Jeżeli jest ktoś, z kim nie kończą wam się tematy do rozmów, a rachunki za telefon bywają niemiłą niespodzianką, proponujemy idealne rozwiązanie.

Niektórzy z nas zdecydowanie wolą wysyłać SMS-y lub korzystać z komunikatorów tekstowych. Chyba jednak większość preferuje bardziej osobisty kontakt: rozmowę, podczas której słychać dobrze znany i przyjemny dla ucha głos. Właśnie z myślą o nich stworzyliśmy ofertę Między Nami. Zobaczmy, co w niej jest wyjątkowego.

Kupując pakiet startowy Między Nami, otrzymacie dwie karty SIM z dwoma kolejnymi numerami telefonu w sieci T-Mobile. Przypisane do nich numery telefoniczne możecie zobaczyć przez okienka w opakowaniu jeszcze przed otwarciem pakietu. Warto także dodać, że jest to edycja limitowana.

Pomiędzy numerami tego samego pakietu można prowadzić przez rok darmowe rozmowy bez dodatkowych opłat, a nawet bez konieczności doładowywania kont w tym czasie. Pierwsze pół godziny każdej rozmowy jest bezpłatne, dopiero od 31. minuty naliczana jest opłata zgodna z cennikiem posiadanej taryfy (taryfa ustawiona domyślnie to w tym przypadku Nowy Tak Tak). Posiadacze kart SIM z pakietu startowego mogą wykonać w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca czy roku nielimitowaną liczbę bezpłatnych rozmów.

Cena startera Między Nami wynosi 29 zł, jednak kupujący pakiet otrzymują 20 zł na start do wykorzystania – na każdy z numerów przypada 10 zł. Oznacza to, że za rok darmowych nielimitowanych rozmów z wybraną osobą zapłacicie jedynie 9 zł. Warto?

Aby was upewnić, że warto, trzeba dodać, że każde z kont jest ważne przez 12 miesięcy na połączenia wychodzące i przychodzące (od daty wykonania pierwszego połączenia na każdej z kart). Jest także dodatkowy miesiąc ważności konta na połączenia przychodzące.

Przekonani? No to podpowiadamy, co zrobić z zakupionym starterem. Po wyjęciu kart SIM z opakowania, należy mieścić je w telefonach. Aby sprawdzić stan konta, z klawiatury telefonu wybieramy Ekspresowy kod *101# i zatwierdzamy klawiszem połączenia. Po chwili na ekranie telefonu pojawi się informacja zwrotna o dostępnych środkach i dacie ważności konta. Aby otrzymać informację w formie głosowej, trzeba zadzwonić pod numer *9898.

Numery pakiecie startowym Między Nami są fabrycznie ze sobą powiązane. Oznacza to, że nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności, by dzwonić do siebie całkowicie za darmo. Opłaty zostaną naliczone jedynie, jeśli rozmowa będzie trwała dłużej niż 30 minut. Wystarczy jednak rozłączyć się i zadzwonić ponownie, aby uzyskać kolejne darmowe pół godziny rozmowy. W ten sposób możemy rozmawiać za darmo bez końca.

Pakiet T-Mobile Między Nami to atrakcyjna oferta dla par, które niełatwo znoszą rozłąkę, dla dzieci i rodziców czy dla przyjaciół. Aby pozostawać z bliskimi w kontakcie, nie trzeba nawet wychodzić z domu w celu kupienia startera. Można wygodnie i szybko zamówić w sklepie internetowym T-Mobile i wskazać adres, na który ma zostać dostarczony. Koszty przesyłki pokrywa T-Mobile.

Mamy dobrą wiadomość, dla tych, którzy już korzystają z usługi Między Nami. Dzięki promocji „Kolejny rok bezpłatnych rozmów z osobą wybraną w usłudze Między Nami”, możecie przedłużyć darmowe rozmowy na kolejny rok. Wystarczy, aby w pierwszym roku od aktywacji usługi Między Nami, suma doładowań na koncie użytkownika wynosiła 300 zł lub więcej. Aby sprawdzić, jakiej kwoty doładowań brakuje wam jeszcze, aby przedłużyć ważność usługi na kolejny rok, wpiszcie kod *100*70*1#.

Zapraszamy do obejrzenia naszego testu Startera Między Nami.

Między Nami, czyli jak dwie osoby mogą rozmawiać za darmo - opinie i komentarze (25)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Starter Między Nami to bezpłatne rozmowy między użytkownikami oraz rok ważności konta na rozmowy wychodzące bez doładowania.

8 czerwca br. w ramach oferty "Tak Tak T-Mobile na kartę" wprowadzamy nowy produkt "Starter Między Nami", który zawiera dwie karty SIM z dwoma kolejnymi numerami w sieci T-Mobile.

