili polaczenie internetowe jest wylaczone. musisz miec aktywna transmije danych aby skorzystac z aplikacji. dlaczego wiec nie dziala skoro mam ja wlaczona?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
02-10-2014 - 11:22:13
Spróbuj proszę odinstalować i pobrać aplikację na nowo. Pamiętaj, że poprawne zalogowanie musi się odbyć przez sieć komórkową, a nie sieć WiFi. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
Darek22
01-10-2014 - 20:56:47
Witam, chciałem się zalogować do i-boa ale nie otrzymuję sms z kodem dostępu.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
01-10-2014 - 21:22:20
Witam. Znane są nam problemy z dostarczaniem wiadomości SMS. Także, wszelkie SMSy z banku, bramek czy z IBoa będą dostarczane ze sporym opóźnieniem. Oczywiście, nasi specjaliści pracują już nad usunięciem usterki, a do tego czasu pozostaje mi prosić o cierpliwość. Pozdrawiam.
  (1)
Odpowiedz
doniaasia
26-09-2014 - 22:59:55
Witam. chciałabym sie dowiedzieć czy można miec liste numerów które do mnie dzwoniły przez ostatni miesiąć. Mam telefon na abonament. Pozdrawiam Joanna.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
02-10-2014 - 08:49:46
Nie ma takiej możliwości. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
zuzka1
23-09-2014 - 15:21:41
Witam. Chcialabym sie dowiedzic gdzie moge sprawdzic ile mi zostalo transferu na routerze przenosnym i jak mam odczytac wiadomosci jakie mam na nim??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
24-09-2014 - 09:40:34
Witam. Ilość zużytego transferu można spokojnie sprawdzić logując się na swoje konto w serwisie www.iboa.pl (proszę pamiętać o BOA kodzie), natomiast aby odczytać wiadomości SMS trzeba zalogować się do panelu administracyjnego gdzie znajduje się skrzynka odbiorcza. W razie problemów z logowaniem proponuję kontakt z serwisem Tech Desk pod numerem *7242 (koszt 2,46 PLN za każdą rozpoczętą minutę) z numeru T-Mobile, lub z telefonu innego operatora pod numer 708477242 (2.58 PLN za każdą rozpoczętą minutę). Serwis jest dostępny od 7 - 23 codziennie, regulamin dostępny na www.t-mobile.pl. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
malutkapg
18-09-2014 - 17:31:40
Witam, jak usunąć konto na "mój t-mobile"? Chodzi mi o to, na które się rejestrowałam e-mail i hasło. Nie potrzebuję go, bo mam MiBOA na tablecie i niepotrzebnie założyłam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
19-09-2014 - 15:20:02
Witam. Usunięcie konta „Mój T-mobile” nie jest możliwe. Oczywiście oba konta, to na „Mój T-mobile” oraz MiBOA, nie kolidują ze sobą, więc nie ma potrzeby usuwania któregokolwiek z nich. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Olga111
12-09-2014 - 21:36:41
Od 8 września czekam aż mój numer przejdzie z mix na czas na kartę. Kiedy będzie ponownie aktywny. Dzisiaj jest 12 września.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-09-2014 - 21:44:25
Witam. W takiej sytuacji proponuję kontakt z Biurem Obsługi. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Fenix02
12-09-2014 - 00:57:43
Dzień dobry. Szukałem informacji o numerze konta na które mam przelać pieniądze i w BoA w panelu Płatności i faktury wcisnąłem przycisk "Deklaracja wpłaty" po czym dostałem jakąś wiadomość o tym że dostanę informację kiedy kwota zostanie zaksięgowana. Czyli co? Bo nie rozumiem. Nie wiem teraz czy pieniądze zostały jakoś automatycznie już przelane czy nie. Czy zrobić przelew, czy może czekać na jakąś informację?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-09-2014 - 09:51:05
Witam. Samo przesłanie do nas deklaracji wpłaty nie powoduje wykonania automatycznego przelewu płatności. W ten sposób jest deklarowana płatność, która ma być dopiero zrealizowana przez klienta. To informacja dla nas, że wpłata będzie dokonana, dzięki czemu wstrzymujemy procesy ponagleniowe typu blokada połączeń wychodzących. Tak więc przelew trzeba zrealizować, aby wspomniana deklaracja wpłaty została potwierdzona. Szczegółowe informacje dotyczące płatności można uzyskać kontaktując się z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem telefonu 602900. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Prodig
04-09-2014 - 11:04:35
Witam. Czy jest jakiś adres email na który można wysłać rozwiązanie umowy, czy muszę zrobić to przez pocztę?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-09-2014 - 18:44:23
Możesz wysłać pismo rezygnacyjne na adres e-mail boa@t-mobile.pl. Ważne aby dokument zawierał podpis właściciela. Proponuje dodatkowo jeszcze telefoniczny kontakt z BOA w tej sprawie. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
filip0
02-09-2014 - 19:30:52
Witam, nie mogę się zalogować do IBOA, nie ładuje mi serwisu - sprawdzałem na 3 przeglądarkach - chrome, firefox, IE. Gdy loguję się na MIBOA uzyskuję informacje że mój numer nie jest uprawniony do podglądu danych fakturowych !!! Posiadam telefon na abonament ..
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
02-09-2014 - 19:43:20
Witaj. W takiej sytuacji skontaktuj się niezwłocznie z Biurem Obsługi Abonenta (602 900 000 - opłata zgodna z cennikiem). Konieczne będzie zweryfikowanie ustawień na koncie abonenckim. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
061257
02-09-2014 - 16:53:20
Witam, chciałam zalogować do i-boa i nie mogę otworzyć strony, co jest?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
02-09-2014 - 17:30:46
Witam. Jeśli nie możesz otworzyć strony w przeglądarce sugeruję skorzystanie z przeglądarki alternatywnej lub sprawdzenie połączenia internetowego. Jeśli występują inne problemy z zalogowaniem do witryny lub już po zalogowaniu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Obecnie strona www.iboa.pl działa prawidłowo. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Obsession
27-08-2014 - 20:30:16
Witam podpisałam dziś umowę na Internet mobilny, jak zalogować się do iBOA.? Zaznaczam, że nie mogę nigdzie znaleźć numer telefonu tej karty sim, ani na pudełku ani w umowie.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
27-08-2014 - 21:21:11
Witam W celu sprawdzenia numeru przypisanego do karty blueconnect należy kartę przełożyć do telefonu komórkowego i wprowadzić kod *100*2*1#. Jeżeli nie masz możliwości przełożenia karty do telefonu zapraszam do kontaktu z BOA (602900). Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Obsession
27-08-2014 - 22:22:58
Świetnie, tylko że w tym wypadku wyskakuje komunikat, że ta funkcjonalność jest dla mnie nieodstępna?
  (0)
Odpowiedz
agataqwer
25-08-2014 - 20:34:37
zablokowalam kod pin i musze wpisac pin lecz zgubilam go. czy musze udac sie do salonu tmobile czy da sie to zrobic inaczej??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-08-2014 - 07:35:12
Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji masz dwa wyjścia. Po pierwsze możesz zadzwonić do BOA (602900 z numeru sieci T-Mobile lub 602900000 z numeru innego operatora). Opłata za połączenie zostanie naliczona zgodnie z cennikiem posiadanej przez Ciebie taryfy. Konsultant w celu weryfikacji poprosi Cię o podanie informacji, na kogo numer jest zarejestrowany oraz o hasło abonenckie lub BOA Kod. Drugim wyjściem jest wizyta w Punkcie Sprzedaży sieci T-Mobile z dowodem osobistym. Jeśli numer jest zarejestrowany na firmę, zabierz ze sobą proszę, również dokument potwierdzający status prawny firmy. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
kszyh2404
13-08-2014 - 23:42:13
jak usunąć numer administrowany w opcjach iBOA o ile jest taka możliwość?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-08-2014 - 11:17:47
Witam. Po zalogowaniu na swoje konto, proszę wybrać zakładkę Moje dane - Numer administratora konta - Zmień. W przypadku jakichkolwiek problemów, zachęcam do kontaktu z Biurem Obsługi. Pozdrawiam!
  (1)
Odpowiedz
karolinaarysta
13-08-2014 - 13:34:58
Witam, czy jest możliwość usunięcia historii połączeń w mój t mobile?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-08-2014 - 16:02:40
Witam. Zakładka Lista połączeń, zawiera informacje o połączeniach tylko z bieżącego cyklu rozliczeniowego. Nie ma możliwości usunięcia tych informacji. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
KrystianPPP
10-08-2014 - 09:57:16
A ja mam pytanie dotyczące podglądu faktury w aplikacji miboa, mianowicie otrzymuje info ze nie jestem uprawniony do takiego podglądu. W jaki sposób odblokować te opcje?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-08-2014 - 12:19:24
Witaj. Skontaktuj się w tej sprawie z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602900000 (opłata zgodna z cennikiem taryfy). Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
Wisien098
08-08-2014 - 19:23:04
Wykorzystałem 2 GB transferu wyskoczył mi komunikat iż przekroczyłem limit danych (mam 4GB) a po drugie gdy nawet chce powiększyć transfer nie mogę ponieważ wyskakuje mi komunikat na stronie braku transferu danych "BŁĄD", po prostu nie wiem co mam robić proszę o odpowiedź. Jeśli mam gdzieś zadzwonić proszę o podanie numeru i informację czy połączenie jest płatne.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-08-2014 - 20:40:47
Witaj. Sugerujemy w tej sprawie kontakt z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602900000, opłata jest zgodna z cennikiem taryfy. Pozdrawiamy
  (0)
Odpowiedz
ahaj
08-08-2014 - 11:25:28
Dlaczego zablokowano mi połączenia wychodzące i jak mogę to odblokować
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-08-2014 - 12:49:32
Witam serdecznie. Z niniejszym problemem skontaktuj się proszę z BOA pod numerem 602900 z tel. T-Mobile lub 602900000 z tel. innego operatora (opłata za połączenie według posiadanej taryfy). Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
ahaj
09-08-2014 - 00:41:49
Skoro mam zablokowane połączenia wychodzące to jak mam się skontaktować z BOA. Nie posiadam też taryfy u innego operatora nad czym niestety ubolewam i nie mam możliwości połączenia się z innego telefonu. Pan w ogóle przeczytał co napisałam czy walnął standardową odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-08-2014 - 08:50:13
Witam. Jeżeli nie ma jakiejkolwiek możliwości kontaktu telefonicznego to zapraszam do punktów T-Mobile z dowodem osobistym, lub kontakt mailowy pod adresem boa@t-mobile.pl Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
ahaj
09-08-2014 - 12:09:58
Napisałam już ok 10 maili na boa otrzymałam dwie mało przydatne odpowiedzi nie rozwiązujące nawet w części problemu a przebywając poza granicami kraju daleko mam do punktu T-mobile nawet z dowodem osobistym jest to niewykonalne
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-08-2014 - 21:02:06
Witam. W poprzednich postach podaliśmy wszystkie możliwe sposoby skontaktowania się z Biurem Obsługi T-Mobile, na podstawie postu na forum nie jesteśmy w stanie zweryfikować opisanego problemu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
jasiiol
06-08-2014 - 22:28:14
witam. prosze o informacje ile trzeba czekac na aktywacje karty. wykonalem polaczenie i dostalem wiadomosc z "przywitaniem" w Tmobile a karta dalej nieaktywna ...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-08-2014 - 07:51:53
Zadzwoń proszę do BOA. Sprawa wymaga weryfikacji konta.
  (0)
Odpowiedz
marpa
05-08-2014 - 17:42:31
jak dodac usluge 2GB do taktak Frii i wydluzyc limit o 250. z pozoiomu waszej aplikacji nic sie nie zmienia. mialo przyjsc cos smsem ale nic nie przyszlo a usluga widnieje jako nieaktywna znów. moj tel 539375251
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
06-08-2014 - 08:20:48
Zadzwoń, proszę do BOU w tej sprawie. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
nickelson1
03-08-2014 - 15:23:42
czy jest możliwe uzyskanie spisu połaczeń przychodządzych na maój telefon
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-08-2014 - 17:09:36
Witam. Nie ma bilingów połączeń przychodzących. Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
lala11
28-07-2014 - 07:52:31
Pomocy dziś o godz. 7:31 Podałam swój numer telefonu... Pisało ,że W tygodniu będą do mnie przychodzić 3 sms na tyg. Później przyszedł taki Sms: Aby zakonczyc wyslij sms o treści STOP FREE na numer 60596 !POMOCY!
  (0)
Odpowiedz
lala11
28-07-2014 - 07:54:13
Prosze o najszybszą odpowiedz!
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
28-07-2014 - 08:12:40
Witaj. Jak rozumiem na swoim koncie uruchomiłaś tzw. subskrypcję. Jeżeli chcesz z niej zrezygnować wystarczy, że wyślesz smsa zgodnie z otrzymaną instrukcją. W razie problemów sugeruję kontakt z Biurem Obsługi. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
S_K
20-07-2014 - 10:38:40
Witam, dlaczego od 2 tygodni nie można sprawdzić w iboa wykorzystanie pakietów, w moim przypadku zawsze patrzałem ile jeszcze mi zostało minut do wykorzystania w ciągu miesiąca . Kiedy zacznie to działać?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
20-07-2014 - 13:42:39
W celu wyjaśnienia opisanego problemu zapraszam do kontaktu z biurem obsługi abonenta.
  (1)
Odpowiedz
ewon
17-07-2014 - 06:11:57
Witam' Dlaczego od prawie 2 tygodni nie można sprawdzić w iboa wykorzystanie pakietów, w moim przypadku zawsze patrzałem ile jeszcze mi zostało mb internetu ponieważ mam bluconecta i jest to mi niezbędne. Kiedy zacznie to działać
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-07-2014 - 09:22:06
Witam. Proszę zatem tymczasowo korzystać z samej zakładki Lista Połączeń, gdzie można kliknąć Pokaż i następnie na samym dole widać dotychczas wykorzystane dane. Wystarczy wtedy od bieżącego limitu danych odjąć ilość danych wykorzystanych, dzięki czemu można stwierdzić ile danych pozostało do wykorzystania. Brak wyświetlania się wykorzystania limitu w zakładce Wykorzystanie Limitów proszę zgłosić w Biurze Obsługi Abonenta. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
miki3
11-07-2014 - 11:07:04
witam! dlaczego mam zablokowane konto? co miesiac płace za jakas 'zaległa' fakture...dodatkowo ok 55 zł...zablokowano mi konto na prawie dwa tygodnie przed tereminem płatności... mam zapłacone za wszystko, a jednak dalej połaczenia wychodzace zablkowane!!!!!! w iboa wyswitla mi sie , bład systemu'... Prosze cos z tym zrobić!!!! bo dzwonic trzeba!
  (0)
Odpowiedz
miki3
11-07-2014 - 11:08:53
@miki3 - wpłate ciagle potwierdzam przez numer *100# - ,, niestety dla tego nr nie mzna zostawic informacji'' ... ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
11-07-2014 - 14:20:42
Sprawa wymaga weryfikacji twojego konta abonenckiego. Zadzwoń, proszę do BOA. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Leo
09-07-2014 - 18:12:02
Witam, czy możliwe jest usunięcie historii połączeń z platformy iBOA? Pozdrawiam, Leo
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-07-2014 - 07:34:57
Niestety nie ma takiej możliwości. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
