Smartfony powodują, że nasze życie staje się łatwiejsze i wygodniejsze. Dotyczy to również robienia zakupów w sklepach, które coraz częściej posiadają swoje oficjalne aplikacje. Tak jak na przykład Leroy Merlin.

0

Ocena autora

W wirtualnych sklepikach App Store i Google Play można już znaleźć oficjalną aplikację sieci sklepów Leroy Merlin. Ten bezpłatny program to narzędzie, które pomoże nam w zakupach, dostarczając informacji o promocjach czy ułatwiając wybór produktów pasujących do naszego domu lub mieszkania. Każdy kto planuje budowę czy remont, ze smartfonem w ręku może zrobić to łatwiej i wygodniej.

Aplikacja Leroy Merlin składa się z czterech głównych zakładek. W pierwszej z nich ("Produkty") możemy przeglądać aktualną ofertę produktów promocyjnych. Przy każdym z takich produktów podane są zarówno nowa jak i stara cena, co umożliwia ocenienia potencjalnej opłacalności takiego zakupu. Wybrane produkty możemy dodawać do zakładki "Ulubione", dzięki czemu wszystkie interesujące nas materiały są przechowywane w jednym miejscu, przez co szybko i wygodnie można odnaleźć je na półkach wybranego sklepu. Aplikacja potrafi bowiem wskazać nam konkretny dział, w którym dany produkt się znajduje. A to pozwala zaoszczędzić sporo czasu spędzonego na zakupach i poszukiwaniach wybranych materiałów.

Aplikacja Leroy Merlin to dobre źródło informacji na temat aktualnych obniżek i promocji.

Oficjalna aplikacja sklepu Leroy Merlin pomaga w zakupach i pozwala zaoszczędzić czas spędzony na poszukiwaniach produktów w wielkim markecie dostępna jest w Google play oraz App Store.

Inną ciekawą funkcją aplikacji, kryjącą się w zakładce "Dopasuj", jest możliwość sprawdzenia, jak dany produkt będzie komponował się z wystrojem naszego mieszkania. Dzięki funkcji rozszerzonej rzeczywistości wizerunek danego przedmiotu może zostać wyświetlony na tle obrazu generowanego przez kamerę urządzenia. Taki produkt może być następnie powiększany lub pomniejszany, a także obracany, co pozwala na wkomponowanie go w rzeczywisty wystrój pomieszczenia. W ten sposób jeszcze przed zakupem możemy zobaczyć, jak na przykład wirtualny wieszak będzie prezentował się na ścianie w naszym mieszkaniu.

Ostatnia zakładka to "Znajdź sklep", dzięki której możemy odnaleźć najbliższy market Leroy Merlin, poznać jego adres, godziny otwarcia i numery telefonów do konkretnych działów (kliknięcie w ikonę zielonej słuchawki skutkuje nawiązaniem połączenia z wybranym działem). W tym miejscu możemy również zobaczyć mapę wybranego przez nas sklepu, na której lokalizujemy konkretne działy i znajdujące się w nich produkty. Ta zakładka to także swoista baza danych dotyczących kilkudziesięciu marketów Leroy Merlin, rozsianych po całej Polsce.

Na karcie każdego z kilkudziesięciu sklepów Leroy Merlin znajduje się jego mapa, która pomoże w odnalezieniu lokalizacji konkretnego produktu.

Podsumowanie

Oficjalna aplikacja sklepu Leroy Merlin powinna przypaść do gustu wszystkim jego klientom, którzy korzystają ze smartfonów i nie boją się nowoczesnych technologii. Pomaga w zakupach i pozwala zaoszczędzić czas spędzony na poszukiwaniach produktów w wielkim markecie. Program jest intuicyjny i dobrze wykonany, co dodatkowo przemawia na jego korzyść. Urządzasz mieszkanie lub jesteś w trakcie remontu? Sprawdź aplikację Leroy Merlin, bo jest duża szansa na to, że ułatwi Ci zadanie!

