GameBox, nowy hit w T-Mobile MyBox, zadba o to, byście nigdy nie narzekali na nudę czy brak rozrywki. Zestaw 150 najlepszych gier mobilnych jest tu na wyciągnięcie ręki! Wypróbuj przez 30 dni za darmo - graj w dowolne gry GameBox bez ograniczeń!

0

Ocena autora

Graj w najlepsze gry mobilne

GameBox zapewnia dostęp do ponad 150 gier mobilnych, które sprawdzą się świetnie zarówno podczas podczas jazdy autobusem, stania w kolejce do lekarza czy siedzenia na nudnym wykładzie. Dużą zaletą oferty jest jej różnorodność. Coś dla siebie znajdzie tu każdy - bez względu na to czy jest miłośnikiem prostych i nieskomplikowanych, czy też nieco bardziej zaawansowanych produkcji.

W 2014 roku granie w gry na smartfonie nikogo już nie dziwi, a przynajmniej nie powinno. Twórcy traktują ten rynek coraz poważniej, a co za tym idzie - już od dawna dostarczają tytuły, w których można się zatracić bez reszty. Nie ma mowy o obciachu czy o marnowaniu czasu na rzeczy nieistotne.

Duke Nukem 3D

150 gier w zasięgu ręki

GameBox to najprostsza odpowiedź na pytanie, skąd brać gry mobilne, by były to tylko same hity z prawdziwego zdarzenia, które dostarczą nam rozrywki z najwyższej półki. Do dyspozycji w ramach usługi jest ponad 150 starannie wyselekcjonowanych gier, wywodzących się z wielu różnych gatunków (gry akcji, logiczne, dla dzieci, strategiczne, sportowe). Mówiąc krótko, dla każdego coś miłego!

W GameBox znajdziemy tytuły takie jak:

Anomaly Warzone Earth - polska i wielokrotnie nagradzana gra z gatunku tower defense, w której naszym zadaniem jest bezpieczne przeprowadzenie konwoju przez planszę pełną niebezpieczeństw. W tym celu korzystamy z bogatego arsenału i musimy wykazać się umiejętnością planowania i taktycznego myślenia.

Duke Nukem 3D - mobilna odsłona hitu z lat 90., z którym styczność miał prawdopodobnie każdy, kto w tamtych czasach mógł cieszyć się z posiadania komputera. Świetna strzelanka, z dużymi pokładami czarnego humoru, która nie zestarzała się pomimo prawie 20 lat na karku!

World of Goo - rewelacyjnie oceniana przez media i graczy gra logiczno-zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest budowanie wymyślnych konstrukcji, co wiąże się z koniecznością toczenia bojów z grawitacją i prawami fizyki. Największe zalety: piękna oprawa graficzna i system rozgrywki, od którego ciężko się oderwać.

Jak korzystać z GameBox?

1. Pobierz MyBox
2. Pobierz GameBox dzięki MyBox
3. Wypróbuj przez 30 dni za darmo - graj w dowolne gry z Gamebox bez ograniczeń!
4. Korzystaj jak długo zechcesz za jedyne 7,90 zł lub za darmo w taryfie

R-Type - klasyczna strzelanka 2D w nowej, odświeżonej odsłonie, która przypomni Wam atmosferę lat 80. Intensywna akcja, duży wybór broni, osiem plansz i tyle samo bossów do pokonania. Ta gra to prawdziwe wyzwanie!

Granny Smith - nietypowa zręcznościówka, w której wcielamy się w tytułową babcię, po to by pędząc na wrotkach i pokonując rozmaite przeszkody, dopaść i schwytać złodzieja jabłek z naszego sadu. Brzmi abstrakcyjnie i niedorzecznie? Owszem, ale ta zabawa wciąga i ciężko jest się od niej oderwać.

Oprócz tego w GameBox znajdziemy również m.in Treasure of Montezuma 3, Farm Frenzy, Chicken Invaders 3, Radiant HD, Majesty: Fantasy Kingdom, Hyper Jump, Monster Shooter: Lost Levels czy kultowe Call of Cthulhu: Wasted Land.

Granny Smith

Call of Cthulhu: Wasted Land

Co zyskujecie z GameBox?

