Aplikacje w moim smartfonie dzielę zazwyczaj na dwie kategorie: te, z których korzystam regularnie oraz te, które szybko usuwam, by zrobiły miejsce innym. W pierwszej grupie są wszelkie przeglądarki, poczta, aplikacje społecznościowe, nawigacja i kilka programów przydatnych w pracy. W drugiej... no cóż, tu programów przewinęło się wiele i spora część z nich odeszła w niebyt.

0

Ocena autora

Wśród nich bywały również aplikacje do zakupów. Próbowałem korzystać z kilku, np. z Listonic, ale w praktyce okazywało się, że moje decyzje zakupowe częściej są spontaniczne i tworzenie list zakupów mija się z celem. Niewiele w tym winy samej aplikacji, ale koniec końców, okazała się mało przydatna.

Dlatego z ciekawością zacząłem przyglądać się rozwiązaniom, które nie tyle mają organizować życie użytkownikowi, ile być mu pomocą zawsze tam, gdzie potrzeba i wtedy, kiedy potrzeba. Zatem kiedy tylko stanąłem w obliczu koniecznych prac remontowych, w moim telefonie pojawiła się aplikacja Leroy Merlin.

Co w niej znalazłem?
Po pierwsze: może niezbyt wielki, ale świetnie zorganizowany katalog promocji. Żegnajcie gazetki i ulotki, zapraszające mnie do skorzystania z oferty! Słabo czytelne i chaotyczne, prezentujące promowane produkty niemal jeden na drugim. Tu mam wszystko logicznie poukładane.

Po drugie, rzecz najprostsza, a jak się w praktyce okazało, najczęściej przeze mnie wykorzystywana: przewodnik po sklepach. Jeden market drugiemu nie równy, więc jeśli jeden zdążyłem już jako tako poznać, w drugim się najczęściej gubiłem. Do czasu. Aplikacja dokładnie pokazuje układ poszczególnych działów w każdym sklepie.

Mało tego – jeśli na liście produktów promocyjnych coś mnie zainteresowało, wystarczy dodać je do „ulubionych”, a aplikacja pokazuje ich lokalizację w wybranym sklepie. Może nie jest zbyt precyzyjna, ale przynajmniej wskazuje kierunek i nie trzeba już błądzić po całym markecie. Za to duży plus.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość sprawdzenia jak wybrane produkty będą wyglądały w naszym wnętrzu. Wystarczy wybrać produkt, a w naszym smartfonie uruchomi się aparat. Wybrany produkt możemy obracać, skalować, aż do uzyskania pożądanego efektu. Taka namiastka rozwiązania, zwanego augmented reality, czyli tzw. „rozszerzonej rzeczywistości” - nałożenia zasobów aplikacji na rzeczywisty obraz. Można w tym celu wykorzystać także zrobione uprzednio zdjęcia mieszkania, które chcemy urządzić.

Drobnym mankamentem jest stosunkowo niewielki wybór produktów, możliwych do takiego dopasowywania, ale miejmy nadzieję, że z czasem baza się będzie powiększać.

Zeskanuj kod i przejdź do sklepu Google Play.

Czy to nie zbyt mało funkcjonalności? Moim zdaniem w zupełności wystarczy. Proponowane przez Leroy Merlin rozwiązanie ma nam pomóc „zobaczyć” produkt, kiedy jeszcze jesteśmy w domu, a następnie pomóc nam go szybko odnaleźć, kiedy już znajdziemy się w olbrzymim z reguły sklepie. Oba te zadania spełnia i zapewne na jakiś czas zachowa miejsce w pamięci mojego telefonu. Przynajmniej do końca remontu.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Aplikacje zakupowe – w czym tak naprawdę są pomocne? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Luty w programie Era Premia jest okazją by zrobić komuś miłą niespodziankę. W końcu kiedy mamy zaskakiwać drogie nam osoby jeśli nie na Walentynki?

Choć na dworze cały czas zimno, w lutym rozgrzewają nas imprezy karnawałowe i zbliżające się Walentynki. Przy tak wielu okazjach do wyjścia wieczorem z domu na pewno przydadzą się dodatkowe minuty na rozmowy z prepaida. W tym miesiącu obniżyliśmy o połowę liczbę punktów Era Premia, które trzeba wydać na 50 zł doładowania i przedłużenie ważności konta Tak Tak o 3 miesiące (i dodatkowo o jeden miesiąc na połączenia przychodzące).

