Chwile, które łączą.

Zarządzanie kontem – testy, opinie, porady. Wszystko o zarządzanie kontem

Mój budżet - portfel pod kontrolą

„Byle do pierwszego” – odliczają dni do wypłaty osoby, które z trudnością panują nad domowym budżetem. Z pomocą przychodzi jednak mobilna aplikacja, która pomoże zapanować na bieżącymi wydatkami i wspomoże oszczędzanie.
„Byle do pierwszego” – odliczają dni do wypłaty osoby, które z trudnością panują nad domowym budżete...

Zarządzanie kontaktami na Androidzie

(14643) (0)
Wykonywanie połączeń to jedna z niewielu funkcji nowoczesnych telefonów, która na przestrzeni lat nie zmieniła się tak drastycznie jak pozostałe. Zmienił się jednak zakres informacji, które można przypisać do kontaktów oraz sposób zarządzania nimi. Kiedyś zmiana telefonu wymagała czasochłonnego kopiowania kontaktów na kartę SIM, która mogła wiązać się nawet z utratą części danych, co wiązało się ze specyfiką małych chipów. A przecież dzisiaj pojedynczy kontakt to nie tylko imię, nazwisko i numer telefonu, ale także adresy e-mail, komunikatory, daty ważnych wydarzeń, osobiste strony internetowe i wiele innych.
Wykonywanie połączeń to jedna z niewielu funkcji nowoczesnych telefonów, która na przestrzeni lat ni...

Jak dodać nowe konto w Androidzie?

(6485) (0)
Powiadomienia o aktualizacjach statusów, nowych wiadomościach i wydarzeniach pozwalają cały czas być na bieżąco. Dzięki nim nie tylko przypomnimy sobie o urodzinach naszych znajomych, ale także w ciągu paru sekund odczytamy nowego maila. Jednak, by było to możliwe, konieczne jest dodanie nowego konta do systemu. Jak to zrobić i jak nim później zarządzać? Tego dowiesz się z niniejszego poradnika.
Powiadomienia o aktualizacjach statusów, nowych wiadomościach i wydarzeniach pozwalają cały czas być...

Zarządzanie aplikacjami w Androidzie 4.0

(22009) (1)
Jeśli często instalujesz nowe gry i programy, z czasem może wyczerpać się ilość wolnej pamięci wewnętrznej, a na liście aplikacji będzie coraz trudniej się odnaleźć. Warto wówczas sprawdzić czy rzeczywiście potrzebujemy trzeciej wersji Angry Birds, kolejnego programu graficznego albo odtwarzacza muzycznego, i zostawić tylko najpotrzebniejsze pozycje. Jak to zrobić?
Jeśli często instalujesz nowe gry i programy, z czasem może wyczerpać się ilość wolnej pamięci wewnę...

Czy jesteś już "iAbonentem"?

(36959) (109)
Dla tych, którzy nie lubią stać w kolejkach i załatwiać spraw w niedogodnych porach powstało iBOA, czyli internetowe Biuro Obsługi Abonenta. Przeczytaj dlaczego warto zostać iAbonentem.
Dla tych, którzy nie lubią stać w kolejkach i załatwiać spraw w niedogodnych porach powstało iBOA, c...