GameBox jest jednym z Hitów wchodzących w skład usługi T-Mobile MyBox. Pozwala on na granie w gry bez konieczności kupowania ich w sklepie Google Play, a więc nie wymaga posiadania karty kredytowej. Płatności za dostęp do GameBox i innych Hitów doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile, lub pobierane są ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony. To naprawdę proste i bezpieczne dla naszego portfela.

Aplikację GameBox można pobrać za pośrednictwem usługi MyBox, wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX pod numer 80545. Bezpośredni QR code oraz przycisk do pobrania T-Mobile MyBox znajdują się także na końcu tego artykułu.

Warto pamiętać, że do korzystania z usługi MyBox, a tym samym również z GameBox niezbędny jest internet przez Wi-Fi lub 3G, dlatego warto pomyśleć o wykupieniu pakietu internetowego (szczegółową ofertę znajdziecie na naszej stronie).

GameBox krok po kroku

Po pobraniu MyBox na nasze mobilne urządzenie, wyświetlą się nam dostępne w jej ramach aplikacje wchodzące w skład Hitów. Jedna z nich została oznaczona jako GRY. Teraz należy kliknąć na przycisk z napisem Wypróbuj. Tutaj znajdziemy informacje o GameBox w pigułce, a następnie możemy zdecydować się na wypróbowanie aplikacji. Po jej uruchomieniu możemy odnaleźć interesującą nas grę. Po kliknięciu w Pobierz ściągamy ją na nasz telefon i rozpoczynamy zabawę.

<p><em>Poznajcie usługę T-Mobile MyBox!</em></p>

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

GameBox: 150 gier w zasięgu ręki! - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

ultimatecrackdown
18-04-2014 - 01:39:40
Aktualizacja Androida w Tab 3 by się przydała. Internet mobilny naprawić, SM-T211 nie łączy się z internetem 3G wcale, połączenia głosowe i SMS działają. MyBox i inne śmieci nikomu niepotrzebne tylko zawalają pamięć niepotrzebnie.
  (0)
Odpowiedz
Lucynageo
01-03-2014 - 17:22:55
Mam zainstalowany MyBox ale niewidze GameBox. :/
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Telefony z systemem Android stają się coraz popularniejsze. Jedną z ich podstawowych zalet jest bez wątpienia Android Market, w którym można znaleźć tysiące aplikacji.

Android Market to sklep z programami i grami, w którym możemy znaleźć zarówno darmowe jak i płatne produkty. Wszystkie można przeglądać z poziomu dedykowanej aplikacji – Android Market, która zainstalowana jest domyślnie w każdym urządzeniu z systemem Android.

Aplikacja podzielona jest na dwie części. W tej górnej przewijają się promowane aplikacje, pod którymi znajdziemy przyciski: Aplikacje, Gry i Moje Aplikacje. Pierwsze dwa służą do przeglądania programów dostępnych w Markecie. Użytkownik otrzymuje do dyspozycji kategorie, dzięki którym wszystkie aplikacje można przeglądać tematycznie, np. muzyczne, fotograficzne itd. Wszystkie tytuły można przeglądać ze względu na popularność lub „świeżość” - służą do tego przyciski Najlepsze płatne, Najlepsze bezpłatne i Najnowsze. W dolnej części ekranu wyświetlana jest lista aplikacji, a przy każdej pozycji znajduje się jej cena i średnia ocen użytkowników wyrażona w postaci gwiazdek. Każdy użytkownik może ocenić program w skali od 1-5, dzięki czemu można się dowiedzieć czy dana pozycja jest wartościowa.

Kliknięcie w dany tytuł spowoduje otwarcie szczegółowego widoku, w którym znajduje się opis aplikacji i zdjęcia, zamieszczone przez dewelopera. Jest tu też miejsce na opinie użytkowników oraz listę „podobne aplikacje”, która generowana jest na podstawie aktualnie przeglądanego programu. Kliknięcie na przycisk Bezpłatne lub cenę spowoduje pobranie aplikacji. Płatności dokonywać można tylko przy użyciu karty płatniczej, której dane podajemy tylko za pierwszym razem. Warto pamiętać, że w przypadku gdy program nie działa prawidłowo lub nie przypadł nam do gustu to mamy 15 minut na jego zwrot i odzyskanie środków pieniężnych.

W zakładce Moje aplikacje znajduje się lista wszystkich zainstalowanych i kupionych programów. To tutaj należy szukać informacji o aktualizacji programów. Z tego miejsca można je także usunąć z pamięci telefonu.

