Nasza sieć właśnie udostępniła posiadaczom iPhone'ów możliwość ściągnięcia aplikacji "Mobilne Internetowe Biuro Obsługi Abonenta". Zarządzaj swoim kontem poprzez smartfona!

Już nie tylko posiadacze smartfonów z systemem Android będą mogli monitorować swoje koszty i zarządzać usługami. Teraz również abonenci naszej sieci ze smartfonami z logiem Apple pobierając aplikację MiBOA z App Store mogą  w prosty sposób kontrolować swoje koszty i zarządzać swoim kontem.

Aplikacja MiBOA umożliwia:

 • sprawdzanie bieżących kosztów,
 • sprawdzanie płatności, numeru konta do przelewu,
 • włączanie lub wyłączanie pakietów dodatkowych minut, smsów lub danych w Twojej taryfie,
 • zarządzanie usługami dodatkowymi,
 • uruchomienie roamingu międzynarodowego i sprawdzanie stawki połączeń za granicą.

Obecnie aplikacja przeznaczona jest dla Abonentów T-Mobile posiadających taryfy Rodzina, Nowa Era, Nowa Firma, Pakiet dla Biznesu.

Dzięki naszej aplikacji "MiBOA" możecie sprawdzić m.in bieżące koszty, płatności i faktury, czy też internet w telefonie.

Aplikacja jest w wersji rozwojowej – co oznacza, że użytkownicy mogą aktywnie włączyć się w jej dalszy rozwój. Oczekujemy na sugestie i pomysły pod adresem mailto:mobileapps@t-mobile.pl

- Coraz większa liczba użytkowników sieci T-Mobile rozpoczyna swoją przygodę ze smartfonami. Poprzez aplikacje mobilne chcemy dać dostęp do szerokiego wachlarza usług mobilnych jakie oferuje sieć T-Mobile - mówi Kamil Wawrzyniak, Kierownik Działu Rozwoju Technologii i Aplikacji Terminalowych w naszej sieci.

Dzięki aplikacji "MiBOA" możecie sprawdzić Wasze bieżące koszty.

Dla przypomnienia – na Android Market (zakładka T-Mobile) znajdziecie kilka innych aplikacji naszego autorstwa przeznaczone dla posiadaczy telefonów i tabletów z systemem Android.
Należą do nich, m.in. „Połącz Chwile” czy "Strażnik”, która jest pomocna w przypadku zagubienia, czy kradzieży naszego telefonu. Dzięki niej możemy, na przykład, sprawdzić na Google Maps jaka jest lokalizacja naszego urządzenia, a nawet otrzymać zdjęcie wykonane przez telefon.

<p><em>Aplikacja MiBOA. Zobacz film!</em></p>

Aplikacja "MiBOA" udostępniona na iOS! - opinie i komentarze (5)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

ninkaoska
20-02-2016 - 17:53:45
dlaczego płacąc telefonem wyskakuje mi taki komunikat na stronie Przepraszamy, ale konto T-Mobile nie zostało uwierzytelnione do transakcji." proszę o pomoc jak zrobic żebym nadal mogła płacić
  (0)
Odpowiedz
Karol
17-07-2013 - 23:37:51
Czy istnieje możliwość sprawdzenia wartości pakietu na ipadzie? Bo nie moge znaleźć takiej opcji w miboa z AppStore :( pozdrawiam serdecznie.
  (0)
Odpowiedz
maniakT-MOBILE
17-03-2012 - 21:46:39
Planujecie przygotować aplikację do TakTAk? Coś w stylu mobilny iTakTak?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-03-2012 - 08:31:39
Maniaku, w tej chwili nie potrafimy odpowiedzieć na Twoje pytanie. Przekażemy Twoją sugestię dalej :-) Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
marcel200003
06-03-2012 - 20:35:21
A dla Bada to co?!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W dniu dzisiejszym udostępniliśmy naszą najnowszą aplikację - "MiBOA Beta". Wszystkim posiadaczom abonamentu w naszej sieci pozwoli ona lepiej i wygodniej zarządzać swoim kontem.