"Starter Między Nami" oferuje bezpłatne rozmowy pomiędzy dwoma numerami zawartymi w pakiecie przez rok od momentu aktywacji pierwszego z nich. Ta funkcjonalność jest dostępna bez żadnych dodatkowych opłat i bez potrzeby doładowywania obu kont przez cały rok. Połączenia między numerami są bezpłatne przez pierwsze pół godziny rozmowy, a dopiero po tym czasie naliczana jest opłata 30 groszy za jedną minutę. Liczba bezpłatnych rozmów w ciągu każdego dnia jest nieograniczona.

Ponadto każda karta SIM sprzedawana w ramach "Startera Między Nami" posiada roczną ważność konta na połączenia wychodzące oraz o miesiąc dłuższą na połączenia przychodzące. Cena startera to 29 złotych, a na każdym z kont od momentu aktywacji jest dostępna do wykorzystania kwota 10 złotych.

Klienci, którzy korzystają z tej oferty mają także możliwość prowadzenia rozmów w ramach ofert "Zawsze blisko" oraz "Wszędzie rozmawiaj".

Więcej informacji o nowym produkcie "Starter Między Nami" znajdziecie na stronie www.t-mobile.pl.

Starter Między Nami - rok bezpłatnych rozmów bez doładowywania - opinie i komentarze (7)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Masz bliską osobę, z którą mógłbyś rozmawiać właściwie bez przerwy? Dzięki usłudze Między Nami możesz to robić bez żadnych opłat.

Wiosna nieuchronnie dobiega końca. Czy w tym, kojarzonym z miłością, okresie roku udało ci się może znaleźć drugą połówkę? Wrażenie unoszenia się nad ziemią w początkowej fazie zakochania to stan ciała i umysłu, który chciałoby się zachować na dłużej. Druga osoba wystarcza za cały świat, jednak ten upomina się o nas zupełnie nie bacząc na to, że nieco przestał nas obchodzić. W ciągu dnia wypełnionego obowiązkami w szkole, na uczelni, w pracy miło jest zamienić kilka słów z najważniejszą osobą. Te kilka słów może się przerodzić w wielogodzinne pogawędki. Bez obaw o to, że nie starczy na pizzę czy kino.

Nie masz jeszcze telefonu na kartę, a jesteś przekonany, że to dla ciebie najlepsze rozwiązanie? Teraz nadarza się okazja, żeby kupić wyjątkowy starter Tak Tak – Między Nami.

W skład zestawu wchodzą dwie karty SIM i dwa numery telefonów. W edycji limitowanej można otrzymać dwa kolejne numery telefonów. Posiadacze kart SIM ze startera Między Nami mogą rozmawiać ze sobą bez żadnych opłat i bez potrzeby doładowywania kont przez cały rok. Ważność konta jest liczona od daty wykonania pierwszego połączenia na każdej z kart. Każde połączenie między dwoma numerami z pakietu jest bezpłatne przez pierwsze 30 minut, po tym czasie minuta kosztuje zaledwie 30 gr. Dobra wiadomość jest taka, że liczba rozmów jest nieograniczona.

Użytkownicy kart z pakietu Między Nami mają do wykorzystania na rozmowy po 10 zł. Koszt startera to jedynie 29 zł i za tę sumę użytkownicy otrzymują kartę o rocznej ważności na połączenia wychodzące i 13-miesięcznej na połączenia przychodzące.

Ci z was, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty, mają także możliwość prowadzenia rozmów w ramach ofert Zawsze blisko oraz Wszędzie rozmawiaj. Zawsze blisko pozwala dzwonić do przyjaciół i bliskich nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Tak Tak – T-Mobile umożliwia zakup pakietu 2000 minut na rozmowy z milionami numerów T-Mobile w kraju i na świecie. Wspomniany pakiet kosztuje 9 zł i jest ważny 7 dni od momentu jego aktywacji.

Dzięki starterowi Między Nami dwie osoby mogą rozmawiać ze sobą za darmo przez okrągły rok w Tak Tak T-Mobile

Planujecie wyjazd za granicę? Wszędzie rozmawiaj daje możliwość kupienia pakietu 30 jednostek, gdzie jednostka to minuta połączenia, jeden SMS lub MMS. Od was zależy jak wykorzystacie swój pakiet roamingowy. Dzięki tej unikatowej na naszym rynku ofercie połączenia w roamingu kosztują tyle co krajowe – jedynie 30 gr za minutę. Niewykorzystany za granicą pakiet można użyć także w kraju na połączenia, SMS-y i MMS-y do krajów Unii Europejskiej. Pakiet 30 jednostek, który kosztuje 9 zł, jest ważny 14 dni od momentu aktywacji.

Jeżeli zainteresowała was usługa Między Nami, a jesteście już w Tak Tak – T-Mobile, także możecie ją aktywować. Aktywacja jest bezpłatna i bardzo prosta:

 • Bliska Wam osoba kupuje nowy numer Tak Tak – T-Mobile na kartę i wykonuje z niego pierwsze połączenie w okresie trwania promocji,
 • Wy, w ciągu pięciu dni od wykonania przez nią tego połączenia, zapraszacie ją do usługi Między Nami, wpisując specjalny kod,
 • Osoba zaproszona przyjmuje wasze zaproszenie, wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści TAK na numer 670.

