Wraz z wejściem na nasz rynek T-Mobile pojawiła się także pewna rewolucyjna możliwość – darmowe i nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w sieci T-Mobile w Polsce i na świecie.

Wielu z nas ma rodzinę i przyjaciół za granicą. Doskonale znamy to uczucie, kiedy w słuchawce słyszymy stęskniony głos bliskiej nam osoby. Chciałoby się opowiedzieć wszystko w jak najkrótszym czasie, a często wzruszenie odbiera głos. Dotychczas dla wielu rozdzielonych rodzin każda rozmowa telefoniczna była jak święto, bo to jednak kosztowne przedsięwzięcie. Wraz z wejściem na polski rynek T-Mobile chwile z bliskimi nie podlegają już limitom czasowym...

Specyfika działalności wielu firm sprawia, że współpracują one z zagranicznymi partnerami. Nie wszystkie szczegóły da się omówić na rzadkich, ze względu na dzielącą przedstawicieli firmy odległość, spotkaniach oraz w e-mailach. Rozmowa telefoniczna zdecydowanie ułatwia komunikację, jeżeli nie trzeba nerwowo patrzeć na zegarek podczas jej trwania...

„Różowy operator”, wraz z wejściem na polski rynek, wprowadził szereg ofert, w których rozmowy z numerami tej międzynarodowej sieci w kraju i na świecie są bezpłatne. To pierwsza tego typu oferta w historii sieci komórkowych.

Polscy klienci otrzymali możliwość nielimitowanych i bezpłatnych połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile, włączając klientów Ery i Tak Taka, jak i na numery T-Mobile na świecie.

Zawsze rozmawiaj to oferta dla klientów indywidualnych, dzięki której otrzymują oni możliwość prowadzenia bezpłatnych nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych jest usługa Zawsze biznes. Usługa, dla klientów T-Mobile może być aktywowana w czasie trwania zawartej już wcześniej umowy - zarówno w ofercie bez telefonu (umowa/aneks), jaki i z upustem przy ofercie z telefonem (umowa/aneks).

Zawsze w kontakcie to oferta dla klientów indywidualnych, która pozwala prowadzenia nielimitowanych i bezpłatnych rozmów, wysyłanie SMS-ów i MMS-ów do sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Ponadto w tej ofercie klienci otrzymują również pakiet MB do wykorzystania na transfer danych w Polsce.

Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych jest usługa Zawsze biznes Max. Zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i biznesowych, oferta dotyczy umów zawieranych bez telefonu.

Jest także coś dla tych, którzy chcieliby wybrać dla siebie nowoczesny aparat. W ofercie z telefonem dla nowych i przedłużających umowy klientów prywatnych T-Mobile przygotował promocję z abonamentami od 25 do 199 zł z wliczonymi pakietami od 80 aż do 1000 minut do wszystkich sieci. Dodatkowo, w zależności od wybranej taryfy, klient może skorzystać bezpłatnie z usługi Zawsze rozmawiaj nawet przez cały okres trwania umowy.

W ofercie z telefonem dla klientów biznesowych T-Mobile wprowadził promocje z abonamentami, w których będą wliczone pakiety minut do wszystkich sieci oraz bezpłatny internet w telefonie.

Zawsze blisko to dla odmiany oferta dla klientów usług przedpłaconych Tak Tak T-Mobile na Kartę. Za 9 zł można otrzymać pakiet 2000 minut na połączenia do siecia T-Mobile w kraju i na świecie na 7 dni. Liczba pakietów, które można aktywować, jest dowolna.

Mamy jeszcze jedną odsłonę nielimitowanych rozmów w T-Mobile. Chodzi o usługę Między nami, z której klienci mogą skorzystać kupując starter Tak Tak T-Mobile na Kartę. W pakiecie startowym za 29 zł klient otrzymuje dwa kolejne numery w sieci T-Mobile na dwóch kartach SIM. Usługa Między nami to nielimitowana liczba półgodzinnych bezpłatnych połączeń między tymi numerami.

Chyba czas przekonać bliskich, którzy nie są jeszcze klientami T-Mobile, aby przenieśli numer. Szczególnie, że to takie łatwe. A sobie i sympatii sprawić starter Między nami.

Fot. Ekaterina Pokrovsky | Dreamstime.com

Nielimitowane połączenia w T-Mobile - opinie i komentarze (5)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Masz bliską osobę, z którą mógłbyś rozmawiać właściwie bez przerwy? Dzięki usłudze Między Nami możesz to robić bez żadnych opłat.