Darmowa aplikacja, "MiBOA Beta", służy do bezpłatnego zarządzania kontem abonenckim w naszej sieci. W wygodny i szybki sposób uzyskasz informację o bieżących kosztach i wykorzystaniu pakietów. Sprawdzisz stan opłacenia faktur. Wedle aktualnych potrzeb masz możliwość aktywacji usług, które pozwolą obniżyć koszty, zarządzania tanimi numerami jak w usłudze Sieć Rodzinna, czy zmianę wielkości pakietu Internet non-stop. Przed wyjazdem za granicę sprawdzisz jakie będą obowiązywać Cię koszty połączeń.

Aplikacja jest do pobrania z Android Market - poprzez aplikację w telefonie lub tutaj.

Udostępniona wersja to beta, co oznacza, że jesteśmy na tym etapie szczególnie otwarci na Wasze sugestie. Narzędzie jest dla Was i chcemy dopasować je do Waszych potrzeb. Na opinie czekamy pod adresem e-mail: MobileApps@t-mobile.pl

Wkrótce powstanie także aplikacja dla użytkowników iPhone'a.

Aplikacja MiBOA umożliwi Ci sprawdzenie dokonanych opłat.

W aplikacji mobilnej iBOA zawsze szybko i wygodnie:

 • będziesz na bieżąco ze stanem wykorzystania posiadanych pakietów,
 • sprawdzisz status płatności faktur i pozostałe informacje o fakturach,
 • zarządzasz usługami związanymi z obsługą połączeń i obniżającymi koszty,
 • przed wyjazdem za granicą zweryfikujesz czy roaming jest aktywny i włączysz pakiety do wykorzystania za granicą na rozmowy i połączenia internetowe,
 • otrzymasz informację o możliwości przedłużenia umowy, otrzymania nowej oferty i wymiany telefonu dla stałych abonentów.

Po zainstalowaniu aplikacji, w głównym menu telefonu, znajdziesz samouczek opisujący zasady poruszania się po aplikacji. Znajdziesz w nim odpowiedzi na wszystkie pytania związane z korzystaniem z "MiBOA Beta".

Transfer danych przesyłanych przez aplikację jest darmowy na terenie Polski i nie pomniejsza posiadanych paczek internetowych. Jednak samo pobranie aplikacji odbywa się w ramach posiadanego pakietu internetowego lub rozliczane jest zgodnie z cennikiem gdy brak pakietu internetowego. Podczas pobytu za granicą połączenie internetowe wykonywane przez aplikację (pobieranie i wysyłanie danych) zostanie rozliczone zgodnie z Twoim cennikiem roamingowym (lub w ramach posiadanej roamingowej paczki danych Wszędzie w sieci). Za pomocą WiFi, bądź komputera, można ściągnąć aplikację za darmo.

Dzięki naszej nowej aplikacji będziecie mogli aktywować nowe usługi!

Pragniemy Was zapewnić, że nasza nowa aplikacja jest w 100 procentach bezpieczna. Transmisja danych jest bowiem szyfrowana. Automatyczna autoryzacja przez aplikację możliwa jest wyłącznie gdy użytkownik korzysta z internetu mobilnego sieci T-Mobile i może zostać jednoznacznie zidentyfikowany.
W innym wypadku wymagane jest przesłane w wiadomości SMS generowane każdorazowo inne hasło składające się z 6 cyfr. Hasło wysyłane jest na numer, na który użytkownik chce się zalogować.

Zachęcamy więc do pobierania aplikacji do zarządzania MiBOA oraz czekamy na Wasze opinie!

Zapraszamy Was także do zapoznania się naszymi materiałami, które wyjaśnią, czym dokładnie jest iBOA (Internetowe Biuro Obsługi Abonenta) praz MiBOA (Mobilne Internetowe Biuro Obsługi Abonenta). Tutaj znajdziecie materiał, zawierający odpowiedzi na wszystkie pytania, z jakimi zwracacie się do nas, pytając zarówno o internetowe BOA, jak i MiBOA.

Z kolei bardzo dokładny opis i wyjaśnienie czym jest MiBOA znajdziecie w materiale "Czy wiesz jak sprawdzić bieżące połączenia?". Zachęcamy Was do lektury!

