Zespół Queen to prawdziwa legenda muzyki rockowej, a jego lider Freddie Mercury jest jednym z najbardziej charyzmatycznych wokalistów i… bohaterem aplikacji na iOS-a i Androida.

Queen ze sceny muzycznej zniknęli już w połowie lat 90., jednak do dziś cieszą się niesłabnącą popularnością, czego efektem jest aplikacja Queen: Play the Game. Co to takiego?

Queen: Play the Game to produkcja dla prawdziwych fanów Mercury’ego i spółki. Użytkownikom umożliwia sprawdzenie ich wiedzy na temat zespołu, poznanie ciekawych informacji i faktów na jego temat, a nawet – przesłuchanie wybranych nagrań. Cała zabawa polega tu na układaniu puzzli, wykreślaniu słów z rozsypanych liter oraz odpowiadaniu na zadawane pytania w swoistym teleturnieju.

Queen: Play the Game to propozycja dla fanów starego rocka, w szczególności twórczości Queen i osobowości Freddiego Mercury’ego. Aplikacja jest dostępna w App Store i Google Play, a jej cena wynosi ok. 13 zł.

Gra mobilna dla fanów… Queen - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nazywa się Spider-Man Unlimited i ukaże się we wrześniu w wersjach na urządzenia mobilne z systemami OS, Android i Windows Phone.

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej kultowych superbohaterów Marvela dorobił się kolejnej gry ze swoim udziałem. Tym razem chodzi o produkcję pod tytułem Spider-Man Unlimited, która już we wrześniu tego roku ukaże się na sprzętach mobilnych. Za grę odpowiada francuskie studio Gameloft, które ma już na swoim koncie kilka udanych gier z udziałem komiksowych bohaterów.

Pod względem modelu rozgrywki Spider-Man Unlimited ma być rozbudowanym endless runnerem, czyli jedną z tych gier, w których chodzi o zdobycie jak największej ilości punktów bez utraty życia. Nasz bohater będzie pędził przed siebie, a naszym zadaniem będzie wydawanie prostych komend (skoki, wślizgi itp.) i omijanie różnego rodzaju przeszkód, które staną na jego drodze. Nie zabraknie także walk z przeciwnikami, wchodzenia na budynki i obowiązkowego dla Spider-Mana bujania się na pajęczynach.

Spider-Man Unlimited będzie miał też swoją fabułę. Ta ma się skupiać na grupie superłotrów o nazwie Sinister Six którzy postanawiają ostatecznie rozprawić się ze Spider-Manem. Na swej drodze spotkamy też wielu innych bohaterów komiksów Marvela.

Jak to wszystko wypadnie w praktyce? O tym przekonamy się we wrześniu, gdy gra zadebiutuje w wersji na urządzenia z systemami iOS, Android i Windows Phone.

Nadchodzi gra dla fanów Spider-Mana! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nazywa się Star Wars: Commander i jest odpowiedzią firmy LucasArts na ogromną popularność gry Clash of Clans.

Oddanych i wiernych fanów Gwiezdnych Wojen nie brakuje, a jeśli się do nich zaliczacie, to z całą pewnością będziecie zainteresowani pobranie gry pod tytułem Star Wars: Commander. Najpierw jednak musi odbyć się jej premiera, bo póki co znajduje się w fazie betatestów. A co zaoferuje, gdy już się pojawi?

Star Wars: Commander to gra, która pod względem modelu rozgrywki nawiązuje do mobilnej strategii Clash of Clans, przenosząc udane i sprawdzone pomysły do uniwersum Gwiezdnych Wojen. Akcja gry toczy się w trakcie pierwszej trylogii filmowej - opowiada więc o konflikcie Imperium z Rebelią, a obie te strony są dostępne jako grywalne frakcje. Oczywiście nie brakuje tu też dobrze znanych bohaterów, z którymi niejednokrotnie będziemy wchodzić w interakcję.

Naszym głównym zadaniem w grze jest rozbudowa bazy. W tym celu zbieramy surowce, stawiamy budynki, prowadzimy badania nad nowymi technologiami, tworzymy struktury obronne, szkolimy wojsko i przeprowadzamy inwazje na wrogie bazy. Słowem, jest tu co robić, a z doświadczenia wiemy, że taki a nie inny system zabawy potrafi wciągnąć na długie godziny. Za grę odpowiada studio LucasArts, dzięki czemu powinniśmy być spokojni o poziom jej wykonania.

W Star Wars: Commander zagramy za darmo, natomiast twórcy chcą zarabiać na mikropłatnościach. Gra zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS, Android oraz Windows Phone. Obecnie znajduje się w fazie betatestów, ale jej premiera odbędzie się jeszcze w tym roku, prawdopodobnie jesienią.

Nadchodzi gra dla fanów Gwiezdnych Wojen (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

LEGO Creator Islands - tak nazywa się gra na licencji producenta najpopularniejszych klocków na świecie. To ciekawa strategia, w której zadaniem gracza jest zbudowanie archipelagu wysepek.

Na początku przygody z LEGO Creator Islands gracz otrzymuje do dyspozycji dużą wyspę, na której przez większość gry odbywać się będzie zabawa w budowanie z klocków. Klocki służą do konstruowania budynków, specjalnych maszyn i rozmaitych konstrukcji, w przypadku których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia grającego.

Do wykonania są tutaj również misje, które sprowadzają się do spełniania zachcianek zamieszkujących na wysepkach figurek LEGO. Wykonując misje jesteśmy nagradzani żółtymi cegiełkami, które w grze pełnią rolę waluty umożliwiającej odblokowywanie rozmaitych dodatków (nowe klocki, postacie, zwierzątka itp.). Rozgrywka w głównej mierze polega jednak na swobodnym zabudowywaniu wyspy, więc miłośnicy LEGO poczują się tu jak w domu.

LEGO Creator Islands to sporo budowania i miła dla oka oprawa graficzna. Produkcja jest skierowana raczej do młodszych odbiorców, ale dorośli również mogą się z nią dobrze bawić. Na pochwałę zasługuje również to, że gra jest dostępna w App Store i Google Play za darmo i nie zawiera mikropłatności.

Gra dla fanów LEGO trafiła do App Store i Google Play - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się