Liczba programów dla iPhone'a, służących do edycji, korekcji czy po prostu stylizacji, a więc upiększania fotografii, cały czas rośnie. Fotograf amator uzbrojony w iPhone'a, zwłaszcza w najnowszy model, może nie tylko zrobić świetne zdjęcie ale jedną ręką przetworzyć je w małe dzieło sztuki i to chwilę po jego zrobieniu. Narzędzia i efekty kiedyś niedostępne dla przeciętnego fotoamatora teraz można wszystkie trzymać w jednym urządzeniu, schowanym w kieszeni. Przyjrzyjmy się kolejnym programom, na które każdy fotografujący iPhonem powinien zwrócić uwagę.

Jedną z popularnych technik wywoływania filmów fotograficznych i filmowych jest tzw. bleach bypass, dzięki której można uzyskać efekt podobny do tego, jaki widać choćby w filmie Szeregowiec Ryan. To właśnie od tej techniki wywoływania swoją nazwę wziął jeden z ciekawych programów do stylizacji zdjęć na iPhone. Aplikacja pozwala na dodanie jednego z dziewięciu efektów i - co nie mniej ważne - zapisanie zdjęć w ich oryginalnej rozdzielczości.

Photo Effects Studio dla iPhone'a to zbiór ciekawych efektów fotograficznych.

Jedną z popularnych technik wywoływania filmów fotograficznych i filmowych jest tzw. bleach bypass, dzięki której można uzyskać efekt podobny do tego, jaki widać choćby w filmie Szeregowiec Ryan. To właśnie od tej techniki wywoływania swoją nazwę wziął jeden z ciekawych programów do stylizacji zdjęć na iPhone. Aplikacja pozwala na dodanie jednego z dziewięciu efektów i - co nie mniej ważne - zapisanie zdjęć w ich oryginalnej rozdzielczości.

 

Zbiór efektów i filtrów, którymi można potraktować zrobione zdjęcia nigdy nie jest zbyt duży. Warto go powiększyć o te, zawarte w programie Photo Effects Studio. Aplikacja, tak jak inne jej podobne, oferuje bogaty ich zestaw, rozszerzony o narzędzia korekcji kolorów, jasności, temperatury, kontrastu, wyostrzania oraz ramki do zdjęć. Filtry podzielone są na poszczególne kategorie takie, jak Classic (klasyczny), Lomo, Neon, Vintage (zdjęcia retro), B&W (czarno-białe), Scratch (zadrapania) itp. Efekt ich działania można podejrzeć w miniaturach, jeszcze przed ich nałożeniem. Program oferuje także funkcje obracania i kadrowania zdjęć, zarówno w dowolnych, jak i standardowych proporcjach. Gotowe dzieło można załadować do serwisów Facebook i Flickr, zapisać w pamięci iPhone'a lub wysłać mailem.

Phoster dla iPhone'a i iPada pozwala na tworzenie plakatów ze zdjęć znajdujących się w bibliotece tych urządzeń.

Jednym z najbardziej oryginalnych programów do obróbki fotografii na iPhone oraz iPadzie jest program Phoster. Aplikacja pozwala na stworzenie na podstawie zdjęć dostępnych w bibliotece różnego rodzaju plakatów okolicznościowych. Użytkownik ma do swojej dyspozycji kilkadziesiąt szablonów, które może w pełni edytować. Musi tylko wybrać ten najbardziej odpowiedni, załadować zdjęcie z biblioteki lub zrobić je wbudowanym aparatem, a następnie dobrać odpowiedni krój pisma, kolor i położenie napisów.

Każdy z tak utworzonych plakatów ma rozdzielczości 1448 x 2048 pikseli. Można zapisać je w galerii programów Phoster, bibliotece zdjęć iPhone'a lub iPada, wysłać mailem czy umieścić na Twitterze lub Facebooku. Program obsługuje także funkcję AirPrint, stworzone w nim plakaty można wydrukować bezpośrednio z iPhone'a lub iPada na drukarce obsługującej tę technologię.