Kamik
09-07-2014 - 14:46:17
Witam skąd wezmę mój nr telefonu gdy karta jest w modemie ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-07-2014 - 07:40:37
Numer telefonu nie jest zapisany na karcie SIM. Znajdziesz go na umowie lub fakturze (przy rozliczeniu szczegółowym). Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
Pjanić2000
05-07-2014 - 12:01:36
Witam, ile trwa zablokowanie konta iboa, bo nie znalazłem takiego pytania?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-07-2014 - 13:00:58
Witaj. Trzykrotne błędne wpisanie jednorazowego hasła lub BOA Kodu blokuje dostęp na 30 minut. To standardowa procedura bezpieczeństwa. Jeśli tak się stało odczekaj 30 minut i wprowadź nowe hasło jednorazowe (i poprawny BOA KOD jeśli jest wymagany).
  (0)
Odpowiedz
kape2000
30-05-2014 - 18:00:38
Ja jak się chce zalogować na IBOA to mi cały czas po wpisaniu jednowyrazowego kodu wyskakuje, że jestem zalogowany. Więc co mam zrobić np. jak się odblokować? Prosze o pomoc.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
31-05-2014 - 18:29:12
Spróbuj zalogować się na innej przeglądarce lub wyczyść dane obecnie używanej. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
luther34
27-05-2014 - 13:53:16
Nie udało się pobrać stanu usługi, prosimy spróbować później. i niby ile czasu mam czekać ? czy jest szansa że kiedyś będziecie poważnie podchodzili do klienta ? nic u was nie działa łącznie z zasięgiem wasza sieć jest tak samo beznadziejna jak i play nie-pozdrawiam serdecznie
  (0)
Odpowiedz
luther34
27-05-2014 - 13:15:33
Parodia, parodia i jeszcze raz parodia kody na internet nie działają kasę potrafi pobrać a internetu jak nie ma tak nie ma po wysłaniu kodu wyskakuje komunikat coś się stało i nie możemy tego zrobić albo wystąpił błąd coraz bardziej mam wy na waszą sieć i na 100 % nie mam zamiaru przedłużać umowy na telefon a Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych. * a na to to na pewno nie wyrażam zgody bando oszustów
  (0)
Odpowiedz
wptka
23-05-2014 - 19:33:05
Witam, jak mogę usunąć swoje konto na iBoa?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-05-2014 - 07:37:03
Na iBOA można się zalogować dopóki jest aktywny numer telefonu. Nie można usunąć "konta" w iBOA, ponieważ jego dostępność jest uzależniona od podpisanego kontraktu. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
zarzenowana
15-05-2014 - 00:11:52
t-mobile to trafedia . tak lecicie sobie w kulki ze masakra. mam podpisane u was 4umowy . zaczelo sie od problemow z modemem ktore albo stale sie palily , albo wymieniano mi juz na z gory "zjeba...e", za 8razemw ciagu pol roku narazie sie buje. podpisujac umowe na neta przez pierwsze 10dni lata jak szalony-natomiast gdy czas pruby na zwrot juz sie skonczy to zostaje zmniejszony do minimum gdzie ledwo otwiera jakies strony! .kolejna uwaga to taka , ze zdajac tel po poł roku na gwarancje , t-mobile odmawia naprawy tłumacząc ze wykryto ciecz, gdzie nawet zadnego foto nie dołaczą ,a zdając do innego odplatnego serwisu naprawczego okazuje sie ze ani sladu cieczy lecz głupia tasiemka od wyswietlacza sie przesuneła ! -co to znaczy ? tzn ze wogole niezaglądano do telefonu!!! sprawa kolejna , z inną umowa , drugi telefon skradziony , -ktory przez cały okres umowy jest dodatkowo ubezpieczony od zaginiecia , kradziezy , wyglada tak telefon mi skradziono ale byla w nim karta z drugim nr , na ktory rowniez mam podpsana umowe , (pech chciał ze zamienilam karty w telefonach) co mówi t-mobile? " nie skorzysta pani z ubezpieczenia telefonu "bezpieczny telefon w mix" poniewaz w telefonie nie byla ta karta na ktorą byla podpisana umowa na telefon . a co to za roznica jaka ja mialam w nim karte ??????skoro obie są moje i podpisane umowy u nich !!!! mam ubezpieczenie na telefon tak , wiec jaki ja sie pytam ??? a ubezpieczenie mam dalej placic , pomimo ze juz z niego nieskorzystam bo ktos mi telefon ???? złodzieje i tyle !!! czarowac tylko potrafia , nigdy wiecej nic juz niepodpisze , dwie umowy niebawem mi wygasna , a na kolejne zloze wypowiedzenie , bo taniej wyjdzie mi zaplacic kare umowna niz uzerac sie z WAMI !!!
  (0)
Odpowiedz
damian32
13-05-2014 - 15:09:58
Chcę przedłużyć umowe i nie wiem kiedy mogę to zrobić. Umowa została podpisana z dniem 17.08.2012 na okres 24 miesięcy. Proszę o odpowiedź kiedy mogę przedłużyć.
  (0)
Odpowiedz
zarzenowanaa
15-05-2014 - 00:17:36
@damian32 - ne przedłuzaj ! lepsza oferte dostaniesz jako nowy klient
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
15-05-2014 - 09:25:41
Pragnę poinformować, że oferta lojalnościowa pojawia się 6 miesięcy przed datą wygaśnięcia umowy. Prosimy o kontakt z BOA lub wizytę w salonie. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
janus_dorota
08-05-2014 - 18:15:05
Z dniem 7.05.2014 r. mój numer miał zostać przeniesiony z mix na t-mobile na kartę. Dzisiaj moja karta jest cały czas nieaktywna. Czy długo to potrwa? Nie ukrywam, że telefon jest mi pilnie potrzebny.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-05-2014 - 18:24:30
Witam serdecznie !!! Proszę spróbować wyłączyć i włączyć telefon. Jeśli to nie pomoże, to sugeruję kontakt z BOA (602900 z numeru sieci T-Mobile lub 602900000 z telefonu innej sieci). Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
ania.po
08-05-2014 - 01:04:38
Nie przychodzą mi sms z kodem do logowania, sprawę zgłaszałam telefonicznie, kazali czekać, ale szanowne t-mobile nie raczyło mi odpowiedzieć, w tyłku mają klientów. To co to, to ma kuźwa być, czekacie aż na kolana padnę z prośbą o odpowiedź ?!
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-05-2014 - 12:15:25
Witam. Mogę jedynie zasugerować ponowny kontakt z Biurem Obsługi w celu uzyskania informacji na jakim etapie jest sprawa. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
eliza262
07-05-2014 - 08:28:42
chciałam zadzwonić pod numer *100# i potwierdzic wpłate, ale nie wiem o tam wpisac. Wyskakuje mi że nie poprawny kod . O co chodzi ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-05-2014 - 08:41:22
Witaj. Sugeruję zadzwonić do BOA na 602900 i tam w samoobsługowym menu będzie możliwe potwierdzenie wpłaty. Pozdrawiam.
  (2)
Odpowiedz
luther34
27-05-2014 - 13:43:56
@ Konsultant T-Mobile - to najpierw BOA zróbcie darmowe połączenia a nie ponad 2 złote za kontakt To się nazywa rżnięcie klienta bez odrobiny wazeliny
  (0)
Odpowiedz
TOMI70
27-05-2015 - 13:31:45
@ Konsultant T-Mobile - Ciekawe, bo jak ma się zablokowane rozmowy wyjściowe to na nr 602900 nie da się dodzwonić, może konsultant tego nie wie ale jak pisze luther34 za takie rozmowy też się płaci. Taka rada może tylko poirytować klientów T-Mobile.
  (0)
Odpowiedz
Mikenadir
04-05-2014 - 13:13:00
Witam, w zakładce bieżące połączenia posiadam datę, koszt etc połączeń odebranych w roamingu lecz brak numeru telefonu z którego dzwoniono. Potrzebuję tych danych, czy można coś z tym zrobić? Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-05-2014 - 14:26:28
Niestety nie możemy rejestrować numerów z połączeń przychodzących na roamingu i nie przechowujemy tych danych.
  (0)
Odpowiedz
olab
30-04-2014 - 17:34:35
Witam od kilku dni nie działa iBOA ani na stronie t-mobile.pl ani w aplikacji na komórce. Sprawa była zgłaszana konsultantce lecz ta powiedziała że z państwa z strony wszystko jest w porządku. A sytuacja jest identyczna na obu numerach w danym abonamencie. Można coś z tym zrobić?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-04-2014 - 17:39:31
Proponuje spróbować na innej przeglądarce internetowej lub komputerze. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
marcin007b
27-04-2014 - 20:49:27
Czy można zobaczyć wykonane kontakty z danego miesiąca ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
28-04-2014 - 10:59:18
Można oczywiście zarówno w aplikacji MiBOA jak i w serwisie iBOA. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
marcin007b
01-05-2014 - 18:46:10
@ Konsultant T-Mobile - w jaki sposób ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
06-05-2014 - 08:20:56
W aplikacji MiBOA pozycja "bieżące koszty", w serwisie iBOA "lista połączeń". Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
Marcin19
25-04-2014 - 20:27:32
WItam; Mam problem. Otóz początkowo nie przychodził mi kod zabezpieczajacy z gry "konta". Myslałem ze to ich bład. Ale takze nie przychodzi mi kod z iBoa. I teraz nie wiem o co chodzi ? Coś w karcie się zablokowało ze nie dostaje tych smsów czy co ? POMOCY :
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
27-04-2014 - 07:57:49
Najlepiej będzie jak skontaktujesz się z nami telefoniczne, a sprawdzimy co jest grane z przychodzącymi do Ciebie wiadomościami. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
moniae0
07-05-2014 - 19:57:58
@ Konsultant T-Mobile - mam takie pytanie? mam nieskonfigurowaną kartę sim, więc nie mogę odbierać sms, a żeby skonfigurować kartę sim muszę zalogować się na moje konto w iBoa. Czy istnieje inny sposób? pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-05-2014 - 10:33:57
Witaj. Sugeruję kontakt z Biurem Obsługi - tam konsultant sprawdzi status usługi na koncie i pomoże w konfiguracji telefonu. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
kryśka
05-04-2014 - 13:12:27
Witam. Bardzo prosze o pomoc "krok po kroku" jak wpisac sie na administratora trzech telefonow - jesli moge to zrobic samodzielnie. Pozdrawiam Wielkanocnie :-)
  (0)
Odpowiedz
anka16pl
17-03-2014 - 11:56:39
witam.jestem nową klientką t-mobile. Wraz z telefonem otrzymałam tablet z pakietem danych.Chciałabym się zalogować do iboa aby sprawdzić jego ofertę,prędkość, i w ogóle wszelkie informacje ale niestety na tablet nie dochodzi sms, i w związku z tym nie wiem nic. Konsultant zaproponował aby sms przekierować na telefon kom. z numerem t-mobile.ok..tylko jak? Jeśli ktoś wie proszę o pomoc.Albo jest inne wyjście? będę wdzięczna za pomoc.pozdr
  (0)
Odpowiedz
saburabi79
02-03-2014 - 19:25:06
Mam nietypowy problem, tzn. chcę przedłużyć umowę przez iboa i bez podania jednorazowego kodu z sms-a nie mogę tego zrobić. Owszem. Ale jak mam to zrobić skoro ten numer używa inna osoba z rodziny i ma wyłączoną opcje z wysyłanymi i odbieranymi SMSami i MMSami? Pan w jednym z oddziałów t-mobile mojego miasta powiedział że można to zrobić w taki sposób: w głównej siedzibie t-mobile danego miasta odblokować usługę na czas załatwienia sprawy (w tym przypadku przedłużenia umowy) a następnie znowu ją zablokować. Tylko - raz - że trzeba mieć ten telefon przy sobie na czas przedłużenia umowy, - dwa - czy jak się odblokuje usługę to nie zasypie nas lawina SMSów, kumulowanych przez okres od ostatniego zablokowania usługi z SMSami (w moim przypadku ok. 1,5 roku) :P Jak ktoś może mi pomóc w moim problemie, to będę wdzięczny ;)
  (0)
Odpowiedz
karol102
12-02-2014 - 15:48:08
chcialbym teraz odblokowac telefon
  (0)
Odpowiedz
konsultancik18
29-01-2014 - 11:12:35
Gumek3P: Niestety w chwili obecnej nie ma możliwości by zalogować się do systemu IBOA bez podania jednorazowego kodu sms, Operator w chwili obecnej nie udostępnia innego sposobu logowania.
  (0)
Odpowiedz
Gumek3P
29-01-2014 - 18:13:20
@konsultancik18 - @Chciałem sprawdzić do kiedy mam ważną kartę, ale zanim będę mieć telefon to już pewnie karta będzie nieaktywna. Szkoda, operator powinien udostępnić inny sposób logowania.. Wielkie dzięki za odpowiedź ! :)
  (0)
Odpowiedz
konsultancik18
30-01-2014 - 14:57:26
@ Gumek3P: Operator powinien wiele rzeczy zrobić jeszcze, niestety od dłuższego czasu nawet przy zgłaszaniu problemów technicznych do działu techników jest straszna opieszałość. Podejdź do salonu/sklepu i sprawdzą Ci pracownicy datę ważności karty sim (połączeń wychodzących i przychodzących).
  (0)
Odpowiedz
Gumek3P
29-01-2014 - 00:40:29
Witam, czy mozna zalogowac sie do systemu IBOA, bez wpisywania jednorazowego kodu, ktory przychodzi sms'em ? Aktualnie telefon mam w naprawie i nie mam gdzie włożyc karty sim, aby otrzymac ten kod. Pomocy
  (0)
Odpowiedz
Gumek3P
29-01-2014 - 00:42:56
jesteem uzytkownikiem starteru t-mobile*
  (0)
Odpowiedz
sert
19-12-2013 - 15:58:06
witam, Mam telefon na kartę. Nie otrzymuję smsa z kodem jednorazowym do zalogowania się na konto. Zmiana przeglądarki nie pomogła. Proszę o pomoc
  (0)
Odpowiedz
konsultancik18
29-01-2014 - 11:14:53
sert: Zgłoś problem do konsultanta HOT LINE, meilowo lub listownie, z pewnością jest to błąd techniczny wyłącznie z winy Operatora. Dodatkowo możesz żądać rekompensaty (najczęściej pakiet minut bezpłatnych) za nie możność logowania się w celu sprawdzenia lub zmiany różnych ustawień.
  (0)
Odpowiedz
ola290190
18-12-2013 - 14:25:21
Witam. 10 grudnia podpisywałam umowe (abonament) i od tego czasu nie przychodzą do mnie sms z kodem boa. Czym to moze byc spowodowane ? Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
konsultancik18
29-01-2014 - 11:17:18
@ola290190: Spowodowane na pewno jest błędem technicznym leżącym po stronie Operatora. Zgłoś problem meilowo, telefonicznie na HOT LINE lub listownie. Z pewnością dział techniczny pomoże w niniejszej sytuacji. Dodatkowo możesz po prosić o rekompensatę za błąd z winy Operatora (najczęściej otrzymujemy pakiet bezpłatnych minut).
  (0)
Odpowiedz
razer
13-12-2013 - 00:01:54
Witam, po jakim czasie odnawia się limit transferu danych ?
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
15-12-2013 - 14:35:12
Pakiet danych odnawia się z dniem wystawienia faktury. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
konsultancik18
29-01-2014 - 11:18:49
@razer: Pakiet odnawia się w pierwszym dniu następnego cyklu rozliczeniowego. Cykl rozliczeniowy możesz sprawdzić na fakturze lub w systemie IBOA po zalogowaniu.
  (0)
Odpowiedz
Natalia K
05-12-2013 - 12:20:04
Witam . weszłam dziś na strone iboa i ku mojemu zaskoczeniu mam kwote do zapłaty 133 zl za co ?? jak mam abonament 59.90 ?? pisze łaczna kwota niezapłaconych faktur Suma faktur po terminie płatności (wartość ujemna oznacza nadpłatę): 133,15 zł co to oznacza|??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
09-12-2013 - 12:24:23
Nie możemy Pani udzielić odpowiedzi na to pytanie za pośrednictwem serwisu, gdyż nie mamy Pani pełnych danych. Prosimy o kontakt telefoniczny z BOA i wyjaśnienie sprawy. Pozdrawiamy.
  (1)
Odpowiedz
konsultancik18
29-01-2014 - 11:21:55
Natalia K: Pani Natalio informację zawarte w systemie MIBOA (dostępne z pozycji telefonu) wyświetlają błędne informację co do płatności na danym koncie abonenckim, problem utrzymuję się od kliku dni. Co do informacji o płatnościach zawartych w IBOA proponuję skontaktować się telefonicznie z konsultantem HOT LINE, meilowo lub listownie- z pewnością dział płatności po interwencji sprostuje niniejsze informację o płatnościach.
  (0)
Odpowiedz