Google udostępniło również stronę internetową, dzięki której możemy przeglądać zawartość Android Marketu - market.android.com. Po zalogowaniu się do swojego konta GMail można zlecać pobranie danej pozycji do telefonu. Niestety nie ma możliwości pobierania ich na komputer.

Kliknięcie w przycisk „Zainstaluj” spowoduje pobranie aplikacji na telefon za pośrednictwem połączenia internetowego w telefonie. Filozofia Androida opiera się na danych synchronizowanych z tzw. chmurą danych więc i tutaj nie było wyjątku, co może to być kłopotliwe dla osób nie posiadających pakietów internetowych. Warto więc zastanowić się nad kupnem jednego z wielu pakietów dostępnych dla naszych klientów.

Android Market – tysiące aplikacji w zasięgu ręki - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

wojhan
05-07-2011 - 14:30:41
Ha! Znalazłem bład ;P w 2 linijce od dołu nie "nie posiadających" a "nieposiadajacych"
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Koniec z nudą! Nasza nowa atrakcja, GameBox, zapewni Wam długie godziny zabawy i rozrywki w najlepszej postaci. Do wyboru ponad 150 różnych gier!

0

Ocena autora

Serwis GameBox umożliwia zakup gier oraz ich natychmiastowe pobranie bezpośrednio na telefon.  Oferta jest bardzo bogata i gwarantuje Wam dobrą zabawę przez wiele, wiele godzin. Do wyboru jest ponad 200 gier z różnych kategorii (akcji, logiczne, dla dzieci, strategiczne, sportowe). Warto zaznaczyć, że dostawcą gier jest Exent, znana na całym świecie firma produkująca gry komputerowe i mobilne.

GameBox jest jednym z Hitów wchodzących w skład nowej usługi T-Mobile MyBox, dostępnej na smartfony i tablety z systemem Android. Płatności za dostęp do GameBox i innych Hitów są doliczane do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub są pobierane ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony. To proste i bezpieczne.

Aplikację można pobrać za pośrednictwem wspomnianej usługi MyBox wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX pod numer 80545. Bezpośredni QR code oraz przycisk do pobrania T-Mobile MyBox znajduje się także na końcu tego artykułu.

Ponad 150 gier z GameBox dla Ciebie
 • Wypróbuj przez 30 dni za darmo - graj w dowolne gry GameBox bez ograniczeń
 • W promocji T-Mobile MyBox możesz wybrać GameBox jako usługę promocyjną
 • W taryfach z MyBox otrzymasz ją bez dodatkowych opłat, a jeśli ją dokupisz osobno będziesz korzystać jak długo chcesz i co 30 dni zapłacisz tylko 7,90 zł
 • Dowiedz się więcej o T-Mobile MyBox!

Do wyboru jest ponad 150 gier z różnych kategorii (akcji, logiczne, dla dzieci, strategiczne, sportowe). W pełnej wersji (bez reklam) oraz bez dodatkowych opłat za każdą z nich z osobna.

W GameBox znajdziesz takie bestsellery jak:

 • World of Goo
 • Duke Nukem 3D
 • Anomaly Warzone Earth
 • R-Type
 • Granny Smith
 • Treasure of Montezuma 3
 • Farm Frenzy
 • Chicken Invaders 3                                                     
 • Radiant HD
 • Majesty: Fantasy Kingdom
 • Hyper Jump
 • Monster Shooter: Lost Levels
 • Call of Cthulhu: Wasted Land
Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

GameBox. Nowy Hit w T-Mobile MyBox! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

GameBox to 150 najlepszych gier mobilnych! Usługa dostępna jest w T-Mobile Box. Zobaczcie w co można pograć i jak najlepiej wykorzystać możliwości GameBox!

Serwis GameBox umożliwia zakup gier oraz ich natychmiastowe pobranie bezpośrednio na telefon. Do wyboru jest ponad 150 gier z różnych kategorii (akcji, logiczne, dla dzieci, strategiczne, sportowe).

Aplikację można pobrać za pośrednictwem usługi MyBox wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX pod numer 80545.

Wypróbuj przez 30 dni za darmo - graj w dowolne gry GameBox bez ograniczeń. GameBox można również wybrać w taryfie jako usługę promocyjną.

Zobacz jakie gry znajdziesz w GameBox! Nowe wideo na YouTube! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się