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Jak nie zgubić się wśród sklepowych półek? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Zebraliśmy dla Was 10 zasad dobrego wychowania, o których warto pamiętać, posługując się telefonem komórkowym.

Choć czasem tego byśmy chcieli, nie zawsze mamy możliwość rozmawiania przez komórkę w samotności. Warto wtedy pamiętać, że i tu obowiązują reguły obycia. W końcu savoir-vivre oznacza sztukę życia, a kto ją opanował, ma po prostu łatwiej. Zajrzyjcie do naszej galerii, w której znajdziecie 10 zasad dobrego wychowania, obowiązujących w trakcie rozmowy przez telefon komórkowy. Oczywiście to nie jedyne reguły, o których warto pamiętać - zastosowanie znajdują tutaj także wszelkie inne zasady regulujące nasze relacje z innymi. Czy można sobie pozwolić na odstępstwa od komórkowego savoir-vivre? Tak, ale tylko wtedy, gdy robimy to świadomie, z jakiegoś ważnego powodu, jednocześnie znając daną regułę. Bycie ignorantem, natomiast, nie mieści się w ramach bon-tonu i nie bez powodu odbierane jest jako obciach.

Kliknij na poniższą galerię i poznaj 10 zasad komórkowego savoir-vivre.

Jak rozmawiać, by nie przeszkadzać? - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

WIKTOR
26-09-2015 - 12:30:29
TWAUGWYGIJSJIJWIJIAWSAIKOLJEJ WDSKAOIDSIUEIDJA
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

„Zgubiłem telefon!” - to zdanie, którego chyba nikt nie chciałby wypowiedzieć. Bywa jednak tak, że zapomnimy, gdzie go zostawiliśmy lub co gorsza, ktoś go ukradł. Co wtedy zrobić?

Przede wszystkim nie wpadać w panikę. Kiedyś znalezienie utraconego telefonu graniczyło z cudem i wymagało zaangażowania policji (gdy został skradziony). Dzisiaj możemy samodzielnie go zlokalizować i odzyskać. To, na co narzeka spora grupa użytkowników Androida, teraz może okazać się prawdziwym błogosławieństwem – wielozadaniowość z prawdziwego zdarzenia i instalacja aplikacji bez pośrednictwa kabli. Dzięki temu programy lokalizacyjne mogą działać w tle, a my możemy je zainstalować nawet wtedy, gdy nie mamy telefonu przy sobie.

Android Lost to darmowe narzędzie, dzięki któremu wykonamy wiele operacji całkowicie zdalnie. Po instalacji program rozpozna przypisane konto Google, więc nie jest wymagana żadna dodatkowa rejestracja. I to w zasadzie wszystko, co możemy zrobić w aplikacji na telefonie – zainstalować i uruchomić. Interfejs Android Lost został ograniczony do krótkiej informacji tekstowej, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca w pamięci wewnętrznej. Prawdziwa „magia” odbywa się na stronie internetowej producenta. Należy zezwolić aplikacji na dostęp do konta Google, by uzyskać dostęp do szerokiego repertuaru funkcji. Choć sama strona również nie została stworzona z myślą o doskonałych wrażeniach estetycznych, to parafrazując pewne zdanie reklamowe: „system ma działać, nie smakować”. I to robi doskonale.

 

Aplikacja "Strażnik"

Przypominamy, że w Android Markecie znajduje się także inna darmowa aplikacja, która pomoże Wam ochronić Wasz smartfon i dowiedzieć się, gdzie telefon się znajduje - "Strażnik". Więcej o "Strażniku" przeczytać możecie tutaj, zaś aplikację pobrać możecie stąd

 


