AutoMapa dla platformy Android pomyślnie przeszła beta testy. Jej finalną wersję udostępniono już w sklepie Google Play.

AutoMapa Android Polska oferowana jest w modelu subskrypcyjnym. Umożliwia on korzystanie ze wszystkich funkcji programu, w tym z technologii LiveDrive! czyli z nawigowania uwzględniającego aktualną sytuację drogową, korki i korzystającą z mechanizmów pozwalających na automatyczną zmianę kierunkowości ulic czy ich czasowe zamykanie i otwieranie. AutoMapa Android zawiera mapy Polski w specyfikacji 2012.06.

Subskrypcję programu AutoMapa Android Polska nabyć można w postaci startera umożliwiającego korzystanie z pełni możliwości programu przez 7 dni. Starter dostępny jest w cenie 4,99 zł. Po tym okresie użytkownik może, zależnie od swoich potrzeb, wykupić licencje czasową w trzech wariantach: 7-dniową w cenie 19,99 zł, 90-dniową w cenie 59,99 zł lub roczną w cenie 119,99 zł.

Po wygaśnięciu każdej z licencji, użytkownicy nadal będą mogli korzystać z części funkcji AutoMapy Android, czyli przeglądarki mapy oraz pełnej bazy Użytecznych Punktów (POI).

Źródło/fot. AutoMapa

Finalna AutoMapa Android już do pobrania - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

middy19831
03-02-2014 - 05:20:25
Co z tego że już jest. Wydawca mapy śpi. Śpi od minimum 3lat. Jeszcze rok i wszyscy posiadający AM przesiądą się na inne mapy. Tylu błędów w wersji mapy (grudzień 2013) nie widziałem. Ulice w Warszawie oddane do ruchu pół roku temu a na mapach wariacje. Masa niezaktualizowanych danych typu JADĘ POD ZAKAZ (pod prąd!) to norma! Rembertów, okolice Warszawy, dziesiątki małych miejscowości pod Warszawą od wielu lat na mapach AM nadal bez numeracji budynku! Za co tu płacić? Przecież nawet wersje finalne tych map to wersje DEMO! Zwykły, darmowy Kopernikus dodany do nawigacji gratis ma ... pełną numerację budynków w całym woj. Maz. O co tu chodzi?? A wiem co mówię bo robię dziennie od 150 do 250km po Warszawie. AM to szmelc. Za darmo bym tego nie wziął!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Najnowszą wersję AutoMapy dla Androida wyposażono m.in. w obsługę systemów 4.2, najnowsze mapy Polski i Europy i dane dla pojazdów ciężarowych.

Do sklepu z aplikacjami Google Play trafiła najnowsza wersja nawigacji AutoMapa Android 1.5. Jak informuje producent aplikacji, wyposażono ją w dziesiątki nowych rozwiązań i funkcjonalności. Są wśród nich nowe algorytmy pokonywania korków i innych utrudnień w ruchu. AutoMapa Android 1.5 zawiera również nowe mapy Polski i Europy w specyfikacji 1304.

- Najnowsza AutoMapa dla systemu Android przynosi wiele zmian i usprawnień, na które czekała androidowa społeczność. Program jest jeszcze szybszy, stabilniejszy, skuteczniejszy i działa doskonale na najnowszych wersjach systemu Android 4.2.x . A dzięki naszej urodzinowej ofercie - jest dostępny dla jeszcze szerszej grupy użytkowników - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Częścią tych usprawnień są nowe mechanizmy działania technologii LiveDrive! i domyślnie ustawione wyszukiwanie trasy Szybkiej. Dzięki temu pokonywanie korków i innych utrudnień drogowych ma być jeszcze szybsze i skuteczniejsze.

