KS

Lepiej w t-mobile

Święta już niedługo! U nas wraz z Sony Xperia Z5 Premium dostajesz za darmo słuchawki Sony SBH60! Sprawdź!
Porady

Jak kupić książki na Androida dzięki T-Mobile

21.09.2011

E-Booki stają się w dzisiejszych czasach codziennością. Daleko im jeszcze do wyparcia z naszych domów wydań papierowych, ale z pewnością przestały być czymś niespotykanym. Dla tego właśnie T-Mobile uruchomił dla swoich użytkowników sklep z e-bookami.

Dzięki naszej e-księgarni możecie czytać książki zarówno na ekranach swoich smartfonów wyposażonych w system Android jak i z komputerów.
Użytkownicy telefonów z Androidem, do korzystania z naszej księgarni, muszą ściągnąć darmową aplikację E-Booki T-Mobile poprzez Android Market, a następnie zainstalować ją.
Potem możemy zalogować się na nasze konto, które jest powiązane z naszym numerem telefonu. Jeżeli nie posiadasz konta, to możesz je aktywować poprzez wysłanie SMS o treści A na numer 6677. Koszt SMS-a jest zgodny z naszą taryfą.
Jeżeli planujemy czytać książki na ekranie komputera, to wystarczy ściągnąć do tego specjalną aplikację, dostępną tutaj.

T-Mobile E-Book:

  • Posiadamy prawie 1700 książek.
  • Książki z naszej e-księgarni czytać możecie na ekranach Waszych smartfonów z systemem Android bądź na komputerach.
  • Aby aktywować konto na e-księgarni należy wysłać SMS-a o treści A na numer 6677.
  • Do czytania książek pochodzących z naszej księgarni musicie ściągnąć darmową aplikację na Androida, bądź specjalny program z naszej strony, jeżeli chcecie czytać książki na ekranie komputera.
  • Kwoty za kupione książki będą doliczane do Waszych rachunków.

Po zakończeniu wszystkich czynności związanych z logowaniem, możecie przejść do książek, które chcecie kupić. A wybór jest bardzo szeroki. Na www.ebooki.t-mobile.pl znajdziecie ponad 1700 pozycji, które na Was czekają. Wśród nich są lektury szkolne, literackie klasyki i najnowsze bestsellery z biografią George'a W. Busha na czele. Przeszukiwać również możecie książki m.in z kategorii "Historia", "Auto-moto", "Kuchnia", "Literatura młodzieżowa", "Literatura obcojęzyczna", "Muzyka i film", "Podróże, mapy przewodniki", czy "Prawo i ekonomia". Kategorii jest oczywiście znacznie więcej, zaś liczba książek będzie się stale powiększać.
Podkreślić trzeba, że większość pozycji ściągnąć można w wersji kilku stronicowego dema (za darmo), dzięki czemu zdecydować się możemy, czy chcemy kupić daną pozycję.

Po podjęciu decyzji, przechodzimy do zakupu. Na szczęście procedura ta jest bardzo klarowna i prosta. Jeżeli korzystamy z Mix bądź telefonu na kartę, to pieniądze na zakup danej książki pobierane są z konta naszego telefonu. Jeżeli posiadamy abonament, to opłata jest doliczana do naszego rachunku. Prawda, że proste?

Uczniowie znajdą na naszej e-księgarni wiele szkolnych lektur.

Po kupieniu książki mamy dostęp do niej na wszystkich naszych urządzeniach. Wystarczy, że wejdziemy na konto i zsynchronizujemy je. Jeżeli używasz zarówno internetu mobilnego T-Mobile na swoim komputerze jak i systemu Android na telefonie z naszą siecią, to możesz współdzielić książki między aplikacjami i czytać je zarówno na smartfonie jak i na komputerze. Opcja ta możliwa jest po zalogowaniu się na "Moje konto" na t-mobile/e-book.

Pragniemy jednak podkreślić, że część aplikacji dedykowana jest jedynie dla komputera i nie będziecie w stanie przeczytać takiej książki na swoim telefonie.

Wszystkie informacje o naszej księgarni znajdziecie jeszcze w poniższym filmie.

<p><em>Uruchomiliśmy elektroniczną księgarnię z e-bookami, w której nasi klienci znajdą ponad 1700 pozycji gotowych do ściągnięcia na komputer lub smartfona. Księgozbiór zawiera różnorodne pozycje od lektur szkolnych, poprzez klasyków, do najnowszych bestsellerów. Lista dostępnych pozycji będzie stale rozszerzana.</em></p>

Jak kupić książki na Androida dzięki T-Mobile - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

wawaewa
24-09-2015 - 18:35:26
Strona nie działa od miesiąca i nikt z tym nic nie robi.
  (0)
Odpowiedz
wawaewa
01-09-2015 - 18:04:27
Strona nie działa
  (0)
Odpowiedz
Hyde
22-09-2011 - 13:37:13
Poradnik fajnych chociaż w przypadku księgarni t-mobile procedury zakupu i skorzystania z oferty nie są jakieś skomplikowane, tym bardziej w przypadku wybrania płatności poprzez doliczenie odpowiedniej kwoty do rachunku :)
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile
01-07-2015 - 11:08:38
Hyde, oczywiście procedury nie są skomplikowane i to także chcieliśmy pokazać :-) Zapraszamy do zakupów.
  (0)
Odpowiedz
Podziel się