Otwieramy kartę „Controls”, a tam widzimy 6 grup ustawień, wśród których znajdziemy te podstawowe (np. włączenie alarmu dźwiękowego i świetlnego) i informacyjne (np. status urządzenia). Nas jednak najbardziej interesują 3 kolejne zakładki: Messages, Security i Mobile. W tej pierwszej można wysłać wiadomość do „nowego właściciela” z prośbą o kontakt i zwrot urządzenia. Można nawet zdalnie wysłać SMS-a do dowolnego odbiorcy i pobrać listę ostatnich wiadomości. W zakładce Security można zablokować telefon i wyczyścić pamięć urządzenia. Najciekawsza jednak jest ta ostatnia zakładka – Mobile. Tutaj można bowiem zlecić urządzeniu, by powiedziało na głos konkretny tekst (np. „telefon został zgubiony, proszę o kontakt!”), zadzwoniło pod wskazany numer, pstryknęło i przesłało zdjęcie z przedniej lub tylnej kamery, a nawet nagrało dźwięk otoczenia. Niektóre opcje mogą nie działać na wszystkich telefonach, ale tą całkowicie darmową usługę na pewno warto przetestować.

Opisana aplikacja ma jednak pewną wadę – musi być zainstalowana zanim stracimy telefon, a często sprawdza się przecież powiedzenie „mądry Polak po szkodzie”. Jednak „po szkodzie” można zainstalować Plan B. Jeśli aplikacja nie zacznie automatycznie wysyłać lokalizacji na nasz adres e-mail, można ją do tego zmusić wysyłając SMS o treści „locate”. Na domyślnym koncie pocztowym w ciągu kilku sekund zobaczymy mapę z dokładnym położeniem urządzenia.

Fot. Android Market, Flickr by by DeaPeaJay

Jak odnaleźć zgubiony smartfon z Androidem? - opinie i komentarze (37)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

