Internet na Maxa pozwoli dowolnie korzystać z internetu w telefonie użytkownikom T-Mobile na kartę i abonentom Mix. Przekonajcie się, jakie pakiety są dla Was najlepsze.

Dla kogo?

Specjalnie dla użytkowników T-Mobile na kartę i abonentów Mix przygotowaliśmy specjalną ofertę internetową. Internet na Maxa pozwoli Wam swobodnie korzystać z bogactwa internetu na swoim telefonie. Będziecie mieli zawsze pod ręką dostęp do poczty e-mail, Facebooka, YouTube. Wszystkie aplikacje staną się dla Was dostępne.

Na czym polega oferta?

Internet na Maxa w T-Mobile na kartę i Mix pozwala na dostęp do Internetu bez limitu transmisji danych, ze stałą, zryczałtowaną opłatą. Po przekroczeniu dostępnej liczby MB (megabajtów) nie ponosicie dodatkowej opłaty, a jedynie zmniejszona zostaje max. prędkość korzystania.

Jakie pakiety w ofercie?

Dla klientów T-Mobile na kartę i Mix dostępne są 4 warianty oferty, z ograniczeniem prędkości po 100MB, 350MB, 600MB lub 1,2GB.

Dla kogo przeznaczone są konkretne pakiety?

Pakiet blueconnect max (zmiana prędkości po 100MB) przeznaczony jest dla osób zaczynających swoją przygodę z internetem w telefonie. Pakiet pozwala na swobodne przeglądanie stron www, sprawdzanie e-mail, serwisów społecznościowych, a także sporadycznie korzystać z aplikacji i widżetów w telefonie.

Pakiet Internet w telefonie 350 (zmiana prędkości po 350 MB) polecany jest do prostszych smartfonów. Pozwala on na swobodne:

 • sprawdzanie e-mail i korzystanie z serwisów społecznościowych,
 • sporadyczne korzystanie z map lub nawigacji, gier online 
 • regularne przeglądanie stron www
 • sporadyczne oglądanie video (np. YouTube) i ściąganie muzyki 
 • korzystanie z innych widżetów i aplikacji


Pakiet Internet w telefonie 600 (zmiana prędkości po 600 MB) to pakiet optymalny do zaawansowanych smartfonów, który pozwala na swobodne korzystanie z aplikacji łączących się często z Internetem. Pakiet pozwala na:

 • regularne sprawdzanie e-mail i serwisów społecznościowych
 • częste korzystanie z map lub nawigacji, gier online, prognozy pogody
 • regularne przeglądanie stron www 
 • częste oglądanie video (np. YouTube) i ściąganie muzyki 
 • korzystanie z innych widżetów i aplikacji

 
Pakiet Internet w telefonie 1200 (zmiana prędkości po 1,2 GB) przeznaczony jest dla zaawansowanych. Pozwala w pełni komfortowo korzystać z aplikacji i widżetów przesyłających duże ilości danych, np. regularne oglądanie wideo i słuchanie radia online

Ile to kosztuje?

Opłata cykliczna uzależniona jest od wariantu, który wybierzecie: 9,08 zł (100MB), 12 zł (350MB), 16 zł (600MB), 29 zł (1,2GB).

Jak aktywować?

Możecie aktywować usługę na wiele sposobów, np. poprzez wysłanie bezpłatnego SMS, kodu ekspresowego, za pośrednictwem menu ekspresowego *100#, iTakTak, pod numerem *9602. Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat aktywacji naszej usługi.