Wiosna nieuchronnie dobiega końca. Czy w tym, kojarzonym z miłością, okresie roku udało ci się może znaleźć drugą połówkę? Wrażenie unoszenia się nad ziemią w początkowej fazie zakochania to stan ciała i umysłu, który chciałoby się zachować na dłużej. Druga osoba wystarcza za cały świat, jednak ten upomina się o nas zupełnie nie bacząc na to, że nieco przestał nas obchodzić. W ciągu dnia wypełnionego obowiązkami w szkole, na uczelni, w pracy miło jest zamienić kilka słów z najważniejszą osobą. Te kilka słów może się przerodzić w wielogodzinne pogawędki. Bez obaw o to, że nie starczy na pizzę czy kino.

Nie masz jeszcze telefonu na kartę, a jesteś przekonany, że to dla ciebie najlepsze rozwiązanie? Teraz nadarza się okazja, żeby kupić wyjątkowy starter Tak Tak – Między Nami.

W skład zestawu wchodzą dwie karty SIM i dwa numery telefonów. W edycji limitowanej można otrzymać dwa kolejne numery telefonów. Posiadacze kart SIM ze startera Między Nami mogą rozmawiać ze sobą bez żadnych opłat i bez potrzeby doładowywania kont przez cały rok. Ważność konta jest liczona od daty wykonania pierwszego połączenia na każdej z kart. Każde połączenie między dwoma numerami z pakietu jest bezpłatne przez pierwsze 30 minut, po tym czasie minuta kosztuje zaledwie 30 gr. Dobra wiadomość jest taka, że liczba rozmów jest nieograniczona.

Użytkownicy kart z pakietu Między Nami mają do wykorzystania na rozmowy po 10 zł. Koszt startera to jedynie 29 zł i za tę sumę użytkownicy otrzymują kartę o rocznej ważności na połączenia wychodzące i 13-miesięcznej na połączenia przychodzące.

Ci z was, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty, mają także możliwość prowadzenia rozmów w ramach ofert Zawsze blisko oraz Wszędzie rozmawiaj. Zawsze blisko pozwala dzwonić do przyjaciół i bliskich nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Tak Tak – T-Mobile umożliwia zakup pakietu 2000 minut na rozmowy z milionami numerów T-Mobile w kraju i na świecie. Wspomniany pakiet kosztuje 9 zł i jest ważny 7 dni od momentu jego aktywacji.

Dzięki starterowi Między Nami dwie osoby mogą rozmawiać ze sobą za darmo przez okrągły rok w Tak Tak T-Mobile

Planujecie wyjazd za granicę? Wszędzie rozmawiaj daje możliwość kupienia pakietu 30 jednostek, gdzie jednostka to minuta połączenia, jeden SMS lub MMS. Od was zależy jak wykorzystacie swój pakiet roamingowy. Dzięki tej unikatowej na naszym rynku ofercie połączenia w roamingu kosztują tyle co krajowe – jedynie 30 gr za minutę. Niewykorzystany za granicą pakiet można użyć także w kraju na połączenia, SMS-y i MMS-y do krajów Unii Europejskiej. Pakiet 30 jednostek, który kosztuje 9 zł, jest ważny 14 dni od momentu aktywacji.

Jeżeli zainteresowała was usługa Między Nami, a jesteście już w Tak Tak – T-Mobile, także możecie ją aktywować. Aktywacja jest bezpłatna i bardzo prosta:

  • Bliska Wam osoba kupuje nowy numer Tak Tak – T-Mobile na kartę i wykonuje z niego pierwsze połączenie w okresie trwania promocji,
  • Wy, w ciągu pięciu dni od wykonania przez nią tego połączenia, zapraszacie ją do usługi Między Nami, wpisując specjalny kod,
  • Osoba zaproszona przyjmuje wasze zaproszenie, wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści TAK na numer 670.

Potem już pierwsze 30 minut każdej rozmowy między sobą macie za darmo i ta zasada obowiązuje przez cały rok od pierwszej rozmowy. To jeszcze nie wszystko. Osoba zaproszona otrzymuje w prezencie od Tak Tak – T-Mobile na kartę aż rok ważności konta na połączenia wychodzące.

Między Nami to rozwiązanie nie tylko dla zakochanych. To świetna opcja dla każdego duetu, który chce lub powinien na bieżąco wymieniać się różnorakimi spostrzeżeniami. Młoda mama, która wróciła do pracy i zostawiła swojego malucha pod opieką niani, może, zwyczajem troskliwych mam, sprawdzać, co słychać na domowym froncie. Opiekunka, wyposażona w kartę Tak Tak - T-Mobile, odwdzięczy się opowieściami o postępach potomka w raczkowaniu czy samodzielnym jedzeniu.

Z pakietu dla nierozłącznych mogą skorzystać także przyjaciółki, jeżeli dotychczasowe koszty ich telefonicznych rozmów przyprawiły rodziców o palpitację serca. Jest wszak taki wiek, kiedy można godzinami rozmawiać o chłopakach, szkolnych romansach, ciuszkach...

