Premierze najnowszego smartfonu BlackBerry towarzyszy udostępnienie aplikacji Skype przeznaczonej dla systemu BlackBerry 10.1.

Najnowsza wersja aplikacji Skype, przeznaczona dla systemu BlackBerry 10.1. jest już dostępna. Aktualizacja ta towarzyszy premierze najnowszego smartfonu BlackBerry – modelu Q10 wyposażonego połączenie klasycznej klawiatury BlackBerry i wspomnianego już systemu operacyjnego. Z najnowszej wersji Skype dla BlackBerry mogą już korzystać wszyscy posiadacze smartfonów wyposażonych w system w 10.1. Użytkownicy BlackBerry Z10 będą musieli wstrzymać się do momentu aktualizacji do wersji BlackBerry 10.1 planowanej na najbliższe tygodnie.

Zawiera ona nowe element dotyczące fizycznej klawiatury i ekranu smartfonu BlackBerry Q10. Aktualizacje dotyczą również takich elementów jak: Hub (centrum powiadomień), aparat, telefon, kalendarz i notyfikacje. Nie zapomniano także o wsparciu dla dodatkowych polityk IT stosowanych przez klientów korzystających z BlackBerry Enterprise Service 10.

Skype dla BlackBerry 10.1 można pobierać pod adresem: http://appworld.blackberry.com/webstore/content/26382880/?countrycode=CA

Źródło/fot. BlackBerry

Już jest Skype na BlackBerry 10.1 - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Poprzez model BlackBerry Z10 kanadyjski producent rzuca wyzwanie innym topowym smartfonom. Chcecie przekonać się, czy to się uda? BlackBerry Z10 wchodzi właśnie do naszej oferty!

Smartfon BlackBerry Z10 został zaprojektowany przez producenta w zasadzie od nowa. Klawiatura QWERTY znika na rzecz dotykowego ekranu, który po raz pierwszy w historii kanadyjskiej marki posiada rozdzielczość HD. Liczy 4,2 cale i posiada rozdzielczość 1280 x 768 pikseli (16 mln kolorów, 365 ppi).

Pod maską BlackBerry Z10 znajdziemy dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon MSM8960 taktowany zegarem 1,5 GHz i wspierany przez 2 GB pamięci RAM.

Dla użytkownika przeznaczono 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki czytnikowi kart microSD o dodatkowe 64 GB. Jest także 8-megapikselowy aparat główny z autofocusem oraz diodą LED, umożliwiający nagrywanie wideo w jakości 1080p, oraz 2-megapikselowa przednia kamerka do wideorozmów.

Klawiatura QWERTY została zastąpione przez ekran dotykowy o rozdzielczości HD

BlackBerry Z10 dostępny jest we wszystkich taryfach biznesowych już od 1 zł netto!

BlackBerry Z10 pracuje w oparciu o platformę BlackBerry 10, która z sprawia, że smartfon zyskuje na swojej wyjątkowości. Co oferuje nowy system?

  • Całą komunikacją zarządzać możecie w jednym miejscu - BlackBerry Hub. Poprzez Hub macie dostęp do poczty osobistej i służbowej, wiadomości BlackBerry Messenger, a także aktualizacji i powiadomień z mediów społecznościowych.
  • Technologia BlackBerry Balance zabezpiecza aplikacje oraz dane firmowe i oddziela je od materiałów osobistych w urządzeniach BlackBerry.
  • BlackBerry Messenger pozwala błyskawicznie udostępniać informacje najważniejszym osobom. 
  • Klawiatura w smartfonie dostosowuje się do potrzeb użytkownika - uczy się używanych przez niego słów oraz sposobu ich wykorzystania, a następnie podpowiada je jednocześnie w 3 językach (w tym język polski), umożliwiając szybsze i bezbłędne pisanie.

O wyjątkowości BlackBerry Z10 świadczy też ogromne zainteresowanie tym modelem. BlackBerry poinformowało o największym zamówieniu w historii firmy. „Jeden ze stałych partnerów” producenta złożył zamówienie na okrągły milion takich smartfonów! O sukcesach BlackBerry Z10 możecie przeczytać tutaj.

BlackBerry Z10 dostępny jest we wszystkich taryfach biznesowych już od 1 zł netto!