Jaki wybrać pakiet w Internet na Maxa w T-Mobile na kartę i Mix? - opinie i komentarze (6)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

KAMIL
15-12-2015 - 21:10:39
Sto lat za murzynami pakiet 1.2 gb WTF na dzien mu nie starcza Miesiecznie uzywan ok 200 gb w telefonie Jak mialbym placic w tej taryfie to musialbym w totoloto wygrac Zenada polska telefonia
  (0)
Odpowiedz
manat
22-02-2014 - 09:33:11
Totalne dno! Przecież te dane są od dawna NIEAKTUALNE. Od kilku miesięcy obowiązują inne pakiety!!
  (0)
Odpowiedz
Żdżała
08-08-2013 - 20:26:28
"Budujemy najlepszą sieć w Polsce" XDDDDDDDDDDDDDDD Btw. Jaki jest kod na rezygnację z tego ? :)
  (0)
Odpowiedz
niezadowolony
14-06-2013 - 13:46:27
Prędkość zostaje tak zmniejszona że internet nie działa - zostaje przekroczony czas ładowania strony tak naprawdę limit i koniec zmniejszenie to ściema
  (0)
Odpowiedz
fgt
16-02-2013 - 11:41:11
a są darmowe noce????
  (0)
Odpowiedz
dawid
15-06-2012 - 17:44:46
Czy da się w jakiś sposób zobaczyć kiedy aktywowałem usługę ? i ile mb mi zostało ?
  (3)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W przypadku częstych rozmów i wielu wysłanych smsów niejednokrotnie zastanawiamy się ile na to wszystko poszło pieniędzy i czy nie przesadziliśmy. Stan swojego konta możecie sprawdzić w bardzo prosty sposób. Równie łatwo możecie swoje konto doładować.

Ile to już razy zastanawialiśmy się, czy nasza ostatnia rozmowa telefoniczna nie była za długa i przez to nie ubyło nam zbyt wielu środków na koncie? A wystarczy regularnie sprawdzać stan swojego konta. Możecie to robić dosłownie wszędzie. W pracy, w szkole, w pubie, czy odwiedzając kosmetyczkę. W momencie, kiedy zorientujecie się, że funduszy jest coraz mniej, w ekspresowy sposób możecie doładować swoje konto.

JAK EKSPRESOWO SPRAWDZIĆ SWOJE KONTO?

 • T-MOBILE NA KARTĘ oraz MIX:

Użytkownicy Tak Tak T-Mobile na kartę oraz Mix mogą sprawdzić swój stan konta poprzez użycie prostego kodu *101#. Jego wpisanie z klawiatury  i zatwierdzenie klawiszem połączenia (tzw. zieloną słuchawką) spowoduje otrzymanie SMS wyświetlenie komunikatu z informacją o stanie konta.

Możecie także połączyć się z bezpłatnym w sieci T-Mobile numerem *9898, a także skorzystać z zakładki „Zarządzaj swoim kontem” na stronie www.t-mobile.pl. Dzięki tym środkom także uzyskacie potrzebne informacje.

 • INTERNET NA KARTĘ BLUECONNECT

Informacje na temat zużytych megabajtów odnaleźć mogą też Użytkownicy blueconnect na kartę. Aby sprawdzić stan konta Internet na kartę blueconnect należy skorzystać z kodu *100#, wpisując go w telefonie lub w aplikacji blueconnect. Stan konta możecie również sprawdzić, podobnie jak użytkownicy T-Mobile na Kartę i Mix, a więc w zakładce "Zarządzanie kontem", która znajduje się na stronie głównej T-Mobile.

 • HEYAH

Użytkownicy heyah także nie muszą obawiać się skomplikowanych procedur przy sprawdzaniu konta. Wystarczy jedynie wprowadzić kod *108#. Ale są też inne możliwości. Możecie sprawdzić swoje konto także tutaj.

Aplikacje Konto T-Mobile na Kartę oraz Heyah Konto

Specjalnie dla użytkowników T-Mobile na Kartę oraz heyah przygotowaliśmy także dwie aplikacje: Konto T-Mobile na Kartę oraz Heyah Konto. Dzięki aplikacjom możecie:

 • szybko sprawdzić stan swojego konta
 • ekspresowo doładować konto.
Aplikacje znajdziecie w Android Markecie. Możecie je pobrać za darmo.


JAK EKSPRESOWO DOŁADOWAĆ SWOJE KONTO?