Foto studio w kieszeni cz. 3 - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nowoczesne telefony komórkowe, a zwłaszcza tak zwane smartfony, od dłuższego czasu nie służą już tylko do dzwonienia. W niektórych przypadkach funkcja telefonu jest już właściwie jedną z wielu. Tak właśnie jest w przypadku iPhone'a. Smartfony, w tym i ten od Apple'a zyskują przewagę nad kompaktami, a dzięki dostępnym programom są one amatorskim cyfrowym studio fotograficznym, które mamy zawsze ze sobą, schowane w kieszeni. Rynek tego typu aplikacji rozwija się obecnie bardzo prężnie. Godnych polecenia jest przynajmniej kilkadziesiąt.

Jednym, z największych i bardzo popularnych kombajnów fotograficznych dla iPhone jest aplikacja FX Photo Studio. Dzięki niej nasze zdjęcia będziemy mogli przerobić w niemalże dowolny sposób. Program oferuje 187 różnorodnych efektów fotograficznych, posegregowanych w grupy. Nasze zdjęcia możemy na różny sposób postarzać, przerabiać na imitację obrazu namalowanego farbami, zamazywać dodawać ramki itp. Do dyspozycji mamy różne filtry, efekty kolorystyczne i rozmycia, przesunięcia ostrości (tilt shift), deformacje, gradienty tła itp. Nasze zdjęcie możemy poddać działaniu dowolnej ich liczby. Z banalnej fotografii zrobimy arcydzieło, które za nic nie będzie przypominać nudnego oryginału.

AutoStitch Panorama

Nowoczesne telefony komórkowe, a zwłaszcza tak zwane smartfony, od dłuższego czasu nie służą już tylko do dzwonienia. W niektórych przypadkach funkcja telefonu jest już właściwie jedną z wielu. Tak właśnie jest w przypadku iPhone'a. Smartfony, w tym i ten od Apple'a zyskują przewagę nad kompaktami, a dzięki dostępnym programom są one amatorskim cyfrowym studio fotograficznym, które mamy zawsze ze sobą, schowane w kieszeni. Rynek tego typu aplikacji rozwija się obecnie bardzo prężnie. Godnych polecenia jest przynajmniej kilkadziesiąt.

 

Aplikacją, która obowiązkowo powinna znaleźć się na pokładzie iPhone'a osoby często robiącej zdjęcia jest AutoStitch Panorama. Problem zmieszczenia w kadrze wszystkiego, co byśmy chcieli pojawia się często. Rozwiązaniem jest zdjęcie panoramiczne. Dzięki AutosStitch Panorama nie trzeba już czekać z połączeniem fotografii na dostęp do dużego komputera. Jeśli tylko wykonaliśmy wystarczającą ilość zdjęć fragmentów jakiegoś widoku czy obiektu, program wykona swoje zadanie znakomicie. W większości przypadków na zdjęciach nie widać łączeń nawet na takich obiektach jak przewody trakcji elektrycznej. Jedyne z czym tego typu programy mają jeszcze problemy to obiekty ruchome - samochody i przechodnie.

picfx

Poza zwykłą stylizacją zdjęć na fotografie w stylu retro, w App Store znaleźć można też aplikacje, które pozwalają stworzyć z nich czasami dzieła niemal surrealistyczne. Świetnie nadaje się do tego program picfx oferujący kilkadziesiąt tekstur, zabrudzeń  i ramek oraz kilkanaście różnych stylów kolorystycznych. Nasze zdjęcia możemy oczywiście poddać działaniu dowolnej ich liczbie. Gotowe dzieła można zapisać, wysłać mailem lub podzielić się ze znajomymi na Facebooku, Twitterze i w kilku innych serwisach społecznościowych.

Foto studio w kieszeni. Przegląd aplikacji dla iPhone. - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

O tym, że najlepszy aparat fotograficzny to ten, który mamy przy sobie w chwili, kiedy chcemy zrobić zdjęcie, wie chyba każdy. W wielu sytuacjach okazuje się, że to właśnie iPhone lub inny smartfon wyposażony w kamerę jest pod ręką. Dzięki ogromnej i stale rosnącej liczbie aplikacji fotograficznych użytkownik może podrasować zrobione za jego pomocą zdjęcia. Kilka z nich opisałem już jakiś czas temu, czas na kolejną porcję programów, które zamienią iPhone'a w mini studio fotograficzne.

