Google postanowiło wprowadzić kolejną aplikację z Androida bezpośrednio do Sklepu Play. Tym razem jest to Kalkulator, który w nowej wersji wprowadza wsparcie dla Android Wear.

Jeśli zauważyliście aktualizację Kalkulatora do nowej wersji z numerem 6.0, to nie dziwcie się. Google postanowiło wprowadzić aplikację do Sklepu Play i jest to dobra wiadomość. Dlaczego? Ponieważ w ten sposób aktualizacje dla aplikacji mogą być dostarczane niezależnie od aktualizacji systemowych i dostęp do najnowszego Kalkulatora uzyskacie nawet wtedy, gdy nie będziecie mieli ostatniej wersji systemu Android.

Kalkulator wprowadzony do Sklepu Play ma numer 6.0, a więc jest nowszą wersją aplikacji niż ta dostępna w systemie Android N Preview. Poza tym aplikacja wprowadza pewną nowość i jest nią wsparcie dla zegarków z Android Wear. 

Kalkulator ze Sklepu Play pobierzecie dotykając, klikając na ten przycisk. Warto dodać, że Google uczyniło podobnie z aplikacjami Klawiatura, Kalendarz i Aparat, które od jakiegoś czasu też są dostępne w Sklepie Play.

Źródło: Android Police

Kalkulator z Androida trafia do Sklepu Play i to jest dobra wiadomość - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się