 • T-MOBILE NA KARTĘ oraz MIX i INTERNET NA KARTĘ BLUECONNECT:

Użytkownicy T-Mobile na kartę i Mix oraz Internet na kartę mogą skorzystać z serwisu www.doladowania.t-mobile.pl. Jeśli doładujecie swoje konto powyżej kwoty kwotą 25 zł lub wyższą, to otrzymacie od nas dodatkowy PREZENT w wysokości 10 proc. tego doładowania. A to się naprawdę opłaca!Możecie także skorzystać z opcji "Doładuj z abonamentem". Dzięki niej wszystkie bliskie Wam osoby, Wasi bliscy posiadający telefon abonamentowy w naszej sieci w T-Mobile, będą mogły mogą doładować Wasze konta wprost ze swoich telefonów. Należność za takie doładowanie jest doliczana do najbliższej faktury za telefon abonamentowy. Doładowane w ten sposób numery T-Mobile na kartę i Mix mogą zostać obdarowane otrzymać dodatkowo pakietem nawet 55 Ekstra Minut wymiennych na 220 SMS-ów! Więcej informacji o tej wygodnej formie doładowania możliwości znajdziecie tutaj.

 • HEYAH

Osoby korzystające z heyah, mogą ekspresowo doładować konto poprzez odwiedzenie serwisu www.doladuj.heyah.pl. Można też skorzystać z możliwości jakie daje wspomniana już opcja "Doładuj z abonamentem".

Jak widzicie sposoby na sprawdzenie stanu Waszych kont i ewentualne doładowanie go są naprawdę proste i ekspresowe. Korzystajcie z nich, a nigdy nie dojdzie do sytuacji, że Wasze konta pozostały puste.

Jak szybko sprawdzić i doładować konto w T-Mobile i heyah? - opinie i komentarze (12)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Ewa
03-02-2016 - 19:22:58
Podwojne doladowanie to oszustwo. tak kreca i tak nie ma doladowania. naciagneli mnie 2 razy i nigdy nie otrzymalam doladowania. Tak sie dzieje jak polaczyli sie Heya i T-Mobile.Oszustwo
  (0)
Odpowiedz
Lusi
28-01-2016 - 23:06:20
Prosze mi podać kod na daładowanie konta w Heaya bo kod 109 jest nie aktualny w abonamencie nie moge doładowac konta z zdrabki
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
31-01-2016 - 19:01:53
W tym zakresie nic się nie zmieniło. Nadal w Heyah doładowujemy albo kodem *109*14-cyfrowy kod uzupełniający# lub poprzez wysłanie bezpłatnego SMSa z 14-cyfrowym kodem uzupełniającym na numer 109.
  (0)
Odpowiedz
krystynaklodzko
14-11-2015 - 18:40:05
podwojne doladowanie to zwykle naciaganie osobiscie sie przekonalam 14.11.2015 po prosto chamstwo klientka na karte
  (0)
Odpowiedz
kacap
25-10-2015 - 09:25:43
ABONAMENT BIORĄ TYLKO IDIOCI. TRZEBA KUPOWAĆ USŁUGI NA KARTĘ.
  (0)
Odpowiedz
klient
13-08-2015 - 18:22:00
Nigdy więcej t-mobile .Za wykorzystanie ok.1GB w telefonie potrącili po,ad 200zł
  (0)
Odpowiedz
szakal
11-10-2013 - 13:22:02
ja kupiłem doładowanie wczoraj i nie mogę doładować w heyah?
  (3)
Odpowiedz
kibult
06-06-2013 - 09:37:06
dno, brak możliwości dowiedzenia się ile mi zostało danych na karcie blueconnect. Ani przez aplikacje blueconect ani przez stronę, ani przez jakieś programy . dno dno dno. PANOWIE z TMOBILE informacja o wykorzystanych danych lub pozostałych do wykorzystania to PODSTAWOWA INFORMACJA. jeżeli nie potraficie stworzyć prostej procedury sprawdzenia konta to świadczy o waszej nieudolności. DNO.
  (1)
Odpowiedz
Albion75
23-08-2012 - 19:02:42
Ale jak sprawdzić ile MB pozostało z wykupionego pakietu internetowego???
  (7)
Odpowiedz
Koko1223
08-08-2012 - 13:14:19
A jak doładować konto iinej osobie z Orange do T-mobile ???
  (9)
Odpowiedz
Jarek
28-03-2012 - 09:05:32
Aplikacje ok :) Doładowania tez.
  (8)
Odpowiedz
Marian2332
24-03-2012 - 19:31:55
Siemka tez nie mozecie doladowac konta w heyah??? o 17 kupilem karty i do teraz problem, pytam bo moze tylko ja tak mam. Dzieki za odpowiedz.
  (12)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Coraz częściej korzystamy z internetu w telefonie. Dlatego wprowadzamy nową ofertę, której największą zaletą jest bezpieczeństwo i kontrola kosztów.

