W App Store pojawiła się najnowsza wersja mobilnego komunikatora GG. Jakie zmiany wprowadza aktualizacja oznaczona numerem 3.4?

Najnowsza wersja komunikatora GG przeznaczonego dla iPhone'a jest już dostępna do darmowego pobrania z App Store. Zgodnie z tym co obiecuje producent, aktualizacja oznaczona numerem 3.4 wprowadza kilka zmian, których oczekiwali użytkownicy popularnego komunikatora.

Tą, która najbardziej rzuca się w oczy, jest tzw. "wybierak emotek", dzięki któremu wyrażanie konkretnych emocji za pośrednictwem komunikatora ma być łatwiejsze i szybsze. Tradycyjne emotki i buźki - takie jak :-), :-D czy :-P - automatycznie zmieniają się w animowane grafiki, dobrze znane użytkownikom desktopowych wersji GG.

Oprócz tego poprawie uległa stabilność aplikacji. Wprowadzono też udogodnienia w obsłudze, jak np. usuwanie rozmów z zakładki Ostatnich. Ponadto, w ostatnim czasie do wersji mobilnej GG na iOS dodano między innymi możliwość ustawienia ciemnego motywu.

Najnowsza wersja mobilnego GG oferuje m.in. szybsze i łatwiejsze korzystanie z emotikonek.

Co jeszcze ma do zaoferowania mobilne GG? Oprócz możliwości przeprowadzania rozmów tekstowych, aplikacja pozwala także na dostęp do GGdysku, który oferuje 3 GB wirtualnej przestrzeni, a także pozwala na słuchanie muzyki w platformie radiowej.

Opcja synchronizacji zapewnia z kolei dostęp do aktualnej listy kontaktów i archiwum konwersacji oraz umożliwia kontynuowanie na iPhone'ie rozmowy rozpoczętej wcześniej na komputerze stacjonarnym.

Mobilne GG w wersji 3.4 jest dostępne za darmo w App Store.

Jest już nowe GG dla iPhone'a - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Żarciki żarcikami, a na tapecie nowa interesująca funkcja w Skype dla smartfonów Apple. Komunikator korzysta teraz z mechanizmu stabilizacji obrazu. A to nie wszystkie nowości!

Skype dla iPhone’a (wersja 3.5.84) zadebiutowało ze stabilizacją obrazu. Pozwala teraz na korzystanie z głównej kamery jabłuszka nawet wtedy, gdy zwyczajnie nie mamy czasu się zatrzymać i skupić na rejestrowaniu jakiegoś zdarzenia.

Warto dodać, że funkcja nie jest niestety dostępna dla kamery frontowej – najczęściej wykorzystywanej przy rozmowach wideo. Wyraźnie poprawiła się jakość obrazu rejestrowanego tylną kamerą iPhone’a.

Kolejna nowinka, to wsparcie dla akcesoriów Bluetooth. Rozmowy przez Skype nareszcie można prowadzić z wykorzystaniem bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, co do tej pory nie było możliwe. Obsługę Bluetooth dodano także dla komunikatora w wersji dla tabletów iPad.

Jeśli korzystacie ze Skype poprzez swoje jabłuszko, deweloperzy zalecają przeprowadzenie instalacji nowej wersji komunikatora totalnie od zera. Spowodowane jest to problemami z synchronizacją profilów podczas aktualizacji aplikacji. Stąd zalecane jest usunięcie Skype, a następnie ponowna instalacja komunikatora poprzez App Store.

Aplikacja zajmuje 26,1 MB stąd lepiej pobrać nową wersję Skype, gdy znajdziecie się w zasięgu sieci WiFi.

Fot/Źródło: Skype

Wstrząśnięte, ale nie zmieszane. Nowe Skype dla iPhone’a - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W Windows Marketplace pojawiło się długo oczekiwane mobilne GG dla platformy Windows Phone.

Użytkownicy smartfonów pracujących pod kontrola systemu operacyjnego Windows Phone mogą już ustawić status „dostępny”. W Windows Marketplace pojawiła się pierwsza mobilna wersja komunikatora GG przeznaczona dla tej właśnie platformy.

Powstałe w odpowiedzi na sugestie i liczne prośby użytkowników mobilne GG dla Windows Phone ma możliwości podobne jak dobrze znana aplikacja dla Androida. Oprócz możliwości utrzymywania stałego kontaktu ze znajomymi pozwala ona na dostęp do aktualnej listy kontaktów, dodawanie i usuwanie kontaktów, oznaczać wybranych z nich jako ulubionych (tu pomocne będą gwiazdki), wyszukiwanie osób w katalogu publicznym i przeglądanie archiwum rozmów.

Mobilne GG dla Windows Phone zostało dostosowane do charakterystycznego wyglądu systemu Microsoftu - powiadomienia z komunikatora pokazują się w tzw. kaflu GG. Takie rozwiązanie ma zapobiegać przeoczeniu ważnych wiadomości i umożliwiać szybki dostęp do aplikacji.

GG na Windows Phone jest dostępne do pobrania bezpłatnie w internetowym serwisie z aplikacjami – Marketplace: http://www.windowsphone.com/pl-pl/apps/81fa3f08-d030-42ba-b36c-37b95908b6d7.

Źródło/fot. GG Network

Komunikator GG dla Windows Phone – wreszcie jest - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W App Store jest już dostępna najnowsza wersja popularnego komunikatora GG w wersji dla użytkowników iPhone'a. Jakich zmian należy się spodziewać?

Tworzenie nowego konta z poziomu smartfonu, wysyłanie i wgrywanie plików podczas rozmowy, poprawki w wyglądzie i działaniu aplikacji - te nowości wprowadza najnowsza wersja popularnego komunikatora GG dla użytkowników smartfonów iPhone'a. Aplikację można bezpłatnie pobrać z App Store.

Wśród najważniejszych zmian jest możliwość zakładania nowego konta GG bezpośrednio z poziomu telefonu - dotychczas, aby móc korzystać z mobilnej wersji na iOS, należało już posiadać konto GG lub specjalnie zakładać je na komputerze.

Przydatną funkcją jest też wysyłanie i wgrywanie plików, również z innych aplikacji - rozmawiając ze znajomym, możemy w każdej chwili wysłać mu plik (zdjęcie, video lub innych dowolny plik z telefonu) albo zrobić zdjęcie, film i wkleić je do rozmowy na GG.

Drobną, lecz wygodną zmianą w codziennym używaniu GG na iPhone'ie jest przeniesienie menu na dół ekranu - dzięki temu otrzymujemy szybki dostęp do Listy kontaktów, Ostatnich rozmów i powiadomień, Dysku, Strefy i Muzyki.

Oto nowe GG w wersji dla iPhone'a.

Pobieraj aplikacje i gry bez obaw o koszty! Twój smartfon działa online i często do odpowiedniej pracy potrzebuje dostępu do sieci? Możesz uniknąć dodatkowych kosztów! Skorzystaj z naszej taryfy multimedialnej lub zamów najlepszy pakiet internetowy na telefon! Aktywacja pakietu: Wyślij SMS pod bezpłatny nr 8010 o treści:
BC9 - jeśli korzystasz z abonamentu,
MAX - jeśli korzystasz z MIXa lub T-Mobile na kartę. Myślisz, że Internet w komórce jest drogi? Przemyśl to jeszcze! Nasze pakiety są już od 9,08 zł! 

Aktualizacja GG dla iPhone'a. Co nowego? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się