Jednym z programów, dzięki któremu można w oryginalny sposób przerobić zdjęcia znajdujące się w pamięci iPhone'a jest Grungetastic. Aplikacja oferuje możliwość samodzielnej edycji kolorów zdjęcia, nakładania różnego rodzaju zabrudzeń i ramek oraz sporo gotowych zestawów efektów. Są one podzielone na trzy grupy. Użytkownik może zdecydować się na losowy wybór jednego z nich. Wystarczy w tym celu stuknąć w ikonę, przedstawiającą kości do gry. Zdjęcia poddawane są czterem etapom edycji, począwszy od kolorów, dwóch  warstw zabrudzeń i zadrapań, po odpowiednią ramkę. Tak przerobione fotografie można wydrukować bezpośrednio z iPhone'a (dzięki funkcji AirPrint), ponownie zapisać w bibliotece, wysłać mailem lub umieścić na Facebooku. Istnieje też możliwość zapisu własnego zestawu modyfikacji, jakim poddane zostało zdjęcie.

100 Cameras in 1 to oferuje sto różnych efektów, którymi można potraktować fotografie.

Bardzo bogaty zestaw efektów oferuje program o nazwie Infinicam. Każdy z nich zapisywany jest w postaci kodu, złożonego z siedmiu znaków. Jak łatwo obliczyć ich ilość jest ogromna. Zdjęcia poddawane są losowym modyfikacjom. Za każdym stuknięciem w okrągły przycisk aplikacja generuje nowy filtr i ramkę.

Równie interesującym edytorem zdjęć jest aplikacja 100 Cameras in 1. Jak wskazuje nazwa, znaleźć w niej można sto różnego rodzaju efektów i filtrów, odpowiadającym różnego rodzaju aparatom fotograficznym. Posegregowane są one w dziesięciu grupach. Przetworzone za pomocą tego programu zdjęcia można wysłać mailem, wrzucić na Twittera, Facebooka lub do serwisu Flickr, a także automatycznie przenieść do programu Instagram, będącego najbardziej popularną fotograficzną aplikacją społecznościową na iPhone'a.

Infinicam oferuje niemal nieskończoną liczbę losowo dobieranych efektów.

Bardzo bogaty zestaw efektów oferuje program o nazwie Infinicam. Każdy z nich zapisywany jest w postaci kodu, złożonego z siedmiu znaków. Jak łatwo obliczyć ich ilość jest ogromna. Zdjęcia poddawane są losowym modyfikacjom. Za każdym stuknięciem w okrągły przycisk aplikacja generuje nowy filtr i ramkę. Użytkownik może zmieniać ją przesuwając zdjęcie w górę lub w dół, a samą fotografię przyciąć do odpowiednich rozmiarów. Każdą z kombinacji można dodać do ulubionych, a kodem do niej podzielić się ze znajomymi, którzy także korzystają z tego programu. W internecie znaleźć można już strony przedstawiające co ciekawsze efekty wraz z ich kodami.

Foto studio w kieszeni cz. 2 - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Kiedyś sprawa była oczywista: by oglądać telewizję, trzeba posiadać telewizor. Dziś jest to możliwe nie tylko na komputerach, ale również smartfonach i tabletach. Już wkrótce nasi Klienci na urządzeniach mobilnych obejrzą wszystkie mecze z nadchodzącego turnieju w Brazylii.

0

Ocena autora

Telewizja w telefonie

To jak bardzo na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się technologia użytkowa widać przede wszystkim po smartfonach i dostępnych na nie aplikacjach. Bo czy jeszcze dekadę temu ktoś przewidywał, że za kilka lat telewizję na żywo będziemy mogli oglądać na przenośnych urządzeniach, które bez trudu mieszczą się w kieszeniach i możemy zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie? Ja osobiście czegoś takiego się nie spodziewałem. Tymczasem dzięki aplikacji TVP Stream mamy dostęp do treści, które nie tak znowu dawno mogliśmy oglądać wyłącznie w domowym zaciszu na sporych rozmiarów wyświetlaczu, zwanym telewizorem.

Jak to działa?