klaber
06-03-2016 - 18:40:03
zgubiłam telefon badz został on skradziony jest to samsung s6 edge niestety nie zainstalowalam zadnego programu prosze pomozcie jak moge go znalezc oczywiscie probowalam rano dzwonic lecz tel byl wylaczony jeszcze jedno pytanie mam blokeda tel na odcisk palca czy ktos kto go teraz ma moze zdjac ta blokade
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-03-2016 - 09:27:53
Witaj. W takiej sprawie zapewniamy wsparcie techniczne na infolinii TechDesk. Infolinia dostępna pod numerami *7242 (2,46 pln/min) dla T-Mobile i Heyah lub 708477242 (2.58 pln/min) dla pozostałych sieci. Infolinia dostępna codziennie w godzinach 7:00-23:00. Regulamin na www.t-mobile.pl. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Dawid1
10-12-2015 - 15:11:40
witam! Kilka dni temu został skradziony mi telefon samsung s6,próbowałem go namierzyć ale telefon jest offline,czy będę mógł go namierzyć gdy w końcu ktoś go włączy(czy dostanę jakieś powiadomienie mailowe etc.) Oraz druga sprawa co w przypadku jeżeli telefon zostanie przwrócony do ustawień fabrycznych prze sprawcę ? Dalej będę w stanie namierzyć mój smartfon ?! Proszę o pomoc !!
  (0)
Odpowiedz
Dawid
10-12-2015 - 07:26:37
witam! Kilka dni temu został skradziony mi telefon samsung s6,próbowałem go namierzyć ale telefon jest offline,czy będę mógł go namierzyć gdy w końcu ktoś go włączy(czy dostanę jakieś powiadomienie mailowe etc.) Oraz druga sprawa co w przypadku jeżeli telefon zostanie przwrócony do ustawień fabrycznych prze sprawcę ? Dalej będę w stanie namierzyć mój smartfon ?! Proszę o pomoc !!
  (0)
Odpowiedz
Aga
06-12-2015 - 16:47:28
Zgubiłam dziś tel. Samsung Galaxy S4 niestety nie mogę go zlokalizować za pomocą konta google. Tel nadal działa ale w nocy najprawdopodobniej bateria padnie. Czy jest jakaś np odpłatna usługa lokalizacji telefonu?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-12-2015 - 18:00:31
Witam. Niestety w T-Mobile nie ma takiej usługi która pozwoliłaby na zlokalizowanie telefonu. Jedyna szansa na zlokalizowanie telefonu to zainstalowanie i skonfigurowanie odpowiednich aplikacji/ funkcji w telefonie aby móc później w takich sytuacjach podjąć próbę odnalezienia urządzenia. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
kon
05-12-2015 - 13:25:36
a co jesli ktos zmieni sim sprowadzi tel do fabrycznych i zaloguje inne konto google? wtedy juz nie dam rady namierzyc mojego telefonu?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
06-12-2015 - 08:14:00
Jeśli tylko telefon zostanie przywrócony do ustawień fabrycznych, znikają z niego dane i konta, którymi byłeś zalogowany.Nie da się go już wtedy namierzyć. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
GaR
21-11-2015 - 19:56:26
Witam, straciłem wczoraj telefon Xperia M4 Aqua, czy jest możliwość namierzenia telefonu. Próbowałem się dodzwonić jednak nie ma sygnału.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-11-2015 - 22:31:14
Witam. Sony dla swoich urządzeń daje możliwość skorzystania z aplikacji MyXperia, natomiast system Android posiada funkcję Menedżer Urządzeń Android - oba narzędzia pozwalają m.in. na lokalizację telefonu. Kwestia jednak jest taka: należy wcześniej te opcje włączyć i skonfigurować, ponadto telefon do poprawnej lokalizacji powinien mieć uruchomioną lokalizację w urządzeniu (najlepiej w trybie Wysoka dokładność), WiFi i sieci komórkowe. Jeżeli telefon jest wyłączony to nawet jeśli te opcje były aktywne to niestety istnieje nikła szansa na dokładną lokalizację urządzenia. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
gfgff
16-10-2015 - 10:30:04
Bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze jest www.i-mobi.pl Serwis pozwala zabezpieczyć się na wypadek zgubienia telefonu. Posiadają też kilka dodatkowych opcji, takich jak dostęp do historii smsów i połączeń. Namierzana osoba nie wie nic o tym, więc można bez obaw korzystać.
  (0)
Odpowiedz
san.hose@o2.pl
13-06-2015 - 02:57:12
