Chwile, które łączą.

NaviExpert T-Mobile

NaviExpert T-Mobile

NaviExpert to nowoczesny system nawigacji GPS instalowany w telefonie komórkowym. Wyjątkowość tej aplikacji polega przede wszystkim na tym, że jest ona zawsze na bieżąco: pozwala omijać korki dzięki korzystaniu z aktualnych informacji o ruchu drogowym, zapewnia bezpieczną i spokojną jazdę wykorzystując funkcjonalność CB radia (powiadomienia dotyczące fotoradarów, kontroli drogowych, niebezpiecznych miejsc i wypadków), udostępnia codziennie aktualizowane mapy online. Nawigacja NaviExpert to również regularnie odświeżana bogata baza punktów POI – stacji benzynowych, restauracji, sklepów, punktów kontroli drogowych i innych użytecznych miejsc, a także funkcjonalna porównywarka cen paliw, wyszukiwarka wydarzeń kulturalno-rozrywkowych oraz praktyczna pomoc w poruszaniu się po mieście za pośrednictwem komunikacji miejskiej.

Poznaj NaviExpert od podszewki – dowiedz się, jak zainstalować aplikację na smartfonie lub tablecie, poznaj bogactwo możliwości, jakim dysponuje, sprawdź wyjątkowe oferty NaviExpert w T-Mobile MyBox.

więcej

Nowa oferta Jump! Sprawdź!

(1340) (17)
T-Mobile zaprezentował nowe taryfy Jump! z ofertą Rodzinną, w ramach której można dokupić nawet cztery dodatkowe kontrakty z kartą SIM za jedyne 30 zł każdy.
T-Mobile zaprezentował nowe taryfy Jump! z ofertą Rodzinną, w ramach której można dokupić nawet czte...

Milion osób wybrało Jump! Wszystko bez limitu!

(1169) (0)
Taryfy Jump! od momentu wprowadzenia w czerwcu 2014 r. zdobyły już ponad milion użytkowników. Czym przyciągnęły do siebie?
Taryfy Jump! od momentu wprowadzenia w czerwcu 2014 r. zdobyły już ponad milion użytkowników. Czym p...

Wtorki ze światem nowych technologii: T-Mobile MyBox

(971) (0)
W dzisiejszych czasach telefonowanie to tylko jedna z możliwości, jakie dają nowoczesne smartfony. Dzięki telefonom możecie teraz skorzystać z nawigacji samochodowej, posłuchać audiobooków i muzyki, skorzystać z gier czy uczyć się języków obcych. Wystarczy T-Mobile MyBox! Zobaczcie co potrafi ta aplikacja!
W dzisiejszych czasach telefonowanie to tylko jedna z możliwości, jakie dają nowoczesne smartfony. D...

Podróżuj po Europie z NaviExpert T-Mobile

Jeśli planujesz podróż po Europie, zależy Ci na szybkim i precyzyjnym określeniu trasy oraz preferujesz mapy w wersji online to najnowsza oferta T-Mobile jest dla Ciebie!
Jeśli planujesz podróż po Europie, zależy Ci na szybkim i precyzyjnym określeniu trasy oraz preferuj...

T-Mobile MyBox: sprawdź jak najlepiej wyposażyć smartfon i tablet

Filmy, seriale, nawigacja, audiobooki, muzyka, gry czy nauka języków obcych? T-Mobile MyBox zapewnia rozrywkę i przydatne narzędzia, które znacznie rozszerzą możliwości naszego smartfona czy tabletu. Przez 30 dni mamy okazję sprawdzić jak działają, bez obaw o dodatkowe koszty.
Filmy, seriale, nawigacja, audiobooki, muzyka, gry czy nauka języków obcych? T-Mobile MyBox zapewnia...

Lepiej w nowych taryfach JUMP! Bez limitów do wszystkich!

(38671) (248)
Wraz z udostępnieniem naszym Klientom sieci LTE 4G wprowadzamy na rynek również nową ofertę dla klientów indywidualnych! Jej najmocniejsza strona? Nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz Internet Connect!
Wraz z udostępnieniem naszym Klientom sieci LTE 4G wprowadzamy na rynek również nową ofertę dla klie...

Nasze nowe skarby! Zróbcie JUMP! i skorzystajcie z bogactwa oferty!

(5102) (4)
Zastanawiasz się czy przeskoczyć do T-Mobile? Nie ma nad czym - nasi Klienci mają lepiej! Specjalnie dla Was mamy mecze i wywiady z Brazylii, 25 mln utworów muzycznych z WiMP, nawigację NaviExpert czy czarodziejską aplikację Magisto. A do tego internet LTE 4G!
Zastanawiasz się czy przeskoczyć do T-Mobile? Nie ma nad czym - nasi Klienci mają lepiej! Specjalnie...

W T-Mobile startuje oferta JUMP! z LTE 4G [AKTUALIZACJA]

(32960) (397)
T-Mobile uruchamia komercyjnie sieć LTE 4G dla swoich klientów. Oprócz nowej oferty są także nowe usługi dla klientów, w tym streaming muzyki i programów TV.
T-Mobile uruchamia komercyjnie sieć LTE 4G dla swoich klientów. Oprócz nowej oferty są także nowe us...

myPhone S-Line – dobry sprzęt za niewielkie pieniądze

(4837) (2)
W nasze ręce trafił jeden z najnowszych smartfonów myPhone model S-Line. Sprawdźmy czy warto się nim zainteresować.
W nasze ręce trafił jeden z najnowszych smartfonów myPhone model S-Line. Sprawdźmy czy warto się nim...

Prosto i bez przeszkód na ferie z NaviExpert w T-Mobile MyBox

(4563) (0)
Dla posiadaczy smartfonów droga na ferie zimowe może być prostsza dzięki T-Mobile MyBox, który oferuje nawigację NaviExpert T-Mobile w specjalnej cenie.
Dla posiadaczy smartfonów droga na ferie zimowe może być prostsza dzięki T-Mobile MyBox, który oferu...

NaviExpert na wideo! Zobaczcie najlepszą nawigację na rynku!

Zastanawiacie się jak uniknąć mandatów i skrócić czas podróży? Takie możliwości daje NaviExpert! W naszym nowym filmie możecie przekonać się co potrafi ta aplikacja, która dostępna jest w T-Mobile MyBox.
Zastanawiacie się jak uniknąć mandatów i skrócić czas podróży? Takie możliwości daje NaviExpert! W n...

NaviExpert: ominiesz korki i ekspresowo dotrzesz do celu!

NaviExpert to z pewnością jedna z najlepszych nawigacji na rynku, która wygrała wiele niezależnych testów dziennikarskich. Dzięki niej unikniesz mandatów, skrócisz czas podróży i zawsze będziesz miał dostęp do aktualnych map. W promocji T-Mobile MyBox możesz ułożyć nieograniczoną liczbę tras i nawigować do 20 punktów docelowych przez 30 dni za darmo!
NaviExpert to z pewnością jedna z najlepszych nawigacji na rynku, która wygrała wiele niezależnych t...