Koniec z nudą! Nasza nowa atrakcja, GameBox, zapewni Wam długie godziny zabawy i rozrywki w najlepszej postaci. Do wyboru ponad 150 różnych gier!

0

Ocena autora

Serwis GameBox umożliwia zakup gier oraz ich natychmiastowe pobranie bezpośrednio na telefon.  Oferta jest bardzo bogata i gwarantuje Wam dobrą zabawę przez wiele, wiele godzin. Do wyboru jest ponad 200 gier z różnych kategorii (akcji, logiczne, dla dzieci, strategiczne, sportowe). Warto zaznaczyć, że dostawcą gier jest Exent, znana na całym świecie firma produkująca gry komputerowe i mobilne.

GameBox jest jednym z Hitów wchodzących w skład nowej usługi T-Mobile MyBox, dostępnej na smartfony i tablety z systemem Android. Płatności za dostęp do GameBox i innych Hitów są doliczane do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub są pobierane ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony. To proste i bezpieczne.

Aplikację można pobrać za pośrednictwem wspomnianej usługi MyBox wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX pod numer 80545. Bezpośredni QR code oraz przycisk do pobrania T-Mobile MyBox znajduje się także na końcu tego artykułu.

Ponad 150 gier z GameBox dla Ciebie
 • Wypróbuj przez 30 dni za darmo - graj w dowolne gry GameBox bez ograniczeń
 • W promocji T-Mobile MyBox możesz wybrać GameBox jako usługę promocyjną
 • W taryfach z MyBox otrzymasz ją bez dodatkowych opłat, a jeśli ją dokupisz osobno będziesz korzystać jak długo chcesz i co 30 dni zapłacisz tylko 7,90 zł
 • Dowiedz się więcej o T-Mobile MyBox!

Do wyboru jest ponad 150 gier z różnych kategorii (akcji, logiczne, dla dzieci, strategiczne, sportowe). W pełnej wersji (bez reklam) oraz bez dodatkowych opłat za każdą z nich z osobna.

W GameBox znajdziesz takie bestsellery jak:

 • World of Goo
 • Duke Nukem 3D
 • Anomaly Warzone Earth
 • R-Type
 • Granny Smith
 • Treasure of Montezuma 3
 • Farm Frenzy
 • Chicken Invaders 3                                                     
 • Radiant HD
 • Majesty: Fantasy Kingdom
 • Hyper Jump
 • Monster Shooter: Lost Levels
 • Call of Cthulhu: Wasted Land
Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

GameBox. Nowy Hit w T-Mobile MyBox! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

GameBox, nowy hit w T-Mobile MyBox, zadba o to, byście nigdy nie narzekali na nudę czy brak rozrywki. Zestaw 150 najlepszych gier mobilnych jest tu na wyciągnięcie ręki! Wypróbuj przez 30 dni za darmo - graj w dowolne gry GameBox bez ograniczeń!

0

Ocena autora

Graj w najlepsze gry mobilne

GameBox zapewnia dostęp do ponad 150 gier mobilnych, które sprawdzą się świetnie zarówno podczas podczas jazdy autobusem, stania w kolejce do lekarza czy siedzenia na nudnym wykładzie. Dużą zaletą oferty jest jej różnorodność. Coś dla siebie znajdzie tu każdy - bez względu na to czy jest miłośnikiem prostych i nieskomplikowanych, czy też nieco bardziej zaawansowanych produkcji.

W 2014 roku granie w gry na smartfonie nikogo już nie dziwi, a przynajmniej nie powinno. Twórcy traktują ten rynek coraz poważniej, a co za tym idzie - już od dawna dostarczają tytuły, w których można się zatracić bez reszty. Nie ma mowy o obciachu czy o marnowaniu czasu na rzeczy nieistotne.

Duke Nukem 3D

150 gier w zasięgu ręki

GameBox to najprostsza odpowiedź na pytanie, skąd brać gry mobilne, by były to tylko same hity z prawdziwego zdarzenia, które dostarczą nam rozrywki z najwyższej półki. Do dyspozycji w ramach usługi jest ponad 150 starannie wyselekcjonowanych gier, wywodzących się z wielu różnych gatunków (gry akcji, logiczne, dla dzieci, strategiczne, sportowe). Mówiąc krótko, dla każdego coś miłego!

W GameBox znajdziemy tytuły takie jak:

Anomaly Warzone Earth - polska i wielokrotnie nagradzana gra z gatunku tower defense, w której naszym zadaniem jest bezpieczne przeprowadzenie konwoju przez planszę pełną niebezpieczeństw. W tym celu korzystamy z bogatego arsenału i musimy wykazać się umiejętnością planowania i taktycznego myślenia.

Duke Nukem 3D - mobilna odsłona hitu z lat 90., z którym styczność miał prawdopodobnie każdy, kto w tamtych czasach mógł cieszyć się z posiadania komputera. Świetna strzelanka, z dużymi pokładami czarnego humoru, która nie zestarzała się pomimo prawie 20 lat na karku!

World of Goo - rewelacyjnie oceniana przez media i graczy gra logiczno-zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest budowanie wymyślnych konstrukcji, co wiąże się z koniecznością toczenia bojów z grawitacją i prawami fizyki. Największe zalety: piękna oprawa graficzna i system rozgrywki, od którego ciężko się oderwać.

Jak korzystać z GameBox?

1. Pobierz MyBox
2. Pobierz GameBox dzięki MyBox
3. Wypróbuj przez 30 dni za darmo - graj w dowolne gry z Gamebox bez ograniczeń!
4. Korzystaj jak długo zechcesz za jedyne 7,90 zł lub za darmo w taryfie

R-Type - klasyczna strzelanka 2D w nowej, odświeżonej odsłonie, która przypomni Wam atmosferę lat 80. Intensywna akcja, duży wybór broni, osiem plansz i tyle samo bossów do pokonania. Ta gra to prawdziwe wyzwanie!

