Chwile, które łączą.

Blokada telefonu – testy, opinie, porady. Wszystko o blokada telefonu

Cover Lock Screen - inteligentny ekran blokady dla Androida

Choć wiele jest aplikacji, dzięki którym można uruchomiać wybrane programy z dowolnego miejsca w systemie, a i nie brakuje alternatywnych ekranów blokady, to ze świecą można szukać ich przemyślanego połączenia. Cover Lock Screen zdaje się jednak uzupełniać tę lukę.
Choć wiele jest aplikacji, dzięki którym można uruchomiać wybrane programy z dowolnego miejsca w sys...

Funkcjonalne zabezpieczenia ekranu dla Androida

Ekran blokady jest pierwszą rzeczą, jaką widzimy po wybudzeniu swojego urządzenia. Kiedyś oferował jedynie możliwość sprawdzenia aktualnej daty i godziny, a dziś?
Ekran blokady jest pierwszą rzeczą, jaką widzimy po wybudzeniu swojego urządzenia. Kiedyś oferował j...

Pomysłowe blokady ekranu dla Androida

To, że system Android jest bardzo elastyczny, wiemy od dawna. Aplikacje w sklepie Google Play mogą zmienić jego interfejs nie do poznania. Pulpit, ikony, dzwonki, tapety i wiele, wiele innych - czasem można nawet nie wiedzieć, że w ręce trzymamy właśnie smartfon z Androidem. A co z ekranem blokady? Ekranem, który wita nas wkrótce po wybudzeniu urządzenia? Tu też mamy duże pole do popisu.
To, że system Android jest bardzo elastyczny, wiemy od dawna. Aplikacje w sklepie Google Play mogą z...

Bezpiecznie i rodzinnie

(10835) (1)
Sobota w centrum handlowym. Głośno i tłoczno i duszno. Jola zrobiła już zakupy spożywcze i teraz czeka w gigantycznej kolejce do kasy. Co tydzień obiecuje sobie, że przyjedzie tu w tygodniu, gdy jest mniej ludzi, ale jakoś nigdy nie ma na to czasu. I jeszcze jakaś strasznie chuda blondyna puka ją w ramię.
Sobota w centrum handlowym. Głośno i tłoczno i duszno. Jola zrobiła już zakupy spożywcze i teraz cze...