Chwile, które łączą.

MiBOA T-Mobile

MiBOA T-Mobile

Mobilna wersja Internetowego Biura Obsługi Abonenta daje możliwość elastycznego zarządzania kontem abonenckim w swoim telefonie. Sprawdzaj bieżące koszty połączeń, kontroluj płatności, włączaj i wyłączaj pakiety oraz usługi w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem aplikacji dostępnej bezpłatnie dla użytkowników systemów operacyjnych Android, iOS i Firefox OS. Sprawdź nowości dotyczące MiBOA, dowiedz się, jak korzystać z aplikacji i śledź aktualizacje. Pełen zakres usług i informacji o Twoim numerze zawsze pod ręką – szybko, sprawnie i bez kolejek.

więcej

10 powodów, dla których warto wybrać smartfon z T-Mobile

(3884) (1)
Kupując smartfon w salonie operatora, co jest częstą praktyką wśród naszych rodaków, możemy zyskać bezpieczeństwo, niezawodne działanie oraz nowe funkcje. Przyjrzyjmy się bliżej temu zagadnieniu.
Kupując smartfon w salonie operatora, co jest częstą praktyką wśród naszych rodaków, możemy zyskać b...

Top 5 newsów z ostatniego tygodnia

(1386) (0)
Mamy kilka nowości książkowych, aplikację MiBOA dla użytkowników usług na kartę, HTC One z bonusem oraz dwa świetne smartfony, które będzie można kupić także w Europie.
Mamy kilka nowości książkowych, aplikację MiBOA dla użytkowników usług na kartę, HTC One z bonusem o...

Aplikacja MiBOA dla użytkowników T-Mobile na kartę

W prezencie na Mikołajki T-Mobile na kartę przygotował dla swoich klientów innowacyjne rozwiązanie. Od dziś możliwa jest obsługa konta w mobilnym biurze obsługi MiBOA.
W prezencie na Mikołajki T-Mobile na kartę przygotował dla swoich klientów innowacyjne rozwiązanie. ...

Firefox OS: TOP 10 aplikacji na start

Firefox OS ma swój własny sklepik z aplikacjami. Na razie nie ma ich tam dużo, ale system dopiero się rozkręca, więc na wszystko przyjdzie jeszcze czas. Póki co przedstawiamy nasze subiektywne TOP 10 aplikacji, które już teraz można znaleźć w Firefox Marketplace.
Firefox OS ma swój własny sklepik z aplikacjami. Na razie nie ma ich tam dużo, ale system dopiero si...

Firefox OS - dobrze go znamy!

(3424) (3)
Przeglądarka internetowa Firefox jest obecnie najczęściej wykorzystywaną przeglądarką w Polsce, korzysta z niej blisko co druga osoba. Na całym świecie używa jej ponad 450 milionów ludzi.
Przeglądarka internetowa Firefox jest obecnie najczęściej wykorzystywaną przeglądarką w Polsce, korz...

Firefox OS czyli setki aplikacji dla wszystkich!

(3625) (1)
Smartfon Alcatel One Touch Fire z systemem Firefox OS idealnie nadaje się na Twojego pierwszego smartfona. Będzie przystępny cenowo, a przy tym prosty w obsłudze. Posiadać będzie mocny procesor, który pozwoli korzystać z setek aplikacji, które tworzone są już teraz!
Smartfon Alcatel One Touch Fire z systemem Firefox OS idealnie nadaje się na Twojego pierwszego smar...

100 tysięcy pobrań aplikacji MiBOA w Google Play

Razem z Wami udało nam się pokonać kolejną granicę. Aplikacja MiBOA dostępna w Google Play przekroczyła 100 tysięcy pobrań.
Razem z Wami udało nam się pokonać kolejną granicę. Aplikacja MiBOA dostępna w Google Play przekrocz...

Rok 2012 pod znakiem T-Mobile

(3286) (1)
Rok 2012 za nami. Warto go podsumować, bo działo się w nim naprawdę dużo. Wprowadziliśmy innowacyjną usługę MyWallet, w ofercie pojawiły się najnowsze modele smartfonów, zaś Minister Podwajania ogłosił stan podwajania na terenie całej Polski! Ale to nie wszystko!
Rok 2012 za nami. Warto go podsumować, bo działo się w nim naprawdę dużo. Wprowadziliśmy innowacyjną...

Smartfon bez aplikacji jest jak dom bez mebli!

Pobierając aplikacje mobilne, nadajemy naszemu smartfonowi jego unikalny charakter. Kiedy tego nie robimy, nie wykorzystujemy wszystkich funkcjonalności, a nasz telefon nie różni się niczym od starszych, poczciwych modeli. Niezagospodarowany smartfon jest więc niczym dom bez mebli – można w nim mieszkać i z niego korzystać, ale w bardzo ograniczonym zakresie.
Pobierając aplikacje mobilne, nadajemy naszemu smartfonowi jego unikalny charakter. Kiedy tego nie r...

Nowa wersja MiBOA w AppStore!

(2468) (3)
Wszyscy posiadacze urządzeń z iOS mogą już pobrać z AppStore nową wersję aplikacji MiBOA, dzięki której można zarządzać swoim kontem.
Wszyscy posiadacze urządzeń z iOS mogą już pobrać z AppStore nową wersję aplikacji MiBOA, dzięki któ...

Nowa wersja MiBOA już w Google Play!

W sklepie Google Play udostępniliśmy właśnie najnowszą wersję aplikacji MiBOA na telefony z systemem operacyjnym Android. Dzięki aplikacji poprzez telefon możecie zarządzać kontem w naszej sieci.
W sklepie Google Play udostępniliśmy właśnie najnowszą wersję aplikacji MiBOA na telefony z systemem...

Różne oblicza internetu w komórce

(3878) (1)
Internet w telefonie przydaje się nie tylko wtedy, gdy przeglądamy strony. Pracuje dla nas także wtedy, gdy nawet o nim nie myślimy.
Internet w telefonie przydaje się nie tylko wtedy, gdy przeglądamy strony. Pracuje dla nas także wte...