W T-Mobile na kartę i Heyah na kartę od 8 września zacznie działać nowy sposób rozliczania kosztów transmisji danych. Jaka jest najważniejsza zmiana? To gwarancja, że za korzystanie z Internetu w telefonie klient nie zapłaci więcej niż 9 złotych miesięcznie. Nie musi aktywować dodatkowych pakietów!

Już przy pierwszym połączeniu internetowym klientowi zostanie automatycznie aktywowany pakiet danych. W pierwszej kolejności będzie to 10 MB za 3 złote, do wykorzystania w ciągu 30 dni. Jeśli jednak ten pakiet okaże się niewystarczający, po jego wykorzystaniu zostanie automatycznie uruchomiony drugi pakiet 90 MB w cenie dodatkowych 6 złotych. Oba pakiety ważne są przez 30 dni od dnia uruchomienia pierwszego z nich.

Klienci mogą dokonać wyboru, między nowym a dotychczasowym sposobem naliczania, co więcej, nawet po przejściu na nowy sposób, w każdej chwili będzie istniała możliwość powrotu do taryfikacji według zużycia.

W najbliższych dniach T-Mobile rozpocznie wysyłkę e-maili lub listów z informacją o wprowadzanych zmianach. Informacje także będą dostępne na www.t-mobile.pl oraz www.heyah.pl.

"Bezpieczny Internet" w Heyah i T-Mobile na kartę - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

raul
04-08-2013 - 12:41:49
czyli będzie można sobie wybrać między starszymi pakietami a nowym "Bezpieczny internet"?
  (0)
Odpowiedz
raul
02-08-2013 - 15:35:51
czyli już nie będzie pakietów blueconnect max pakietów 350, 600 i 1,2 GB?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
03-08-2013 - 08:33:02
Nowa oferta będzie alternatywą dla obecnej.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wprowadzamy nową, elastyczną ofertę, dzięki której można rozmawiać, wysyłać SMS-y lub korzystać z Internetu nawet mając 0 zł na koncie!

T-Mobile na kartę wprowadza nową, elastyczną ofertę, którą każdy użytkownik będzie mógł dopasować idealnie do swoich potrzeb. Klienci mają do wyboru trzy opcje:

 • 0 zł za rozmowy w T-Mobile i Heyah
 • 0 zł za SMS-y do wszystkich sieci
 • 0 zł za Internet w telefonie

Wybierając jedną z nich, klienci mogą bezpłatnie rozmawiać, wysyłać SMS-y lub surfować po sieci przez cały okres ważności konta, nawet, gdy mają 0 zł na koncie. Mają także możliwość zmiany wybranej opcji. W dowolnym momencie wiodącą opcją może stać się inna niż wybrano wcześniej – lepiej odpowiadająca potrzebom klienta.

Wraz z wprowadzeniem nowej oferty T-Mobile na kartę, wprowadzamy także nową ofertę dla tych, którzy chcą korzystać z Internetu bez obaw o koszty. Umożliwi to nowy pakiet startowy Internet na kartę w T-Mobile z 500 MB na start do laptopa lub tabletu.