TVP Stream to oficjalna aplikacja mobilna wydana przez Telewizję Polską. Jest dostępna w wersjach na tablety i smartfony. Oferuje  internetowy streaming kanałów z oferty TVP bezpośrednio na ekran naszego przenośnego urządzenia. Należy mieć jednak na uwadze, że nie jest to typowa usługa VoD (wideo na żądanie), jakich na polskim rynku wiele, bo tutaj programy emitowane są na żywo zgodnie z ramówką - dokładnie w tym samym momencie, jak ma to miejsce w przypadku telewizji naziemnej czy satelitarnej. Za to usłudze należą się duże słowa uznania, bo możliwość oglądania programów telewizyjnych na żywo to coś, co nadal dość niespotykana atrakcja.

W TVP Stream znajdziemy kanał TVP Info, pokaźną listę kanałów regionalnych (TVP Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk i kilkanaście innych), a także wybrane transmisje sportowe z kilku dyscyplin, takich jak piłka nożna, siatkówka, tenis i żużel.

W TVP Sport znajdziecie Strefę T-Mobile.

Już teraz we wszystkich taryfach JUMP! skorzystać możecie z szybkiego Internetu LTE 4G i oglądać wydarzenia sportowe dzięki TVP Sport i bez wykorzystania limitu danych. Aplikacja TVP Stream można pobrać także dzięki T-Mobile MyBox.

Strefa T-Mobile: mecze z Brazylii za darmo dla Klientów T-Mobile!

Miłośników piłki nożnej z pewnością najbardziej ucieszy jednak fakt, iż już teraz wiadomo, że z poziomu aplikacji TVP Stream będzie można oglądać na żywo spotkania z tegorocznego turnieju z Brazylii, który rozpoczyna się dosłownie lada moment. Klienci T-Mobile mają lepiej i za transfer TVP Stream w naszych nowych taryfach JUMP! nie zapłacą ani złotówki! Pozostali nasi Klienci powinni korzystać z WiFi lub swoich pakietów internetowych. Aplikacja rozpoznaje naszego Klienta i daje mu bezpośrednie wejście do Strefy T-Mobile. Kiedy nasz użytkownik korzysta z sieci WiFi zostanie poproszony o zalogowanie się.

Strefa T-Mobile w TVP Stream daje możliwość darmowego oglądania wszystkich meczów z turnieju, a także dostęp do atrakcyjnych treści, takich jak wywiady czy komentarze. Wszystko to oferować będzie Strefa T-Mobile w TVP Stream. Aby wejść do strefy możecie skorzystać z T-Mobile MyBox. W sekcji Nowości znajdziecie TVP Sport, w który powinniście wejść, aby szybko pobrać TVP Stream. Tam w sekcji Mundial znajdziecie relacje z meczów na żywo.

Jak na smartfonach za darmo oglądać mecze z Brazylii na żywo?

Wszystkie mecze turnieju możecie oglądać na swoich urządzeniach mobilnych dzięki Strefie T-Mobile w TVP Stream. Jak to zrobić? Tu wyjaśniamy to krok po kroku.

Jak poruszać się po aplikacji?

Interfejs aplikacji jest wygodny i prosty w obsłudze. Został zaprojektowany w taki sposób, by odnalezienie i wybranie właściwego kanału zajmowało użytkownikowi jak najmniej czasu. W górnej części ekranu głównego znalazło się miejsce dla trzech głównych kategorii: TVP Info, TVP Regionalna i TVP Sport, z poziomu których uzyskujemy dostęp do interesujących nas treści. Pojedyncze tapnięcie na danym kanale pozwala na zapoznanie się z jego programem, natomiast podwójne uruchamia przekaz telewizyjny, odtwarzamy na żywo. I to wszystko, co trzeba wiedzieć. Korzystanie z TVP Stream jest łatwe i intuicyjne.

Jest dobrze, ale...

