Chwile, które łączą.

iBOA T-Mobile

iBOA T-Mobile

Internetowe Biuro Obsługi Abonenta to najbardziej praktyczny i wygodny sposób kontroli kosztów, stanu połączeń, warunków umowy abonenckiej, a także zarządzania taryfami, usługami i funkcjonalnościami związanymi z korzystaniem z telefonu w ramach umowy z T-Mobile.

Poniżej znajdziesz porady dotyczące bezpłatnego i bezpiecznego korzystania z Biura Obsługi. Dowiedz się, jak zalogować się do iBOA, jak sprawdzić stan kosztów i bieżących połączeń oraz jak w pełni wykorzystać możliwości wirtualnego zarządzania swoim kontem. Tutaj odpowiadamy również na pytania dotyczące usługi Faktura na e-mail.

więcej

Wielka obniżka cen na topowe smartfony dla stałych abonentów!

(8410) (0)
Planujesz przedłużyć z nami umowę? Zrób to koniecznie przez iBOA! Sony Xperia M, Samsung Galaxy Young czy Nokia Lumia 520 są w wyjątkowych cenach!
Planujesz przedłużyć z nami umowę? Zrób to koniecznie przez iBOA! Sony Xperia M, Samsung Galaxy Youn...

Jak włączyć Sieć Rodzinną?

(10449) (3)
Czym jest Sieć Rodzinna? W Sieci Rodzinnej łączysz się za darmo z wybranymi przez Ciebie osobami. Najbliższe dla Ciebie osoby także dzwonią do Ciebie za darmo. Dotychczasowa usługa była dostępna dla Abonentów T-Mobile. Od dziś jeśli jesteś Abonentem T-Mobile Mix z taryfą Mix lub Fon, także ty możesz utworzyć własną Sieć Rodzinną.
Czym jest Sieć Rodzinna? W Sieci Rodzinnej łączysz się za darmo z wybranymi przez Ciebie osobami. Na...

Zmiany na lepsze dla Klientów blueconnect!

(3665) (0)
Nasi użytkownicy blueconnect już mogą cieszyć się ze zmian, jakie im zafundowaliśmy! A jest to nielimitowany dostęp do stron T-Mobile oraz uproszczone logowanie do iBOA.
Nasi użytkownicy blueconnect już mogą cieszyć się ze zmian, jakie im zafundowaliśmy! A jest to nieli...

Jak dostać ulgę na Internet?

(6531) (0)
Chcecie otrzymać ulgę na Internet za blueconnect lub internet stacjonarny na linii tp? Wystarczy, że zalogujecie się do Internetowego Biura Obsługi Abonenta i pobierzecie swoje faktury.
Chcecie otrzymać ulgę na Internet za blueconnect lub internet stacjonarny na linii tp? Wystarczy, że...

Czy wiesz jak prosto sprawdzić bieżące połączenia?

(77418) (43)
Nie wiesz ile darmowych minut już wykorzystałeś ani jakie usługi masz włączone, jaka kwota widnieje na ostatniej fakturze, a może chcesz sprawdzić historię połączeń – na te i inne pytania uzyskasz odpowiedź bez potrzeby dzwonienia gdziekolwiek.
Nie wiesz ile darmowych minut już wykorzystałeś ani jakie usługi masz włączone, jaka kwota widnieje ...

iBOA i MiBOA - najczęściej zadawane pytania

(118145) (499)
Zebraliśmy w jednym miejscu odpowiedzi na wszystkie pytania, z jakimi zwracacie się do nas, pytając o zarówno internetowe Biuro Obsługi Abonenta, jak i jego mobilnego brata – MiBOA.
Zebraliśmy w jednym miejscu odpowiedzi na wszystkie pytania, z jakimi zwracacie się do nas, pytając ...

F@ktura jeszcze bliżej

(13064) (6)
PTC, jako pierwszy operator telefonii komórkowej w Polsce, uruchomił usługę F@ktura na e-mail, dzięki której elektroniczny obraz faktury trafia wprost na skrzynkę e-mail abonenta bez konieczności logowania się do portalu.
PTC, jako pierwszy operator telefonii komórkowej w Polsce, uruchomił usługę F@ktura na e-mail, dzięk...

To się (samo) opłaca!

(6497) (1)
W natłoku codziennych spraw zdarza nam się zapomnieć o terminowym opłacaniu rachunków telefonicznych. Tymczasem nie musimy w ogóle zawracać sobie nimi głowy. Z pomocą przychodzi Polecenie zapłaty, które teraz ma jeszcze więcej zalet.
W natłoku codziennych spraw zdarza nam się zapomnieć o terminowym opłacaniu rachunków telefonicznych...

Czy jesteś już "iAbonentem"?

(36935) (109)
Dla tych, którzy nie lubią stać w kolejkach i załatwiać spraw w niedogodnych porach powstało iBOA, czyli internetowe Biuro Obsługi Abonenta. Przeczytaj dlaczego warto zostać iAbonentem.
Dla tych, którzy nie lubią stać w kolejkach i załatwiać spraw w niedogodnych porach powstało iBOA, c...