Recenzje

Dead Tone – Halodzwonek

Dead Tone – Halodzwonek

Chcesz ustawić śmieszne dźwięki zamiast nudnego sygnału, który słyszą dzwoniący do Ciebie? A może chcesz się pozbyć niechcianych połączeń? Jest do tego aplikacja.

0

Ocena autora

Aplikacja Dead Tone – Halodzwonek pozwala spersonalizować smartfon. Dzwoniący do nas znajomi nie muszą oczekiwać w ciszy na połączenie, nie muszą też wszyscy słyszeć tego samego utworu. Przy jej pomocy możemy bowiem zdecydować, który z dostępnych dźwięków będzie zarezerwowany dla którego dzwoniącego zamiast zwykłego sygnału oczekiwania na połączenie.

Aby przyporządkować dźwięki, z listy wybieramy ten, który nas interesuje, klikamy „Ustaw” i przechodzimy do ustawień, wybieramy pojedynczy numer, grupę numerów lub przedział dat i godzin (obecnie wchodzą w grę jedynie pełne godziny) czy dni tygodnia, kiedy wybrany przez nas dźwięk ma być słyszany dla osoby oczekującej na połączenie. Na końcu klikamy „Zapisz” w celu zatwierdzenia wyboru i gotowe.

-> Pobieraj aplikacje i gry w prosty sposób! Dodaj ich koszty do rachunku! 

-> Test: Samsung Galaxy Note 4 - gigant w nowej odsłonie

W zakładce Moje konto zawsze można zmieniać dźwięki dla danych numerów. Jeśli dla jednego zostanie wybrany więcej niż jeden dźwięk, wówczas będą one odgrywane naprzemiennie.

Można zrobić dowcip znajomym. Dzwoniąc na nasz numer, usłyszą np.: „Nie ma takiego numeru”, „Komisariat Policji” czy „Ambasada Konga”. Takie komunikaty mogą także podziałać odstraszająco na natrętnych dzwoniących, którzy chcą nam sprzedać usługę lub towar.

-> Player - oglądaj filmy, seriale i telewizję w Strefie T-Mobile

Aplikacja ma charakter rozrywkowy i jest dostępna wyłącznie dla klientów T-Mobile za 4,99 zł miesięcznie. Jeśli masz już aktywną usługę "Granie na Czekanie bez Limitu" w T-Mobile, nie zostaniesz obciążony dodatkowymi kosztami. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie usługi na www.halodzwonek.pl.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Dead Tone – Halodzwonek - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Podstawową wadą wytykaną Androidowi jest wygląd aplikacji. Wiele aplikacji jest niedopracowanych zarówno pod względem graficznym, jak i funkcjonalnym, co rzutuje na całą platformę. Już wkrótce może się to zmienić.

Każdy deweloper może stworzyć program o dowolnych funkcjach, który „ubierze” w stosowne szaty według uznania lub swoich możliwości programistycznych. Nie ma żadnych ram, które wyznaczałyby granicę dobrego smaku. Tak to wygląda w Android Market, w którym obok designerskich perełek znajdziemy mnóstwo niedopracowanych ochłapów. Pod tym względem polityka Apple jest znacznie bardziej restrykcyjna, bowiem dokładnie określa minimalne wymagania, które musi spełnić program, by mógł zostać opublikowany w AppStore. Dzięki temu całość jest spójna i czytelna.

Wygląd aplikacji dostępnych na Android Market ma się niedługo zmienić.

Google uczynił teraz krok w stronę ujednolicenia i upiększenia aplikacji dla Androida, prezentując stronę internetową, która zawiera wskazówki i informacje pomocne podczas tworzenia interfejsu graficznego programu. Nie są to wymogi jako takie, ale ich spełnienie przysłuży się zarówno programistom, jak i użytkownikom, których cieszyć będzie kolejna ładna aplikacja. Ze strony Google dowiemy się m.in. o dostępności trzech motywów graficznych (jasny, ciemny, jasny z ciemnym paskiem funkcyjnym), a także o tym, jakich kolorów używać, by z aplikacji mogli korzystać także daltoniści. Mnóstwo ciekawych informacji, z których – miejmy nadzieję – deweloperzy będą czerpać pełnymi garściami.

źródło: Google

Programy dla Androida mają być ładniejsze - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Polski producent, znany do tej pory głównie z produkcji tabletów, wprowadził ostatnio do swojej oferty dwa smartfony.

O produktach Colorovo pisaliśmy już niejednokrotnie, aczkolwiek pierwszy raz mamy okazję, by uczynić to w kontekście nowej kategorii urządzeń, a mianowicie smartfonów. Pierwsze dwa modele sygnowane logiem firmy są już bowiem dostępne w jej ofercie. Poznajmy je bliżej.

Pierwszy ze smartfonów CityTone Lite to budżetowy model kierowany do tych nieco mniej wymagających użytkowników. Jest wyposażony 4-calowy ekran dotykowy IPS oraz dwurdzeniowy procesor z zegarem 1 GHz. Oferuje także tryb Dual SIM, a nad właściwym funkcjonowaniem całości czuwa system operacyjny Android 4.2 Jelly Bean. Sugerowana cena detaliczna smartfonu CityTone Lite wynosi 299 zł.

Drugi model - CityTone Vision - jest kierowany do bardziej wymagających konsumentów. Został wyposażony w 4,7-calowy ekran IPS, wyświetlający obraz w rozdzielczości 540 x 960 pikseli. Za jego wydajność odpowiada czterordzeniowy procesor 1.2 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. W tym przypadku również nie zabrakło wsparcia dla trybu Dual SIM. System operacyjny to Android 4.2.2 Jelly Bean. Urządzenie jest dostępne w czterech wariantach kolorystycznych, w cenie 479 zł.CityTone Lite i CityTone Vision - pierwsze smartfony od Colorovo - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Na naszym rynku zadebiutowały słuchawki, a właściwie coś więcej niż słuchawki. Stworzyło je LG we współpracy z firmą Harman Kardon.

LG Tone Infinim (HBS-900) to nowoczesne słuchawki, zaprojektowane we współpracy z firmą Harman Kardon, które właśnie trafiły na polski rynek. Ich konstrukcja sprawia, że nie musimy martwić się o plączące się przewody. Nie można im także odmówić minimalistycznego wyglądu.

Po obu stronach zainstalowane zostały przyciski, pozwalające ma szybkie uruchamianie, zmianę głośności oraz przewijanie słuchanych utworów. Doskonale nadają się dla osób, które uprawiają sport. Funkcja Jog button pozwala na szybkie przełączanie piosenek, Vibration alert włącza wibrację przy każdej nadchodzącej wiadomości. Name alert sprawi, że lektor powie nam numer telefonu lub nazwę kontaktu w przypadku przychodzącego połączenia, Answer me+ powoduje automatycznie przełączenie połączenia przychodzącego ze słuchawek na smartfon, gdy tylko przyłożymy go do ucha.

LG Tone Infinim

Słuchawki bez problemu można sparować ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Producent obiecuje 550 godzin czuwania na jednym ładowaniu, 17 godzin pracy podczas prowadzenia rozmów i 14 godzin słuchania muzyki. Zobaczcie na poniższym filmie, co potrafią LG Tone Infinim.

LG Tone Infinim – słuchawki do smartfonu - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się