Czego zabrakło w aplikacji? Niestety nie uświadczymy w niej sztandarowych kanałów Telewizji Polskiej, takich jak TVP, TVP 2 czy chociażby TVP Kultura. Jako pocieszenie w tej sytuacji można uznać możliwość oglądania na żywo najważniejszych programów informacyjnych z tych kanałów, a są to m.in.: Panorama, Wiadomości oraz Teleexpress. W tym celu trzeba tylko odnotować w głowie godzinę ich emisji w telewizji - na przykład zapoznając się wcześniej z programem, który TVP Stream oczywiście jest dostępny - a następnie uruchomić aplikację w odpowiednim terminie. Jeśli jednak ktoś chciałby obejrzeć sobie Wiadomości na smartfonie lub tablecie, to dzięki TVP Stream jak najbardziej będzie miał taką możliwość.

Jak pobrać aplikację?

Aby pobrać aplikację wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści SPORT pod numer 8008. W odpowiedzi otrzymacie link do aplikacji. TVP Stream można również pobrać poprzez włączenie T-Mobile MyBox i zainstalowanie aplikacji z pozycji SPORT. Jest również możliwość pobrania jej z Google Play, AppStore lub Windows Phone Marketplace.

Tak jak wspominałem, telewizja na żywo to na smartfonach i tabletach wciąż duża rzadkość, więc tym bardziej warto docenić inicjatywę Telewizji Polskiej i zapoznać się z ofertą TVP Stream. Będąc użytkownikiem taryfy JUMP! nie zapłacicie nawet złotówki za transfer danych przy oglądaniu meczów z nadchodzących wielkimi krokami mistrzostw świata. A jeśli jesteście w T-Mobile, to zanim zmienicie taryfę na JUMP! możecie też kibicować bez obaw o koszty, bo T-Mobile jest partnerem transmisji mobilnych TVP Sport.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