<p><em>Aplikacja MiBOA jest bardzo prosta w obsłudze. Zobacz!</em></p>

Darmowa aplikacja "MiBOA Beta" już dostępna! - opinie i komentarze (13)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

wojciech
24-11-2012 - 18:28:52
Szkoda, że nie ma jeszcze na WP, coraz więcej osób korzysta z tego systemu, powinniście pamiętać o reszcie nie tylko o przestarzałym androidzie i iOSie
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
24-11-2012 - 19:39:03
Wojciech, przekażemy Twoją opinię dalej. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
nienawidzeandroida
22-04-2014 - 22:59:14
@ Redakcja T-Mobile Trendy - wy niczego nie przekazujcie tylko róbcie aplikacje na WP. Skoro urządzenia na tym systemie są w waszej ofercie to nie powinno na nie niczego brakować, a wszyscy użytkownicy WP widzą tylko wspieranie iOS-a,i tego wszendobylskiego Androida. Wstyd T-mobile wstyd.
  (1)
Odpowiedz
karold
18-11-2012 - 22:42:01
Świetnie się sprawdza na Androida. Czy będzie dostępna na BADA 2 dla Wave 3 ? Proszę o informację.
  (1)
Odpowiedz
marcin
15-03-2012 - 20:17:27
Witam, program zainstalowałem, wszystko super, brakuje jednak jednej ważnej opcji: <strong>w bieżących kosztach nie da się sprawdzić wykorzystanych danych z pakietu internetowego!</strong>, chyba, że coś przeoczyłem? A taką opcje widziałem u konkurencji ;)
  (0)
Odpowiedz
darbski
08-01-2012 - 16:10:32
Czy moglibyście napisać ile pamięci zajmuje aplikacja po instalacji i przeniesieniu na SD? Instalator 646 KB to dużo jak na funkcje, które spełnia program. Nie dałoby się jej trochę odchudzić? Jeśli nie da się, to pozostanę przy logowaniu w przeglądarce www.
  (0)
Odpowiedz
maniakT-MOBILE
30-12-2011 - 07:55:05
A czy ta aplikacja będzie dostępna na Symbiana?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-12-2011 - 12:17:07
Maniaku, dziękujemy za zainteresowanie naszą aplikacją :-) Niestety jeszcze nie umiemy odpowiedzieć na Twoje pytanie. W chwili obecnej trwają prace nad wersją dla iOS. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
WPR
21-12-2011 - 17:48:41
Ciekawe kiedy bedzie na windows phone
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-12-2011 - 10:06:40
WPR, dziękujemy za zainteresowanie! Na razie możemy tylko powiedzieć, że przygotowujemy wersję na iOS. A co będzie potem? Zobaczymy :-) Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Oliba3
20-12-2011 - 17:34:13
Czekam na wersję dla iOS :D <br /> A czy aplikacja będzie działać także w numerze na kartę?
  (0)
Odpowiedz
snikers
20-12-2011 - 16:54:33
przy probie wpisania kodu boa wyswietla mi sie ze nie poprawny a jest poprawny. Ostatnio wylaczyliscie opcje logowania kodem BOA to co ja mam wpisac zeby sie zalogowac.
  (0)
Odpowiedz
Rafał
20-12-2011 - 15:20:21
Świetna informacja. Program wygląda obiecująco i mam nadzieję, że szybko będę mógł go sprawdzić na iPhone :)
  (2)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W sklepie Google Play udostępniliśmy właśnie najnowszą wersję aplikacji MiBOA na telefony z systemem operacyjnym Android. Dzięki aplikacji poprzez telefon możecie zarządzać kontem w naszej sieci.

Miło jest nam poinformować, że wprowadziliśmy szereg zmian w aplikacji MiBOA, które z pewnością ułatwią Wam obsługiwanie aplikacji, a poprzez to samo zarządzanie kontem w T-Mobile.

Co nowego?

 • poprawiliśmy szybkość i stabilność działania aplikacji, a także przyśpieszyliśmy proces logowania;
 • wprowadziliśmy zmiany w wyglądzie aplikacji;
 • dodaliśmy widok horyzontalny;
 • dostosowaliśmy aplikację do ekranów tabletów;
 • ułatwiliśmy proces logowania na na inny numer niż karta SIM będąca aktualnie w telefonie, z którego się korzysta;
 • dodaliśmy możliwość tworzenia skrótów.