Granny Smith - nietypowa zręcznościówka, w której wcielamy się w tytułową babcię, po to by pędząc na wrotkach i pokonując rozmaite przeszkody, dopaść i schwytać złodzieja jabłek z naszego sadu. Brzmi abstrakcyjnie i niedorzecznie? Owszem, ale ta zabawa wciąga i ciężko jest się od niej oderwać.

Oprócz tego w GameBox znajdziemy również m.in Treasure of Montezuma 3, Farm Frenzy, Chicken Invaders 3, Radiant HD, Majesty: Fantasy Kingdom, Hyper Jump, Monster Shooter: Lost Levels czy kultowe Call of Cthulhu: Wasted Land.

Granny Smith

Call of Cthulhu: Wasted Land

Co zyskujecie z GameBox?

GameBox jest jednym z Hitów wchodzących w skład usługi T-Mobile MyBox. Pozwala on na granie w gry bez konieczności kupowania ich w sklepie Google Play, a więc nie wymaga posiadania karty kredytowej. Płatności za dostęp do GameBox i innych Hitów doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile, lub pobierane są ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony. To naprawdę proste i bezpieczne dla naszego portfela.

Aplikację GameBox można pobrać za pośrednictwem usługi MyBox, wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX pod numer 80545. Bezpośredni QR code oraz przycisk do pobrania T-Mobile MyBox znajdują się także na końcu tego artykułu.

Warto pamiętać, że do korzystania z usługi MyBox, a tym samym również z GameBox niezbędny jest internet przez Wi-Fi lub 3G, dlatego warto pomyśleć o wykupieniu pakietu internetowego (szczegółową ofertę znajdziecie na naszej stronie).

GameBox krok po kroku

Po pobraniu MyBox na nasze mobilne urządzenie, wyświetlą się nam dostępne w jej ramach aplikacje wchodzące w skład Hitów. Jedna z nich została oznaczona jako GRY. Teraz należy kliknąć na przycisk z napisem Wypróbuj. Tutaj znajdziemy informacje o GameBox w pigułce, a następnie możemy zdecydować się na wypróbowanie aplikacji. Po jej uruchomieniu możemy odnaleźć interesującą nas grę. Po kliknięciu w Pobierz ściągamy ją na nasz telefon i rozpoczynamy zabawę.

<p><em>Poznajcie usługę T-Mobile MyBox!</em></p>

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

GameBox: 150 gier w zasięgu ręki! - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

ultimatecrackdown
18-04-2014 - 01:39:40
Aktualizacja Androida w Tab 3 by się przydała. Internet mobilny naprawić, SM-T211 nie łączy się z internetem 3G wcale, połączenia głosowe i SMS działają. MyBox i inne śmieci nikomu niepotrzebne tylko zawalają pamięć niepotrzebnie.
  (0)
Odpowiedz
Lucynageo
01-03-2014 - 17:22:55
Mam zainstalowany MyBox ale niewidze GameBox. :/
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

GameBox to 150 najlepszych gier mobilnych! Usługa dostępna jest w T-Mobile Box. Zobaczcie w co można pograć i jak najlepiej wykorzystać możliwości GameBox!

Serwis GameBox umożliwia zakup gier oraz ich natychmiastowe pobranie bezpośrednio na telefon. Do wyboru jest ponad 150 gier z różnych kategorii (akcji, logiczne, dla dzieci, strategiczne, sportowe).

Aplikację można pobrać za pośrednictwem usługi MyBox wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX pod numer 80545.

Wypróbuj przez 30 dni za darmo - graj w dowolne gry GameBox bez ograniczeń. GameBox można również wybrać w taryfie jako usługę promocyjną.

Zobacz jakie gry znajdziesz w GameBox! Nowe wideo na YouTube! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W dzisiejszych czasach telefonowanie to tylko jedna z możliwości, jakie dają nowoczesne smartfony. Dzięki telefonom możecie teraz skorzystać z nawigacji samochodowej, posłuchać audiobooków i muzyki, skorzystać z gier czy uczyć się języków obcych. Wystarczy T-Mobile MyBox! Zobaczcie co potrafi ta aplikacja!

T-Mobile MyBox to prosty i bezpieczny serwis od razu dostępny na wybranych smartfonach Android oraz możliwy do pobrania na wszystkie urządzenia z tym systemem. 

Dzięki MyBox otrzymujecie dostęp do audiobooków z Audioteki, filmów z iplex, nawigacji od NaviExpert, muzyki z WiMP i ze Sklepu MP3, gier z GameBox, telewizji z TVP Sport oraz nauki języków obcych od SuperMemo. Dodatkowo do dyspozycji macie aplikacje Polecane, takie jak Allegro, Stopklatka, Ceneo, Bazgroszyt, PizzaPortal i inne.

Wystarczy wysłać SMS pod bezpłatny numer 80545 w treści wpisując MYBOX. T-Mobile MyBox możecie też pobrać stąd! Więcej informacji o MyBox znajdziecie w artykule specjalnie poświęconemu tej usłudze.

Poniżej możecie obejrzeć zaś filmy, których zobaczycie jak w łątwy i prosty sposób z bogactwa MyBox można korzystać na co dzień. 

<p><em>T-Mobile MyBox w Nowy Gadżet</em></p>

<p><em>T-Mobile MyBox w Pani Gadżet</em></p>

Wtorki ze światem nowych technologii: T-Mobile MyBox - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się