TVP Stream - darmowa telewizja w Twojej kieszeni - opinie i komentarze (29)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Krystyna 449
28-10-2015 - 20:29:23
OK świetne programy.
  (0)
Odpowiedz
dardro
10-12-2014 - 20:49:55
Witam TVP Stream Nielimitowana, darmowa transmisja danych w ramach „Strefy T‑Mobile” w aplikacji TVP Stream, dzięki której możesz oglądać za darmo i na żywo najważniejsze wydarzenia sportowe. To z oficjalnej strony T-Mobile Jednakże wszystkie transfery za oglądanie są odliczane od mojego pakietu. Dwa tygodnie temu w ramach przedłużenia umowy zmieniłem taryfę na Jump L i salonie zostałem poiformowany że oglądanie TVP Stream bedzie darmowe a nie jest , Wiec jak jest naprawde?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-12-2014 - 21:44:25
Witaj. W aplikacji TVP STREAM (w strefie T-Mobile) nielimitowana transmisja była na czas Mundialu. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
dardro
11-12-2014 - 20:11:15
Ale o tym nie ma ani słowa na oficjalnej stronie..Darmowa transmisja TVP Stream była jednym z czynników które zadecydowały o pozostaniu w T-mobile. A tak to wygląda na wprowadzanie klientów w błąd.Prosiłbym o zmianę w treści tym bardziej że jest to w zakładce WLICZONE W ABONAMENT
  (0)
Odpowiedz
Makso
02-01-2015 - 02:14:11
@ Konsultant T-Mobile - Prosżę mi wyjaśnić jaka jest prawda. Przy wyborze oferty a dokupuje numer w zakladce "Wliczone a abonament" mam też to: TVP Stream Nielimitowana, darmowa transmisja danych w ramach „Strefy T‑Mobile” w aplikacji TVP Stream, dzięki której możesz oglądać za darmo i na żywo najważniejsze wydarzenia sportowe. Stan na 2 stycznia 2015. W wypowiedzi widzę że ta informacja jest nie prawdziwa czy tak?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
02-01-2015 - 16:57:54
Witam. W chwili obecnej nie ma żadnych programów w Strefie T-Mobile na TVP Stream. Jeżeli jakieś się pojawią to będą nielimitowane i bezpłatne. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
hddd
03-11-2014 - 09:54:10
witam, również jak poprzednik we wrześniu przeniosłem numer do taryfy jump i gdy oglądam tvp sport przez aplikację tvp stream to transfer jest pobierany z pakietu a tymczasem nie powinno tak być bo była informacja że korzystanie na żywo z tvp sport nie wiąże się dodatkowymi opłatami.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-11-2014 - 15:36:12
Usługa pozwala na nielimitowany transfer danych w ramach stramingu w Strefie Kibica T-Mobile posiadających taryfę JUMP. Standardowe transmisje pomniejszają pakiet danych. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
hddd
03-11-2014 - 19:41:43
@ Konsultant T-Mobile - naturalnie że mam taryfę JUMP tylko jak wejść w Strefę Kibica T-Mobile ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-11-2014 - 09:46:25
Witam. Strefa T-Mobile jest dostępna tylko przy niektórych wideo, np. z tegorocznych Mistrzostw Świata. Wówczas po wejściu w daną kategorię pojawi się opcja Strefa kibica T-Mobile.
  (0)
Odpowiedz
hipis161
02-10-2014 - 16:57:12
Witam, przed paroma dniami zmigrowałem (w trakcie trwania umowy) z taryfy Rodzina na JUMP! XL. Oferta jest już aktywna jak i wszystkie dostępne w niej usługi natomiast przy korzystaniu z TVP stream dane są mi odejmowane z posiadanego pakietu. Czy muszę wykonać jakieś dodatkowe kroki abym mógł korzystać z TVP Stream bez pobierania danych z pakietu?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
02-10-2014 - 18:53:10
Witam Usługa TVP Stream nie wymaga żadnej dodatkowej konfiguracji. W celu wyjaśnienia opisanej sytuacji zapraszam do kontaktu z biurem obsługi abonenta pod numerem 602900000. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
hipis161
02-10-2014 - 21:18:21
@ Konsultant T-Mobile - Kontaktowałem się z BOA, dwa razy. Za pierwszym razem otrzymałem odpowiedź, że moja taryfa czyli Jump XL nie pokrywa transferu z TVP Stream (kiedy na oficjalnej stronie T-Mobile jest wyraźnie napisane, że transmisje powinny być darmowe). Przy drugim kontakcie powiedziano mi, że TVP Stream był darmowy dla Jump tylko do końca sierpnia br..
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
02-10-2014 - 21:35:19
Witam Niestety szczegóły odnośnie TVP stream znajdują się w regulaminie promocji z której skorzystałeś. W ofertach migracyjnych niezależnie od wybranej taryfy nielimitowana transmisja danych dotyczyła transmisji TVP: Strefa T-Mobile, Tour de Pologne oraz Tenisa. Promocja była ważna do 31.08.2014r. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
beatka nick
17-09-2014 - 21:02:44
wyslalam sms dostalam 2 smsy kazdy platny po 18.45 zl i nie moge sie zalogowac na mecz siatkowki !!!!!!!
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-09-2014 - 21:12:57
Witaj. Bardzo mi przykro, ale serwis TVP Stream nie prowadzi transmisji z mistrzostw Świata w siatkówce. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Kuba1222
29-06-2014 - 00:53:25