nie działa
19-11-2013 - 13:02:06
Zawsze jak musze wejść po rachunek itp to iboa ma padakę i nie działa, czy tak już jest w "ofercie" ? Czy TO coś kiedyś będzie niezawodne?
  (0)
Odpowiedz
Pytanie
07-11-2013 - 19:32:02
Jak odblokowac zablokowany telefon stacjonarny,jezeli wszystkie rachunki zostaly juz wczesniej uregulowane, at elefon jest zablokowany w dalszym ciagu. Co moge zrobic oprocz skontaktowania sie z numerami biura obslugi. Ile czasu moze trwac odblokowanie mojego konta., jesli jest zablokowane od dwoch dni ?
  (0)
Odpowiedz
cinek
10-10-2013 - 13:25:25
Czy może ktoś mi powiedzieć czemu nie dostaję sms z jednorazowym kodem autoryzacyjnym przy logowaniu do iboa????
  (0)
Odpowiedz
bhu
07-10-2013 - 13:45:13
jaki jest sms dla blueconnect do powiększenia limitu o 500MB?
  (0)
Odpowiedz
klaudik
01-10-2013 - 18:34:11
Można usunąć historię połączeń/smsów z iboa?
  (0)
Odpowiedz
nikamonika1991
21-09-2013 - 09:59:18
Witam, Mam pewien problem: w opcji przedłużenie abonamentu w taryfie rodzina multimedialna 60 mam napisane, że ze zniżką mogę wybrać telefon alcatel One Touch Idol, ale gdy wybieram taryfę na liście modeli do wyboru w ogóle nie ma takiego telefonu. Natomiast gdy wchodzę w opcję strefa klienta i przedłuż umowę ze strony głównej t-mobila i wybieram opcję z tym telefonem w zakładce "wymień telefon - promocja internetowa" przekierowuje mnie do zamówienia ale niestety wybrany telefon to o dziwo nie alcatel a nokia lumia, co się dzieje? kiedy będzie możliwość wyboru tego telefonu? Czy mogę w takim razie wybrać ten telefon przedłużając umowę telefonicznie? czy wtedy będę pozbawiona zniżki, więc muszę czekać, aż telefon będzie można wybrać przez internet? Dziękuję,
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
21-09-2013 - 13:15:16
nikamonika1991 , pytasz o swoją indywidualną ofertę. Jako Redakcja nie mamy takich informacji. Prosimy Cię o kontakt z BOA lub wizytę w Salonie. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
soyer
06-09-2013 - 19:46:09
Witam, Chciałem zapytać się jak odbywa się przydłużenie umowy poprzez serwis i Boa . Mianowicie, klikając cały czas 'Dalej' w postępowaniu przedłużenia umowy dochodzę do momentu gdzie mam wybrać w jaki sposób zostanie mi dostarczona umowa ( mail lub kurier ) . Jeżeli zdecydowałbym się na mail, jak to wygląda ?. Dostaję kopię umowy na maila i co dalej ?. Mam to gdzieś dostarczyć ?. Coś w tej umowie uzupełnić ?. Jak to z kolei wygląda w przypadku otrzymaniu umowy od kuriera ?. Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź. Pozdrawiam,
  (0)
Odpowiedz
abc
29-08-2013 - 14:55:30
Od kilkunastu dni nie mogę się zalogować do mojego konta w iBOA. Za każdym razem po wpisaniu numeru telefonu pojawia się informacja "Przepraszamy wystąpił błąd. Prosimy spróbować później". Nie przychodzi tez sms z kodem. Dzieje się tak już od dłuższego czasu i tylko z moim numerem telefonu. Co się dzieje??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-08-2013 - 12:29:18
abc, to prawdopodobnie indywidualna sprawa. Skontaktuj się z naszym BOA. Konsultant wypyta Cię o szczegółowe dane i pomoże rozwiązać problem. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
agnieszka 75
15-08-2013 - 12:44:21
Chce zalogowac sie do swojego konta przez internet a telefon na ktory przyjdzie sms z kodem jest w uzytkowaniu mojej corki czy jest mozliwosc aby sms z kodem przychodzil na inny numer z tej samej sieci pozdrawiam..
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
20-08-2013 - 16:22:30
Taka administracja przez inny numer jest możliwa. Warunkiem jest to aby oba numery należały do tzw. systemu abonamentowego. Klient logując się na swoim numerze do tzw iBOA widzi po lewej stronie numery administrowane. Jakikolwiek dodatkowy SMS nie jest już potrzebny.
  (0)
Odpowiedz
necro
08-08-2013 - 12:09:30
jak mogę usunąć historię połączeń?
  (0)
Odpowiedz
d0mit
17-06-2013 - 09:59:42
Dlaczego nie dochodzą smsy z kodem podczas próby logowania do BOA? To jakiś żart?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
19-06-2013 - 09:05:57
d0mit, niestety nie wiemy dlaczego tak się dziej. Być może wystąpiły chwilowe problemy z siecią, doradzamy spróbować ponownie. Pozdrawiamy!
  (4)
Odpowiedz
T-Mobile schodzi na PSY
08-06-2013 - 19:48:13
iBOA to jest jakiś dramat! OD rana próbuje sie zalogowac i smsy nie dochodzą. Czas się żegnać!
  (0)
Odpowiedz
selekk
18-05-2013 - 18:38:19
Funkcjonowanie iBOA na Chrome jest niestety tragiczne. Z przykrością stwierdzam, że: 1. coś (zalogowanie się) co powinno zająć 30 sekund, trwało przed chwilą 10 minut (czyli 20 razy dłużej, i wymagało kilku prób) 2. "generowanie faktury" trwało w pierwszej, nieudanej próbie 15 minut, za drugą udało się od razu 3. w międzyczasie zdążyłem już opłacić mój rachunek u innego dostawcy usług telekomunikacyjnych (więc chyba to nie jest problem "branżowy", a jedynie problem z Państwa specyficznymi rozwiązaniami informatycznymi) 4. uważam, że występowanie takich problemów a) w obsłudze klienta, oraz b) w przypadku firmy telekomunikacyjnej, jest dalece nieprofesjonalne 5. nie wiem, czy problem jest związany z niewystarczającym przygotowaniem integracji systemów informatycznych w procesie przygotowywania przejęcia PTC przez Deutsche Telekom, ale od wielu miesięcy nie zauważyłem poprawy w działaniu iBOA przez co wnioskuję, że obecnie (wcale lub) niewystarczająco zajmują się Państwo tym problemem 6. żeby to użytkownik musiał się zastanawiać jakiej przeglądarki użyć do zalogowania się na konto ogólnokrajowej firmy telekomunikacyjnej o kapitale zakładowym ponad 400mln złotych? - to też uważam za dalece nieprofesjonalne Pozdrawiam i życzę powodzenia w ulepszaniu serwisu.
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
19-05-2013 - 14:05:50
selekk, dziękujemy za uwagi. Przekażemy je dalej! :) Pozdrawiamy!
  (4)
Odpowiedz
Scythe
10-05-2013 - 12:50:12
Witam, ktoś już poruszył tę kwestię, ale dla mnie odpowiedź jest niejasna. Jak można wylogować się z MiBOA, nie ma tam przycisku wyloguj, a za każdym razem gdy wchodzę na konto przez telefon nie prosi o kod tylko loguje automatycznie. Może to i wygodne, ale wolałbym się wylogowywać z konta dla bezpieczeństwa, czy jest to możliwe i jak to zrobić.
  (0)
Odpowiedz
Nasti
06-05-2013 - 19:02:28
Witam, od zawsze można było doładować tutaj limit danych (blueconnect) poprzez wejście w link podany w sms'u i aktywowanie usługi. Teraz trzeba się logować a na wykorzystanym limicie jest problem.
  (1)
Odpowiedz
andy
25-04-2013 - 13:05:29
Witam aktywowalem usluge internet nonstop kiedy usluga bedzie "aktywna" ?? Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
aro
17-04-2013 - 12:30:09
czy jest taka możliwość żeby dostać wykaz połączeń przychodzących na mój numer,bardzo potrzebuje za styczeń i luty ,gdzie mogę się zgłosić żeby taką informacje o połączeniach przychodzących uzyskać?
  (4)
Odpowiedz
Abonent
11-04-2013 - 16:40:46
IBOA jak I mIBOA działają tak samo " Ch...wo" zalogować się można raz na ruski rok a nawet po skutecznym zalogowaniu najczęstszym komunikatem ukazującym się moim oczom jest: " Twoja sesja wygasła"
  (0)
Odpowiedz
604
07-04-2013 - 22:53:07
[b]Wprowadzenie nowych warunków będzie wiązało się z opłatami w ofercie „Rok ważności konta po każdej rozmowie”:[/b] * opłata aktywacyjna będzie wynosiła 5 zł (dotychczasowi Klienci będą mogli kontynuować korzystanie z usługi na nowych zasadach bez ponoszenia kosztów opłaty aktywacyjnej), * opłata cykliczna za skorzystanie z oferty wynosić będzie 3 zł na 30 dni. Klient będzie mógł w dowolnym momencie zrezygnować z oferty bez zmiany terminu ważności konta, który posiada.
  (0)
Odpowiedz
tati
06-04-2013 - 16:41:02
CZY KTOŚ COŚ Z TYM ZROBI i potraktuje to powaznie a nie lekcewazaco?to po prostu sie w głowie nie miesci ze takie jaja sie dzieja.....
  (0)
Odpowiedz
Nati
06-04-2013 - 16:34:14
Od kilku dni nie moge sie dostac na konto online co sie w ogole dzieje? NIGDY nie miałąm problemow w zadnej sieci by sprawdzic konto w necie a w T-Mobile sa problemy zaczynam załowac ze w ogole weszłam w T Mobile beznadzieja beznadzieja pogania zadnych promocji droga siec zal po prostu zal...skubią ile wlezie....
  (0)
Odpowiedz
glee
05-04-2013 - 00:41:09
Czy po zaksięgowaniu zaległych wpłat, dezaktywowana karta sim jest ponownie włączana? czy jest jakaś możliwość dostania się do konta iBOA mimo nieaktywnej karty? chciałabym zobaczyć czy nie pominęłam czegoś w wpłacie, ale hmm... JAK? Jak u wielu poprzedników, iBOA CIĄGLE był dla mnie niedostępny - ciężko przelewać pieniądze, jak się nie wie ile.
  (0)
Odpowiedz
hellistic
03-04-2013 - 23:32:31
podaj nr tel, podaj hasło jednorazowe -> użytkownik jest już zalogowany, podaj nr tel, podaj hasło jednorazowe -> użytkownik jest już zalogowany, podaj nr tel, podaj hasło jednorazowe -> użytkownik jest już zalogowany, podaj nr tel, podaj hasło jednorazowe -> użytkownik jest już zalogowany, ... i tak bez końca NIE JESTEM ZALOGOWANY, widzę tylko okienka logowania i bezsensowny komunikat, helllooooołłłł
  (2)
Odpowiedz
rafal
02-04-2013 - 23:06:44
Nie miem znales umowy, i nie pamiętam kodu iboa, jest jakas inna możliwość dostania kodu np. na tel lub maila?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
05-04-2013 - 13:21:48
rafal, możesz go otrzymać dzwoniąc do Biura Obsługi Abonenta. Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
604
30-03-2013 - 12:37:37
Fajne zagranie itaktak poprosił mnie o wpisanie jednorazowego kodu jaki otrzymałem i wpisałem i napisał, że kod jest niepoprawny, więc sprawdziłem 3 razy i wpisałem ponownie, miałem w zasadzie zrobić zdjęcie telefonu z kodem jednorazowym na tle formularza, że wszystko wpisuję dobrze, ale założę się, że nie jestem odosobniony, oczywiście po 3 próbach wpisania prawidłowego kodu system mnie zablokował na czas nieokreślony z powodu wpisywania (nie)prawidłowego kodu. W zasadzie ********** ***** PYTANIE BRZMI NA JAK DŁUGO? ***** ********** Na godzinę, dobę, czy aż zapłacę za połączenie z BOA bez i. Wesołych Świąt życzę!
  (0)
Odpowiedz
mateuszek
28-03-2013 - 00:05:10
Może wam to pomoże tak jak i mi, nie wiem na czym polega różnica ale na przeglądarce jakim jest Opera dużo łatwiej jest mi się zalogować niż na Chrome, warto spróbować.
  (0)
Odpowiedz
zag11
27-03-2013 - 17:28:12
Nadal nie działa IBOA. Trochę zaczyna to być denerwujące. Zróbcie coś z tym.
  (0)
Odpowiedz
yavi
25-03-2013 - 16:50:54
Oprócz tego, że redakcji "jest przykro" chciałbym wiedzieć więcej. Bardzo proszę o więcej wyjaśnień. Jak długo to potrwa? Dlaczego w ogóle trzeba się domagać takich informacji? To nie wiecie, że macie z tym problem i że trwa jakaś naprawa czy modernizacja? Wystarczyłby komunikat sms'em lub e-mailem. Czy liczycie Państwo, że będziemy dzwonić i spędzać czas na "sympatycznych" rozmowach z "fachowcami" i jeszcze za to płacić. Myślałem, będąc u konkurencji, że mnie olewa. Im więcej mam usług i numerów / abonamentów w t-mobile tym gorzej wygląda obsługa ze strony operatora. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
iBOA
25-03-2013 - 01:29:59
Co jest z tym iBOA?????? Przecież to cierpliwości już brakuje... W ten sposób szanujecie swoich klientów??? Żadnego wyjaśnienia czemu tak się dzieje. Mam teraz do sieci T-Mobile pytanie, otóż, ze względu na to że zgodziłem się otrzymywać fakturę drogą elektroniczną, po zalogowaniu się na konto abonenckie iBOA to płacę niższy abonament. Moje pytanie brzmi: jakie dalsze korzyści finansowe dla swoich klientów oferujecie Państwo w ramach rekompensaty za kilkutygodniowy brak dostępu do własnego konta drogą elektroniczną?
  (0)
Odpowiedz
Marcin
24-03-2013 - 20:16:48
Drogie T-Mobile - jestem już na 6 miesięcy przed zakończeniem umowy - chciałbym sprawdzić ofertę, jaką przygotowaliście, ale jak???? Skoro IBOA nie działa? Powiem tak: albo to naprawicie i przestaniecie olewać klientów albo przechodzę do konkurencji i będzie święty spokój.
  (0)
Odpowiedz
alf
22-03-2013 - 19:36:37
Dlaczego ciągle mam problemy w zalogowaniu się do IBOA.Trwa to niejednokrotnie po kilka godzin z małymi przerwami i nic nie działa.
  (0)
Odpowiedz
KrzysK
22-03-2013 - 12:32:35
najwyższy czas coś zrobić z niedziałającą usługą iboa, to że udaje się zalogować raz na dziesięć prób to chyba nie jest satysfakcjonujący wynik, czyż nie mam racji!!!???!!!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-03-2013 - 13:03:00
KrzysK, bardzo nam przykro. Staramy się naprawić problem. Pozdrawiamy!
  (4)
Odpowiedz
GotchX
22-03-2013 - 09:28:32
Słabo, bardzo słabo. 20 prób, 1 zalogowanie po wielkich mękach. Chcę naprawdę coś podziałać na swoim profilu i-BOA, no ale nie mogę, bo notorycznie mam problemy z logowaniem... W każdym miejscu, o każdej porze dnia. "Przepraszamy. System jest chwilowo niedostępny. Prosimy spróbować później." - to już śni mi się po nocach. Pozdrawiam "Oburzonych"
  (0)
Odpowiedz
Sajmon666
21-03-2013 - 21:59:56
IBoa nie działa od dawna a jedyne na co stać konsultantów to "zgłosiliśmy do odpowiedniego działu, pracujemy nad problemem". Może zmieńcie serwery po prostu?
  (0)
Odpowiedz
WkurzonyJuzBardzo
21-03-2013 - 21:37:22
Miesiac w miesiac kupuje internet 1200 w miesiac w miesiac po przeleaniu mam komunikat usluga w trakcie realizacji albo niedostepna mimo srodkow na koncie sie nie przedluza co miesiac musze zadzwonic i liczyc ze odbierze kompetenta osoba ktora wlaczy usluge od razu a nie bede czekal kolejne 48h .... mam 4 urzadzenia mobilne korzystajace z netu ... dosyc to jest ostatni raz kiedy korzystam z tego dziadostwa..
  (0)
Odpowiedz
luk
21-03-2013 - 20:17:04
Czy awaria iBOA nie jest celowa? Na każdy zgłaszany problem, że nie można się zalogować jest rada : Proszę zadzwonić do Biura Obsługi Abonenta: 602 900 - czyli zapłacić za połączenie....i kasę sie nabija T-Mobile.... To skandal aby abonenci nie mieli darmowej linii..
  (0)
Odpowiedz
mateuszek
21-03-2013 - 17:32:12
Ja osobiście chciałem przedłużyć umowę przez i-boa aby skorzystać z interesującej mnie oferty ale po 1wsze pisałem już e-maile aby był możliwy wybór telefony w innym kolorze (teraz jest zablokowany i dostępny 1 kolor, a w informacji poinformowano mnie że na magazynie są 2 kolory) a po 2gie na i-boa nie można się zalogować już TRZECI dzień z rzędu. Jak na międzynarodowego operatora niedbalstwo tego typu o sklep internetowy oraz serwis i-boa jest jednoznaczne z szacunkiem z jakim podchodzi się do klienta.... bądź z niewykwalifikowanym zespołem ludzi odpowiedzialnych za tego typu rzeczy...
  (0)
Odpowiedz
kenzol
21-03-2013 - 16:44:53
Dlaczego występują notoryczne problemy z zalogowaniem się do serwisu abonenckiego iBOA?? Za każdym razem kiedy chcę coś sprawdzić to muszę dzwonić na 602900 co kosztuje mnie jednorazowo 1,50 zł. Czyżby to był zamierzony zabieg operatora, aby zarabiać w ten sposób pieniądze???