Aplikacja jest dostępna na telefony z systemem Android, zaś pobrać ją możecie stąd.

Już niedługo ulepszona wersja aplikacji MiBOA ukaże się także dla właścicieli urządzeń opartych na systemie iOS

Aplikacja MiBOA pozwoli Wam w wygodny sposób zarządzać swoim kontem przy pomocy telefonu.

Nie wiecie czym jest aplikacja MiBOA?

Darmowa aplikacja, "MiBOA Beta", służy do bezpłatnego zarządzania kontem abonenckim w naszej sieci. W wygodny i szybki sposób uzyskasz informacje o bieżących kosztach i wykorzystaniu pakietów. Sprawdzisz stan opłacenia faktur. Wedle aktualnych potrzeb masz możliwość aktywacji usług, które pozwolą obniżyć koszty, zarządzania tanimi numerami jak w usłudze Sieć Rodzinna, czy zmianę wielkości pakietu Internet non-stop. Przed wyjazdem za granicę sprawdzisz jakie będą obowiązywać Cię koszty połączeń.

<p><em>Aplikacja MiBOA. Zobacz film!</em></p>

Nowa wersja MiBOA już na Google Play! - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

maniakT-MOBILE
17-08-2012 - 10:13:32
A na Symbiana coś szykujecie?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
17-08-2012 - 16:25:31
W tej chwili możemy jedynie powiedzieć, że tworzona jest wersja na iOS :-) Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
pietrek
16-08-2012 - 22:58:42
1. Dlaczego ten program wymaga tylu uprawnien przed instalacja, troche ich za duzo moim zdaniem! 2.Zainstalowalem i odinstalowalem! Liczylem na wpelni dzialajaca aplikacje a tu pokazalo stan minut i mb(ok), przy reszcie komunikat blad sieci, sproboj za jakis czas i tak w kolko! 3.Poprawcie te bledy to bedzie ok, Te ikony mogly by miec inne kolory-ten róż brrrrrrrr...
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wszyscy posiadacze urządzeń z iOS mogą już pobrać z AppStore nową wersję aplikacji MiBOA, dzięki której można zarządzać swoim kontem.

Miło jest nam poinformować, że wprowadziliśmy szereg zmian w aplikacji MiBOA, które z pewnością ułatwią Wam obsługiwanie aplikacji, a poprzez to samo zarządzanie i kontrolę nad kontem w T-Mobile. 

Co nowego?

 • poprawiliśmy szybkość, stabilność działania aplikacji i proces logowania
 • zmieniliśmy wygląd aplikacji
 • dodaliśmy możliwość tworzenia skrótów

Aplikacja jest dostępna na telefony z systemem iOS, zaś pobrać ją możecie stąd.

Pragniemy również powiadomić, że dokonaliśmy także kolejnej aktualizacji w aplikacji MiBOA dostępnej dla telefonów działających na systemie operacyjnym Android. Dokonaliśmy optymalizacji aplikacji oraz poprawiliśmy ustawienia powiadomień dla faktury. Aplikację możecie pobrać stąd.

Aplikacja MiBOA pozwoli Wam zarządzać Waszymi płatnościami.

Nie wiecie czym jest aplikacja MiBOA?

Darmowa aplikacja, "MiBOA Beta", służy do bezpłatnego zarządzania kontem abonenckim w naszej sieci. W wygodny i szybki sposób uzyskasz informacje o bieżących kosztach i wykorzystaniu pakietów. Sprawdzisz stan opłacenia faktur. Wedle aktualnych potrzeb masz możliwość aktywacji usług, które pozwolą obniżyć koszty, zarządzania tanimi numerami jak w usłudze Sieć Rodzinna, czy zmianę wielkości pakietu Internet non-stop. Przed wyjazdem za granicę sprawdzisz jakie będą obowiązywać Cię koszty połączeń.

<p><em>Zainteresowany aplikacją MiBOA? Zobacz nasz film!</em></p>

Nowa wersja MiBOA w AppStore! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się