Chwile, które łączą.

Zestawy głośnomówiące do samochodu – Opinie i Testy

Zestawy głośnomówiące do samochodu – Opinie i Testy

Samochodowy zestaw głośnomówiący to obowiązkowe wyposażenie kierowcy, który spędza w samochodzie dużo czasu. Ułatwia życie, pozwalając na prowadzenie nawet długich rozmów w czasie kierowania pojazdem bez narażania na niebezpieczeństwo spowodowania wypadku. Dysponując dobrej jakości zestawem głośnomówiącym możemy omawiać interesy lub prowadzić prywatne rozmowy w idealnej jakości dźwięku bez groźby otrzymania mandatu.

Poniżej podpowiadamy, jaki zestaw głośnomówiący wybrać, omawiamy różnorodne rozwiązania: zestawy do profesjonalnego montażu, zestawy słuchawkowe Bluetooth oraz przenośne zestawy głośnomówiące, a także prezentujemy ofertę rynkową tego typu akcesoriów. Znajdziesz tu testy urządzeń czołowych producentów, takich jak Nokia, Samsung czy Jabra, rzetelne opinie na temat poszczególnych zestawów oraz omówienie najnowszych trendów z zakresu komunikacji głośnomówiącej.

więcej

Atrakcyjne akcesoria na wideo!

(1617) (0)
W naszej ofercie znajdziecie bardzo wiele przydatnych akcesoriów, które mogą uatrakcyjnić wygląd Waszych smartfonów. Już teraz znajdziecie je w naszych salonach w promocyjnych cenach. Obejrzyjcie nasz film i wybierzcie gadżet dla siebie!
W naszej ofercie znajdziecie bardzo wiele przydatnych akcesoriów, które mogą uatrakcyjnić wygląd Was...

Akcesoria mobilne Nokii - bezpieczniej i wygodniej na drogach

(9485) (0)
Korzystanie z telefonów komórkowych i smartfonów znakomicie ułatwiają dedykowane im akcesoria. Jeśli na co dzień używamy Nokii grzechem byłoby nie skorzystać z firmowanych tą samą marką ładowarek i słuchawek Bluetooth.
Korzystanie z telefonów komórkowych i smartfonów znakomicie ułatwiają dedykowane im akcesoria. Jeśli...

Przenośny zestaw głośnomówiący Nokia HF-210 i uchwyt CR-123

(18134) (1)
Przenośny zestaw głośnomówiący Nokia HF-210, to doskonały sposób na wygodne rozmawianie przez telefon w samochodzie. Niewielkie urządzenie wyposażono w sprytne technologie: usuwania echa, powstającego podczas rozmów oraz usuwania szumów. Dzięki temu, możemy liczyć na wysoką jakość rozmów.
Przenośny zestaw głośnomówiący Nokia HF-210, to doskonały sposób na wygodne rozmawianie przez telefo...

Co nowego w T-Mobile?

(4401) (0)
W poprzednim tygodniu do oferty T-Mobile weszła Nokia Lumia 710, a wszystkim fanom piłki nożnej zaproponowaliśmy grę Liga-T-Mobile oraz prenumeratę MMS z wiadomościami o T-Mobile Ekstraklasie.
W poprzednim tygodniu do oferty T-Mobile weszła Nokia Lumia 710, a wszystkim fanom piłki nożnej zapr...

Zestaw samochodowy Samsung HF1000

(17113) (1)
Samochodowy zestaw Samsunga to urządzenie, które w niewygórowanej cenie oferuje długi czas pracy i możliwość podłączenia dwóch telefonów.
Samochodowy zestaw Samsunga to urządzenie, które w niewygórowanej cenie oferuje długi czas pracy i m...

Nokia HF-310 i CR-115 - combo Nokii do samochodu

(14228) (0)
Wygodny w użyciu zestaw głośnomówiący Nokii. Wysoka jakość dźwięku i dowolność miejsca montażu.
Wygodny w użyciu zestaw głośnomówiący Nokii. Wysoka jakość dźwięku i dowolność miejsca montażu.

Jabra Cruiser 2 - zestaw głośnomówiący

(17186) (3)
Doskonały zestaw do prowadzenia rozmów głośnomówiących. Świetna jakość dźwięku i wykonania. Wygodne mocowanie do osłony przeciwsłonecznej.
Doskonały zestaw do prowadzenia rozmów głośnomówiących. Świetna jakość dźwięku i wykonania. Wygodne ...

Jak wybrać zestaw głośnomówiący?

(21099) (0)
Komórka, laptop i samochód dla wielu są podstawowymi narzędziami pracy. Jednak nawet jeśli nie mamy służbowego telefonu, to zdarza nam się prowadzić rozmowy w czasie jazdy. Jak rozmawiać, by nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo?
Komórka, laptop i samochód dla wielu są podstawowymi narzędziami pracy. Jednak nawet jeśli nie mamy ...