  (0)
Odpowiedz
asia
20-03-2013 - 12:28:49
Witam rownież mam podobny problem z logowaniem , a co do propozycji zeby zadzwonic na biuro obsługi to bardzo dziekuje ale na internexcie zrobie wszystko za darmo a za polaczenie musze zapłacic i to ponad 2 zl, wiec moze na czas awarii infolinia powinna byc darmowa ?
  (0)
Odpowiedz
Robert
20-03-2013 - 12:11:03
Kiedy iboa będzie działać? Wciąż są jakieś problemy
  (0)
Odpowiedz
kill
20-03-2013 - 10:35:20
Możliwości serwisu iBOA - brak działającego SERWISU!!!!!!!!
  (0)
Odpowiedz
Michał
19-03-2013 - 22:54:50
Niestety, rowniez nie moge logować się do iboa. Szkoda, bo chcialem sprawdzić oferty przedłuzenia umowy, bo to co proponuje konsultant to zart. Tracicie klientow, obecnie kazda cywilizowana sieć posiada serwis on-line. Zauwazylem ze zaczelo sie to od momentu, kiedy Era zmieniła nazwe.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
20-03-2013 - 11:46:07
Michał, przepraszamy za wszelkie niedogodności. Przekazaliśmy już informację do właściwego działu. Oferty możesz poznać dzwoniąc do Biura Obsługi Abonenta: 602 900. Pozdrawiamy!
  (7)
Odpowiedz
crazy-ss
19-03-2013 - 19:11:41
witam, przyłączam si e do pytań odnośnie iBOA. to jest tragedia. albo nie da się wejść, ajak się uda to i tak zaraz wywala. Jak mam zapłacić fakturę skoro nie mogę jej wygenerować !!
  (0)
Odpowiedz
JDM
19-03-2013 - 17:28:43
O czterech dni nie mogę się zalogować do iBOA. Jak za 'n-tym' razem mi się uda, to wejście w którąkolwiek zakładkę powoduje: -"Przepraszamy, informacje są chwilowo niedostępne" albo 'wywala' z komunikatem "Przepraszamy, System chwilowo niedostępny. Prosimy spróbować później." etc. TRAGEDIA
  (0)
Odpowiedz
Mateusz
18-03-2013 - 19:58:43
Wczoraj 16 prób zalogowania się do itaktak, dziś cierpliwości starczyło mi na 8. Problem występuje u was od co najmniej listopada zeszłego roku. Czy w końcu zrobicie coś żeby wasz klient nie musiał oglądać kolejno: połączenie zostało zresetowane przez serwer, HTTP Server Error 503 No available server to handle this request, twoja sesja wygasła (pomimo braku rozpoczecia jakiejkolwiek), zostałeś wylogowany ... Naprawdę, chyba 9 lat korzystania z waszych usług to lekka przesada i objaw lenistwa z mojej strony !
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
20-03-2013 - 11:36:28
Mateusz, przekazaliśmy Twoją opinię do właściwego działu. Jako redakcja nie mamy wpływu na działanie innych systemów. Pozdrawiamy!
  (9)
Odpowiedz
Grzegorz
18-03-2013 - 11:32:11
Od miesiąca (!!!) próbuję "odzyskać" numer stacjonarny, który był przypisany do karty SIM (z numerem komórkowym) - został wyłączony - bez jakiejkolwiek informacji (!!!) po podpisaniu aneksu.... Jak do tej pory otrzymuję informacje z BAO o "pracach działu IT" nad moim problemem. Dzwonić na BOA już nawet nie próbuję - pozostało tylko pisać maile...
  (0)
Odpowiedz
Artur
16-03-2013 - 18:07:26
Nie mogę się od rana zalogować do iboa, za każdym razem pojawia się komunikat Użytkownik wprowadził błędny MSISDN. Moja żona również ma ten sam problem. Zróbcie coś z tym badzieiwem, bo przez wasze głupie wymysły tracicie kolejnych klientów.
  (0)
Odpowiedz
Kamila
16-03-2013 - 00:02:46
Przydałyby się wiosenne porządki w t-mobile i to szybko... Przez głupią f@kturę, której nie można za nic wygenerować w iboa moja mama szykuje się na wojnę z Wami. Tym bardziej, że jest już wkurzona przez wcześniejsze problemy z niewysyłaniem przez Was rachunków drogą pocztową. Jeśli nie chcecie mieć tornada w którymś z salonów, to naprawcie to. Szkoda, że firma, z której usług korzystam od kilku ładnych lat w ten sposób traktuje swoich klientów :(
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
16-03-2013 - 17:02:51
Kamila, niestety mamy zbyt mało informacji aby pomóc zdalnie rozwiązać problem Twojej mamy z logowaniem się. W takiej sytuacji jedyne co możemy doradzić to właśnie kontakt z nami poprzez Biuro Obsługi Abonenta 602 900 lub wizytę w jednym z naszych salonów sprzedaży. Pozdrawiamy!
  (5)
Odpowiedz
krystian
14-03-2013 - 11:10:08
Mam pytanie. Przeniosłem swój numer do z karty (orange) do abonamentu w T-Mobile. Numer został aktywowany dziś w nocy. Kiedy będę mógł się zalogować do iBOA? Póki co nie jest to możliwe, dostaje informacje, że mój numer nie jest uprawniony do korzystania z systemu.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
15-03-2013 - 10:24:30
krystian, jedyne co możemy doradzić do kontakt z Biurem Obsługi Abonenta 602 900. Pozdrawiamy!
  (5)
Odpowiedz
dominikras
12-03-2013 - 13:46:05
Ja tez nie moge w iBOA zbyt duzo osiagnac. Nawet w IE8, IE9 oraz IE10 nie moge wygenerowac rozszerzonych rachunkow. Jestem zmuszony zaplacic 10krotnie wiekszy rachunek abonamentowy w ciemno - bez jakiegokolwiek wgladu na detale przekroczenia limitow kontraktowych. Wiem tylko o ile T-Mobile twierdzi niby ze te limity przekroczylem - 10 krotnie przekroczylem. Jestem zdany na ogolowa fakture papierowa z oglnym zarysem platnosci. Pani w infolinii usiluje przekonac mnie ze problemy z iBOA zostaly dopiero niedawno raportowane i ze prace nad rozwiazaniem rychle juz sie zaczely, pomimo ze juz miesiac temu w tym celu dzwonilem na PLATNA infolinie proszac o przeslanie tych szczegolowych danych chocby na papierze (za DODATKOWA oplata). Poza tym, jak widac ponizej, ten problem neka uzytkownikow tej kustykajacej sieci komorkowej od 2011-12-01 23:14:04. Sporo zaplacilem za telefon, przenioslem rowniez drugi kontrakt zeby skonsolidowac rachunki ... ale sie dalem nabrac - zostalo mi jeszcze 21-miesiecy :( Wrecz wstyd mi ze sie tak dalem oszukac, pomimo ze to nie moj serwis nawala, tylko mojego rozowo-bialego operatora.
  (0)
Odpowiedz
piotr
11-03-2013 - 14:44:34
Kolejny problem z iboa, jak można się wreszcie zalogować to teraz problem z wygenerowaniem faktury. Najpierw wciskają wszystkim e-fakturę a później kłody pod nogi. Ciekawe jak mam zapłacić, jak nawet nie wiem co jest na fakturze. PORAŻKA I KPINA Z UŻYTKOWNIKÓW!!!!!
  (0)
Odpowiedz
marchewzilla
09-03-2013 - 17:24:07
Mam dziwny problem. Nie mogę się zalogować na moje konto ponieważ niby jestem zalogowany... Dla mnie to porażka bo już takie coś mam kolejny raz. Nie, nie logowałem się na innych komputerach i tak, postępowałem według instrukcji. Jak dla mnie macie minusa ;/
  (0)
Odpowiedz
doman
08-03-2013 - 17:37:28
Już któryś dzień z rzędu nie można wygenerować sobie faktury w PDFie. Nie zapłacę, dopóki jej nie zobaczę!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
09-03-2013 - 13:47:17
Nie mamy Twoich danych by odpowiedzieć na Twoje pytanie. Skontaktuj się proszę z BOA. Po podaniu wszystkich potrzebnych informacji Konsultant pomoże CI rozwiązać problem. Pozdrawiamy.
  (14)
Odpowiedz
aga
08-03-2013 - 09:26:46
już od kilku dni nie mogę zalogować się do serwisu iBOA, cały czas pojawia się ten sam komunikat: "Przepraszamy.System jest chwilowo niedostępny. Prosimy spróbować później." jak długo ten problem będzie jeszcze się pojawiał????
  (0)
Odpowiedz
alicja
25-02-2013 - 22:39:24
I kolejny dzień bez możliwości sprawdzenia stanu konta, darmowych minut i należności. Co ciekawe po kilku latach posiadania tego samego numeru wyskakuje informacja o nieprawidłowym numerze lub o braku dostępności tej usługi dla mojego numeru. Stwierdzam, że bez sensownym działaniem było przedłużenie umowy, gdyż t-mobile z miesiąca na miesiąc jest coraz gorszą siecią, w ciągu dniu ucieka zasięg ( i nie jest to wina aparatu, gdyż wszyscy współpracownicy mający numery w t-mobile nie mogą się nigdzie dodzwonić). Nie pozostaje nic innego jak poczekać do końca umowy i zwiewać nie oglądając się za siebie.
  (0)
Odpowiedz
parafianin
23-02-2013 - 20:51:02
Po wpisaniu numeru wyskakuje 403 Forbidden i tyle z logowania. Po jakiego wała wam zgoda na przetwarzanie danych? Żebyście mi spam na maila wysyłali? ŻENADA!
  (0)
Odpowiedz
sadlak111
23-02-2013 - 18:33:52
Witam. Zróbcie coś z tym IBOA !!!!!!!! nie mogę sie zalogować wyskakuje mi ''Wystąpił błąd systemowy. Proszę skontaktować się z administratorem.'' Chcę przedłużyć umowę przez internet ale jak mam to zrobić jak nie moge sie zalogować???!!!!!!! A jak mi się udało wejść na moje konto po kilkunastu próbach to po wybraniu ''oferty z telefonem'' poprostu mnie wylogowało. Zmiana przeglądarki, usunięcie ciasteczek nic nie dało. Widzę, że Biurowość internetowa nie jest waszą dobrą stroną. W innych sieciach wszystko działa ok. Z pozdrowieniami zdenerwowany od tego wszystkiego klient
  (0)
Odpowiedz
jarek
21-02-2013 - 18:54:54
Czy kiedys zacznie dzialac te iBOA? ;/ Czlowiek chialby zaplacic zaleglosc a tu nawet nie ma jak sprawdzic ile ;/ masakra aby do konca umowy ;/ tylko za wszystko plac a nic z tego nie masz ;/
  (0)
Odpowiedz
zawiedziony
20-02-2013 - 15:28:10
Iboa to najgorsza platforma jaka widziałem, wiecznie jakieś problemy. Ile można mieć cierpliwości. Ostatni raz przedłużyłem umowę w tombile. Poziom niekompetencji, ignorancji i dziadostwa jest porażający. Jedynie co jest sumiennie wykonywane to tarabanienie 8x dziennie z nowa gównianą oferta
  (0)
Odpowiedz
kolo
14-02-2013 - 22:26:53
jak jednorazowo doladowac bluconnecta
  (0)
Odpowiedz
abonent
11-02-2013 - 19:28:16
ILE RAZY MAM SIE JESZCZE LOGOWAC PYTAM ILE RAZY. CHCIALEM ZMIENIC ABONAMEnT I ZAMOWIC PRZEZ NET ALE NIC DO A WAFLA NIE DZIALA. IdE DO PLAY. NARA
  (2)
Odpowiedz
użykownik
10-02-2013 - 21:37:10
iBOA to jedna wielka porażka. Wielokrotna próba logowania , prośby o podanie numeru który już został wprowadzony, kolejny SMS z kolejnym hasłem i albo informacja że jestem zalogowany albo całość kończy się TimeOut'em. Zabawa z *102# to zabawa w głuchy SMS. Powtórka z innego laptopa podobnie . Pora zmienić operatora.
  (1)
Odpowiedz
pepe001
05-02-2013 - 20:54:31
IBOA w T-Mobile ciągle się sypie, straszna niekompetencja i koszmarne traktowanie klientów, oczywiście sprawdzenie Tak-Tak'ów moich dzieci tylko za pieniądze. T-Mobile się moim zdaniem stacza po równi pochyłej.
  (0)
Odpowiedz
abba
04-02-2013 - 17:17:59
iBOA to jedna wielka porażka, już od 3ch dni nie działa i konta nie mogę sparwdzić! Zajmijcie się tym w końcu na poważnie! Wystarczy wykopać waszego pseudo informatyka i zatrudnić kogoś kto się zna na rzeczy! Albo w końcu przywróćcie darmowe sprawdzanie konta! Widzę, że migracja do Play jest nieunikniona przy tak słabym usługodawcy... I jeszcze chcą zgodę na przetwarzanie moich danych w celach reklamowych i marketonkowych za wstawienie komentarza! PORAŻKA!
  (0)
Odpowiedz
Sylwia
02-02-2013 - 13:20:07
Witam, właśnie próbowałam się zalogować do iBOA dla nr tak-taka. Niestety, bez powodzenia. I do tego w dwóch różnych przeglądarkach było to samo. Wpisałam nr telefonu, potem podałam kod z sms-a i wyglądało wszystko ok. Pobierał dane, po czym po kilku sekundach ponownie poprosił mnie o podanie nr tel. do zalogowania się do serwisu oraz o kod sms. Po wpisaniu tych danych pojawia się komunikat, że jestem już zalogowana i pojawia się okienko do wpisania nr. Co z tym fantem zrobić, denerwujące to jest.
  (0)
Odpowiedz
_byla_ok
28-01-2013 - 12:58:25
moze wlączycie ten server z łaski swojej ? przy logowaniu do itaktak pojawia sie komunikat o braku servera : błąd 503
  (0)
Odpowiedz
jolek
21-01-2013 - 13:43:10
Juz od ok. 2 tygodni nie moge sie zalogowac do iBoa. Pojawia sie blad i koniec logowania. Zglaszalam to w salonie i 2 razy przez tel u konsultanta - nadal zadnej poprawy. Mozna temu w koncu jakos zaradzic???? Chcialabym sprawdzic stan konta!!!!
  (0)
Odpowiedz
kinalina
17-01-2013 - 17:46:47
Jak wylogować się miboa?
  (1)
Odpowiedz
Daburi
08-01-2013 - 21:46:43
Dostaje juz po prostu szalu.. loguje sie do tego iboa pokazuje mi stan konta itp. gdy klikam np w uslugi to znow prosi mnie o wpisanie numeru telefonu dostaje haslo loguje sie i jest napisane "Jestes juz zalogowany". Jak to rozwiazac bo juz wytrzymac nie idzie...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
11-01-2013 - 16:57:08
Aby zalogować się na swój numer należy wylogować się z poprzedniego. Ewentualnie można spróbować za pośrednictwem innej przeglądarki internetowej. Jeśli nadal będą występowały kłopoty proszę o kontakt z BOA pod numerem 602900000 (opłata zgodna z cennikiem). Pozdrawiamy!
  (10)
Odpowiedz
mrdevil
05-01-2013 - 04:28:17
uruchomiłem blokadę +18 i nie mogę teraz jej dezaktywować,znak zapytania jest wyświetlony.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
07-01-2013 - 11:28:53
mrdevil, blokadę możesz zdjąć z poziomu swojego konta w IBOA, sprawdź jaki widnieje przy niej status, lub kontaktując się z Biurem Obsługi Abonenta. Pozdrawiamy!
  (4)
Odpowiedz
Marcin
04-01-2013 - 19:25:05
Pod koniec stycznia kończy mi się umowa. Więc oczywiście chcę wybrać nowy telefon. Chciałem to zrobić przez internet( przez iBOA). Wybieram więc ten telefon i gdy kliknę w okienko "przedłużam umowę" loguje mnie do tej iBOI, i dalej nic. Nie ma nigdzie, że wybrałem jakiś telefon czy coś takiego. Co jest grane....
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
07-01-2013 - 11:20:37
Marcin, niestety mamy za mało danych aby sprawdzić dlaczego tak się dzieje. Spróbuj najpierw zalogować się na swoje konto w iBOA a następnie wybrać interesujący Ciebie model telefonu. Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
kkrms
04-01-2013 - 10:24:08
Mam pytanie w kwestii blueconnect na katę Dlaczego pobieranie plików z internetu zostaje przrwane po osiągnieciu 9 MB? Chcę pobrac aktualizacje oprogramowania zajmującą 80 MB i nie mogę tego zrobić. Mało tego kilkanaście prób zakończyło się fiaskiem, dane naliczone a niczego nie ściągnąlem. Czy jest to naprawialne czy po prostu moge iść do sklepu złoożyć reklamację na niezgodność towaru z umową? Słyszałem od znajomych Że mieli podobne problemy i to równiez w abonamencie. Przecież to kompromitacja!!!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
07-01-2013 - 09:40:24
Problem ten należy zgłosić telefonicznie w Biurze Obsługi Abonenta (602900- opłata zgodnie z cennikiem) lub mailowo na adres boa@t-mobile.pl. Pismo powinno zawierać: - numer telefonu - informację na kogo jest zarejestrowany - hasło abonenckie lub kod PUK lub BOAkod - krótki opis sprawy Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
klientka
03-01-2013 - 14:59:40
Jak odblokować zablokowany całkowicie telefon, jezeli wszystko jest juz uregulowane a dalej jest on zablokowany?
  (4)
Odpowiedz
lejdi
28-12-2012 - 20:54:11
Mam dwa pytania: Jak moge zmienic adres do korespondencji online? Jak sprawdzic na jaki adres i dane jest zarejestrowany moj T-mobile na karte ?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
31-12-2012 - 10:59:18
Adres korespondencyjny można zaktualizować poprzez system I-BOA po zalogowaniu się na naszej stronie www.t-mobile.pl lub dzwoniąc do BOU na numer *9602 (2,46 zł za połączenia z numeru na kartę) lub 602960200 (opłata zgodnie z taryfą, z dowolnego numeru). Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