Mając tylko 1000 punktów Era Premia możesz doładować bliskiej osobie konto Tak Tak-a. To dobry dodatek do innych niespodzianek, które pewnie przygotowujecie już na Walentynki

1000 punktów = miła niespodzianka

Trudno o prostszą metodę, by kogoś zaskoczyć. Mając tylko 1000 punktów Era Premia możesz doładować bliskiej osobie konto Tak Tak-a. To dobry dodatek do innych niespodzianek, które pewnie przygotowujecie już na Walentynki. Nie wymaga to czasu ani energii, którą możecie spożytkować na inne, zaskakujące prezenty dla bliskiej Wam osoby. Doładować prepaida z Era Premia można wysyłając SMS-a, dzwoniąc pod numer obsługi klienta, wchodząc na stronę www.iboa.pl, w salonie lub sklepie firmowym. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Doładowanie w prezencie - opinie i komentarze (6)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Komcim90
09-02-2011 - 14:38:35
Nigdy nie prosiłem nikogo, żeby doładowywał mi konto w Tak Taku ze swoich punktów Era Premia, ale słyszałem, że jest taka możliwość. Zdarzyło mi się, że znajomy doładowywał mi ze swojego abonamentu. Kwota samego doładowania była doliczana do jego rachunku, a ja dostawałem jeszcze gratisowe minuty i smsy.
  (0)
Odpowiedz
Zawiedziony
08-02-2011 - 20:27:18
Gdzie info o kłopotach w sieci??? Gdzie przeprosiny za nierealizowane połączenia???
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
09-02-2011 - 18:50:24
@Zawiedziony Przepraszamy, jeśli w Twoim przypadku nastąpił problem techniczny związany z nagrodą \"Automatyczne Doładowanie Konta Tak Tak za punkty Era Premia\". Chwilowy błąd systemowy został już naprawiony, a usługa działa.
  (0)
Odpowiedz
Zawiedziony
08-02-2011 - 20:07:15
Fajnie, nigdzie nie można się dodzwonić tylko na pocztę, która zżera złotówki. Zalogować też nie :P
  (0)
Odpowiedz
salata
08-02-2011 - 13:58:10
Za 50 złotych, to można sobie sporo pogadać, mając Tak Taka.
  (0)
Odpowiedz
filip00
07-02-2011 - 20:12:41
Świetnie Ero! Co miesiąc nowa promocja :) Niestety wykorzystałem na razie wszystkie punkty Era Premia na poprzednie bonusy i muszę się wstrzymać, ale może ktoś mi zrobi prezent :)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wraz z wejściem na nasz rynek T-Mobile pojawiła się także pewna rewolucyjna możliwość – darmowe i nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w sieci T-Mobile w Polsce i na świecie.

Wielu z nas ma rodzinę i przyjaciół za granicą. Doskonale znamy to uczucie, kiedy w słuchawce słyszymy stęskniony głos bliskiej nam osoby. Chciałoby się opowiedzieć wszystko w jak najkrótszym czasie, a często wzruszenie odbiera głos. Dotychczas dla wielu rozdzielonych rodzin każda rozmowa telefoniczna była jak święto, bo to jednak kosztowne przedsięwzięcie. Wraz z wejściem na polski rynek T-Mobile chwile z bliskimi nie podlegają już limitom czasowym...

Specyfika działalności wielu firm sprawia, że współpracują one z zagranicznymi partnerami. Nie wszystkie szczegóły da się omówić na rzadkich, ze względu na dzielącą przedstawicieli firmy odległość, spotkaniach oraz w e-mailach. Rozmowa telefoniczna zdecydowanie ułatwia komunikację, jeżeli nie trzeba nerwowo patrzeć na zegarek podczas jej trwania...

„Różowy operator”, wraz z wejściem na polski rynek, wprowadził szereg ofert, w których rozmowy z numerami tej międzynarodowej sieci w kraju i na świecie są bezpłatne. To pierwsza tego typu oferta w historii sieci komórkowych.