<p><em>Zapraszamy do obejrzenia naszej wideo-recenzji BlackBerry Z10!</em> </p>

BlackBerry Z10 już w naszej sieci! - opinie i komentarze (5)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

BB Z10
11-06-2013 - 14:35:47
Czy już wiadomo kiedy będzie dostępny dla klientów indywidualnych? Widać, że konkurencja bardziej jest na czasie - chyba to znaczy, że trzeba zmienić operatora.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
12-06-2013 - 09:25:14
Niestety na tę chwilę nie ma takich planów. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
pytający
27-05-2013 - 18:39:22
Prośba do T-mobile o odpowiedź czy Z10 w ogóle będzie dostępny dla klientów indywidualnych?
  (0)
Odpowiedz
Andrzej
14-05-2013 - 17:11:47
BlackBerry oficjalnie rozpoczęło dziś (BlackBerry Live w Orlando) udostępnianie (za pośrednictwem operatorów) oprogramowania systemowego BlackBerry w wersji 10.1 dla użytkowników modelu Z10. Kiedy można się spodziewać tej aktualizacji w T-Mobile???
  (0)
Odpowiedz
2xK
07-05-2013 - 22:48:01
Brak możliwości zakupu telefonu dla klientów indywidualnych. Żenada!!!
  (2)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Długo oczekiwana aplikacja umożliwiająca zamówienie taksówki jest już dostępna na platformę BlackBerry 10.

Popularna aplikacja, za pomocą której można zamówić taksówkę z poziomu smartfonu trafiła na platformę BlackBerry 10 we wszystkich krajach, gdzie jest ona obecna - w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, USA i Polsce. Dostępna jest za darmo dla obu nowych smartfonów kanadyjskiego producenta – modeli Z10 i Q10.

Wprowadzenie mytaxi na Blackberry pozwala nam trafić do nowej i bardzo interesującej dla nas grupy docelowej, jaką są ludzie biznesu, używający smartfonów BlackBerry. Aplikacja mytaxi jest szczególne popularna wśród osób, które dużo podróżują, ponieważ umożliwia im nie tylko wezwanie taksówki w prawie 40 miastach na całym świecie, ale także zapłacenie za przejazd przy użyciu aplikacji - wyjaśnia Sven Külper, twórca i CMO mytaxi.

aplikacja mytaxi na platformie BlackBerry 10

Oprócz bezpośredniego kontaktu pomiędzy pasażerami a kierowcami, aplikacja ta oferuje użytkownikom nowych smartfonów BlackBerry wszystkie jej możliwości znane dotąd z innych platform - automatyczną lokalizację czekającego na taksówkę pasażera, możliwość śledzenia taksówek na żywo i zintegrowany kalkulator taryf.

Jest tu także system ocen, polegający na przyznawaniu kierowcy i taksówce gwiazdek po odbytym kursie. Wybranych przez siebie kierowców można także dodać do ulubionych, co ma ułatwić jego odnalezienie i ponowny wybór.

Producenci aplikacji nie zapomnieli oczywiście także o jej odbiorcach biznesowych. Im dedykowane są rozwiązania takie jak własne, firmowe konto w systemie czy możliwość rejestracji pracowników w ramach wspomnianych już kont. Dodatkowo osoba zarejestrowana w systemie może zapłacić za kurs za pomocą smartfonu BlackBerry – nie trzeba będzie mieć przy sobie ani gotówki, ani karty płatniczej.

Źródło/fot. mytaxi

<p>Zobacz nasz wideotest BlackBerry Z10</p>

MyTaxi dla BlackBerry 10 już jest - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
18.07.2013

GG na BlackBerry 10

Posiadacze najnowszych smartfonów BlackBerry mogą już pobrać aplikację popularnego komunikatora.

Mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy smartfonów BlackBerry Z10 oraz BlackBerry Q10. W sklepie z aplikacjami Kanadyjczyków pojawiła się aplikacja GG.

Umożliwia ona prowadzenie rozmów tekstowych z jedną lub wieloma osobami jednocześnie, wyszukiwanie znajomych w katalogu publicznym. Pozwala także na dzielenie się plikami, wysyłanie zdjęć, przechowywanie plików na GG Dysku o pojemności 5 GB.

Nowy numer GG można założyć także z poziomu aplikacji, a także pobrać w Szachy, Tysiąc, Statki, Warcaby, Kółko i Krzyżyk, Spadalca czy Pokera.

Aplikację można pobrać bezpłatnie z BlackBerry App World.

 

Pobieraj aplikacje i gry bez obaw o koszty! Twój smartfon działa online i często do odpowiedniej pracy potrzebuje dostępu do sieci? Możesz uniknąć dodatkowych kosztów! Skorzystaj z naszej taryfy multimedialnej lub zamów najlepszy pakiet internetowy na telefon! Aktywacja pakietu: Wyślij SMS pod bezpłatny nr 8010 o treści:
BC9 - jeśli korzystasz z abonamentu,
MAX - jeśli korzystasz z MIXa lub T-Mobile na kartę. Myślisz, że Internet w komórce jest drogi? Przemyśl to jeszcze! Nasze pakiety są już od 9,08 zł!

<p><em>Zobacz nasz wideotest BlackBerry Z10!</em></p>

GG na BlackBerry 10 - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się