silver
27-12-2012 - 23:19:51
Po jakim czasie zostają zablokowane połączenia wychodzące z powodu nieopłaconej faktury (licząc od terminu płatności podanego na fakturze)?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
29-12-2012 - 18:12:21
Termin płatności faktur wynosi 14 dni. Jest to czas do którego pieniądze za fakturę powinny znaleźć się na naszym koncie. Po przekroczeniu tego terminu w każdej chwili mamy prawo do założenia blokady połączeń wychodzących. Pozdrawiamy!
  (2)
Odpowiedz
klient
27-12-2012 - 18:54:15
Jak sprawdzić mam ile GB z limitu blueconnect jest wykorzystanych,tzn ile mi zostało?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
29-12-2012 - 18:06:19
Są dwie możliwości: albo przez aplikację mobilną na telefon (iTakTak) albo przez kontakt z biurem obsługi (potrzebny będzie numer + dane identyfikacyjne). Pozdrawiamy!
  (5)
Odpowiedz
zuzia
19-12-2012 - 17:48:21
Zamówiłam telefon w serwisie iBOA we wtorek 18.12.12. Kiedy przesyłka dotrze w moje ręce?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-12-2012 - 13:36:29
Zuza, aby sprawdzić status przesyłki, poproszę o uzupełnienie korespondencji o dane: pesel oraz telefon kontaktowy. Napisz na boa@t-mobile.pl. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
ewelinabhal
17-12-2012 - 16:32:28
Głupie pytanie ale gdzie na umowie napisany jest kod puk?
  (0)
Odpowiedz
michał
15-12-2012 - 23:01:06
Witam serdecznie.Nie mogę zalogować się do serwisu iboa.Za każdym razem jak wpisuje swój numer telefonu wyskakuje informacja "Przepraszamy, wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie." Tyle że tak próbować ponownie to juz próbuje od 3 dni i nic...Sprawdzałem to na trzech przegladarkach.Z telefonem małżonki nie ma problemu-od razu się loguje.Co z tym fantem zrobić?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
16-12-2012 - 15:28:49
Michał, bez Twoich dokładnych danych nie jesteśmy w stanie sprawdzić i rozwiązać Twojego problemu. Skontaktuj się proszę z naszym BOA. Konsultant Ci pomoże. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
RafaU
15-12-2012 - 14:57:41
jak sprawdzić numer blueconnect?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
16-12-2012 - 15:18:44
Numer usługi blueconnect to ciąg 9-u cyfr zapisany na umowie lub fakturze miesięcznej. Wyglądem przypomina zwykły numer komórkowy. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Paweł
14-12-2012 - 01:22:45
IBOA nie działa naprawcie to w końcu
  (0)
Odpowiedz
Natala
11-12-2012 - 12:48:48
Mam pytanie, dlaczego nie mogę się zalogować na stronie iBOA?? podaję numer telefonu, ale nie otrzymuję sms z hasłem?? Chciałabym sprawdzić fakturę, ale niestety nie mogę!!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
14-12-2012 - 12:07:46
Natala, mamy za mało informacji aby sprawdzić dlaczego nie możesz się zalogować. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Abonenta, Konsultant sprawdzi co może być tego przyczyną. Pozdrawiamy!
  (2)
Odpowiedz
Maciek
01-12-2012 - 11:45:08
ten sam problem co poniżej, abonament od czwartku. IBOA - niepoprawny kod, MIBOA - sesja wygasa po 3 sekundach.
  (0)
Odpowiedz
szyn3k
01-12-2012 - 10:23:22
Również nie mogę się zalogować na iBOA, gdyż wyskakuje mi komunikat o niepoprawnie wpisanym BOA kodzie. Co ciekawe, na MIBOA oraz m.iboa.pl mogę się zalogować. Kod wpisuję na 100% poprawnie - taki sam otrzymałem smsem.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
04-12-2012 - 09:55:50
Na wstępie przepraszamy za problem z zalogowaniem się do IBOA. Aby zweryfikować problem należy skontaktować się z BOA 602900 (opłata zgodna z cennikiem taryfy), tam w razie potrzeby zostanie zgłoszony problem do specjalistów.Proszę jednak spróbować wcześniej zalogować się na innej przeglądarce lub wyczyścić zapamiętane dane (hasła, pliki cookie) strony T-Mobile. Pozdrawiamy!
  (4)
Odpowiedz
agatka5290
28-11-2012 - 17:02:44
abonament w t- mobile mam od 26. 11 próbowałam zalogować się do iBOA, po wpisaniu era kodu otrzymałam komunikat z informacją że kod jest nieprawidłowy chociaż ten sam kod otrzymałam smsem na telefon. Proszę o poradę co z tym zrobić. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
orest
26-11-2012 - 16:23:42
tyle ze pod podany numer już wczesniej dzwonilem i tam sie nie mozna dodzwonic jest tylko, że wybrany numer jest niedostępny z telefonu tak tak
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
26-11-2012 - 16:27:25
Orest, w przypadku T-Mobile na kartę oraz Mix właściwy numer to: 602 960 200 - Biuro Obsługi Użytkownika - połączenie dostępne z dowolnego telefonu i płatne zgodnie z cennikiem Operatora, z którego sieci jest wykonywane połączenie. Pozdrawiamy!
  (5)
Odpowiedz
ores
25-11-2012 - 23:08:28
co mam zrobić jeśli miałem zablokowane konto z powodu nieuregulowania płatności kiedy to uczyniłem dalej konto jest zablokowane pomimo, ze są na nim pieniądze nie można wysyłać smsów?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
26-11-2012 - 09:21:04
Ores, skontaktuj się z Biurem Obsługi Abonenta (602 900). Pozdrawiamy!
  (4)
Odpowiedz
munk
24-11-2012 - 09:00:23
Czy będąc w trakcie umowy (niedawno zawarłem umowę) "Blueconnect 19 tylko sim" + "B. noc" (2 Gb limitu/ m-c) można zmienić abonamet na "Blueconnect 59 tylko sim" + "B. noc" (20 Gb limitu/m-c)? Jeśli tak to jakie będą warunki i jak to załatwić? pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
lkamino
21-11-2012 - 23:36:47
Zawarłem dzisiaj umowę na "Blueconnect tylko sim". I już serdecznie tego żałuję. Otóż nie wiadomo jak się logować do iBOA. Trzeba wpisać numer telefonu? A jaki jest ten numer, skąd mam się tego dowiedzieć? To nigdzie nie pisze. Ani w umowie - ani na karcie. Wsadziłem kartę do telefonu ale nie da się zadzwonić, żeby wyświetliło ten numer. W necie znalazłem wzmiankę o tym, że ta karta też ma swój numer. Pomoże ktoś? pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
yeti
20-11-2012 - 21:06:45
Witam, ostatnio mogę przedłużyć umowę, i pisze na stronie rabat do 150 zł na telefon. niestety po wybraniu telefonu i taryfy i w przejściu do podsumowania cena telefonu jest taka sama :( niestety muszę powiedzieć, że się bardzo zdziwiłem, gdy zobaczyłem taką samą cenę telefonu dla nowych klientów, po 6 latach współpracy żadnej zniżki ? jestem bardzo zawiedziony .
  (0)
Odpowiedz
nadaltosamo
19-11-2012 - 18:36:43
NO wittam serdecznie. czemu nie mogę sprawdzić faktury i usługi w Waszym miboa? Co klikam to wyskakuje, że usługa jest chwilowo niedostępna a jak próbuję wpisać nowy kod to mi od razu wyskakuje, że Twoja sesja wygasła? W ile trzeba to wpisywać w 5 sekund? Czemu nie mogę zobaczyć moich faktur..Zrezygnowałem z papierowych bo miałem nadzieję, że będzie lepiejmieć wszystko na komputerze ale ...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
20-11-2012 - 11:45:11
Sesja wygasa po 15 minutach bezczynności. Mamy za mało informacji aby sprawdzić dlaczego nie widzisz w systemie informacji o fakturze. Doradzamy kontakt z Biurem Obsługi Abonenta (602 900). Pozdrawiamy!
  (2)
Odpowiedz
muka
13-11-2012 - 21:30:31
Zmieniłam adres zameldowania, a co za tym idzie dowód osobisty. Adres do korespondencji można zmienić w iBoa, a czy powyższe dane również?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
14-11-2012 - 10:07:02
Muka, zapraszamy do jednego z naszych salonów sprzedaży. Pozdrawiamy!
  (4)
Odpowiedz
ewa
06-11-2012 - 15:10:29
Gdy chciałam obejrzeć historię połączeń wyświetliło mi się tylko ostatnie połączenie, weszłam w zakładkę "blokady" i tam była info, że historia połączeń zablokowana.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-07-2015 - 11:19:17
Ewa, dziękujemy za dodatkowe informacje. W iBOA mamy następujące blokady: Blokada 18+, Blokowanie połączeń, Blokowanie połączeń z numerami 701/7*, Blokada połączeń z numerów zastrzeżonych. Jak widzisz są to blokady różnego typu połączeń telefonicznych, ale nie prezentowania w iBOA listy połączeń - taka opcja nie jest możliwa. Możesz widzieć tylko ostatnie połączenie dlatego, że rozpoczął się Twój nowy cykl bilingowy. W iBOA widoczne są tylko połączenia z bieżącego cyklu rozliczeniowego. Ustawienia konta możesz jeszcze sprawdzić kontaktując się z konsultantem Biura Obsługi Klienta. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
ewa
05-11-2012 - 15:33:31
jak mogę odblokować historię połączeń którą zablokował mi złośliwie kumpel
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
06-11-2012 - 14:24:28
Ewa, historia połączeń dostępna jest przez iBOA w wersji na komputer, w aplikacji nie ma do niej dostępu. W samym iBOA nie ma możliwości zablokowania widoku listy połączeń. Każdy po zalogowaniu do iBOA ma do niej wgląd. Aby pomóc Ci rozwiązać problem potrzebujemy więcej informacji - czy widzisz komunikat informujący o takiej blokadzie? Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
mati123
01-11-2012 - 19:17:24
numer nie jest uprawniony do korzystania z systemu i co teraz karta aktywna i faktura wystawiana jest na ten nr telefonu ????
  (0)
Odpowiedz
Takiseja84
06-10-2012 - 10:26:01
Witam ... Mam takie pytanie jaki jest koszt korzystania z IBOA za granicą ??? Bo nigdzie nie mogę takiej informacji zdobyć :( Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
reniw
01-10-2012 - 21:52:54
czyli podpisując aneks za posrednictwm iboa, mam kuriera za darmo? dlaczego pani w punkcie T-mobile, powiedziała, ze musze płacić za kuriera. Podajecie sprzeczne informacje
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
08-10-2012 - 09:53:51
Aneks popisywany w iboa premiowany jest darmową przesyłką kurierską. Niektóre aneksy zawierane drogą telefoniczną mają płatną przesyłkę kurierską, stąd być może ta pozornie sprzeczna informacja. Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
Michael
29-09-2012 - 10:00:27
Dlaczego iboa nie działa tedy kiedy tego potrzebuje... -.- Ponadto od zawsze są problemy z dodawanie do systemu własnego grania na czekanie.
  (0)
Odpowiedz
zawiedziony
25-09-2012 - 16:29:27
Ależ bardzo proszę szanowna Redakcjo. Serwis m.iboa sprawia tyle kłopotów, z tego co tu widzę od roku 2011 a jest waszym "złotym" systemem, który tak sobie chwalicie. Nie da się w nim nic sprawdzić bez otrzymania zwrotnego komunikatu "twoja sesja wygasła". Ponad to w waszych salonach osobami obsługującymi są ludzie przypadkowi niestety nie znający się nic a nic na technologii (wiedzą jedynie to co wyczytają w w folderach, które dostają do prezentacji telefonów). Macie bardzo kiepskie oferty. Jestem bardzo zawiedziony tą firmą. Przykro mi. A minusów znalazło by się dużo więcej jednakże nie mam całego dnia na wytykanie wam moich uwag. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
zawiedziony
25-09-2012 - 16:23:14
czemuż? bo macie głęboko w czterech literach KAŻDEGO klienta. Byle kasy natrzepać...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
25-09-2012 - 16:24:28
A czy mógłbyś podać jakiś konkretny przykład? Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
zawiedziony
25-09-2012 - 16:16:21
przechodzę do play...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
25-09-2012 - 16:19:19
A czemuż to? :-( Pozdrawiamy!
  (4)
Odpowiedz
zirytowany
30-08-2012 - 18:14:30
Podobno "przedłużając umowę przez iBOA, otrzymasz najkorzystniejsze warunki" m. in. rabat do 150 zł na wybrane telefony. Jednak oferta w iBOA dla przedłużających umowę jest niemal jednakowa jak dla nowych abonentów, a ceny większości telefonów, którymi byłem zainteresowany takie same. Które telefony są więc te "wybrane"? A co do samego iBOA to działa całkiem dobrze.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
02-09-2012 - 12:39:14
zirytowany, dokonując przedłużenia umowy za pośrednictwem serwisu i-boa zyskujesz znacznie więcej: bezpłatna dostawa kurierska, dodatkowy pakiet 300 minut do T-Mobile i na stacjonarne, przy realizacji oferty, bez telefonu, tańsze wybrane modele aparatów (rabat na telefon uzależniony jest od wybranej taryfy i telefonu. Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
mooisia
28-08-2012 - 19:16:37
to że nie działa iboa to nie jest indywidualny problem(jak można zauważyć po wpisach poniżej), NIKOMU od kilkunastu dni to nie działa! czy na prawdę nikt nie może tego naprawić?
  (0)
Odpowiedz
yellow c.
22-08-2012 - 14:56:07
mam zablokowane konto bo przez przypadek za dużo razy wpisałam niewłaściwy kod 14-cyfrowy. czy żeby odblokować konto muszę iść do salonu t-mobile? mogę to zrobić przez internet?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
27-08-2012 - 09:11:49
Prosimy o informację o jakim 14-cyfrowym kodzie mowa? Pozdrawiamy!
  (2)
Odpowiedz
Daniel090
14-08-2012 - 23:23:20
czy po aktywowaniu lueconnect max 100MB, będzie mi pobierwało 7zł co miesiąc?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
20-08-2012 - 10:24:12
Danielu, usługa blueconnect max jest usługą cykliczną, więc opłata będzie pobierana co miesiąc. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
kazislav
01-08-2012 - 20:24:04
Może gdzies to przeoczyłem dlatego pytam: Jak sprawdzić ile danych do wykorzystania pozostało?Dotyczy Tak-Taka i pakietu 600 MB za 16 zł. Da się?
  (0)
Odpowiedz
forevwers
01-08-2012 - 18:35:14
posiadam nr przesylki od was ale nigdzie nie jest napisane gdzie moge strawdzic gdzie jest kurier. z ktorych uslug kurierskich korzystacie
  (0)
Odpowiedz
W4Ready
22-07-2012 - 11:42:57
Mam włączony BOAkod, jednak system iBOA żąda go co najwyżej raz na 5 logowań! Dlaczego to nie działa jak trzeba? Dlaczego nie mogę numeru z innej sieci ustawić jako administacyjnego?
  (0)
Odpowiedz
pras
28-06-2012 - 17:29:11
Brak możliwości zalogowania, Podaję nr telefonu a sms z kodem nie przychodzi. Proszę o odpowiedź chyba nie tylko w swoim imieniu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-06-2012 - 12:54:39
Pras, sprawa wymaga weryfikacji na konkretnym numerze i ewentualnego przekazania do działu technicznego. Jako Redakcja nie możemy tego zrobić. Skontaktuj się proszę z naszym BOA. Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
kawa
24-06-2012 - 09:46:17
Nie można się zalogować. Podaję nr telefonu a sms nie przychodzi. Próbuję zarówno w Google Chrome jak i Internet Explorer.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
24-06-2012 - 17:54:43
Jako Redakcja nie umiemy Ci pomóc na podstawie informacji które napisałeś. Skontaktuj się proszę z naszym BOA, Konsultant pomoże rozwiązać problem. Pozdrawiamy!
  (5)
Odpowiedz
HuMaX
30-05-2012 - 15:04:38
Zróbcie coś z iBoa, jeszcze takiej długiej awarii u żadnego operatora nie widziałem. Nie mogę wyłączyć żadnej usługi, ani nie posiadam danych do zapłaty faktury.
  (0)
Odpowiedz
oskarro
27-05-2012 - 18:33:06
