Klienci T-Mobile otrzymują dostęp do iplex na smartfonie, tablecie, komputerze i telewizorze typu Smart TV. Mogą zacząć oglądać film na smartfonie, a skończyć w domu na telewizorze.

0

Ocena autora

Aplikacja iplex powered by T-Mobile jest jednym z Hitów wchodzących w skład nowej usługi T-Mobile MyBox, Pozwala ona na korzystanie z przydatnych aplikacji bez kupowania ich w sklepie Google'a, a więc nie wymaga posiadania karty kredytowej. Płatności za dostęp do iplex powered by T-Mobile i innych Hitów doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub pobierane są z konta użytkownika pre-paid.

Filmy i seriale na czterech ekranach

Aplikacja iplex powered by T-Mobile pozwala na swobodne korzystanie z bogatej biblioteki materiałów filmowych na smartfonach i tabletach działających pod kontrolą Androida (2.2 i nowszego). Można ją pobrać za pośrednictwem wspomnianej usługi MyBox, którą ściągamy, wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX pod numer 80545. T-Mobile MyBox łatwo też pobrać stąd! Ogromną zaletą rozwiązania jest to, że klienci T-Mobile mogą korzystać z iplex powered by T-Mobile nie tylko na urządzeniach mobilnych.

Chociaż przy obecnej wielkości wyświetlaczy te ostatnie z powodzeniem służą nam do oglądania wideo w dowolnym miejscu i czasie, twórcy iplex pomyśleli także o użytkownikach, którzy preferują większe ekrany. Dzięki temu osoby korzystające z oferty iplex i T-Mobile otrzymują dostęp do usługi na czterech rodzajach urządzeń: smartfonie, tablecie, komputerze oraz telewizorze typu Smart TV (po jednym z urządzeń każdego typu). Wszystko to w opcji multiroom i z unikalną możliwością rozpoczynania filmu na jednym ekranie, a kończenia go na innym.

Nie kupuj kota w worku

Kolejną zaletą iplex powered by T-Mobile jest to, że, podobnie jak inne Hity z MyBox, użytkownicy mogą testować ją przez 30 dni za darmo, zanim zdecydują się płacić za nią comiesięczną opłatę subskrypcyjną. Po okresie próbnym użytkownicy iplex powered by T-Mobile mogą oglądać wszystkie filmy z pakietu iplex plus w ramach promocji MyBox za 7,90 zł miesięcznie. Użytkownik MyBox otrzymuje SMS-a z powiadomieniem o aktywacji iplex na okres próbny oraz o zbliżającym się jego zakończeniu.

Są jednak tacy, którzy mogą korzystać z iplex w ramach MyBox bez żadnych dodatkowych opłat. To abonenci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z nowych taryf T-Mobile z MyBox podczas przedłużenia obecnej lub podpisania nowej umowy. Oni także mogą testować iplex przez 30 dni bez żadnych opłat i w ciągu tego czasu muszą zdecydować, czy wybraną przez nich darmową aplikacją będzie właśnie ta. Korzyści, o których wspominamy, dotyczą iplexa dostępnego z poziomu MyBox.

Warto wiedzieć, że płatności za używanie aplikacji iplex dzięki MyBox doliczane są do rachunku T-Mobile lub też pobierane są ze środków, którymi użytkownicy usług mix i pre-paid doładowali telefony, więc nie wymagają posiadania karty kredytowej. To najprostsza i jednocześnie najbezpieczniejsza metoda płatności za aplikacje.

Jak skorzystać z iplex?

1. Pobierz MyBox
2. Pobierz iplex dzięki MyBox
3. Zamów pakiet iplex plus, zarejestruj się i zaloguj
4. Wypróbuj filmy od iplex przez 30 dni bez obaw o koszty
5. Oglądaj filmy z iplex na smartfonie i tablecie z Androidem, laptopie i SmartTV


MyBox to usługa, dzięki której można codziennie oglądać filmy z iplex, słuchać audiobooków z Audioteki, uczyć się języków z SuperMemo, słuchać muzyki dzięki Sklepowi MP3, a także korzystać z nawigacji dzięki NaviExpert. W prosty i bezpieczny sposób zapewnia dostęp do przydatnych aplikacji, służy do zarządzania nimi i do deklaracji, z której z nich klient chce korzystać za darmo, a z których w ramach opłaty 7,90 zł miesięcznie. Warto pamiętać, że do korzystania z MyBox, a tym samym z iplex niezbędny jest internet mobilny przez Wi-Fi lub 3G, dlatego warto pomyśleć o wykupieniu pakietu internetowego (szczegółową ofertę znajdziecie na naszej stronie).