Aktywowalem taryfę JUMP na kartę i chciałem oglądać mecze ale po jakiś 5 minutach przyszedł sms ze wykorzystałem transfer danych jak to zrobić żeby nie pobieralo z pakietu danych ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-06-2014 - 11:14:26
Musiałbyś przejść na abonament. Tylko promocja z taryfą JUMP dostępna dla Klientów abonamentowych (przedłużenie lub nowa aktywacja) daje możliwość streamingu mundialu bez wykorzystywania transferu danych. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
loghman
26-06-2014 - 19:12:53
czy pobierana jest opłata ? jezeli tak to jaka
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-06-2014 - 20:46:05
Witam. Nie pobieramy żadnych opłat z tytułu samego korzystania z aplikacji TVP Stream. Połączenie z internetem rozliczamy z pakietu internetowego w przypadku taryf innych niż JUMP. W taryfach JUMP transfer danych jest nielimitowany (nie rozlicza się z posiadanego pakietu danych). Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
MojaSprawa
26-06-2014 - 09:14:54
Witam, Mam pytanie odnośnie procedur przetwarzania danych osobowych klientów przez T-Mobile Polska. W jaki sposób operator zabezpiecza kserokopie dokumentów tożsamości (np. dowodów osobistych) swoich abonentów, wykonywane w procesie zawarcia umowy? Czy kopia dokumentu jest oznaczana np. datą wykonania i pieczątką pracownika/salonu, albo marką "T-Mobile", czy w najlepszym wypadku jedynie "przekreślana"? Jaką mogę mieć pewność, że w kilka dni, tygodni po podpisaniu umowy z T-Mobile Polska, nie okaże się, że nieuczciwy pracownik wykorzystał moje dane w celu np. wyłudzenia kredytu w banku/parabanku, albo umowy u konkurencji?
  (0)
Odpowiedz
Kubaaaaa
23-06-2014 - 19:35:33
Witam, Nie moge sie zalogowac do aplikacji TVP Stream, po otrzymaniu i wpisaniu hasła wyskakuje błąd. Prosze o pomoc :)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
24-06-2014 - 15:39:24
Witam. Sugeruję podać numer telefonu w formie (przykład: 48600600600). Jeżeli logowanie się nie powiedzie, proszę zweryfikować poprawność logowania na naszej stronie www.t-mobile.pl. W razie braku poprawy ostatecznie proszę jeszcze raz wysłać sms o treści A na numer 6677 (sms płatny zgodnie z cennikiem), aby ponownie zresetować hasło. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
arturroo
16-06-2014 - 21:31:18
Czyli co tylko t mobile może korzystać ? Jestem w sieci Orange i byłem nawet skłonny zapłacić za obejrzenie sobie meczu a tu lipa nie mogę nawet wysłać sms nie mowie juz o obejrzeniu czegokolwiek. Dla mnie PORAŻKA.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-06-2014 - 23:33:37
@arturroo. T-Mobile jest wyłącznym partnerem transmisji mobilnych TVP Sport. By skutecznie zalogować się do strefy T-Mobile w sekcji Mundial TVP Stream wystarczy kupić starter T-Mobile. Wtedy wysyłasz SMS, podajesz nr telefonu z karty T-Mobile oraz hasło, które otrzymasz. Nasi Klienci mają lepiej :)
  (0)
Odpowiedz
owsiaklg
14-06-2014 - 21:52:49
Ja też mam problem mam taryfę jump l pobrałem aplikację następnie wysyłam sms o treści A na 6677 kod przychodzi ale wpisując w pole mam komunikat ze hasło albo numer jest zły !!! a jest dobry ,próbowałem kilkakrotnie
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
01-07-2015 - 11:41:27
Witam. Spróbuj raz jeszcze wysłać smsa, wpisać numer (z prefiksem 48 bez plusa) i pobranym hasłem (duże, małe litery) - jeśli w dalszym ciągu się nie powiedzie zadzwoń do Biura Obsługi. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
fatherOlo
13-06-2014 - 23:38:26
Lipa. Z telefonu nie mogłem się zalogować, wyświetla się błąd logowania (próbowałem kilka razy). Z tabletu z blueconnectem nie mogę wysłać smsa (ale skoro w telefonie nie można się zalogować to może i dobrze). Na własnym wi-fi i google chrome w tablecie po wejściu w transmisję na stronie tvp też kicha, bo zaloguj się do t-mobile. Czyli na tablecie nawet bez usług operatorskich ( samo wi-fi) nie obejrzysz sobie bezpłatnych mistrzostw, bo ktoś sobie tak wymyślił. Kup sobie telewizor albo komputer i obejrzyj za darmo, bo mistrzostwa się skończą... Dodam, że od lat jestem klientem t-mobile, a konsultant mi mówi, że to tylko dla tych co podpisali umowę w ostatnim tygodniu. Dla mnie to granda...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-06-2014 - 23:28:59
@fatherOlo. Jeśli w telefonie lub tablecie masz kartę SIM T-Mobile to aplikacja TVP Stream zaloguje Cię automatycznie. Nie musisz robić nic więcej, Po prostu wchodzisz do sekcji Mundial, wybierasz "Wszystkie" lub "Strefę T-Mobile" i albo oglądasz mecz na żywo, albo przeglądasz inne materiały wideo. Logowanie jest konieczne tylko przy połączeniu w sieci WiFi, bo wtedy aplikacja nie rozpoznaje czy jesteś klientem T-Mobile. Dlatego niezbędne jest wysłanie SMS, podanie Twojego numeru telefonu i odebranego hasła. Takie zalogowanie ważne jest 24h.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się