od paru dni Mam problemy z zalogowaniem się do itaktak nie otrzmuje smsa z kodem przpomnienie boa kodu też nie dochodzi ?
  (0)
Odpowiedz
bryczka
27-05-2012 - 18:17:23
Muszę złożyć reklamację i oczywiście nie da rady, bo serwis "chwilowo" niedostępny. Kiedy będzie dostępny?
  (0)
Odpowiedz
Izzie
27-05-2012 - 12:41:50
Wszystko niby działa,ale nie dostaje jednorazowego hasła smsem. A potrzebuje dostać się do konta,że tak powiem na gwałt.
  (0)
Odpowiedz
kka
25-05-2012 - 23:09:36
Nie działa BOA - nie dostaję sms-ów z hasłem jednorazowym :-(
  (0)
Odpowiedz
zrozpaczona
25-05-2012 - 21:14:34
gdy chce sprawdzić stan minut na koncie wyskakuje mi, ze nie mam uprawnienia do otrzymania tego typu informacji", to samo dzieje się gdy chce sprawdzić stan konta. Udało mi się znaleźć inny sposob na sprawdzenie stanu konta i okazalo się, że jest puste, a jeszcze rano je doladowywalam (nigdzie nie dzwonilam, wiec to nie jest mozliwe zebym te pieniadze wydala). A i jeszcze jedno, kiedy dzwonie do biura obslugi to automatyczna sekretarka mowi mi, ze numer, z ktorego dzwonie nie nalezy do t-mobile na karte ani mix. Kiedy to jest karta sim z t-mobile. Kupilam ja jakies pol roku temu i wszystko bylo okej az do teraz. Co sie dzieje? Nie wiem co jest grane.
  (0)
Odpowiedz
Cichy
25-05-2012 - 13:26:28
Zróbcie coś w końcu z tym serwisem. Jeszcze nie słyszałem o tak długiej awarii.
  (0)
Odpowiedz
kasia
23-05-2012 - 22:46:59
no właśnie, kiedy w końcu będzie działać iBOA?????? nic nie mogę sprawdzić, ani ile minut mam wykorzystane, niedawno przedłużałam umowę, więc i fakturę chciałabym przestudiować a tu "przepraszamy informacje są chwilowo niedostępne".... jakie CHWILOWO pytam się?
  (0)
Odpowiedz
Gosia
23-05-2012 - 19:50:27
Niestety iboa nie działa już od dawna. Zgłaszałam problem na infolinii, w salonie t mobile i dalej nic. Dostałam nawet sms iż po stronie sieci wszystko ok a jednak serwis internetowy dalej nie działa. Więc gdzie szukać rozwiązania problemu skoro ani pan z infolinii ani doradca z salonu nie są mi w stanie pomóc? Wielki minus dla t mobile.
  (0)
Odpowiedz
Daner
22-05-2012 - 20:48:37
ainikki niestety mylisz się, ja też próbuję już kilka godzin zalogować się i sprawdzić faktury i nic.
  (0)
Odpowiedz
ainikki
22-05-2012 - 13:36:53
sorry za błędy
  (3)
Odpowiedz
ainikki
22-05-2012 - 13:35:26
Anka nie wiem po co piszesz tak jak już wcześniejsze osoby, że nie działa ci iboa. Były z tym problemy, ale już to nam redakcja wyjaśniła dlaczego się tak dzieje.W chwili obecnej bez problemu można się zalogować. Jeżeli masz z tym problem to widocznie moglabyć jakaś zawiecha serwera. Ps. Dzięki, że szybko się uporaliście się z przebudową. Pozdrawiam
  (4)
Odpowiedz
Ania
22-05-2012 - 11:59:55
Mam problemy z zalogowaniem się do iBOA. Po wpisaniu numeru telefonu pojawia mi się kolejna strona z prośbą o ponowne wpisanie. Za każdym razem kiedy to robię wyskakuje mi komunikat, że wpisuję błędny numer telefonu. Co się dzieje?
  (0)
Odpowiedz
ainikki
16-05-2012 - 12:26:23
Moglibyście w końcu skończyć te wszystkie ulepszania strony, bo zaczyna być to irytujące. Kiedy chcę sprawdzić swoje konto to okazuje się, że nie mam do niego dostępu. A szczerze mówiąc nie chce mi się wydzwaniać do biura obsługi, bo wolę widzieć na własne oczy co tam się dzieje. Odnośnie serwisu to wszystko działało bez większych zarzutów, no ale oczywiście lepiej wrzucić milion niepotrzebnych rzeczy, które tak naprawdę większość ma w głębokim poważaniu. Mam nadzieję, że ta wasza dłubanina szybko się zakończy. Pozdrawiam Ainikki
  (0)
Odpowiedz
fleX
15-05-2012 - 13:17:40
IBOA już nie działa od kilku dni. Wogóle nie działa, więc po co wciskacie, że chwilowo. Czy wiadomo kiedy będzie to działać?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
15-05-2012 - 16:51:08
Prace nadal trwają. Jeszcze nie umiemy podać dokładnej daty. Pozdrawiamy!
  (12)
Odpowiedz
Ewa
12-05-2012 - 11:29:39
Właśnie, chciałam zgłosić ten sam problem, co osoba poniżej (Olokolo). Od jakiegoś tygodnia po zalogowaniu się do iBOA nie mogę nic się dowiedzieć, ponieważ nie wczytuje danych - pojawia się komunikat, że są chwilowo niedostępne. Chwilowo to nie jest tydzień! Jeśli coś jest nie tak, to dlaczego nie ma takiej informacji na stronie T-Mobile, że są techniczne problemy? I dlaczego odpowiada się na tym forum tylko na niektóre posty? Inne mają za trudne lub zbyt niewygodne pytania?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
15-05-2012 - 11:22:11
Ewo, dostęp do IBOA może być chwilowo niedostępny ze względu na to, że nadal trwają prace nad lepszym działaniem strony T-Mobile. Za niegodności przepraszamy i prosimy o cierpliwość. Pozdrawiamy!
  (4)
Odpowiedz
OLOKOLO
12-05-2012 - 11:04:40
od kilku dni niemoge sie zalogowac do iboa wpisuje numer telefonu przychodzi kod wpisuje i zaczyna pobierac dane po czym ukazuje sie komunikat Przepraszamy, informacje są chwilowo niedostępne. Kiedy zostanie to naprawione?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
12-05-2012 - 15:08:51
Skontaktuj się proszę z naszym Biurem Obsługi Abonenta. Konsultant pomoże Ci rozwiązać problem i odpowie na Twoje pytanie. Pozdrawiamy!
  (6)
Odpowiedz
verdi
10-05-2012 - 17:14:56
nie mogę dostać się do iboa, nie dostaje haseł jednorazowych, a jak już przyjdą to po 15 minutach. Ogarnijcie ten system, bo jest żenada Bardzo rzadko przychodzi mi sprawdzić coś na iboa, raz na kilka miesięcy i zawsze to samo. Tak mam sprawny telefon, maksymalny zasięg i loguje się z waszej strony.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
11-05-2012 - 12:42:06
Niestety jako Redakcja nie mamy możliwości sprawdzenia gdzie leży przyczyna Twojego problemu. Skontaktuj się proszę z Biurem Obsługi Abonenta. Nasz Konsultant pomoże Ci rozwiązać problem :-) Pozdrawiamy!
  (2)
Odpowiedz
agaa282
05-05-2012 - 15:24:47
Witam, z przykrością muszę stwierdzić, że ten serwis nie działa. Nie mam jak sprawdzić bieżącego stanu konta, bo co się tam zaloguje zaraz pokazuje się komunikat "sesja wygasła", można stracić cierpliwość. Mam nadzieję, że jakoś uda się wam to naprawić, bo staje się to powoli nieznośne.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
05-05-2012 - 18:16:39
Agaa, a w jaki sposób próbujesz się zalogować do serwisu? Pozdrawiamy!
  (4)
Odpowiedz
jolek47
06-04-2012 - 19:49:49
Witam. W iboa usiłuję wejść w zakładkę historii połączeń np. za ubiegły miesiąc (bieżące są) i nie mogę takowej znaleźć. Jak to zrobić?
  (2)
Odpowiedz
KsProboszcz
24-03-2012 - 20:18:47
A ja przeniosłem numer a PLUSa do TMobile i jestem bardzo zadowolony - zarówno z warunków cenowych jak i funkcjonalności IBOA. Plus online (odpowiednik IBOA) pod względem funkcjonalności, przejrzystości i informowania klienta o kosztach i możliwościach wręcz raczkuje w porówaniu do iBOA. Mam jedynie problem z logowaniem do iBOA w IE9 - po prostu po wpisaniu numery telefonu zamiast otworzyć się nowa karta ze stroną do wpisania jednorazowego hasła SMS otwiera sie karta ze strona idebtycza jak ta w której wpisuje się numer telefonu. Być może jest to kwetia ustawień przeglądarki - jeśli ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć t ofajnie (IE9, 64 bit)/ Loguje sie z poziomu Firefoxa i brak możłiwości logowania przez IE9 nie spędza i nie będzie mi spędzał snu z powiek- nie jestem z grona psychsomatycznych ludzi szukających sobie problemów :-). Pozdraiwam :-)
  (10)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
25-03-2012 - 07:12:42
KsProboszcz, dziękujemy za Twój wpis :-) Sprawdzimy czy to kwestia ustawień przeglądarki i niebawem odpowiemy. Pozdrawiamy!
  (10)
Odpowiedz
LT
19-03-2012 - 13:13:23
Próbuję się zalogować do iBOA bezskutecznie od jakiegoś miesiąca - mam już 2 nieopłacone faktury. Próbowałem przez IE, Operę, Chrome i Firefoxa. I wy się dziwicie, że klienci wam uciekają...
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
20-03-2012 - 11:57:47
LT, by Ci pomóc, potrzebne nam są dodatkowe dane: numer telefonu, hasło abonenckie lub PUK1 lub BOA kod, na kogo jest zarejestrowany telefon. Skontaktuj się proszę z naszym BOA. Konsultant pomoże Ci rozwiązać problem. Pozdrawiamy!
  (9)
Odpowiedz
xyz
26-02-2012 - 12:43:50
CZy można podać inny numer na który chce by wysłano mi numer iboa, bo zgubiłam telefon i chcę sprawdzić ostatnie połączenia?
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
27-02-2012 - 09:01:16
W tej sprawie skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Konsultant pomoże Ci sprawdzić historię połączeń. Pozdrawiamy!
  (10)
Odpowiedz
Aga
22-01-2012 - 19:46:29
<strong>Czy IBoa zacznie w końcu działać? Chciałam wysłac maila z informacja ze cos jest nie tak na adres: boa@t-mobile.pl i dostałam wiadomośc zwrotną, że nei ma takiego maila....... </strong>
  (1)
Odpowiedz
klient
22-01-2012 - 14:16:24
marian bazyl.Mózgu to ty pewnie dawno nie masz..Pod klient występuje kilka osób.Tylko to za trudne dla takich DEBILI!!!
  (0)
Odpowiedz
marian bazyl
20-01-2012 - 14:36:35
klient, ślepy jestes? Wszystkie posty poniżej są twoje. Co ci niby usuwają? Mózg?
  (19)
Odpowiedz
klient
20-01-2012 - 00:48:25
Dlaczego usuwacie posty?Prawdy się boicie?Że nic wam nie działa?Nie odpowiadacie na pytania?Po co to forum?Pewnie i tym razem żadnej odpowiedzi nie będzie?Albo usuniecie post.
  (2)
Odpowiedz
klient
19-01-2012 - 00:18:42
I dalej nic nie działa!!!!!!!! Jesteście firmą'' WIATR'' i musiałem niestety obrazić wiatr !!!!!!!!!!!
  (1)
Odpowiedz
klient
18-01-2012 - 17:20:23
z Waszym konsultantem komunikowalem sie juz 5 RAZY, mam przydzielona osobe kordunujaca ta sprawe a wasz dzial techniczny nadal olewa sprawe, radzicie mi sie znow kontaktowac po raz 6 i po co skoro macie to i tak w d.pie! szukuje pismo do t-mobile do niemiec oraz skarge do rzecznika konsumentow, mam spisane wszystkich konsulntatow z ktorymi rozmawialem oraz daty i godziny rozmowy ps. w waszym dziale technicznym sa juz 4 ponaglenia...
  (1)
Odpowiedz
klient
17-01-2012 - 07:24:26
Od połowy LISTOPADA 2011 nie działa i-boa. Wyskakuje głupkowata informacja "numer nie uprawniony..." Kiedy doprowadzicie coś co działała do stanu używalności?! Jak mozna przez tak długi czas nie wiedzieć co tam naknociliście?!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-01-2012 - 09:48:13
Kliencie, serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z naszym BOA :-) Pozdrawiamy!
  (18)
Odpowiedz
nowy
16-01-2012 - 18:00:18
czemu nie mogę się zalogować choć mam abonament
  (0)
Odpowiedz
marcin
14-01-2012 - 02:47:38
KIEDY BĘDZIE DZIAŁAĆ iBOA?????!!!!!!!!!
  (0)
Odpowiedz
Milena
12-01-2012 - 21:48:54
Dlaczego za każdym razem kiedy dostaję sms z hasłem na IBOA płacę za sms... przecież miało to być bezpłatne...to niemożliwe. Ale sprawdzałam saldo konta, i za każdym razem kiedy wchodzę, płacę za sms.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
13-01-2012 - 14:09:53
Milena, skorzystanie z iBOA nigdy nie było i nadal nie jest płatne. Ewentualne koszty z pewnością nie są wynikiem wysyłania haseł jednorazowych. W celu wyjaśnienia sprawy proponujemy kontakt z BOA. Pozdrawiamy!
  (12)
Odpowiedz
lalas
04-01-2012 - 10:12:59
czy I-BOA kiedyś będzie działać bez żadnych problemów, bez przerwy coś jest nie tak z tą "aplikacją" nie mówić już o tym, że strona wczytuje się irytująco długo, ludzie zróbcie coś z tym bo to jest jakaś paranoja!!!!!
  (0)
Odpowiedz
ziutek
02-01-2012 - 11:07:27
jak można optymalizować stronę pod IE, skoro wszyscy wiedza, że najpopularniejszą przeglądarką w Polsce jest Firefox? A niedługo będzie to prawdopodobnie Chrome?
  (0)
Odpowiedz
retrosia
30-12-2011 - 20:26:02
Już napisałam w tej sprawie maila wczoraj, podałam numer telefonu, więc czekam na odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
retrosia
29-12-2011 - 22:27:39
Dzisiaj zakupiłam telefon na abonament i nie mogę zalogować się do systemu internetowego. Pani w oddziale t-mobile powiedziała, że karta jest aktywna i mogę już korzystać z telefonu, a jak chcę się zalogować do systemu wyskakuje komunikat "przepraszamy za błąd, proszę spróbować ponownie". ;/
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-12-2011 - 14:10:08
retrosia, musimy skierować Cię do naszego BOA. Bez Twojego numeru telefonu nie zweryfikujemy problemu - przyczyny mogą być różne, w BOA pomoc na pewno zostanie Ci udzielona :-) Pozdrawiamy!
  (9)
Odpowiedz
Arek
20-12-2011 - 22:23:00
I to jest właśnie ot profesjonalizm. A co mnie - od kilku lat klienta sieci - interesuje "optymalizacja" pod IE8 lub wyższy? Strona internetowa NIE MOŻE być optymalizowana pod przeglądarkę, tylko wykonana wg ogólnych standardów bez błędów i "upiększeń" - a to, że nie jest świadczy o problemach właśnie na Operze. Pozdrawiam i żywię nadzieję że polski oddział choć weźmie się za konkretną robotę właśnie od tej strony i "zoptymalizuje" wównież iboa pod Operę?
  (0)
Odpowiedz
adek
16-12-2011 - 23:50:02
Witam, również mam problem z zalogowaniem się do i boa, ciągle mi wyświetla, żeby wpisać poprawny numer abonencki :((. Wielokrotne próby w różnych odstępach czasowych zakończyły się fiaskiem! do niczego! Dobrze, że kończy mi się w grudniu umowa. Nie polecam!
  (0)
Odpowiedz
marwel-55
15-12-2011 - 18:54:54
Proszę o wyjaśnienie dlaczego korzystając z przeglądarki Opera nie można zalogować się do konta abonenckiego w iBOA?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
19-12-2011 - 10:09:52
Marwel, nasza strona została zoptymalizowana pod przegladarke IE8 lub wyższą. Jeśli problemy pojawiaja się na innych przegladarkach, w tym wypadku na Operze, należaloby skontaktować się z wydawca Opery. Pozdrawiamy!
  (12)
Odpowiedz
Anna
14-12-2011 - 19:59:13
Dlaczego od kilku tygodni nie działa w ogóle I-BOA?!?!?!?!?!
  (0)
Odpowiedz
izulka2231
06-12-2011 - 23:08:46
Zgadzam się jak była era nie było takich problemów, ja próbuję każdego dnia kilka razy i tak już chyba dobre 1,5 miesiąca i nic. Dzwoniłam do biura obsługi ale oczywiście nie potrafili mi wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje. Faktycznie może lepiej zmienić sieć a nie non stop jakieś problemy , zwariować można!!!!
  (0)
Odpowiedz
Maciek
06-12-2011 - 21:40:17
Ja też potwierdzam, w erze tak nie było a w tym T-mobile nie działa. Raz na miesiąc da się zalogować. Ja już kończę jedną umowę i zrywam !!!!
  (0)
Odpowiedz
izulka2231
01-12-2011 - 23:14:04
Jak dla mnie beznadzieja , od kilku tygodni nie mogę zalogować się na swoje konto na iboa. I jak tu się nie wkurzać, mam nadzieję, że w końcu coś z tym zrobią . Niedługo kończy mi się umowa, jak tak dalej pójdzie przejdę do innej sieci gdzie nie ma takich problemów ....!!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nasza sieć właśnie udostępniła posiadaczom iPhone'ów możliwość ściągnięcia aplikacji "Mobilne Internetowe Biuro Obsługi Abonenta". Zarządzaj swoim kontem poprzez smartfona!

