Lepiej w t-mobile

Święta już niedługo! U nas wraz z Sony Xperia Z5 Premium dostajesz za darmo słuchawki Sony SBH60! Sprawdź!
Porady

Jak szybko sprawdzić i doładować konto w T-Mobile i heyah?

21.03.2012

W przypadku częstych rozmów i wielu wysłanych smsów niejednokrotnie zastanawiamy się ile na to wszystko poszło pieniędzy i czy nie przesadziliśmy. Stan swojego konta możecie sprawdzić w bardzo prosty sposób. Równie łatwo możecie swoje konto doładować.

Ile to już razy zastanawialiśmy się, czy nasza ostatnia rozmowa telefoniczna nie była za długa i przez to nie ubyło nam zbyt wielu środków na koncie? A wystarczy regularnie sprawdzać stan swojego konta. Możecie to robić dosłownie wszędzie. W pracy, w szkole, w pubie, czy odwiedzając kosmetyczkę. W momencie, kiedy zorientujecie się, że funduszy jest coraz mniej, w ekspresowy sposób możecie doładować swoje konto.

JAK EKSPRESOWO SPRAWDZIĆ SWOJE KONTO?

  • T-MOBILE NA KARTĘ oraz MIX:

Użytkownicy Tak Tak T-Mobile na kartę oraz Mix mogą sprawdzić swój stan konta poprzez użycie prostego kodu *101#. Jego wpisanie z klawiatury  i zatwierdzenie klawiszem połączenia (tzw. zieloną słuchawką) spowoduje otrzymanie SMS wyświetlenie komunikatu z informacją o stanie konta.

Możecie także połączyć się z bezpłatnym w sieci T-Mobile numerem *9898, a także skorzystać z zakładki „Zarządzaj swoim kontem” na stronie www.t-mobile.pl. Dzięki tym środkom także uzyskacie potrzebne informacje.

  • INTERNET NA KARTĘ BLUECONNECT

Informacje na temat zużytych megabajtów odnaleźć mogą też Użytkownicy blueconnect na kartę. Aby sprawdzić stan konta Internet na kartę blueconnect należy skorzystać z kodu *100#, wpisując go w telefonie lub w aplikacji blueconnect. Stan konta możecie również sprawdzić, podobnie jak użytkownicy T-Mobile na Kartę i Mix, a więc w zakładce "Zarządzanie kontem", która znajduje się na stronie głównej T-Mobile.

  • HEYAH

Użytkownicy heyah także nie muszą obawiać się skomplikowanych procedur przy sprawdzaniu konta. Wystarczy jedynie wprowadzić kod *108#. Ale są też inne możliwości. Możecie sprawdzić swoje konto także tutaj.

Aplikacje Konto T-Mobile na Kartę oraz Heyah Konto

Specjalnie dla użytkowników T-Mobile na Kartę oraz heyah przygotowaliśmy także dwie aplikacje: Konto T-Mobile na Kartę oraz Heyah Konto. Dzięki aplikacjom możecie:

  • szybko sprawdzić stan swojego konta
  • ekspresowo doładować konto.
Aplikacje znajdziecie w Android Markecie. Możecie je pobrać za darmo.


JAK EKSPRESOWO DOŁADOWAĆ SWOJE KONTO?

  • T-MOBILE NA KARTĘ oraz MIX i INTERNET NA KARTĘ BLUECONNECT:

Użytkownicy T-Mobile na kartę i Mix oraz Internet na kartę mogą skorzystać z serwisu www.doladowania.t-mobile.pl. Jeśli doładujecie swoje konto powyżej kwoty kwotą 25 zł lub wyższą, to otrzymacie od nas dodatkowy PREZENT w wysokości 10 proc. tego doładowania. A to się naprawdę opłaca!Możecie także skorzystać z opcji "Doładuj z abonamentem". Dzięki niej wszystkie bliskie Wam osoby, Wasi bliscy posiadający telefon abonamentowy w naszej sieci w T-Mobile, będą mogły mogą doładować Wasze konta wprost ze swoich telefonów. Należność za takie doładowanie jest doliczana do najbliższej faktury za telefon abonamentowy. Doładowane w ten sposób numery T-Mobile na kartę i Mix mogą zostać obdarowane otrzymać dodatkowo pakietem nawet 55 Ekstra Minut wymiennych na 220 SMS-ów! Więcej informacji o tej wygodnej formie doładowania możliwości znajdziecie tutaj.

  • HEYAH

Osoby korzystające z heyah, mogą ekspresowo doładować konto poprzez odwiedzenie serwisu www.doladuj.heyah.pl. Można też skorzystać z możliwości jakie daje wspomniana już opcja "Doładuj z abonamentem".

Jak widzicie sposoby na sprawdzenie stanu Waszych kont i ewentualne doładowanie go są naprawdę proste i ekspresowe. Korzystajcie z nich, a nigdy nie dojdzie do sytuacji, że Wasze konta pozostały puste.

Jak szybko sprawdzić i doładować konto w T-Mobile i heyah? - opinie i komentarze (9)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

krystynaklodzko
14-11-2015 - 18:40:05
podwojne doladowanie to zwykle naciaganie osobiscie sie przekonalam 14.11.2015 po prosto chamstwo klientka na karte
  (0)
Odpowiedz
kacap
25-10-2015 - 09:25:43
ABONAMENT BIORĄ TYLKO IDIOCI. TRZEBA KUPOWAĆ USŁUGI NA KARTĘ.
  (0)
Odpowiedz
klient
13-08-2015 - 18:22:00
Nigdy więcej t-mobile .Za wykorzystanie ok.1GB w telefonie potrącili po,ad 200zł
  (0)
Odpowiedz
szakal
11-10-2013 - 13:22:02
ja kupiłem doładowanie wczoraj i nie mogę doładować w heyah?
  (3)
Odpowiedz
kibult
06-06-2013 - 09:37:06
dno, brak możliwości dowiedzenia się ile mi zostało danych na karcie blueconnect. Ani przez aplikacje blueconect ani przez stronę, ani przez jakieś programy . dno dno dno. PANOWIE z TMOBILE informacja o wykorzystanych danych lub pozostałych do wykorzystania to PODSTAWOWA INFORMACJA. jeżeli nie potraficie stworzyć prostej procedury sprawdzenia konta to świadczy o waszej nieudolności. DNO.
  (1)
Odpowiedz
Albion75
23-08-2012 - 19:02:42
Ale jak sprawdzić ile MB pozostało z wykupionego pakietu internetowego???
  (7)
Odpowiedz
Koko1223
08-08-2012 - 13:14:19
A jak doładować konto iinej osobie z Orange do T-mobile ???
  (9)
Odpowiedz
Jarek
28-03-2012 - 09:05:32
Aplikacje ok :) Doładowania tez.
  (8)
Odpowiedz
Marian2332
24-03-2012 - 19:31:55
Siemka tez nie mozecie doladowac konta w heyah??? o 17 kupilem karty i do teraz problem, pytam bo moze tylko ja tak mam. Dzieki za odpowiedz.
  (12)
Odpowiedz
Podziel się