Jeśli do tej pory nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Angry Birds Star Wars II, to teraz możecie to nadrobić nie płacąc za to ani złotówki.

Rovio przygotowało promocję, w ramach której gra Angry Birds Star Wars II jest dostępna za darmo. Akcja dotyczy wersji dostępnej w App Store, a więc tej przeznaczonej dla iPhone'a i iPada. Ale to tylko dlatego, że edycja przeznaczona dla użytkowników Androida jest darmowa już od bardzo dawna.

Do tej pory Angry Birds Star Wars II kosztowało w App Store 89 eurocentów, a więc niespełna 4 złote. Teraz jednak grę można pobrać całkowicie za darmo. Co więcej, wczoraj Rovio wypuściło najnowszą aktualizację gry, która przyniosła ze sobą 30 zupełnie nowych poziomów. Lepszej okazji do nadrobienia ewentualnych zaległości z tym tytułem raczej już nie będzie, więc pobierajcie póki jeszcze ciepły!

Przeczytaj naszą recenzję Angry Birds Star Wars II

Przypomnijmy: Angry Birds Star Wars II to najnowsza odsłona głównej serii o wściekłych ptakach. Jak to zwykle w przypadku nowych części Angry Birds bywa, twórcy przygotowali dla nas kolejną porcję poziomów, w których strzelamy z procy i niszczymy rozmaite wymyślne konstrukcje. Po raz pierwszy w historii otrzymaliśmy jednak możliwość pokierowania odwiecznymi przeciwnikami ptaków, czyli zielonymi świniami. Opowiadając się po ich stronie przechodzimy na… Ciemną Stronę Mocy.

Angry Birds Star Wars II za darmo. Pobierajcie! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Wściekłych Ptaków. Rovio zapowiedziało, że 19 września swoją premierę na urządzeniach mobilnych będzie miała kontynuacja Angry Birds Star Wars II.

Przed kilkoma dniami fińskie Rovio zapowiedziało, że jeszcze w tym roku należy spodziewać się kontynuacji ostatniej gry z udziałem Wściekłych Ptaków, czyli Angry Birds Star Wars II. Ukaże się ona dokładnie 19 września, czyli niemalże rok po premierze pierwowzoru. Platformy docelowe: iOS, Android i Windows Phone.

Angry Birds Star Wars II przyniesie ze sobą zestaw nowych poziomów utrzymanych w stylistyce uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nowością w obrębie gry mają być powiązane z nią gadżety, wyprodukowane przez firmę Hasbro, które będzie można wykorzystywać w trakcie rozgrywki. Jeśli zdecydujemy się na zakup takiej figurki, po zeskanowaniu jej aparatem będziemy mogli umieścić ją w grze i wykorzystać w walce.

Gra zapowiada się ciekawie, choć pomysł z dodatkowymi figurkami nie każdemu przypadnie do gustu (na szczęście będą nieobowiązkowe). Premiera 19 września.

Będzie Angry Birds Star Wars II (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Niecały rok po premierze pierwowzoru, Wściekłe Ptaki wracają w kosmos, by zaserwować nam kolejną porcję wyśmienitej rozgrywki w klimacie Gwiezdnych Wojen. Jak wypada kontynuacja Angry Birds Star Wars?

0

Ocena autora

Fińskie Rovio nie zwalnia tempa i regularnie dostarcza nam kolejne części swojej najbardziej znanej gry na smartfony i tablety. Mowa oczywiście o Angry Birds, które już dawno temu przekroczyło magiczną granicę miliarda pobrań, zarezerwowaną wyłącznie dla najlepszych.

Po raz pierwszy w historii serii mamy jednak do czynienia z premierą bezpośredniej kontynuacji jednej z odsłon. Najwyraźniej patent na mezalians z Gwiezdnymi Wojnami okazał się na tyle skutecznym zagraniem, że twórcy nie mieli innego wyboru, jak pójść za ciosem i po niecałym roku dać swoim fanom Angry Birds Star Wars II.

Jeśli jednak myślicie, że Rovio poszło na łatwiznę i oddało w nasze ręce wyłącznie zestaw dodatkowych misji, nie ingerując przy tym w mechanikę zabawy - to jesteście w błędzie. Angry Birds Star Wars II to zdecydowanie najbardziej rewolucyjna odsłona Wściekłych Ptaków i zarazem pokaz mocy Finów z Rovio. Gra przynosi ze sobą nie tylko nowe patenty i dodatkowe postacie z nowymi umiejętnościami, ale również - po raz pierwszy w historii - drugą główną kampanię, w której gracz opowiada się po Ciemnej Stronie Mocy. Czyli wciela się w zielone świnie, które do tej pory można było tylko biernie obserwować na ekranie. Możliwość przejęcia kontroli nad tą rasą oznacza podwojenie frajdy z zabawy, bo wprowadza nowe misje i postacie o niespotykanych dotąd umiejętnościach.