Już nie tylko posiadacze smartfonów z systemem Android będą mogli monitorować swoje koszty i zarządzać usługami. Teraz również abonenci naszej sieci ze smartfonami z logiem Apple pobierając aplikację MiBOA z App Store mogą  w prosty sposób kontrolować swoje koszty i zarządzać swoim kontem.

Aplikacja MiBOA umożliwia:

 • sprawdzanie bieżących kosztów,
 • sprawdzanie płatności, numeru konta do przelewu,
 • włączanie lub wyłączanie pakietów dodatkowych minut, smsów lub danych w Twojej taryfie,
 • zarządzanie usługami dodatkowymi,
 • uruchomienie roamingu międzynarodowego i sprawdzanie stawki połączeń za granicą.

Obecnie aplikacja przeznaczona jest dla Abonentów T-Mobile posiadających taryfy Rodzina, Nowa Era, Nowa Firma, Pakiet dla Biznesu.

Dzięki naszej aplikacji "MiBOA" możecie sprawdzić m.in bieżące koszty, płatności i faktury, czy też internet w telefonie.

Aplikacja jest w wersji rozwojowej – co oznacza, że użytkownicy mogą aktywnie włączyć się w jej dalszy rozwój. Oczekujemy na sugestie i pomysły pod adresem mailto:mobileapps@t-mobile.pl

