Zestawienia

08.04.2015
5 przydatnych aplikacji przy wyjściu na miasto

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Zwykłe wyjście na miasto może okazać się nie lada wyprawą, zwłaszcza powrót do domu. Oto kilka aplikacji, które pomogą przebrnąć przez cały dzień poza domem.

W przypadku podróży komunikacją miejską (szczególnie w nowo odwiedzanym mieście) niezwykle przydatna okazuje się być aplikacja popularnego portalu Jakdojade.pl. Z tą apką znajdziemy optymalną trasę do danego punktu, zaplanujemy czasowo całą podróż, sprawdzimy rozkłady jazdy, wyszukamy konkretne przystanki a nawet dowiemy się, jaki jest koszt biletów potrzebnych do przejechania danej trasy. Na pochwałę zasługują aktualizowane na bieżąco rozkłady jazdy i zmiany w trasach.

Skoro wiemy jak ustalić trasę i ile będą kosztować bilety – wypadałoby je kupić. Kierowca nie chce sprzedać? W kiosku nie zapłacimy kartą? Biletomatów jak na lekarstwo? Z pomocą przyjdzie Mobilet. Za pomocą aplikacji kupimy bilety na komunikację miejską i opłacimy parking. Trzeba mieć tylko środki na koncie, które można szybko doładować nawet z poziomu telefonu. Mobilet bywa nieoceniony w kryzysowych sytuacjach.

Foursquare – niegdyś służył do meldowania się w różnorakich miejscach, dziś pozwala je wyszukiwać, oceniać i pozostawiać komentarze. Zastanawiasz się gdzie iść coś zjeść? Foursquare podsunie Ci pomysły i znajdzie knajpy w Twojej okolicy. Dzięki zdjęciom, opiniom i kryteriom cenowym łatwo wybierzesz tę, do której zechcesz się wybrać.

Chcesz szybko i tanio złapać taksówkę? MyTaxi Ci to ułatwi. Aplikacja na podstawie lokalizacji telefonu oceni, za ile dotrze konkretny taksówkarz, oceni też, ile może kosztować trasa i opłacić bezgotówkowo kurs. MyTaxi kusi także kodami promocyjnymi oraz zdobywanymi zniżkami za każdorazowe polecenia aplikacji znajomym.

Koniec dnia, a tu trzeba jeszcze coś załatwić, kupić lub zjeść? Nie ma problemu. Tylko gdzie w środku nocy znaleźć czynną aptekę, knajpę, kantor, sklep czy weterynarza? Aplikacja czynne24h na podstawie naszej lokalizacji GPS pomoże znaleźć najbliższy taki punkt wskazując go nam dokładnie na mapie. To kolejna aplikacja, którą zawsze warto mieć przy sobie – nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy musieli skorzystać z danej usługi o dość nietypowej porze.

5 przydatnych aplikacji przy wyjściu na miasto - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się