Witam, Też się zapytam. Mam HTC DESIRE 610,stale miałem go w sieci jak i konto google,facebook czy tinder bądź poczta o2. Jest szansa by go namięrzyć za pomocą jednej z tych aplikacji? Z tego co gogle czytają,jest podana ostatnia aktywność lecz nie lokalizacja więc może miał zainstalowany jakiś GPS bądź Menedzera urządzen androida..Proszę o pomoc lub radę. Dziękuję z góry..
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-06-2015 - 17:55:58
Witam. Każda aplikacja która może pomóc w namierzeniu telefonu musi być uprzednio zainstalowana na takim urządzeniu i skonfigurowana (głównie chodzi uruchomienie aplikacji i udzielenie zgody na lokalizację). Tego typu rozwiązania wykorzystują Wi-Fi, GPS, sieć komórkową, niemniej jednak telefon musi być przede wszystkim online. Domyślnie po dodaniu konta Google i aktualizacji Usług Google - Menadżer Android jest aktywny, jednak wypada to sprawdzić (przede wszystkim, czy jest zaznaczona zgoda na lokalizację). Jeśli mimo wszystko po zalogowaniu się do witryny Menadżera nie ma nic na temat lokalizacji to albo niestety nie była ta funkcja aktywna lub dostatecznie skonfigurowana, albo telefon jest offline. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
MarcinB
11-04-2015 - 17:58:39
Witam zgubiłem telefon Huawei Ascend Y530, niestety nie pamiętam passów do konta google a co gorsza było ono na starym e-mailu i nie pamietam nawet na jakiej poczcie mogłem je założyć. Dzwoniłem pare razy ale po jakimś czasie telefon został wyłączony. Czy mogę coś zrobić żeby go znaleźć jeśli mam do niego wszystkie dokumenty i pudełko z telefonu wraz z całą zawartością?
  (0)
Odpowiedz
FErbi
16-09-2014 - 20:40:12
Witam Ukradli mi Sony Xperia L gdy tylko sposzczeglem sie ze fona niema zadzwonilem i telefon wylaczony . czy jest mozliwosc go znalezienia ? czy najlepiej isc na policje ale znajac zycie i tak nic nei zrobia proszeo pomoc
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-09-2014 - 08:14:06
Witam. Telefon Sony Xperia L można zlokalizować przez usługę Menedżer Urządzeń Android. Warunkiem jest uprzednie zalogowanie się w telefonie do konta Google. Aby dokonać lokalizacji telefon musi być włączony i połączony z internetem. Sugeruję fakt kradzieży zgłosić w najbliższym posterunku Policji. Proszę zabrać fakturę sprzętową, w której jest podany numer IMEI urządzenia. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
pytek1
11-09-2014 - 16:35:28
Witam, wczoraj ukradziono mi telefon iphon5. Nie miałam zainstalowanej funkcji namierzania , czy można go znaleźć po numerach ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
11-09-2014 - 16:57:50
Witam. Uprzejmie informuję, iż uruchomiona funkcja "Znajdź mój iPhone" jest jedynym sposobem na namierzenie urządzenia w sposób zdalny. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
paula3
11-08-2014 - 21:49:05
Witam ! Miesiąc temu zgubiłam telefon alcatel one touch idol mini szybko zablokowałam karte i zgłosiłam to na policje jednak do tej pory się nie znalazł czy jest jakaś szansa na odzyskanie go ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-08-2014 - 09:40:22
Witam. Obawiam się, że po tak długim czasie odzyskanie telefonu będzie jedynie możliwe za sprawą organów ścigania. Elektroniczne namierzanie telefonu skuteczne jest najczęciej kilka godzin po zdarzeniu. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
aaaaaaaaaaaa
16-06-2014 - 13:13:57
Witam . Zgubiłam wczoraj telefon. Jest to SONY XPERIA E . Proszę o pomoc . :)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-06-2014 - 13:42:51
W pierwszym kroku zadzwoń do BOA i zablokuj kartę. Jeżeli w telefonie miałaś skonfigurowaną opcję „Menadżer urządzeń Android” to zadzwoń do TechDesk: *7242 (2,46 pln/min) dla T-Mobile i Heyah lub 708477242 (2.58 pln/min) dla pozostałych codziennie 7:00-23:00. Regulamin na www.t-mobile.pl. Zobaczymy co da się zrobić. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
mis
23-05-2014 - 22:28:19
witam zgubiłem dzisiaj tel i nie wiem jak go odnaleźć jest to asza 203 pomurzcie proszę