Co zyskujesz dzięki iplex?

Z poziomu aplikacji, oferowanej przez T-Mobile w ramach MyBox, możliwe jest założenie konta w serwisie iplex, zakup pakietu iplex plus oraz połączenie urządzenia porzez przypisanie numeru karty SIM z kontem użytkownika. Następnie ułatwione jest przeglądanie katalogu filmów, seriali i bajek, informacji o nich, komentarzy innych użytkowników, a także dodawanie własnych ocen i komentarzy do odcinków seriali i filmów, których baza liczy w chwili obecnej blisko tysiąca materiałów i stale powiększa się.

Użytkownik może także zarządzać listą obejrzanych filmów w ramach serwisu www.t-mobile.iplex.pl oraz zarządzać playlistami – tworzyć, przeglądać, dodawać i usuwać filmy. Możliwe jest odtwarzanie playlist, wyszukiwanie filmów i seriali oraz filtrowanie i sortowanie dostępnych. Użytkownik może także zmienić wersję językową filmu, wybrać wersję z lektorem lub napisami, zdecydować się na wersję HD (jeśli taka jest dla danego filmu) lub odtworzyć go od określonego momentu. Wszystko to na czterech ekranach.

Dodajmy, że w przypadku oglądania filmów czy seriali na urządzeniach mobilnych, w zasięgu 3G wersja materiału wideo automatycznie zmieniana jest na taką, która wymaga pobrania mniejszej ilości danych. Można ją oczywiście zmienić. Gdy użytkownik jest w zasięgu Wi-Fi, wideo odtwarzane jest od razu w najwyższej jakości.

Zaletą aplikacji iplex jest obszerny katalog filmów, ogromna różnorodność oferty, wysoka jakość obrazu i dźwięku oraz multiroom. Użytkownicy docenią prostotę i łatwość obsługi aplikacji oraz fakt, że mogą oglądać tyle filmów ile chcą. Ważne jest także to, że zyskują oni dostęp do legalnych treści filmowych, bez reklam. Liczy się również bezpieczeństwo przed zainfekowaniem komputera lub urządzenia mobilnego złośliwym oprogramowaniem. Ponadto widzowie mogą bazować na opiniach innych użytkowników iplex powered by T-Mobile, którzy interesują się filmem i ich spostrzeżenia mogą być przydatne przy wyborze tytułu na wieczór.

<p><em>Zobacz MyBox w praktyce</em></p>

<p><em>Zobaczcie na czym polega iplex i jak z niego korzystać w ramach T-Mobile MyWallet</em></p>

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

iplex: filmy, seriale i bajki na czterech różnych ekranach - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Gigantyczny portal społecznościowy Facebook mierzy coraz wyżej. Nie chce już być jedynie portalem gromadzącym ludzi, lecz centrum rozrywkowym, za pośrednictwem którego będzie można ściągnąć muzykę i jej posłuchać, obejrzeć filmy oraz seriale. Moment, kiedy wszystko to będzie możliwe, zbliża się dużymi krokami. Firma jest już prawie na finiszu. Czy fakt ten wpłynie na spadek popularności apple'owskiego iTunesa?

Jak podaje źródło blisko związane z Facebookiem, nowe funkcje i możliwości dotychczasowego portalu społecznościowego zostaną wprowadzone przy współpracy z takimi partnerami jak: Spotify, Slacker, Rdio, MOG i Rhapsody. – Pracują nad prawdziwą platformą muzyczną i rozrywkową, tkankę łączącą wszystkich fanów – zdradza anonimowo jeden z pracowników Facebooka.

Obecnie portal zrzesza ponad 750 milionów użytkowników, ale liczymy, że wraz z uatrakcyjnieniem naszej oferty liczba ta może podwoić się, a nawet potroić – mówi z nadzieją szef Facebooka, Mark Zucekerberg.

iTunes umożliwia pobieranie muzyki wszystkim użytkownikom iPhonea. Na razie jedynie krajów za granicą mogą kupować muzykę, seriale czy filmy. Ale jak donoszą wieści, już wkrótce Polacy również będą mięli taką możliwość.    

