W App Store i Google Play jest już dostępna darmowa gra pod tytułem Iron Force. Jest to sieciowa strzelanina, w której gracze zasiadają za sterami bojowych czołgów.

Gra Iron Force została stworzona przez znane studio deweloperskie Chillingo, które jest znane z produkcji wielu popularnych gier. Można to potraktować jako gwarancję jakości. To sieciowa strzelanina z udziałem czołgów. W ostatnim czasie panuje duży trend na tego typu gry, co udowodnił spektakularny sukces World of Tanks.  

Iron Force zostało stworzone z myślą o trybie wieloosobowym, rozgrywkę toczymy więc tu za pośrednictwem internetu, rywalizując z innymi graczami. Kampanii dla pojedynczego gracza nie przewidziano. Twórcy oddali do naszej dyspozycji mecze drużynowe (czterech na czterech) oraz mapy, na których sześciu graczy może rywalizować w systemie każdy z każdym. Do wyboru jest w sumie 15 różnych modeli czołgów, które dodatkowo są podatne na modyfikacje. W trakcie zabawy korzystamy też ze specjalnych umiejętności, które są porozrzucane po świetnie zaprojektowanych mapach.

Iron Force jest dostępne w App Store i Google Play za darmo. Gra zawiera jednak system mikropłatności, przy pomocy których można ułatwić sobie zabawę.

Bitwy czołgów na smartfonie (za darmo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Tank Battles, czyli wciągająca gra, opowiadająca o bitwach czołgów, zadebiutowała właśnie w Google Play, skąd mogą pobrać ją użytkownicy urządzeń z systemem Android.

W Tank Battles wcielamy się w dowódcę czołgu i bierzemy udział w rozmaitych bitwach z innymi maszynami tego typu. Na zaliczenie czeka ponad 80 misji w trybie dla jednego gracza, czyli zdecydowanie jest co robić. Nie zabrakło jednak również trybu wieloosobowego, w którym możemy walczyć z innymi żywymi graczami na dziesięciu zróżnicowanych mapach. Za zwycięstwa otrzymujemy pieniądze, które następnie przeznaczamy na rozmaite ulepszenia. Jak zapewniają twórcy, w ich grze dostępnych jest w sumie 90 tysięcy kombinacji uzbrojenia.

Za Tank Battles odpowiada znane francuskie studio Gameloft. Gra jest dostępna w Google Play za darmo, ale została wyposażona w system mikropłatności i zawiera reklamy. Za prawdziwe pieniądze można zapewnić sobie różnego rodzaju ułatwienia, ale płacenie nie jest obowiązkowe do tego, by się dobrze z tą pozycją bawić.

Bitwy czołgów dla Androida (WIDEO) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jeśli macie smartfon lub tablet z systemem Microsoftu, ta czasowa czy też stała oferta powinna was zainteresować.

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla tych, którzy skusili się na smartfony z Windows Phone i zazdrościli posiadaczom urządzeń z Androidem, że mogą za darmo pobrać w Angry Birds. Stało się i niemal wszystkie części Angry Birds (bez Transformers niedostępnych na WP) są dostępne w Windows Phone Store za darmo.

Minercraft zmierza na Windows Phone
Zobacz test: Nokia Lumia 735: król selfie

Nie wiadomo, kto stoi za tymi zmianami: Rovio czy Microsoft. Nie wygląda jednak na to, aby miała to być czasowa promocja, bo nie ma nigdzie adnotacji na ten temat. W każdym razie poszczególne części znajdziecie klikając poniżej:

Angry Birds na Windows Phone za darmo! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jeśli jeszcze nie graliście w Monument Valley i użytkujecie urządzenia z iOS, to teraz macie świetną okazję, aby to nadrobić. Gra została udostępniona w App Store za darmo!

Monument Valley to jedna z najładniejszych gier mobilnych na urządzenia z systemem iOS. Tytuł kiedyś można było pobrać za darmo na urządzenia z Androidem (poprzez Amazon Appstore), a teraz Ustwo udostępniło grę za darmo w App Store.

Monument Valley normalnie kosztuje 3,99 euro, ale teraz, przez ograniczony czas, możecie pobrać grę bez ponoszenia jakichkolwiek opłat (chyba, że zdecydujecie się na zakup dodatku).

Zobacz smartfony Apple'a w e-sklepie

W Monument Valley wcielamy się w postać księżniczki Idy, która ma do przejścia różne budowle. Naszym zadaniem jest tak zmieniać otoczenie, by utworzyć ścieżkę, którą nasza bohaterka będzie mogła dojść do mety. Dokonujemy tego przesuwając lub kręcąc elementami, a czasem nawet całym środowiskiem. W ten sposób droga, która dotąd wydawała się nie do pokonania, zmienia się w prosty chodnik, a jej fragmenty łączą się ze ścieżką, która jeszcze przed chwilą była na przykład na innej wysokości.

Monument Valley to jedna z najlepszych gier mobilnych, które kiedykolwiek powstały. Świadczy o tym chociażby wybór tytułu przez Apple na najlepszą grę mobilną 2014 roku. Gra po prostu urzeka niesamowitym urokiem. Monument Valley pobierzecie za darmo stąd.

 

Przepiękne Monument Valley dostępne za darmo na iOS (wideo) - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

MarysiaL
14-12-2015 - 21:57:10
Kto chce zarobic w necie kilkadziesiat $$$ dziennie? Metoda jest prosta i dziala, poszukajcie sobie w gogle: room23a adfly
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

iPhone 6s 16 GB w ofercie. Sprawdź!
Podziel się