Nie zapomniano oczywiście o pojazdach ciężarowych. Ich kierowcy będą mogli wyznaczyć teraz trasę podróży z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z typu ich pojazdu. Dane dla pojazdów ciężarowych poruszających się na terenie Polski zawierają informacje dotyczące ograniczenia tonażu, dopuszczalnego nacisku na oś pojazdu na wszystkich drogach krajowych i wojewódzkich, wysokości wiaduktów oraz dane niezbędne dla przejazdów nienormatywnych.

AutoMapa 1.5 dla Androida

Pobieraj aplikacje i gry bez obaw o koszty! Twój smartfon działa online i często do odpowiedniej pracy potrzebuje dostępu do sieci? Możesz uniknąć dodatkowych kosztów! Skorzystaj z naszej taryfy multimedialnej lub zamów najlepszy pakiet internetowy na telefon! Aktywacja pakietu: Wyślij SMS pod bezpłatny nr 8010 o treści:
BC9 - jeśli korzystasz z abonamentu,
MAX - jeśli korzystasz z MIXa lub T-Mobile na kartę. Myślisz, że Internet w komórce jest drogi? Przemyśl to jeszcze! Nasze pakiety są już od 9,08 zł! 

Ofertę dostępnych pakietów AutoMapy otwiera Starter pozwalający na 7 dniowe skorzystanie ze wszystkich funkcji programu. Po upływie tego czasu można wybrać jedną z ofert cenowych, obniżonych czasowo z okazji 10-lecia AutoMapy. Dostępne licencje to:

AutoMapa Polska dla Androida

  • licencja 7 dniowa: 9,99 zł
  • licencja 90 dniowa: 36,99 zł
  • licencja 366 dniowa: 89,99 zł

AutoMapa Europe dla Androida

  • licencja 7 dniowa: 16,99 zł
  • licencja 90 dniowa: 59,99 zł
  • licencja 366 dniowa: 149,99 zł

Źródło/fot. AutoMapa

AutoMapa 1.5 w Google Play - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jeszcze niedawno transmisja wideo na żywo ze smartfonu była dostępna tylko dla posiadaczy urządzeń Apple. Jakiś czas temu na Androidzie zadebiutował jednak Meerkat, a teraz dołącza do niego długo oczekiwany Periscope od Twittera.

Posiadacze smartfonów z Androidem od wersji 4.4 (KitKat) już teraz mogą pobrać oficjalnego klienta Periscope ze sklepu Google Play. Aplikacja ma te same funkcje jak jej odpowiednik dla systemu iOS. Pozwala strumieniować obraz i dźwięk ze wszystkich kamer smartfonu.

Dodatkowo Periscope na Androida automatycznie zapisuje wideo na telefonie i pozwala wznawiać oglądane transmisje innych użytkowników. Oczywiście, możemy liczyć na znakomitą integrację z Twitterem.

Pobierz aplikację Periscope z Google Play (darmowy)

Periscope dla Androida. Finalna wersja już do pobrania! - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

michal2291
14-10-2015 - 00:23:44
Witam. Mam problem z aplikacją. Otóż podczas transmisji na żywo transmitowany jest tylko sam dźwięk a obraz już nie. W czym może tkwić problem? Mam LG G2. Proszę o pomoc. Z góry dziekuję!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nareszcie! Po okresie testów finalne wersje edytora tekstu Word, arkusza kalkulacyjnego Excel i programu do prezentacji PowerPoint dla smartfonów z Androidem możecie już pobierać za darmo ze sklepu Google Play.

Office na Androida pozwala na tworzenie i edycję dokumentów, czytanie komentarzy i dodawanie kolejnych. PowerPoint w wersji mobilnej ma te same efekty przejścia i animacje jak wersja desktopowa. W każdej chwili można sięgnąć do dokumentów zapisanych na jednym z popularnych dysków internetowych (OneDrive, Dropbox, Google Drive, Box).

Wersje poglądowe poszczególnych aplikacji można było testować przez ostatnie pięć tygodni. Do testów użyto blisko 1900 różnych smartfonów z Androidem z 83 krajów.

Pakiet Office na Androida - finalne wersje już do pobrania - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się