Z kolei londyński serwis muzyczny Spotify, który rozpoczął swoją działalność w lipcu, również na terenie USA, ma obecnie ponad milion użytkowników (płacących) oraz ponad 10 milionów zarejestrowanych w samej Europie. Firma nie ukrywa, że współpraca z Facebookiem ma zagwarantować jej reklamę i zwiększyć popularność wśród użytkowników Internetu i telefonii komórkowej.

Większa integracja tych serwisów muzycznych umożliwi portalowi jeszcze większą integrację jego użytkowników. Zarejestrowani będą mogli dzielić się piosenkami, playlistami i podglądać, czego ich znajomy słucha w danym momencie. A to jedynie początek – dodaje nasz anonimowy informator.

Odsłona i start nowej platformy muzycznej Facebooka planowane są na 22 września. Na ten dzień firma zapowiedziała też przełomową konferencję prasową. Czy faktycznie do nich dojdzie? O tym przekonamy się już za trzy tygodnie. Tymczasem specjaliści już spekulują: czy ewolucja Facebooka wpłynie na kondycję iTunesa, dziecka Apple'a?

Facebook konkurencją dla iTunesa? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dzięki unikatowemu rozwiązaniu, oferowanego naszym klientom, mogą oni słuchać książek, muzyki oraz oglądać filmy – i to nie tylko na urządzeniach mobilnych.

Klienci coraz więcej wymagają od swoich telefonów, ale także od operatora. Nie wystarczy już oferowanie takich usług jak rozmowy, wysyłanie SMS-ów, MMS-ów czy dostęp do internetu. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, postawiliśmy na przydatne na co dzień usługi dodatkowe, co jest konsekwencją przyświecających nam wartości: innowacyjności i prostoty. Oprócz usług, które składają się na T-MobileCloud, od niedawna oferujemy także coś zupełnie unikatowego – T-Mobile MyBox.

W dobie ogromnej popularności smartfonów i niewiele mniejszej – tabletów, obcujemy z kulturą w zupełnie inny sposób, niż robiliśmy to jeszcze kilka lat temu. Wówczas programy telewizyjne oglądaliśmy tylko na telewizorze, z muzyką kojarzył nam się discman czy odtwarzacz MP3, a książki zajmowały zawsze poczesne miejsce w plecaku czy też pełnej skarbów damskiej torebce. Teraz wygląda to trochę inaczej.

Jest grupa osób, która nie chce się rozstać z szelestem kartek i zapachem farby drukarskiej, ale w komunikacji miejskiej widać coraz więcej osób z czytnikami e-booków. Od kilku miesięcy przebojem są natomiast audiobooki, które dają odbiorcom książek ogromne możliwości. Można słuchać nowości wydawniczych i klasyków w wykonaniu znanych osób w sytuacjach i miejscach, gdzie nie jest to możliwe w przypadku tradycyjnej książki. W zatłoczonym autobusie, podczas spaceru, jazdy na rowerze, w samochodzie w korku. Książek poszukajcie w Audiotece.

Muzyka nadal towarzyszy nam w dobrze znany sposób. Tylko większość z nas zamiast kolekcji płyt ma kolekcję plików muzycznych (kupowanych albumami lub pojedynczo), do której dostęp mamy z poziomu smartfonu, tabletu, laptopa czy telewizora, a więc każdego urządzenia z dostępem do Internetu. Wszystko dlatego, że coraz częściej pliki przechowywane są w chmurze, a nie na fizycznym dysku, który jest naszą własnością. To zapobiega ich utracie i daje do nich dostęp z każdego miejsca na ziemi. A smartfon, który towarzyszy nam na co dzień, w domu możemy umieścić w stacji dokującej i wypełnić muzyką cały dom. Plików muzycznych warto poszukać w Sklepie MP3, skąd pobierzecie je wygodnie i legalnie, bez ryzyka zainfekowania urządzenia wirusami.