- Coraz większa liczba użytkowników sieci T-Mobile rozpoczyna swoją przygodę ze smartfonami. Poprzez aplikacje mobilne chcemy dać dostęp do szerokiego wachlarza usług mobilnych jakie oferuje sieć T-Mobile - mówi Kamil Wawrzyniak, Kierownik Działu Rozwoju Technologii i Aplikacji Terminalowych w naszej sieci.

Dzięki aplikacji "MiBOA" możecie sprawdzić Wasze bieżące koszty.

Dla przypomnienia – na Android Market (zakładka T-Mobile) znajdziecie kilka innych aplikacji naszego autorstwa przeznaczone dla posiadaczy telefonów i tabletów z systemem Android.
Należą do nich, m.in. „Połącz Chwile” czy "Strażnik”, która jest pomocna w przypadku zagubienia, czy kradzieży naszego telefonu. Dzięki niej możemy, na przykład, sprawdzić na Google Maps jaka jest lokalizacja naszego urządzenia, a nawet otrzymać zdjęcie wykonane przez telefon.

<p><em>Aplikacja MiBOA. Zobacz film!</em></p>

Aplikacja "MiBOA" udostępniona na iOS! - opinie i komentarze (5)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

ninkaoska
20-02-2016 - 17:53:45
dlaczego płacąc telefonem wyskakuje mi taki komunikat na stronie Przepraszamy, ale konto T-Mobile nie zostało uwierzytelnione do transakcji." proszę o pomoc jak zrobic żebym nadal mogła płacić
  (0)
Odpowiedz
Karol
17-07-2013 - 23:37:51
Czy istnieje możliwość sprawdzenia wartości pakietu na ipadzie? Bo nie moge znaleźć takiej opcji w miboa z AppStore :( pozdrawiam serdecznie.
  (0)
Odpowiedz
maniakT-MOBILE
17-03-2012 - 21:46:39
Planujecie przygotować aplikację do TakTAk? Coś w stylu mobilny iTakTak?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-03-2012 - 08:31:39
Maniaku, w tej chwili nie potrafimy odpowiedzieć na Twoje pytanie. Przekażemy Twoją sugestię dalej :-) Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
marcel200003
06-03-2012 - 20:35:21
A dla Bada to co?!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

MiBOA to aplikacja, która naprawdę ułatwi nam życie. Warto ją mieć na swoim iPhonie - przekonaj się dlaczego.

<p><em>Aplikacja MiBOA. Zobacz film!</em></p>

Jak skorzystać z MiBOA na iPhonie? - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Robert111
17-10-2012 - 22:16:19
Minęło pół roku od poprzedniego zapytania, dołączam się - kiedy na WP7??
  (0)
Odpowiedz
wojtQ
11-04-2012 - 12:10:58
kiedy na Windows Phone?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wszyscy posiadacze urządzeń z iOS mogą już pobrać z AppStore nową wersję aplikacji MiBOA, dzięki której można zarządzać swoim kontem.

Miło jest nam poinformować, że wprowadziliśmy szereg zmian w aplikacji MiBOA, które z pewnością ułatwią Wam obsługiwanie aplikacji, a poprzez to samo zarządzanie i kontrolę nad kontem w T-Mobile. Co nowego?

 • Dostosowaliśmy aplikację do iOS 6 oraz iPhone 5
 • Poprawiliśmy logowanie – aplikacja nie blokuje alertu z hasłem SMS w pasku notyfikacji
 • Poprawiliśmy wygląd aplikacji
 • Zmodyfikowaliśmy komunikaty wyświetlane w aplikacji
 • Poprawiliśmy wyświetlanie Pakietów Danych Roamingowych w usłudze Wszędzie w sieci
 • Dodaliśmy obsługę Push Notification

Aplikacja jest dostępna na telefony z systemem iOS, zaś pobrać ją pobrać stąd.

Pragniemy również powiadomić, że dokonaliśmy także kolejnej aktualizacji w aplikacji MiBOA dostępnej dla telefonów działających na systemie operacyjnym Android.

Nie wiecie czym jest aplikacja MiBOA?

Darmowa aplikacja, "MiBOA Beta", służy do bezpłatnego zarządzania kontem abonenckim w naszej sieci. W wygodny i szybki sposób uzyskasz informacje o bieżących kosztach i wykorzystaniu pakietów. Sprawdzisz stan opłacenia faktur. Wedle aktualnych potrzeb masz możliwość aktywacji usług, które pozwolą obniżyć koszty, zarządzania tanimi numerami jak w usłudze Sieć Rodzinna, czy zmianę wielkości pakietu Internet non-stop. Przed wyjazdem za granicę sprawdzisz jakie będą obowiązywać Cię koszty połączeń.

<p><em>Darmowa aplikacja, "MiBOA Beta", służy do bezpłatnego zarządzania kontem abonenckim w naszej sieci. W wygodny i szybki sposób uzyskasz informacje o bieżących kosztach i wykorzystaniu pakietów. Sprawdzisz stan opłacenia faktur. Wedle aktualnych potrzeb masz możliwość aktywacji usług, które pozwolą obniżyć koszty, zarządzania tanimi numerami jak w usłudze Sieć Rodzinna, czy zmianę wielkości pakietu Internet non-stop. Przed wyjazdem za granicę sprawdzisz jakie będą obowiązywać Cię koszty połączeń.</em></p>

Nowa wersja MiBOA w AppStore! - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

BBfan&amp;user
25-12-2012 - 13:40:56
Jest niby przeglądarka BC wbudowana w 9320, ale czy ktoś próbował przez nią korzystać z miboa? Logować sięloguje, ale następnie tekst jest nieczytelny. Poza przekazaniem dalej miło by było gdyby ktoś się tym zajął.
  (0)
Odpowiedz
BBfan&amp;user
18-12-2012 - 21:56:07
Fajnie, że jest na iOS, Androida, a może by tak zatrudnić kogoś kto zrobiłby taką aplikację dla BlackBerry?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
19-12-2012 - 16:17:35
BBfan&user, dziękujemy za sugestię. Przekażemy ją dalej. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się