Polscy klienci otrzymali możliwość nielimitowanych i bezpłatnych połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile, włączając klientów Ery i Tak Taka, jak i na numery T-Mobile na świecie.

Zawsze rozmawiaj to oferta dla klientów indywidualnych, dzięki której otrzymują oni możliwość prowadzenia bezpłatnych nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych jest usługa Zawsze biznes. Usługa, dla klientów T-Mobile może być aktywowana w czasie trwania zawartej już wcześniej umowy - zarówno w ofercie bez telefonu (umowa/aneks), jaki i z upustem przy ofercie z telefonem (umowa/aneks).

Zawsze w kontakcie to oferta dla klientów indywidualnych, która pozwala prowadzenia nielimitowanych i bezpłatnych rozmów, wysyłanie SMS-ów i MMS-ów do sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Ponadto w tej ofercie klienci otrzymują również pakiet MB do wykorzystania na transfer danych w Polsce.

Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych jest usługa Zawsze biznes Max. Zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i biznesowych, oferta dotyczy umów zawieranych bez telefonu.

Jest także coś dla tych, którzy chcieliby wybrać dla siebie nowoczesny aparat. W ofercie z telefonem dla nowych i przedłużających umowy klientów prywatnych T-Mobile przygotował promocję z abonamentami od 25 do 199 zł z wliczonymi pakietami od 80 aż do 1000 minut do wszystkich sieci. Dodatkowo, w zależności od wybranej taryfy, klient może skorzystać bezpłatnie z usługi Zawsze rozmawiaj nawet przez cały okres trwania umowy.

W ofercie z telefonem dla klientów biznesowych T-Mobile wprowadził promocje z abonamentami, w których będą wliczone pakiety minut do wszystkich sieci oraz bezpłatny internet w telefonie.

Zawsze blisko to dla odmiany oferta dla klientów usług przedpłaconych Tak Tak T-Mobile na Kartę. Za 9 zł można otrzymać pakiet 2000 minut na połączenia do siecia T-Mobile w kraju i na świecie na 7 dni. Liczba pakietów, które można aktywować, jest dowolna.

Mamy jeszcze jedną odsłonę nielimitowanych rozmów w T-Mobile. Chodzi o usługę Między nami, z której klienci mogą skorzystać kupując starter Tak Tak T-Mobile na Kartę. W pakiecie startowym za 29 zł klient otrzymuje dwa kolejne numery w sieci T-Mobile na dwóch kartach SIM. Usługa Między nami to nielimitowana liczba półgodzinnych bezpłatnych połączeń między tymi numerami.

Chyba czas przekonać bliskich, którzy nie są jeszcze klientami T-Mobile, aby przenieśli numer. Szczególnie, że to takie łatwe. A sobie i sympatii sprawić starter Między nami.

Fot. Ekaterina Pokrovsky | Dreamstime.com

Nielimitowane połączenia w T-Mobile - opinie i komentarze (5)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Kajetan
12-05-2016 - 10:31:44
Jak mam aktywowac nielimitowane rozmowy probowalem wyslac *140*270#, niestety bezowocnie Nie moge sie rowniez polaczyc z internetem, wiec prawdopodobnie zmienie operatora, jesli nie uzyskam czytelnej i dzialajacej podpowiedzi
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-05-2016 - 19:52:42
Witam. W przypadku tego typu problemów proponuję kontakt z BOU. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
MAMUT
05-03-2012 - 12:32:01
Bylem jeszcze w erze prawie 10 lat-teraz w t mobile-wraz z zona mamy w tej sieci telefony w mixie.Zastanawiam sie jednak nad zmiana operatora po wygasnieciu umowy.Jest karygodne aby pod podany numer t-mobile 602900 nie ylo mozna sie dodzwonic-to kpina z klienta.POLACZENIA DO OPERATORA POWINNY BYC BEZPLATNE
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
08-03-2012 - 10:23:35
Drogi Mamucie, numer 602900000 jest czynny przez całą dobę i nie ma problemów by się z nim połączyć. Jednak jest on przeznaczony do obsługi numerów abonamentowych. Numer Biura Obsługi Użytkownika Tak Tak lub Mix jest dostępny pod numerem *9602 lub też 602960200. Pozdrawiamy serdecznie!
  (1)
Odpowiedz
Adam
18-07-2011 - 17:34:20
Play (na kraj) ma taką usługę za darmo. Dotatkowo za darmo ma na stacjonarne. Zastanawiam się na przeniesienie z T-Mobile do Play-a.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nowe darmowe aplikacje pozwolą naszym klientom w jeszcze prostszy sposób doładować i sprawdzić stan swojego konta.