Obecność dwóch osobnych kampanii oraz poziomów bonusowych sprawia, że w Angry Birds Star Wars II na zaliczenie czeka w sumie ponad 120 różnorodnych etapów. Taka ilość przekłada się na co najmniej 4 godziny zabawy, a gdy zechcemy przejść wszystkie etapy na 100 procent, zdobywając w każdym po trzy gwiazdki, czas ten spokojnie może ulec podwojeniu. Całkiem niezły wynik, jak na grę, której cena nie przekracza nawet 10 złotych.

Główna filozofia rozgrywki się oczywiście nie zmieniła. Nadal chodzi tutaj o to, by wystrzeliwać ptaki z procy i w jak najlepszym stylu niszczyć wrogie konstrukcje. Odpowiednią porcję urozmaicenia przynoszą ze sobą jednak urozmaicone i często debiutujące postacie: Obi Wan Kenobi, Jar Jar Binks, Yoda, C-3PO , R2-D2 - po Jasnej Stronie Mocy, a także Imperator, Droid Niszczyciel, Boba Fett, Darth Maul - po Ciemnej Stronie Mocy.

Każda z tych postaci jest oczywiście specyficznym połączeniem swojego filmowego odpowiednika z ptakiem. I posiada odmienne właściwości na polu bitwy, co z kolei nie pozwala się nudzić i dostarcza ciekawych wrażeń (szczególnie dla fanów Gwiezdnej Sagi). Jedno trzeba przyznać: przy okazji Angry Birds Star Wars II designerzy i graficy odwalili kawał naprawdę niezłej roboty. A Rovio ponownie pokazało, że nadal jest jednym z najbardziej liczących się graczy w branży gier mobilnych.

A jak w to grać?

1. W menu głównym znajdują się odnośniki do dwóch głównych kampanii - w jednej z nich wcielamy się w ptaki, w drugiej w świnie. Na samym początku przygody z grą odblokowana jest jednak wyłącznie ta główna - dostęp do drugiej uzyskujemy dopiero po ukończeniu wszystkich etapów z ptasiej kampanii.

2. Zasady rozgrywki nie zmieniły się w stosunku do poprzednich części. Ptaki wystrzeliwujemy z procy przeciągając palcem po ekranie od prawej do lewej strony (nie zapominajcie o wycelowaniu w wybraną przeszkodę). Podobnie jak w przypadku pierwszej odsłony Angry Birds Star Wars, do dyspozycji mamy jeszcze moce specjalne, które aktywujemy poprzez naciśnięcie palcem na ekranie w odpowiednim momencie, czyli w większości przypadków wtedy, gdy nasz "pocisk" znajduje się w pobliżu przeszkody, w którą celowaliśmy. Każdy z ptaków posiada inną moc - warto poznać ich mocne i słabe strony.

3. Po ukończeniu etapu jesteśmy nagradzani złotymi gwiazdkami - jedną, dwiema lub trzema. Ich ilość jest zależna od stylu, w jakim ukończyliśmy dany poziom. Na ocenę końcową wpływa ilość wykorzystanych ptaków (im mniej, tym lepiej) oraz poziom zniszczeń elementów otoczenia (im większe, tym lepiej). Nie trzeba jednak wszędzie zdobywać trzech gwiazdek - do popchnięcia rozgrywki do przodu wystarczy zdobywać tylko po jednej.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Angry Birds Star Wars II - Wściekłe Ptaki ponownie w kosmosie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Twórcy Angry Birds Star Wars II wypuścili nową aktualizację do gry, która całkowicie za darmo wprowadza do niej zestaw nowych poziomów.

Fińskie Rovio znane jest z tego, że wspiera swoje gry darmowymi aktualizacjami jeszcze na długi czas po ich premierze. Kolejną paczkę z poziomami otrzymało właśnie Angry Birds Star Wars II. Aktualizacja o nazwie Revenge of the Pork przynosi ze sobą 32 nowe poziomy oraz 16 dodatkowych wyzwań typu Master Your Destiny.

Angry Birds Star Wars II to jedna z najlepszych gier w serii, w której strzelamy z procy i niszczymy rozmaite wymyślne konstrukcje. Po raz pierwszy gracze otrzymali tu możliwość pokierowania odwiecznymi przeciwnikami ptaków, czyli zielonymi świniami. Opowiadając się po ich stronie przechodzimy na… Ciemną Stronę Mocy. Jak to w Gwiezdnych Wojnach. Więcej na poniższym zwiastunie.

Angry Birds Star Wars II pobierzecie z App Store, Google Play i Windows Phone Store, oczywiście już w zaktualizowanej wersji. Osoby już posiadające grę łatkę muszą pobrać samodzielnie, ale zrobią to całkowicie za darmo.

Nowe poziomy do Angry Birds Star Wars II. Za darmo! (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się