Należy wspomnieć jeszcze o nowoczesnych telefonach, które czekają na posiadaczy Tak Tak – T-Mobile. Wiele z nich możecie mieć już od 1 zł – sprawdźcie sami.

Fot. Arne9001 | Dreamstime.com

Między Nami, czyli coś dla nierozłącznych - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W ramach najnowszej promocji użytkownicy Heyah mogą teraz dzwonić jeszcze taniej z Polski na Ukrainę.

Niskie stawki połączeń na Ukrainę są oferowane przez Heyah już od kilku lat, stąd obywatele Ukrainy przebywający w Polsce często korzystają z usługi Wybrane numery na Ukrainę. Od teraz w ramach promocji, rozmowy z trzema wybranymi numerami sieci komórkowej Kyivstar oraz numerami stacjonarnymi są jeszcze tańsze - 0,35 zł/min. Usługa kosztuje 9 zł na 30 dni.

Jak aktywować usługę? Korzystamy z ekspresowego kodu *100*873*00380 plus 9-cio cyfrowy numer# ustawiając tym samym pierwszy wybrany numer w usłudze. Kolejne numery w usłudze są aktywowane osobnymi zgłoszeniami, przy użyciu ekspresowego kodu *100*873*00380 plus 9-cio cyfrowy numer#. Za ustawienie pierwszych 3 numerów w ramach usługi nie są pobierane żadne opłaty. Każda kolejna zmiana wybranego numeru to koszt 1 zł.

Usługa Wybrane numery na Ukrainę dostępna jest dla użytkowników wszystkich taryf Heyah na kartę: Dniówka, Nowa Heyah oraz Taryfa Pakietowa.

W ramach promocji Tańsze Połączenia Międzynarodowe, użytkownikom Heyah na kartę bez aktywacji i opłat dodatkowych połączenia na Ukrainę oferowane są w następujących cenach:

  • 0,55 zł/min z numerami komórkowymi (wszyscy operatorzy)
  • 0,45 zł/min z numerami stacjonarnymi

Wszystkie połączenia na Ukrainę rozliczne są za każde rozpoczęte 60 sekund.

fot. Fotolia

Tańsze połączenia na Ukrainę w Heyah - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile prezentuje nową ofertę internetową z atrakcyjnymi pakietami danych i nielimitowanym dostępem do internetu w zasięgu LTE. Sprawdź szczegóły.

Nowa oferta internetowa T-Mobile dedykowana jest klientom indywidualnym i charakteryzuje się przejrzystymi taryfami. Trzy proste pakiety internetowe oferują teraz jeszcze więcej danych niż do tej pory – od 10 GB za 39,99 zł aż do 55 GB miesięcznie w pakiecie za 69,99 zł.

Jeśli zdecydujemy się na podniesienie kwoty abonamentu do 79,99 zł, otrzymujemy nielimitowany dostęp do Internetu w zasięgu LTE. W ramach oferty klient może przesłać do 100 GB danych z pełną prędkością, a następnie korzystać bez limitu z danych z ograniczeniem prędkości do 2 Mb/s. Wybierając tę opcję, można być spokojnym o swój podstawowy pakiet danych, ponieważ wykorzystywany jest on tylko w momencie, gdy użytkownik jest zalogowany do sieci w innej technologii niż LTE.

Oferta dostępna jest w pakiecie z nowoczesnymi routerami LTE przy umowie na 24 miesiące.

Nową ofertę przygotowano także dla klientów wybierających Internet z urządzeniami – nowoczesnymi tabletami takimi jak Alcatel PIXI czy Huawei 8.0 i 10.0. Pakiet 25 GB miesięcznie można mieć już od 49,99 zł wraz z urządzeniem w cenie od 9 zł. Wybierając opcję za 79,99 zł miesięcznie użytkownicy także mogą cieszyć się nielimitowanym transferem danych w zasięgu LTE.

Nowa oferta internetowa skierowana jest zarówno do nowych, zmieniających numer jak i obecnych klientów T-Mobile. Dotychczasowi klienci lub ci, którzy wybierają więcej niż jedną usługę, mogą liczyć na dodatkowe benefity – rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.

Klienci T-Mobile mogą cieszyć się najwyższą jakością rozmów i szybkim Internetem dzięki całkowicie zmodernizowanej infrastrukturze telekomunikacyjnej operatora. W chwili obecnej T-Mobile Polska obejmuje niemal 100 proc. populacji Polski zasięgiem swojej sieci 3G oraz ponad 77 proc. populacji zasięgiem LTE 4G.

Fot. Fotolia

Nielimitowany Internet w zasięgu LTE - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się