Instagram to zdecydowanie jedna z najbardziej oczekiwanych przez użytkowników Windows Phone aplikacji. Nokia ostatnio poinformowała jednak, że już niedługo trafi on do windowsowego sklepiku.

W App Store i Google Play Instagram jest dostępny już od bardzo dawna, oczywiście ku uciesze posiadaczy urządzeń z systemami iOS i Android, wśród których jest on jedną z najpopularniejszych aplikacji. Jego liczba użytkowników idzie już w setki milionów, ale nie wliczają się w to jeszcze użytkownicy Windows Phone. Już niedługo ma się to jednak zmienić.

Jak przed kilkoma dniami poinformowała Nokia, jeszcze w tym roku oficjalna aplikacja Instagramu w wersji dla systemu Windows Phone trafi do oficjalnej dystrybucji. Oczywiście za darmo, tak jak ma to miejsce w przypadku konkurencyjnych platform. Na tę wiadomość czekała większość użytkowników mobilnych okienek, ponieważ Instagram to w tej chwili jedna z najmodniejszych i najbardziej rozchwytywanych aplikacji mobilnych. A w kategorii tych fotograficznych praktycznie nie ma sobie równych.

Gdy oficjalna aplikacja Instagramu trafi do Windows Phone Store, na pewno was o tym poinformujemy. Póki co wszyscy użytkownicy tego systemu muszą uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości, zdając się na łaskę aplikacji od innych firm trzecich. Ale już niedługo!

W naszej ofercie znajdziecie wiele telefonów z Windows Phone, w tym nowość - Nokię Lumię 625, której test możecie przeczytać w naszym serwisie.

Instagram zmierza na Windows Phone - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Allegro żegna się z dostępną od 2009 r. aplikacją dla Windows Mobile 6.5 i skupia na rozwijaniu usługi dla smartfonów z systemem Windows Phone 7.

Aplikacja Allegro dla Windows Mobile 6.5 miała swoją premierę w sierpniu 2010. Była to trzecia po wersji na Androida i iOS oficjalna aplikacja tego serwisu aukcyjnego na smartfony. Aktualnie jednak, jak informuje Allegro, coraz większa ilość kupujących posługuje się urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemów operacyjnych nowszych niż WM 6.5. Co za tym idzie z aplikacji dedykowanej temu systemowi korzysta (trend ten jest zresztą zrozumiały – użytkownicy korzystający z mobilnych rozwiązań Allegro należą do grupy najbardziej zainteresowanej nowościami) coraz mniej użytkowników. Dlatego też aplikacja Allegro dla Windows Mobile 6.5 kończy funkcjonowanie 12 marca 2012 r.

Mobilna aplikacja Allegro dla systemów z rodziny Windows Phone 7

Dla użytkowników telefonów z systemami Microsoftu, Grupa Allegro rozwija aplikację dedykowaną platformie Windows Phone 7. Od momentu premiery w grudniu 2011 r. Doczekała się ona 4 aktualizacji. Najnowsza wersja umożliwia między innymi przeciąganie na ekran startowy funkcji skanowania kodów kreskowych, obserwowanych aukcji oraz konkretnych transakcji.

Wszystkim użytkownikom telefonów z dostępem do Internetu, a więc także z systemem Windows Mobile 6.5 dedykowana jest lekka wersja strony Allegro. Dostosowano ją do potrzeb użytkowników mobilnych i wyposażono między innymi w szybki dostęp do wszystkich funkcji serwisu.

Źródło/fot. Allegro

Allegro rozwija usługi na Windows Phone 7 - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Aplikacja, która jeszcze niedawno znajdowała się w fazie beta, teraz doczekała się wydania finalnego. Facebook 5.0 jest już oficjalnie dostępny dla użytkowników Windows Phone.

Użytkownicy mobilnego systemu operacyjnego Windows Phone 8 mogą już cieszyć się oficjalną aplikacją serwisu społecznościowego Facebook. Jej ostateczne wydanie zostało udostępnione w Windows Phone Store, skąd można ją pobrać za darmo.

Dwa miesiące temu aplikacja została wydana w wersji beta. Testy przebiegły jednak pomyślnie, bowiem Facebook 5.0 jest już dostępny oficjalnie i dla wszystkich użytkowników Windows Phone 8. W planach jest również rozszerzenie jej zasięgu o system Windows Phone 7.5.

Jakie nowości przynosi ze sobą aplikacja Facebook w wersji 5.0? Przede wszystkim małą rewolucję w wyglądzie – wszystko wygląda teraz dużo nowocześniej i po prostu lepiej. Popracowano też nad stabilnością aplikacji, dzięki czemu działa ona teraz trochę szybciej i sprawniej.

Facebook 5.0 dla Windows Phone - pobierz

 

Pobieraj aplikacje i gry bez obaw o koszty! Twój smartfon działa online i często do odpowiedniej pracy potrzebuje dostępu do sieci? Możesz uniknąć dodatkowych kosztów! Skorzystaj z naszej taryfy multimedialnej lub zamów najlepszy pakiet internetowy na telefon! Aktywacja pakietu: Wyślij SMS pod bezpłatny nr 8010 o treści:
BC9 - jeśli korzystasz z abonamentu,
MAX - jeśli korzystasz z MIXa lub T-Mobile na kartę. Myślisz, że Internet w komórce jest drogi? Przemyśl to jeszcze! Nasze pakiety są już od 9,08 zł!

Nowy Facebook już oficjalnie na Windows Phone 8 - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Od niedawna w sklepie z aplikacjami Microsoftu znaleźć można jedną z najpopularniejszych aplikacji na świecie.

Najpierw dobrodziejstwami Instagramu mogli cieszyć się jedynie posiadacze iPhone'ów. Potem dołączyła do nich ogromna społeczność właścicieli urządzeń z Androidem. W końcu także ci, którzy wybrali smartfony z Windows Phone, mogą upiększać swoje zdjęcia przy pomocy aplikacji.

Umożliwia ona edycję zrobionych smartfonem zdjęć przy pomocy wielu dostępnych filtrów o różnej tematyce. Można uzyskać chociażby efekt starej fotografii czy zdjęcia retro. Fotografie z nałożonymi nań filtrami można publikować w serwisie Instagram, który skupia wokół siebie społeczność internautów, a także na Facebooku czy Twitterze.

Aplikację Instagram na Windows Phone pobierzecie bezpłatnie z Windows Phone Store. Warto dodać, że jest to wersja beta, a twórczy wciąż wprowadzają w niej poprawki i pracują nad nowymi funkcjami.

Instagram dostępny na Windows Phone - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się