Klienci Heyah i T-Mobile na kartę zyskali właśnie nowoczesne i niezwykle łatwe w obsłudze narzędzia do obsługi konta swojego telefonu. Są to specjalne aplikacje – „Heyah Konto” i „Konto T-Mobile na kartę”, które dostępne są w Android Markecie. Ściągnięcie aplikacji jest darmowe, zaś do jej używania potrzebny jest nam dostęp do Internetu.

Dzięki aplikacji "Konto T-Mobile na kartę” w ekspresowym tempie doładujesz swoje konto.

Obie aplikacje działają w taki sam sposób. Po ściągnięciu ich na swoje urządzenie, naciskamy przycisk „Doładuj”, następnie wpisujemy 14-to cyfrowy kod z kuponu lub wydruku i na sam koniec raz jeszcze używamy przycisku „Doładuj”. Nasze konto będzie zasilone.

 

Bez względu na wybraną formę, doładowanie odbywa się w bardzo prosty sposób:

1. Wybierasz kwotę doładowania - od 5 do 500 PLN - i numer telefonu, którego konto chcesz doładować,

2. Dokonujesz płatności - gotówka, karta lub przelew bankowy w zależności od wybranej formy doładowania,

3. Potwierdzenie otrzymasz na paragonie i SMS-em.

Użytkownicy Heyah również w prosty i szybki sposób będą mogli doładować swoje konto.

Dzięki aplikacjom będziemy w stanie także sprawdzić stan naszego konta bez wprowadzania kodów ekspresowych. Bieżący stan konta możemy kontrolować za pomocą widżetu znajdującego się bezpośrednio na ekranie. Dzięki nowej aplikacji będziecie wiedzieli ile macie pieniędzy na koncie i kiedy trzeba je będzie doładować.

Doładuj konto jedną z dostępnych i wygodnych metod:

1. Poprzez kupon z kodem doładowującym - Znajdziesz je wszędzie: w kioskach, na stacjach benzynowych, w centrach handlowych, w każdym miejscu oznaczonym logiem Tak Tak T-Mobile na kartę lub Heyah.

2. Doładowanie elektroniczne - Elektroniczne uzupełnianie konta daje Ci możliwość zasilenia konta Tak Tak T-Mobile na kartę lub Era Fun (system Mix) dowolną kwotą z zakresu 5 zł - 500 zł brutto oraz otrzymać w zależności od kwoty doładowania SMS-y lub minuty gratis.

3. Niezależnie od tego, czy posiadasz telefon w Mix czy Tak Tak T-Mobile na kartę, czy w Heyah, możesz doładować komórkę z telefonu na abonament w T-Mobile.

Doładuj konto w łatwiejszy i szybszy sposób! - opinie i komentarze (6)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Rafał
03-11-2011 - 11:56:10
Czy jest szansa na aplikację dla posiadaczy abonamentu w T-Mobile, która pokazywałaby ilość pozostałych bezpłatnych minut, MB internetu i bieżących kosztów?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-07-2015 - 11:09:30
Rafał, taka aplikacja faktycznie powstaje. Tymczasem radzimy korzystać z usługi MiBOA. Pozdrawiamy :-)
  (0)
Odpowiedz
stokrotka
01-10-2011 - 13:17:51
po co to komuś taka aplikacja skoro i tak trzeba używać kuponu doladowującego
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-10-2011 - 15:38:58
Stokrotko, dzięki niej możesz w łatwiejszy i szybszy sposób doładować swoje konto, a także na bieżąco śledzić jego stan.
  (0)
Odpowiedz
Oliba
01-10-2011 - 09:11:52
Super pomysł!<br /> Tylko dlaczego nie ma aplikacji na iPhona :(
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-10-2011 - 15:30:55
Oliba, dziękujemy :-)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się