Popularny Instagram w wersji dla iPhone'a i iPada doczekał się najnowszej aktualizacji, która przynosi ze sobą wsparcie dla nowego systemu operacyjnego Apple - iOS 7.

Oficjalna aplikacja popularnego serwisu Instagram została zaktualizowana do wersji 4.2 i tym samym dostosowana do specyfiki systemu operacyjnego iOS 7, który zadebiutował w zeszłym tygodniu. Jakich zmian powinni spodziewać się użytkownicy?

Instagram w wersji dla iOS 7 to przede wszystkim przebudowany interfejs użytkownika, który stał się teraz bardziej płaski, a tym samym lepiej komponuje się z nowym mobilnym systemem Apple. Popracowano też nad stabilnością aplikacji w nowych warunkach, dyktowanych właśnie przez iOS 7. Natomiast to, co może dziwić, to fakt, iż ikona aplikacji nie uległa zmianom i nie stała się bardziej płaska.

Aplikacja Instagram dla iPhone'a jest dostępna za darmo w App Store - pobierz

Instagram dostosowany do iOS 7 - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

iOS 5, to system operacyjny działający na telefonach iPhone i tabletach iPad. Przedstawiamy pożyteczne i ciekawe porady, które sprawią że praca z nim będzie wygodniejsza.

Poradnik iOS 5 cz. 7 - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Początkujący użytkownicy iPhone'a bardzo często stają przed dylematem: jakie aplikacje zainstalować na początek, by dobrze wykorzystać jego możliwości? Podpowiadamy!

Jesteś już szczęśliwym posiadaczem iPhone'a i chcesz wykorzystać go do czegoś więcej, niż tylko do przeglądania internetu i komunikacji? Wybraliśmy dla Ciebie siedem aplikacji mobilnych, które warto zainstalować na dobry początek.

Facebook

Tej aplikacji chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Oficjalny klient Facebooka to pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób, które spędzają na nim dużo czasu. Mobilna wersja najpopularniejszego serwisu społecznościowego świata pozwala na błyskawiczny dostęp do wszystkich publikowanych na nim treści. Jest też osobna aplikacja Messenger służąca do czatowania ze znajomymi.

Mapy Google

Przy okazji systemu iOS 6 Apple zrezygnowało z natywnych Map od Google na rzecz swojej autorskiej aplikacji. Google po jakimś czasie udostępniło jednak swoją aplikację w App Store. I bardzo dobrze, bo jest to zdecydowanie najlepszy program tego typu. Jeśli szukacie świetnych mobilnych map, które są po prostu bezkonkurencyjne – zainstalujcie Google Maps.

Dropbox

Dropbox to jeden z najpopularniejszych dysków internetowych na rynku, czyli usług, które umożliwiają przechowywanie plików w chmurze i wymienianie ich pomiędzy urządzeniami. Polecam go z czystym sercem, bo sam korzystam z niego od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Konto na Dropboksie założymy za darmo, na start otrzymując 2 GB pamięci na dane, które można łatwo poszerzyć o przynajmniej drugie tyle. Mobilna aplikacja Dropboksa działa bez zarzutu i jest często aktualizowana o nowe funkcje.

Pocket

Pocket to zdecydowanie najlepsze narzędzie służące do zapisywania rzeczy do przeczytania na później. Zasada jego działania jest bardzo prosta. Wybrane przez nas artykuły z internetu są pobierane do wewnętrznej pamięci aplikacji i przechowywane w jednym miejscu. Dzięki temu możemy później mieć do nich dostęp nawet w tych momentach, w której nie mamy dostępu do sieci Wi-Fi lub komórkowej. Osobiście korzystam z tego praktycznie codziennie. Zaletą Pocketa jest wieloplatformowość – posiada aplikacje dla komputerów i urządzeń mobilnych, a także swoje wtyczki do popularnych przeglądarek internetowych.

Jak Dojadę

Nie wyobrażam sobie codziennego funkcjonowania w dużym mieście bez aplikacji Jak Dojadę, stworzonej przez twórców serwisu internetowego o tej samej nazwie. To swoista nawigacja miejska, zawierająca aktualne rozkłady jazdy komunikacji i oferująca funkcjonalną wyszukiwarkę połączeń w transporcie publicznej. Odkąd zainstalowałem tę aplikację na swoim smartfonie, nie wyobrażam sobie bez niej życia. Dzięki niej odnalezienie właściwego przystanku czy dotarcie do celu to banalnie proste czynności.

Instagram

Zdjęcia wykonane przy pomocy aparatu wbudowanego w iPhone'a same w sobie są bardzo dobrej jakości, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo je upiększyć. W tym celu warto sięgnąć po osobną aplikację, taką jak np. Instagram, czyli oficjalna aplikacja serwisu społecznościowego o tej samej nazwie, który skupia wokół siebie miłośników zdjęć. Do dyspozycji otrzymujemy tu bogaty zestaw różnorodnych filtrów graficznych, które przy pomocy kilku kliknięć mogą zostać nałożone na wybrane przez nas fotografie, co nada im unikalnego charakteru. Na punkcie Instagramu oszalał cały świat, więc jeśli szukacie dobrej aplikacji do obróbki zdjęć, to na początek ta będzie idealna.

YouTube

Serwisu YouTube nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, prawda? Jego oficjalna aplikacja mobilna daje dostęp do największej na świecie bazy materiałów wideo bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego. Oglądanie filmików na iPhone'ie czy iPadzie jest wygodne i funkcjonalne, ponieważ aplikacja została dostosowana do specyfiki mniejszych ekranów. YouTube dla iOS to aplikacja obowiązkowa dla wszystkich użytkowników urządzeń Apple i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Powyżej opisaliśmy dla Was siedem, naszym zdaniem, najbardziej przydatnych aplikacji, które powinien mieć zainstalowane na swoim urządzeniu każdy początkujący użytkownik iPhone'a i iPada. Jesteśmy pewni, że się Wam spodobają.

Smartfon z iOS. Jakie aplikacje na start? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Najnowsza wersja mobilnego systemu operacyjnego Apple, która ma zadebiutować jesienią tego roku, zaoferuje sporo nowych funkcji i usprawnień. Opisujemy najciekawsze z nich.

7 najciekawszych funkcji iOS 9 - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się