Potem już pierwsze 30 minut każdej rozmowy między sobą macie za darmo i ta zasada obowiązuje przez cały rok od pierwszej rozmowy. To jeszcze nie wszystko. Osoba zaproszona otrzymuje w prezencie od Tak Tak – T-Mobile na kartę aż rok ważności konta na połączenia wychodzące.

Między Nami to rozwiązanie nie tylko dla zakochanych. To świetna opcja dla każdego duetu, który chce lub powinien na bieżąco wymieniać się różnorakimi spostrzeżeniami. Młoda mama, która wróciła do pracy i zostawiła swojego malucha pod opieką niani, może, zwyczajem troskliwych mam, sprawdzać, co słychać na domowym froncie. Opiekunka, wyposażona w kartę Tak Tak - T-Mobile, odwdzięczy się opowieściami o postępach potomka w raczkowaniu czy samodzielnym jedzeniu.

Z pakietu dla nierozłącznych mogą skorzystać także przyjaciółki, jeżeli dotychczasowe koszty ich telefonicznych rozmów przyprawiły rodziców o palpitację serca. Jest wszak taki wiek, kiedy można godzinami rozmawiać o chłopakach, szkolnych romansach, ciuszkach...

Należy wspomnieć jeszcze o nowoczesnych telefonach, które czekają na posiadaczy Tak Tak – T-Mobile. Wiele z nich możecie mieć już od 1 zł – sprawdźcie sami.

Fot. Arne9001 | Dreamstime.com

Między Nami, czyli coś dla nierozłącznych - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Ukradziono Ci telefon? Może go zgubiłeś? Czy wiesz, że kartę SIM, a więc Twój numer telefonu, możesz odzyskać? Podpowiadamy, jak to zrobić.

O CO CHODZI?

Niezależnie od tego, jaką taryfę z T-Mobile posiadasz (abonament, MIX czy Tak Tak), warunkiem koniecznym do dalszego korzystania z usług operatora jest odebranie duplikatu karty SIM w terminie do 7 dni od daty zgłoszenia kradzieży lub zagubienia.

GDZIE ODEBRAĆ?

Odbiór karty SIM możliwy jest:
- dla abonamentu - w każdym punkcie sprzedaży sieci T-Mobile,
- dla MIX-a – w salonie lub sklepie firmowym (nie dotyczy autoryzowanych punktów sprzedaży),
- dla Tak Tak – w salonie lub sklepie firmowym i w autoryzowanych punktach sprzedaży.

JAKIE DOKUMENTY POKAZAĆ?

Niezbędne są poniższe dokumenty:

- dla abonamentu i MIX-a:

 • Dowód osobisty,
 • w przypadku firm – dokument potwierdzający status prawny (wpis do ewidencji, wyciąg z KRS),
 • w przypadku odbioru karty SIM przez osobę trzecią – pisemne upoważnienie wystawione przez właściciela karty SIM (powinno wskazywać cel – wymiana karty SIM; zawierać dane osobowe i numer dowodu osobistego pełnomocnika; pełnomocnik zobowiązany jest do przedstawienia dowodu osobistego),

- dla Tak Tak w salonie lub sklepie firmowym:

 • dowód osobisty,
 • w przypadku firm – dokument potwierdzający status prawny (wpis do ewidencji, wyciąg z KRS),
 • gdy karta nie jest zarejestrowana, jej wymiana możliwa jest dopiero po okazaniu dowodu zakupu karty SIM (z numerem tej karty) lub podaniu pełnego numeru PUK,
 • w przypadku odbioru karty SIM przez osobę trzecią – pisemne upoważnienie wystawione przez właściciela karty SIM (powinno wskazywać cel – wymiana karty SIM; zawierać dane osobowe i numer dowodu osobistego pełnomocnika; pełnomocnik zobowiązany jest do przedstawienia dowodu osobistego),


- dla Tak Tak w autoryzowanym punkcie sprzedaży:

 • numer telefonu, numer PESEL lub REGON (dla firm),
 • gdy karta nie jest zarejestrowana, jej wymiana możliwa jest dopiero po wypełnieniu karty rejestracyjnej Tak Tak i przesłaniu do PTC.


ILE TO KOSZTUJE?

Opłata za wymianę karty SIM:

 • abonament i MIX – 30,75 zł z VAT (zostanie naliczona na najbliższej fakturze bilingowej),
 • Tak Tak – wymiana jest bezpłatna.

Gdy karta nie jest zarejestrowana, jej wymiana możliwa jest dopiero po okazaniu dowodu zakupu karty SIM (z numerem tej karty) lub podaniu pełnego numeru PUK.

Warto wiedzieć

W przypadku nieodebrania duplikatu karty SIM, zablokowana skradziona lub zagubiona karta zostanie automatycznie odwieszona w okresie 10 dni od zawieszenia.

fot. Shutterstock

Jak odebrać kartę SIM po kradzieży? - opinie i komentarze (27)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się