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
27-05-2014 - 12:26:58
Niestety tego telefonu nie da się zlokalizować (brak odpowiedniego oprogramowania, brak gps). Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
MrK
29-12-2013 - 20:42:15
A w Windows Phone mamy już fabryczie funkcję "Znajdź mój telefon"
  (0)
Odpowiedz
kamilosik
24-09-2013 - 20:02:12
a pod jaki numer wyslac sms
  (0)
Odpowiedz
fddsa
12-07-2013 - 16:24:57
ten PLAN B działa ?
  (1)
Odpowiedz
tcymerman1
28-12-2012 - 23:08:29
lokalizacje gps,wifi.i te aplikacje,na nicnawet,jak będzie kradzież.pol;jcja,.tak umarza dochodzenie,.coś ptym wiem.,te mobilne płatności.ztelefonów,..ah,.zwykły nokia 1208,nie zablok klawisz.włacz wam.112. to was namierza /
  (3)
Odpowiedz
beheritoppl
23-11-2012 - 12:56:12
No fajna sprawa ale z tego co widzę telefon musi być ciągle online - czyli albo wifi a jak nie ma dostępnej sieci to musi mieć włączoną transmisje danych. Inaczej nie ma połączenia przez stronę programu. Ja sprawdzałem na LG P700 Optimus L7 Zauważyłem również że jak wykonam kilka operacji typu wiadomość głosowa i zdjęcie z kamery przedniej to telefon potrafi się wyłączyć sam, trzeba baterię wyjąć bo inaczej nie da się włączyć. Lokalizacja GPS działa, całkiem dokładnie. Mimo to, można tą aplikację wykorzystać w razie czego. Nie zaszkodzi jak będzie w telefonie. Wiadomo również że w tego typu telefonach można łatwo przywrócić ustawienia fabryczne mimo że nie możemy z telefonu skorzystać bo np. ma zablokowany ekran kodem. Wtedy telefon mamy czyściutki i działający. W wypadku kradzieży czy zgubienia lepiej jak najszybciej skorzystać z możliwości tego programu. Pzdr
  (3)
Odpowiedz
fantasy2011
12-09-2012 - 11:38:05
kupic nowy phon i zrobic likak kary ja juz tak mialam 2 razy zamiast wyrywac sobie wlosy z glowy,zycie jest za krotkie na stres i zbyt piekne nie o takie rzeczy ludzie rozpaczaja i jakas zyja POZDRO
  (3)
Odpowiedz
foti
07-06-2012 - 18:49:37
Artykuł ma się NIJAK do realiów. Temat artykułu to: Jak odnaleźć zgubiony smartfon z Androidem? I nie ma tu nic na ten temat. Mi skradziono telefon i nie miałem żadnej z tych aplikacji. Więc może ktoś podpowie jak go odnaleźć?? Bo jeśli bym miał taką aplikację to wiadomo że sprawa jest prosta.
  (1)
Odpowiedz
Gabi12
14-04-2012 - 18:31:46
Do mnie też nie wysyła !! Co to ma być ??
  (2)
Odpowiedz
krzysiek
24-01-2012 - 01:01:35
ta aplikacja moze i jest fajna ma duzo mozliwosci ale co do namierzeia telefonu to raczej nic nie pojdzie bo probuje to zrobic od godziny i jakos nie wysyla mi wspolzednych telefonu na zadnego maila
  (0)
Odpowiedz
dawid
10-01-2012 - 01:29:24
wystarczy wgrać nowe oprogramowanie do telefonu i ten program można wsadzić sobie w d...
  (0)
Odpowiedz
blogHD.pl
11-12-2011 - 16:18:02
Ten "telefon z Androidem" to chyba iPhone z iOS :) hehehe ładny zonk!
  (1)
Odpowiedz
bzyku
11-12-2011 - 16:12:40
Konkretna aplikacja , przyda sie napewno;] sciagam na swego andrzeja
  (0)
Odpowiedz
stokrotka
08-12-2011 - 15:45:10
fajna ta aplikacja
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nie możecie sobie przypomnieć, gdzie zostawiliście smartfon? Jeśli ma Androida na pokładzie możecie skorzystać z wbudowanego mechanizmu pozwalającego zdalnie zlokalizować takie urządzenie.

Każdy telefon z Androidem zalogowany na konkretne konto w Google można odnaleźć zdalnie przez menedżera urządzeń, zarówno z poziomu innego telefonu, tabletu, jak i komputera.

Na poniższym filmie zobaczycie, jak zlokalizować zgubiony smartfon.

Jak zlokalizować zgubiony smartfon? - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Szkodnikxzx11
10-05-2020 - 21:56:03
+48 734 178 486
  (0)
Odpowiedz
784868829
14-01-2020 - 14:55:49
Znajdź telefon
  (0)
Odpowiedz
Siwa28
09-06-2019 - 19:19:27
Witam . zagubilam telefon z karta. T mobile a tel brałam w t mobile mozna zlokalizować gdzie moj tel jest
  (0)
Odpowiedz
Monika
20-04-2019 - 16:03:23
+48787901105
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się