Pewnie większość ludzi zgodzi się z tym, że filmy czy seriale najwygodniej ogląda się w kinie czy też w domowym zaciszu na kilkudziesięciocalowym telewizorze. Niemniej jednak coraz większa rzesza osób chętnie ogląda wideo na smartfonach czy tabletach. Ich przewagą jest to, że pozwalają obcować z kulturą w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja iplex, będąca jednym z Hitów T-Mobile MyBox, umożliwia oglądanie filmów i seriali na czterech ekranach – telewizora, laptopa, tabletu oraz smartfonu. Przydatne jest to, że można zacząć oglądać coś np. na smartfonie w drodze z pracy czy szkoły, a dokończyć na telewizorze w domu. To wygodne i powodujące oszczędność czasu rozwiązanie.

Wspomniane tutaj Sklep MP3, Audioteka i iplex dostępne są z poziomu T-Mobile MyBox. Aplikację można pobrać, wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX na numer 80545. Przez pierwsze 30 dni użytkownicy testują aplikacje wchodzące w jej skład całkowicie za darmo. Potem miesięczny abonament w przypadku każdej z nich to 7,90 zł miesięcznie. Płatności za dostęp Hitów doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub pobierane są ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony, więc nie wymagają posiadania karty kredytowej. To najprostsza i jednocześnie najbezpieczniejsza metoda płatności za aplikacje. Z Hitów MyBox można korzystać za darmo decydując się na nowe taryfy z tą usługą.

<p><em>Najlepsza sieć - największe możliwości. MyBox <br /></em></p>

<p><em>T-Mobile MyBox: jak działa i jakie skrywa skarby?</em></p>

<p><em>Sklep MP3: zamień smartfon w muzyczny odtwarzacz!</em></p>

<p><em>iplex: filmy, seriale i bajki na czterech różnych ekranach</em></p>

Filmy, muzyka i książki od T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Z T-Mobile Zone, działającego pod marką Player, będą mogli korzystać wszyscy obecni i nowi klienci indywidualni T-Mobile. Serwis ruszy niebawem.

T-Mobile Zone, działający w ramach usługi Player, po raz pierwszy w historii zaoferuje dostęp na żywo do flagowych programów TVN, możliwość oglądania wybranych, najbardziej atrakcyjnych polskich i zagranicznych filmów fabularnych - od najpopularniejszych filmów i seriali z Hollywood po nagradzane produkcje polskie – a także wybrane, cieszące się popularnością kanały telewizyjne na żywo.

Serwis będzie dostępny na urządzeniach przenośnych z systemami operacyjnymi Android i iOS oraz w wersji internetowej.

Markus Tellenbach, Prezes Zarządu TVN i Dyrektor Generalny TVN S.A., powiedział: TVN nadal umacnia swą wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku usług wideo na żądanie (VOD). Bardzo się cieszę z zawarcia partnerstwa strategicznego z T-Mobile Polska w celu dalszego rozwoju innowacji i najlepszych w swojej klasie usług. TVN Player z ponad 800 tysiącami zarejestrowanych użytkowników osiągnął w Polsce pozycję wiodącego serwisu wideo o charakterze rozrywkowym, a poprzez serwis Player dla klientów T-Mobile rozbudowuje zakres swoich usług oferując popularne treści z Hollywood, jak również specjalną sekcję dla dzieci i dostęp do telewizji na żywo poprzez serwis SVOD.

Grzegorz Bors

Grzegorz Bors, członek zarządu T-Mobile Polska odpowiedzialny za rynek prywatny, powiedział: Partnerstwa to jeden z kluczowych filarów strategii T-Mobile Polska, co określiliśmy hasłem „win with partners” W ciągu ostatnich czterech lat T-Mobile budował solidne fundamenty potrzebne do realizacji tej strategii: najlepszą sieć i najlepszą obsługę klienta. Dzięki temu dziś, gotowi jesteśmy zaoferować – wraz z naszymi partnerami – tak innowacyjne produkty, jak usługi bankowe czy zarządzanie flotą pojazdów. Bardzo się cieszę, że – wraz z TVN otworzymy wkrótce przed naszymi klientami drzwi do świata mobilnej rozrywki, tak, by mogli jeszcze lepiej doświadczyć „najlepszej sieci” i osobiście poczuć, co to hasło oznacza.

TVN i T-Mobile Polska uruchomią serwis wideo - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się