Pakiet startowy zawiera aktywną ofertę Internet 250 MB na dzień. W każdym dniu, w którym klient korzysta z Internetu, otrzymuje 250 MB na transfer danych za jedyne 2 zł dziennie, przy czym opłata dzienna jest pobierana z jego konta jedynie w dniu, w którym korzysta on z sieci. Po przekroczeniu 250 MB Internet zwalnia, jednak użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Za usługi, których nie wybierze jako wiodących, płaci według cennika, z którym możecie zapoznać się w naszym artykule w dziale Okazje.

Pakiety obowiązują przez miesiąc od momentu ich uruchomienia i naliczane są cyklicznie, o ile klient z nich nie zrezygnuje. Nowością w nowej ofercie jest dołączenie bazy klientów Heyah do bazy klientów T-Mobile i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci.

Od dzisiaj obowiązują także nowe zasady doładowań, w których można przedłużyć ważność konta nawet do 100 dni.

 • 5 – 9 zł – 5 dni
 • 10 – 24 zł – 10 dni
 • 25 – 49 zł – 1 miesiąc
 • 50 – 500 zł – 100 dni

Klienci mogą w każdej chwili zmienić swoją dotychczasową taryfę na nową.

<p>Zobaczcie reklamę nowego T-Mobile na kartę!</p>

Nowa oferta w T-Mobile na kartę - opinie i komentarze (11)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

trawel
25-06-2014 - 20:55:28
Czy w tej taryfie dostępny jest Internet LTE?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-06-2014 - 09:18:32
Witam. LTE dostępne jest we wszystkich taryfach JUMP. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
trawel
28-06-2014 - 18:09:33
@ Konsultant T-Mobile - interesuje mnie konkretnie taryfa T-Mobile Frii (nie JUMP na kartę ani żadna inna), gdyż tutaj z tego co widziałem, wystarczy, że doładuję i mam do wyboru pakiet (nie muszę płacić co tydzień ani nic z tych rzeczy)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-06-2014 - 10:58:20
FRII i JUMP to dwie różne (wykluczające się) taryfy. Tylko w JUPMIE masz LTE, za to FRII daje możliwość uruchomienia większych pakietów internetowych. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
trawel
29-06-2014 - 14:07:41
@ Konsultant T-Mobile - a czy w ogóle są plany wprowadzenia LTE w taryfie Frii?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-06-2014 - 08:36:19
Nie, a przynajmniej, nic nam o takich planach nie wiadomo. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
trawel
28-06-2014 - 21:05:35
@ Konsultant T-Mobile - może źle zrozumiałem, ale czy Frii to jest jedna z taryf JUMP? Czy Frii to jest inna taryfa o podobnych parametrach jak JUMP, ale nie jest JUMP (czyli nie ma LTE)?
  (0)
Odpowiedz
trawel
28-06-2014 - 21:09:48
@ Konsultant T-Mobile - i jeszcze jedno, czy wykupując pakiet transferu w T-Mobile Frii (1GB za 10zł) jest on również z LTE?
  (0)
Odpowiedz
toto27
30-09-2013 - 21:56:56
Kontaktowałem sie nikt nie raczył odebrac :((
  (0)
Odpowiedz
toto27
29-09-2013 - 22:24:08
nie mozna aktywowac rok waznosci konta pisze że usługa tymczasowo niedostepna nawet poprzez sms też sie nie da na koncie pokazuje ze bład aplikacji przy usługach taryfy frii no paranoja :((
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-09-2013 - 11:15:33
Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym HELP DESKIEM. Jest to specjalna infolinia dla Klientów T-Mobile. Numer, na który należy zadzwonić to *7242 (z numerów TM). Koszt połączenia 2,46 zł brutto za minutę. Serwis jest czynny codziennie od 7.00 do 23.00.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się