Chwile, które łączą.

Acer Aspire E1-570 – Opinie, test, dane techniczne

Acer Aspire E1-570 – Opinie, test, dane techniczne

Wszystko na temat topowego laptopa Acer Aspire o smukłej, eleganckiej obudowie, wyposażonego w dobrej jakości 15-calowy wyświetlacz.

Acer Aspire to lekki i zgrabny komputer przenośny z Intel Core i3-3127U, dyskiem o pojemności 500 GB i 4 GB pamięci RAM. To idealne urządzenie dla wszystkich fanów filmowych hitów – dzięki złączu HDMI oraz usłudze iplex dostępnej w ramach T-Mobile MyBox  możemy oglądać najnowsze i najlepsze filmy nawet na większym ekranie.

Obejrzyj naszą wideo-recenzję, sprawdź oceny redakcji i użytkowników i zapoznaj się ze specjalnymi ofertami T-Mobile, dzięki którym możesz nabyć Acer Aspire w ramach korzystnych promocji.

więcej

Smukły elegant już na wideo! Film o Acer Aspire E1-570!

(6495) (0)
Chcecie na swoim laptopie przygotować prezentację do szkoły lub do pracy, a następnie obejrzeć film i posurfować w sieci? Oto Acer Aspire E1-570, który umożliwia bardzo uniwersalne korzystanie. Jego wideo-recenzja jest już dostępna na naszym kanale YouTube. Oglądajcie i komentujcie!
Chcecie na swoim laptopie przygotować prezentację do szkoły lub do pracy, a następnie obejrzeć film ...

Acer Aspire E1-570, czyli smukły elegant za złotówkę

(25604) (4)
Szukacie stosunkowo niedrogiego 15-calowego laptopa, który będzie służył do czegoś więcej, niż przeglądanie stron WWW i prac biurowych? Być może warto przyjrzeć się bliżej nowej propozycji w ofercie T-Mobile. Acer Aspire E1-570 nie tylko dobrze wygląda - ta maszyna również sporo potrafi.
Szukacie stosunkowo niedrogiego 15-calowego laptopa, który będzie służył do czegoś więcej, niż przeg...

Listopadowe nowości w naszej ofercie

(6093) (10)
Mamy mniejszą i fotograficzną wersję flagowca Samsunga, propozycję LG, Alacatela, BlackBerry i laptop Acera.
Mamy mniejszą i fotograficzną wersję flagowca Samsunga, propozycję LG, Alacatela, BlackBerry i lapt...

Nowy, smukły laptop w ofercie T-Mobile!

(13654) (5)
W naszej ofercie pojawił się właśnie laptop Acer Apire E1-570. Od swojego poprzednika różni się przede wszystkim wyglądem. Laptop wygląda bardzo smukło i elegancko. Możecie go mieć już za 1 zł!
W naszej ofercie pojawił się właśnie laptop Acer Apire E1-570. Od swojego poprzednika różni się prze...